Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Keeway ARN 125 Motorsikletini;

Katılımcı sayısı
353. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Beğendim..

254 71.95%
  • Beğenmedim..

48 13.60%
  • Kararsızım.....

51 14.45%
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Keeway ARN 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GATA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor DD250
    aramıza hoşgeldin kırmızı arn, benimkide kırmızı hayırlı olsun iyibir tercih. güle güle kullan ama kasksız asla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Arkadaşlar ben bir şey soracaktım arn 125 ile en fazla kaç km hız yaptınız bir yazarsanız sevinirim

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    saol @kimi, benim motor focus aslında ama kullanma kılavuzları aynıdır herhalde.. daha focus'un kullanma kılavuzu çıkmamış..

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    ya arkadaşlar siz bu arn'nin lastiklerine ne kadar hava basıyosunuz, bilen var mı? kullanma kılavuzunda bişey yazmıyor..

lastik basıncı önemlidir aman dikkat!

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ARN = HONDA

Arkadaslar bizim yavrunun nie bu kadar güzel göründügünün sırrını çözdüm... Arn nin dış tasarımı HONDA ya ait... hani şu motosiklette kendini dünyaya kanıtlamış dünya markası HONDA... çok bilgiye ulaşamadım ama yurtdışında 50 cc lik bir model için honda bu tasarımı kullanıyomus... dış kasa honda fabrikasındamı üretilior onu bilmiyorum ama japonya da üretildigi kesin... inanmıyorsanız Google dan Grafikler arama moduna girip HONDA x8r-s yazın ve benim gibi sizde çok şaşırın... bu scooter ı zaten çok seviodum sevmem için bi sebep daha çıktı...

perhaps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Arn 125
    Cidden neredeyse bire-bir aynı motor. Güzel valla ! ucundan kıyısından Honda biniyoruz demek

Bizim Arn'ler için beyaz ampul bulmak mümkün mü? 35 watt beyaz ışık konusunda bilgisi olan???

Arn 125 süper bir motor kullanışı cok kolay uçar gibi gidiyor.

Yahu bu motora bayılıyorum alırsam kullanabilirmiyim acaba ne dersiniz.

ARN 125 severler nerede buraya bekliyoruz.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    ARN 125'in siyahının gövdesi orjinal siyah plastik mi ?

Yoksa scooterların %99 unda olduğu gibi boya mı ?

xneslihanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz Varadero

KEEWAY Arn 125 alıyorum ...

KEEWAY Arn 125 almaya gideceğim yarın. yani öyle plan yapmıştım ama burda yazılanları okuyunca gene de tekrar tekrar danışmak ve emin olmak istedim çünki bu motoru alırsam en az 2 sene düzenli kullanırım. istanbul da kullandığıma değsin yani. arkadaşlar ne dersiniz almaya değer mi ?
    bu jigle kırılması sorunu sadece yük binince mi oluyor yoksa sağlam bir çukura girersen de oluyor mu yani sormak istediğim kaçınılmaz bir sorun mu ille de oluyor mu ? ve bu makinanın başka ciddi sorunu var mı ?
    kafamda yarın gidip mat siyah rengini almak var ama gece risk olur mu ? siyah ve gri motor kullanmak gece riskli olur diye düşünüyorum hep. gri asfalt rengi siyah da gece ...
    :silent:

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yolcufb : bi scooter ı kullanabilrimiyim acaba ? sorusu sacma bi soru bence ki arn boyutlar ve kullanım olarak mükemmel bi motor. ne piyasda dolanan çinliler gibi büyük ve agır nede küçük ve güçsüz tam kararında bi motor çok yumuşak bi amortisoru var inanılmaz rahat kullanırsın

Mengu 16 : Satıcının bize söyledigine göre o kullanılan malzemenin rengi üzerinde boya pasta cila yok yani

xneslihanx : jikle sorunu yeni modellerde giderilmiş yanılmıyorsam, ki öyle bile olmasa motomax bu sorunu ücretsiz gideriyor... Mat siyah cok ii bir secim sadece cizmemeye çalış. bu fiayattaki, scooterların en mükemmeli arn125 verdigin paraya deger bizimki 2000 km de ve çıkardıgı tek sorun var onu apartmaın önünde tek başına bırakmak zor gelio Renk ve gece konusuna gelince zaten trafikte Scooter dan cok sürücü dikkat ceker. oturma pozisyonunun dik olması ve motorun küçüklügü nedeniyle... beyaz acık renk giy için rahat edecekse. oda olmaz dersen fosforlu şeritlerden al ver annene diksin elbiselerine

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    Arn125 E Katiliyorum Xneslİhanx
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    S.wing600abs
    Selamlar

Arkadaşlar Benim Arn 125 Kilometre De 12 Ykr. Yakiyo Normalmi Motor Rodajda Olduğu Içinmi Acaba Daha 180 Km Deyim...

Cevaplarinizi Bekliyorum
    Teşekkürler
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    S.wing600abs
    Ve Bİrde 90 Raht Yapiyo Bİzİm Bİ Motorcu ArkadaŞ Var Arn Nİn Dengesİ Çok İyİ Dİyor Asya Va Mondİale GÖre Ve Kendİsİnİn SÜrat Motoru Var Benİm Arn 125 Le 110 BasmiŞ Helal Be
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    regal raptor DD250
    valla helal olsun arkadaşa. benim motor 90 km yi silah zoruyla bile geçmiyo nasıl yapmış onu bilgin var mı?

Motosikleti
    S.wing600abs
    bende şaşırdım sordum nasıl 110 yaptın diye öküz gibi basarsan olmaz yedire yedire verecen gazı dedi deneyemedim şehir içinde bi ara deneriz artık
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    regal raptor DD250
    valla ben daha önce her şekilde denedim ama yok yok yok gitmem diye inat ediyor hızı pek sevmiyo galiba benim motor

arkadaslar bu motorla ankarada kolejden bılkente gıdıp gelebılır mıyım sızce hergun? ankaralı arn kullancıları cevaplarsa sevınırım. eskısehır yoluna cıkması tehlıkelı olabılır mı?

Tc

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler