Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    skrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Merlin S 150
    Hayırlı olsun arkadaşım.
    Silkekeme derken ne kastettin anlayamadım?
    "Adım, Admin..."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Silkeleme dediğim şey 75 km den 85 km arasında ileri geri bir hareket diyim size, tam anlatması zor sanki gaz kesip tekrar açıyor gib.i Ama motor sesinde sorun yok. Birde ben yokuş aşşağı ciddi zorlayarak ancak 100 km hıza ulaşabildim. Düzde maximum 90 ve motoru dibine kadar zorluyorm ama gitmiyor. Sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyorum yardımcı olacak bir arkadaş çıkarsa çok memnun olurum gerçekten.

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı MickeyMouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silkeleme dediğim şey 75 km den 85 km arasında ileri geri bir hareket diyim size, tam anlatması zor sanki gaz kesip tekrar açıyor gib.i Ama motor sesinde sorun yok. Birde ben yokuş aşşağı ciddi zorlayarak ancak 100 km hıza ulaşabildim. Düzde maximum 90 ve motoru dibine kadar zorluyorm ama gitmiyor. Sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyorum yardımcı olacak bir arkadaş çıkarsa çok memnun olurum gerçekten.
    kardeş gideceği son hızı zaten yapıyor...100 km...
    o motor ne kadar gideceğini çok biliyor...sen fazlasını isteme yeter...zaten kendini sağlama almış fazlasını vermiyor
    bilmem anlatabildim mi...
    ileri geri gidiyor dediğin şeyde...kerkinme gibi oluyor...
    benim kullandıgım an125 de aynı sorunu yapıyordu ....aynı hızlar da yapardı...
    biraz daha hızlandın mı kerkinmeyi keserdi...ama ben onu sorun etmiyordum...ve şuan 60.000 km lerde eski iş yerimin garajında çürümeye terk edildi...sağolsun eski patronum olacak adam ekmeğini kazandıran motora para harcamayıp ocagına incir agacı diken k8 e bi ton para harcıyor...

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    peki benim anlayamadığım şey; forumda diğer arkadaşlar düz yolda 100-105 gördüm demişler ben yokuş aşağı ancak zar zor 100 görebiliyorum düzde en fazla 90 son hız değerleri bumudur, yani sizce motorda bir problem yokmu??

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    motorun da hiç bir sorun yok kardeş...
    o şekilde uzun yıllar kullanırsın...
    dün birisi cbr125 ile 190 gördüğünü yazmıştı...

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    Arkadaşlar ilgiendiğiniz ve verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Artık motora iyice alıştım ve motorum 100 km hıza kadar çıkabiliyor. Trafikte ilaç gibi yakıt sarfiyatı da oldukça iyi yani uzun lafın kısası iyiki almışım sanıyorum uzun süre kalıcak bende 2. motor olarak kullanırım ama genede satmam bunu. İstanbul gibi memlekette her eve lazım bir tane.

Motosikleti
    yamaha fzr 600
    Alıntı MickeyMouse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben 115 km yi gördüm belli bir süre sonra motor bakım istiyor senin söylediğin hız kesme olayıda hava filtresinden kaynaklanıyor orjinalini taktığın zaman düzelecek aynı sorun bende de oldu formda yazmıştım bi arkadaş söyledi yaptim ve düzeldi bu motorlarda orjinalden başkasını kabul etmiyor
    Ağaç ne kadar yüksek olursa olsun, yaprakları yine de yere dökülür.

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    bu forumu baştan sona okudum zaten ve hava filitresinide orjinali ile değiştirdim sanki kayışta yada bagalarda sorun olabilir gibi.

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    merhaba arkadaşlar..
    bende suzuki an 125 kullanıcısıyım daha 1 ay oldu....gideri falan güzel....japon malı zaten....fakat otobanda rüzgarlı havada sanki rüzgardan hafif savruluyor muu bana mı öyle geliyor anlamadım...bide yokuş aşağı rölantide salıyorum gaz verince şaha kalkarmış gibi bir anlık durup öyle hızlanıyor...otobanda yokuş aşağı 100 km yi görüyor........işe götürüp getiriyor işte daha ne yapsın....

Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Arkadaşlar merhaba,
    Hız konusuna fazla takılıyorsunuz,bence zevkini alarak işimizi görüp binmek ve yaşamak daha güzel. Saygılar.

Merhabalar bir sorunum var servisler bir türlü çözemedi. Daha önce başına gelen varsa deneyimini aktarırsa sevinirim.
    An 125 manyeto üstünde bulunan fanı sürekli kırıyor. krang milinde herhangi bi kaçıklık görünmüyor. Aldığım tüm pervaneler de üretim hatası değildir herhalde. En sonuncusu korumayı da parçaladı. Yardımcı olursanız sevinirim..

herkese iyi forumlar mesajlarınızı takip ediyorum

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    merhaba arkadaşlar bende suzuki an 125 aldım, ilk izlenimlerim; beklediğimden kaliteli, sürüşü keyifli, vibrasyon 80 km den sonra çok az var max 100 km yapıyor ... yaşadığım aksilikler kayış koptu debriyaj seti ile beraber değiştirdim (yan sanayi), 75 km den sonra motor kesik kesik gidiyor bir aksilik var ne olduğunu anlayamadım vede 80 km - 100 km arası giderseniz 1 depo ile 175 km yol alıyor. Genel olarak beğendim ama sizlerinde yorumlarınız görüşleriniz ve yönlendirmelerinizden memnuniyet duyarım
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende suzuki an 125 aldım, ilk izlenimlerim; beklediğimden kaliteli, sürüşü keyifli, vibrasyon 80 km den sonra çok az var max 100 km yapıyor ... yaşadığım aksilikler kayış koptu debriyaj seti ile beraber değiştirdim (yan sanayi), 75 km den sonra motor kesik kesik gidiyor bir aksilik var ne olduğunu anlayamadım vede 80 km - 100 km arası giderseniz 1 depo ile 175 km yol alıyor. Genel olarak beğendim ama sizlerinde yorumlarınız görüşleriniz ve yönlendirmelerinizden memnuniyet duyarım
    Yan sanayi taktığın debriyaj seti ile kayışı kabul etmiyor bu makine...
    Kayışın mitsuboshi marka olmalı..Hem uzun ömürlü hem de düzde 110 km hızı , hafif eğimde 120 yi çok rahat görmeni sağlar...
    Hava filtresi de orjinal suzuki olacak.. Yoksa tat alamassın....
    Yedek parça orjinalleri biraz tuzlu gelebilir ama çok uzun süre arızasız sorunsuz kullanmanı sağlar...
    Aldığın keyif cabası...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yan sanayi taktığın debriyaj seti ile kayışı kabul etmiyor bu makine...
    Kayışın mitsuboshi marka olmalı..Hem uzun ömürlü hem de düzde 110 km hızı , hafif eğimde 120 yi çok rahat görmeni sağlar...
    Hava filtresi de orjinal suzuki olacak.. Yoksa tat alamassın....
    Yedek parça orjinalleri biraz tuzlu gelebilir ama çok uzun süre arızasız sorunsuz kullanmanı sağlar...
    Aldığın keyif cabası...
    Hadi kayışı anlarım da yan sanayii debriyajı niye kabul etmiyor, kalkış yaptıktan sonra ne önemi var debriyajın ?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi kayışı anlarım da yan sanayii debriyajı niye kabul etmiyor, kalkış yaptıktan sonra ne önemi var debriyajın ?
    Hız baga ları bile yan sanayi olmuyor...
    Çinli takmıştım ben.. Kalkışta tekere kalkıyor amma 70 i geçmiyor... 70 gelene kadar roket gibi ama ondan sonrası boş...
    debriyajın içindeki balatalardan kaynaklanan bir hadise..
    Ben de tam anlamadım ama kabul etmiyor işte
    Çok namıssız motor...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Arkadaşlar An için koruma demiri bulabiliyormuyuz?

Motosikleti
    kymco süper 8
    kimse yok mu

Motosikleti
    SYM GTS 250İ
    An 125 kullananlar azaldı herhalde. Ama benden söylemesi sattım fakat pişmanım şimdi yenisini arıyorum.

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-cok-temiz-ve-bakimli-suzuki-an-125-hk-131920011/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)