Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba SJ 150-23 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en büyük kuralsızlık ehliyetsizlik zaten.
    şimdi bi kaza yapsa Allah korusun. bak sen ondan sonra ehliyetsiz moto sürmeyi.hapise atarlar adamı Allah korusun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Daha yok yaa olcak SKYJET[SBS Bitsin]
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bi kaza yapsa Allah korusun. bak sen ondan sonra ehliyetsiz moto sürmeyi.hapise atarlar adamı Allah korusun.
    tam okumamışşın yazımı benim kullanacağım yerde ehliyet kural değil trafik yoq anladınmı yani bna serbest ama bunu bi trafik olan yerde orneğin antalyada sürsem gerçi antalyadada bişey demiolar aa ara sıra ehliyet sorguluolar

Alıntı 2009_SKYJET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam okumamışşın yazımı benim kullanacağım yerde ehliyet kural değil trafik yoq anladınmı yani bna serbest ama bunu bi trafik olan yerde orneğin antalyada sürsem gerçi antalyadada bişey demiolar aa ara sıra ehliyet sorguluolar
    yok zaten ben uyarı olarak dedim ne olur ne olmaz diye.

nerde sürüyorsun bu arada köy kasaba ilçe yayla

bir kere yaşımın 15 olması benim suçum değil şu an yaşım 15 olabilir ama ben şuanda idda ediyorum senden daha iyi motor kullanırım ve ayrıca benim için en iyi motor şu anda skyjet ve bu motordan vazgeçmem yok titan bilmemne onlar senin zevkin banane titandan ben zaten kuralına göre sürüyoum ve benim süreceğim yerde zaten hiç bir engel yok ne jandarma ne polis anladın mı dostum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:23 PM ----------

ve ayrıca motor senin altında düdük gibi kalır seçenek sana kalmış sen de ozaman skyjet alma sana cupper al şunku onlar daha geniş ve alcak ancak öle motorlar iyi durur sende zuahah
    Zaten çocuk yaşta olmanın senin sorunun olduğunu söylemedim, çocuk yaşta motor hevesine uyardım sonra birine çarparsın falan mazallah bir ton şey gelir başına ;)
    idda değil iddia olacak o, benden daha iyi motor sürebilirsin bu allah vergisi bir şey değil biraz tecrübe ;)
    Titan diye bahsettiğin motor zamanın da dünyanın en iyi motoruydu kendi alanın da ve halâ "0"'ı üretilirse emin ol satılır, Titan diye ezdiğin motorun 98 model olmasına rağmen skyjet diye tabir ettiğin motordan pahalı...sen diyorsun ki görünüş önemli değil o zaman arkadaşını kıskandın eğer görünüş önemli olmasa gider bir honda alırdın active falan aynı paraya ;)
    Evet boyum uzun - fizikliyim, Tıfıl değilim bu bence bir sorun değil çok bir avantaj motorun altımda nasıl kaldığıysa seni değil, beni bağlar yani kendini kasma benim için sadece insan gibi cevap yazan arkadaşlara sormuştum onlarda sağolsun cevap verdi...motoru olmayan , yaşı tutmayan , dili boyundan büyük olan bir çocuğa sormamıştım ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Az4p adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten çocuk yaşta olmanın senin sorunun olduğunu söylemedim, çocuk yaşta motor hevesine uyardım sonra birine çarparsın falan mazallah bir ton şey gelir başına ;)
    idda değil iddia olacak o, benden daha iyi motor sürebilirsin bu allah vergisi bir şey değil biraz tecrübe ;)
    Titan diye bahsettiğin motor zamanın da dünyanın en iyi motoruydu kendi alanın da ve halâ "0"'ı üretilirse emin ol satılır, Titan diye ezdiğin motorun 98 model olmasına rağmen skyjet diye tabir ettiğin motordan pahalı...sen diyorsun ki görünüş önemli değil o zaman arkadaşını kıskandın eğer görünüş önemli olmasa gider bir honda alırdın active falan aynı paraya ;)
    Evet boyum uzun - fizikliyim, Tıfıl değilim bu bence bir sorun değil çok bir avantaj motorun altımda nasıl kaldığıysa seni değil, beni bağlar yani kendini kasma benim için sadece insan gibi cevap yazan arkadaşlara sormuştum onlarda sağolsun cevap verdi...motoru olmayan , yaşı tutmayan , dili boyundan büyük olan bir çocuğa sormamıştım ;)
    kısa ve öz yazabilirdin bu arada buraya yazdığım cevaplardaki kelimeler seni ilgilendrmez benim için görünüm daha önemli artık bu konuyu kayapsan iyi olur dostum bende bu mesajı boyu uzun aklı kısaya yazdım bu arada beni uyarıyosun kendin de "zamanın da" nın da sı ayrıyazılmaz sayın türkçe öğretmeni "sanki senin motorun var sanki senin az dilin var mesaj yetiştirmek için elinden geleni yapıyosn"

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:21 PM ----------

yok zaten ben uyarı olarak dedim ne olur ne olmaz diye.

nerde sürüyorsun bu arada köy kasaba ilçe yayla
    Dostum tahminler güzel benim süreceğim yer burdurun bir ilçesi o da bende kalsın uyarı için teşkkürler

kısa ve öz yazabilirdin bu arada buraya yazdığım cevaplardaki kelimeler seni ilgilendrmez benim için görünüm daha önemli artık bu konuyu kayapsan iyi olur dostum bende bu mesajı boyu uzun aklı kısaya yazdım bu arada beni uyarıyosun kendin de "zamanın da" nın da sı ayrıyazılmaz sayın türkçe öğretmeni "sanki senin motorun var sanki senin az dilin var mesaj yetiştirmek için elinden geleni yapıyosn"

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:21 PM ----------

Dostum tahminler güzel benim süreceğim yer burdurun bir ilçesi o da bende kalsın uyarı için teşkkürler

Kendi laflarınla çelişiyorsun , 4 mesaj önce ne bu görüntü sevdası diyen sen şimdi benim için görüntü önemli diyorsun ;) orada ki " da " ayrı yazılmaz küçük arkadaşım..
    Ben ayrıca "türkçe öğretmenliği" yapmıyorum sadece Türkçe'mize sahip çıkıyorum..
    Aklı kısa demişsin de ne sen beni tanıyorsun, ne de ben seni tanıyorum..zaten tanısan bunu diyemezdin en azından yanımda olsaydın diyemezdin bunu ;)
    Mesaj yetiştirmeye gerek yok sadece önüne gelen herkezin şahsım adına karar vermesini eleştiriyorum doğru düzgün yazarsan kimse sana bir şey demez kafanı yorma ;)
    Ayrıca, Hatay İstiklal Makzuma A.Lisesi yaz bakalım google'a, Senin SBS De alacağın puanı kaça katlıyor orası ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:37 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:37 PM ----------

ya önemli olna sizce görünüm mü yoksa kurallı bir şekilde sürmek mi ilk önce motor aldığına veya alıcağına dua et sonrası zaten mükemmel
    Görüntü önemli değil diyor küçük arkadaşım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti

Skyjet???

Sayn Arkiler acaba bu motorun ana markası var mıdır çünkü bir sürü marka üzerinden satılıyo ilk çıkaran marka hangisidir bellimidir yani ve nerden tr ye geliyor

kısa ve öz yazabilirdin bu arada buraya yazdığım cevaplardaki kelimeler seni ilgilendrmez benim için görünüm daha önemli artık bu konuyu kayapsan iyi olur

Diyor küçük arkadaşım =)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Diyor küçük arkadaşım =)
    ne demek istedin dostum anlayamadım ama bana hitap ederken dikkatli ol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:42 PM ----------

http://www.sahibinden.com/nebiogulla...keyword=skyjet

BUYRUN SİZE BAHSETTİĞİM 0 SKYJET MOTOR SATAN MAĞAZANIN İLANI

ne demek istedin dostum anlayamadım ama bana hitap ederken dikkatli ol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:42 PM ----------

http://www.sahibinden.com/nebiogulla...keyword=skyjet

BUYRUN SİZE BAHSETTİĞİM 0 SKYJET MOTOR SATAN MAĞAZANIN İLANI
    Tamam küçük aga ^^

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Sayn Arkiler acaba bu motorun ana markası var mıdır çünkü bir sürü marka üzerinden satılıyo ilk çıkaran marka hangisidir bellimidir yani ve nerden tr ye geliyor
    dostum ayrı markalar altında cıkan bu motor tek bir ortak noktada birleşiyor oda bir fabrikadan cıktıkları.fabrika ayrı tedarikcilere satıyor.ramzey cok iyide skyjet cok kotu diye bi durum soz konusu değil.hepsinin cıktığı yer aynı.

arkdaslar bu motorun bana konjektörü gerekli.bulunduğum yer ist.avcılar ve yakınımda bu motrun servisi yok.yakınlarımda bana onerebileceğiniz bir servis parca satan bir yer varmı tesekkurler..
    [B]AVCILAR TAYFASI (CİCİ BAR ÖNÜ:P)[/B]

Alıntı spawnem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ayrı markalar altında cıkan bu motor tek bir ortak noktada birleşiyor oda bir fabrikadan cıktıkları.fabrika ayrı tedarikcilere satıyor.ramzey cok iyide skyjet cok kotu diye bi durum soz konusu değil.hepsinin cıktığı yer aynı.

arkdaslar bu motorun bana konjektörü gerekli.bulunduğum yer ist.avcılar ve yakınımda bu motrun servisi yok.yakınlarımda bana onerebileceğiniz bir servis parca satan bir yer varmı tesekkurler..
    konjektör ben geçen yedek aldım ama hala takmadım. rialli.comdan almıştım

salı yada çarşamba takayım sana haber vereyim doğru parçayı almışmıyım diye. ama büyük ihtimal doğru olandı.

lazımsa yarın takarım motoruma denemek için 12liraydı bu arada

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    konjektör ben geçen yedek aldım ama hala takmadım. rialli.comdan almıştım

salı yada çarşamba takayım sana haber vereyim doğru parçayı almışmıyım diye. ama büyük ihtimal doğru olandı.

lazımsa yarın takarım motoruma denemek için 12liraydı bu arada
    yedek niye alıyorsunuz sık sık konjektor sorunumu yasıyorsunuz???
    emin olmamakla beraber benim konjekter aşşa yukarı buna benziyor 5 fişli http://www.rialli.com/urunler/cin-gr...-5-fisli-yuki/

yok benim moto biraz bozulduğu için dilim yandı. aldım yedeğe koydum moto bozulsa. parçayı en azından çarşıya yürüyüp alma derdinden kurtulurum. biraz uygun fiyat görünce 200 liralık parça aldım bi dünya parça oldu.

http://www.rialli.com/urunler/cin-gr...t-125mt-125cg/

ben bunu aldım açıklama kısmında çok model var bizim f5 cg 125 ve cg 150 ile parça olarak daha uyumlu. lazımsa deneyeyim bendeki parçayı yarın

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    yok benim moto biraz bozulduğu için dilim yandı. aldım yedeğe koydum moto bozulsa. parçayı en azından çarşıya yürüyüp alma derdinden kurtulurum. biraz uygun fiyat görünce 200 liralık parça aldım bi dünya parça oldu.

http://www.rialli.com/urunler/cin-gr...t-125mt-125cg/

ben bunu aldım açıklama kısmında çok model var bizim f5 cg 125 ve cg 150 ile parça olarak daha uyumlu. lazımsa deneyeyim bendeki parçayı yarın
    bi dene bakalım kac volt elektirik vericek.ben aslında cbr 125 için arıyorum.benim motorun konjektor fiyatı 250 lira mecburen diyer kaynaklara kaymak zorunda kaldım 11000 devir ceviren bi makinenin konjektorunu arıyorum işallah uyum sağlar

avometrem var yarın takarım aldığımı ölçerim senin sorun statorde mi konjektorde mi.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...hippingPayment

link te orjinali var istersen.kargo ücretini de satıcıya mesaj at öğren istersen

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    evet ebaydaki linki biliyorum tesekkur ederim. sahibinden.com 100ytl var.kargo işini dediğin gibi halledersek 50 ytl ordan alabilirim.secenekleri değerlendiricez bakalım.motordan gelen elektirik 13 v ama konjekterdon cıkan elektirik 9 v kadar düşüyor.gaz verdiğinde 8v oluyor.konjektor diye düşünuyorum.stator ne hangi parca onu bilmiyorum ne iş yarar.bu sabahta akuyu sarj ettim.motorda calısmıyor marşa basıyor ama motor calısmıyor.alternatorde bişi olmasın bos akuyle kullandım diye alternator yanmamıstır işallah

statör dediğim alternatör. konjektörde bir miktar voltaj düşümü normal. aküyü çıkartıp iptal et en başta istersen. ben alternatörden gelen elektriği ölçeyim önce sonrada konjektörün verdiği voltajı ölçüp sana bildiririm

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    alternatorden gelen fazla voltajı konjektor düşürüyor beniki gereğinden fazla düşürüyor.konjektorden cıkan voltajın 12-13 v arası olması lazım ama bende okadar cıkmıyor işte.alternatore bişi olduysa ozman yandık işte.bu motorun parclarıda 600rr parcalarına eş değer.sende ne motor var

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tamam küçük aga ^^
    yaw sanki sen beni çok tanıyorsun benim alacağım puanı o lise 3 katlar mış ış mış...

Bana baq dostum allahtan küfür etmek yasak yoksa sana burada bi güzel nutuk çekerdim . 452,033 puan aldım sbsden tmm mı bilip bilmeden konuşma bu forumada boq girerim bidaha hadi banlasınlar beni sen aracılık et yine saygımdan küfür yazmıyom ama senin öss den alacağın puan da benim bpuanın 0,00002 si dir başlarım senin üyeliğin lan elinden geleni ardına koyma sıkıyosa banlat ta rahat etsin bi tarafın böle üyelerle muhattap olamam ben

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler