Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki AN 125 HK Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki AN 125 hk
    cancuno7 aramıza hoş geldin arkadasım dediklerinin hepsine katılıyorum iyi bir arastırma yapmıssın honda beat cok pahalı kymco tavsiye etmem servis sorunu yasarsın parca sıkıntısı var suzuki tam idaal senin için bence hiç düşünmeden al derim özellikle antalyada cok rahat bir kullanış sağlarsın 20 ytllik benzinle 350 km üzerinde yol yapabilme sansın var ve sonuçta suzuki markası güven veriyor hayırlısı olsun tekrar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 500 ri & super 8
    arkadasım gercekten ıyı bı eleme yapmıssın ama ben bır suzukı kullanıcısı olarak sana tavsıyem bu motoru hıc dusunmeden alman ama kask ne kadar onemlıyse bu motoru alır almaz tekerlerının degıstırılmesıde o kadar onemlı sana tavsıyem al ve hemen tekerleklerını değıstır kucuk olması hıc bır problem yaratmıyor ama kalıtesız olması cok sorun yaratıyor.

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    cancun 07 arkadaşım scoter alıyorsun, neticede fiyat yakıtkalite hepsini düşündüğünde fazla alternatiifn yok, alıp sakin sakin kullanacaksın, onun için suzuki derim ben sorularına ayrıntılı bir cevap yazacağım ama şu an çıkmak zorundayım kusura bakma

devil mehmet; 20 ytllik benzinle 350 km üzerinde yol yapabilme sansın var
    hocam nasıl oluyor bu şans, katrina kasırgasını arkamıza alıp kontağı kapatıyoruz heralde....

yani forumda defalarca tartışıldı 200 km yi zar zor geçiyor AN 125 20 YTL benzin ile..

en sakin kullanımla ben 90 YKR nin altında yakan a hiç rastlamadım, her gördüğüme ilk sorduğum bir soru çünkü...

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    Alıntı gokayugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza yaptım arkadaşlar. Hafif yokuş aşağı yolda bir İETT otobüsünün şanzıman arızasıyla yola döktüğü takribi 100 mt. lik yağ birikintisini son anda fark etmemle yanyatıp kayıp düşmem bir oldu. Yaklaşık 45 - 50 km/s hızdaydım. Eldiven dahil full korumalıydım. Tek bir çizik bile almadım Allah' a şükür. Ama motor neredeyse pert oldu diyebilirim. Motor altımdan kayarak ilerideki arızalı İETT otobüsünün arkasında durmuş olan Ford Fusion un altına girdi. Motorun kafası resmen girdi arabanın altına Arabayı 5-6 kişi kaldırıp altından çektik motoru. Arabada pek bir hasar yok adamda ben arabayı kaskomdan hallederim seni karıştırmam dedi. Ben olay yerine Trafik ekiplerini çağırıp rapor tutturdum, yolun İETT otobüsü arızasından dolayı yağlı olduğunu ve İETT şöförünün olay mahalline reflektör v.b. uyarıcı levha koymadığını not tutturdum hatta bu sebeple otobüs sürücüsüne ceza kestirdim. Şimdi sizce ben motorumun hasarını İETT ye dava açarak karşılatabilir miyim?
    GÖKAY KARDEŞİM BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ OKUDUM ÇOK ÇOK ÜZÜLDÜM
    BİR TEK TESELLİM SANA BİR ŞEY OLMAMIŞ... MALA GELSİN... YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY OLURSA BEKLİYORUM.... TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    gökayuğur geçmiş olsun.allahtan sana bişe olmamış.trafikten motoru yaptırabilirsin belki.bi araştır.

devilmehmet:bana sallıyomuşsun gibi geliyo.iki kişi nası 120 basıyosun.anlamadım.bide 20 ytllik benzinle 350km + demişsin..yok artık daha neler.

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    gökay geçmiş olsun sende bi şey olmaması sevindirici motor yapılır bi şekilde tekrar geçmiş olsun

tnsuzun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gökay geçmiş olsun allahtan sende bişi yok motor yapılır bi şekilde ama rapor tutturduğun iyi olmuş iett den alman lazım parayı dava açacaksın sanırım bu arada arkadaş 350 km bi depoylamı yapıyomuş zorlamassan 500 de yapar demekki..

merhaba arkadaşlar
    babamlada konuştum
    ehliyeti al sana scooteri alıcam dedi :D
    ekimde sınava giriyorum ve inşallah geçicem sınavı :D
    sonra scooter gelsin )
    bu arada lastikden bahsedilmiş
    aldığım zaman lastiğide değiştirmeği düşünüyorum
    peki nerden değiştirebilirm?
    suzuki bakım yapıldığı yerler fln değiştirirmi...
    birde alındığı zaman değiştirersek bir sorun olmaz dimi rodajı bitirmeden fln??
    şey değştirirmi mesela
    bize yakın yer oalrak ataşehirde suzuki bayisi var ama sadece araba satışı var. orda scooterin lastiğini değiştirirmi yada bakımını fln oraya yaptırabilirmiyim acaba? Yarın arayıp sorcam zatende...

bu arada herkese tekrar teşşekkür ederim burdaki yazılar bu scooteri seçmemde çok etkili oldu
    ekimde bende aranıza katılcam ve geziler olursa bende katılmayı düşünürüm...

redshark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla Sportcity
    lastik değişimi rodaj için bi problem teşkil etmez bildiğim kadarıyla lastik değişimi içinde gençmoto(Pirelli) ve buzmoto(michelin)var.
    http://www.buzmotor.com/lastik.html
    http://www.gencmoto.com/

teşşekkürler
    peki siz bana hangisini önerirsiniz. pek bilgim yok çünkü lastikler konusunda. yani hangisi yaz kış iyidir...
    birde lastikler değişince garanti kapsamı dışına çıkarmı acaba?

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı wildrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÖKAY KARDEŞİM BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN ŞİMDİ OKUDUM ÇOK ÇOK ÜZÜLDÜM
    BİR TEK TESELLİM SANA BİR ŞEY OLMAMIŞ... MALA GELSİN... YAPABİLECEĞİMİZ BİR ŞEY OLURSA BEKLİYORUM.... TEKRAR GEÇMİŞ OLSUN
    Alıntı MOSKVICH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökayuğur geçmiş olsun.allahtan sana bişe olmamış.trafikten motoru yaptırabilirsin belki.bi araştır.

devilmehmet:bana sallıyomuşsun gibi geliyo.iki kişi nası 120 basıyosun.anlamadım.bide 20 ytllik benzinle 350km + demişsin..yok artık daha neler.
    Alıntı redshark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökay geçmiş olsun sende bi şey olmaması sevindirici motor yapılır bi şekilde tekrar geçmiş olsun
    Alıntı tnsuzun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökay geçmiş olsun allahtan sende bişi yok motor yapılır bi şekilde ama rapor tutturduğun iyi olmuş iett den alman lazım parayı dava açacaksın sanırım bu arada arkadaş 350 km bi depoylamı yapıyomuş zorlamassan 500 de yapar demekki..
    Çok teşekkürler dostlar... Benimde tesellim bana bişey olmaması Allah' tan verilmiş sadakam varmış. Siz siz olun aman dikkat, biraz daha dikkat...

Sağolun....
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    siymin fıdıllıoğlu
    Gökay çok geçmiş olsun abicim ya en önemliside sen de bişey olmaması.

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı scakici_mx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökay çok geçmiş olsun abicim ya en önemliside sen de bişey olmaması.
    Sağol Sadık' cığım böyle işte... Motor üzerindeyken bütün bunları göz önüne alıyoruz aslında ama kader işte başa gelince elden bişey gelmiyor...

Görüşürüz, uğrayacağım sana, kendine iyi bak Allah' a emanet ol
    Suzuki AN 125 - 2008 / 0 - 24500 km
    SYM Joyride 200 - 2008 / 4500 - 20000+ km (Halen Devam)

Motosikleti
    yok.. Suzimi sattım..
    Gökay büyük geçmiş olsun. Tam korumalı olmana ve fiziksel olarak zarar görmemene çok sevindim. Motoruna ise bir hayli üzüldüm. İnsanın içi cızz ediyor. Sen istediğin kadar dikkat et, her türlü önlemini al, ama yine de senin dışındaki faktörlerden dolayı fiziksel/maddi zarar görebiliyorsun. Tutanağa bu şekilde yazdırabilmen bile başarıdır. Ya trafik polisi insaflı bir adamdı veya senin ikna kabiliyetin yüksek.. Ancak bu tutanak ile ne yaparsın, ne elde edersin, işte onu bilemem. Bizim konu başlığını okuyanlar sınırlı sayıda. Benim önerim sadece bu soru için forumda ayrı bir konu başlığı aç ki, daha fazla kişi okusun. Aralarında avukat olanlar da vardır, daha önce başına benzer işler gelip uğraşanlar vardır. Elbet bir yol gösteren çıkar. Tekrar çok büyük geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda Suzi'ni toplarsın. Suzi'ye acil şifalar diliyorum.. O zamana kadar içim buruk olacak.. Senden iyi haberler bekliyorum.

Motosikleti
    YAMAHA XT 660 R
    SUZUKI AN 125 ORJİNAL ÖN CAM

UMARIM İŞİNİZE YARAR.

gokayugur

geçmiş olsun. Motoruna üzüldüm ama, sağ salim ciddi bir yara almadan kazayı atlattıgına sevindim. umarım en kısa zamanda motoruna yeniden kavusursun.

Motosikleti
    suzuki AN 125 hk
    arkadaslar coq garip geldi evet tam 350 km yaptım bir depo benzinle yeni bakımdan cıkmıştı motorum ve balıkesir_ayvalık gittim ve döndüm tam balıkesir girişinde benzin bitti bir kez oldu ama 70-80 gittim en fazla süratım daha sonra denediğimde bir daha 300 km göremedim şehir içi kullandığım için

ayrıca bende titan var ve suzukiden aldığım zevki alamıyorum seri ve rahat geliyor

Motosikleti
    Suzuki AN 125
    Gökay çok geçmiş olsun. Sana birşey olmaması sevindirici. Dava açman halinde tüm zararın karşılanır bence. Zaten lastiklerden dertliyiz bi de yollarda abuk subuk şeylerle karşılaşınca kontrol çok zor oluyor. Daha bu sabah evden çıktım.20-30 km giderken aptal taksi ters yola girip tam karşıma çıktı. tabi frenlemeyle birlikte tam 180 derece kaydım. Düşmedim ama bu kadar kayması çok korkuttu beni. İlk fırsatta ben de lastikleri değiştiriyorum. Bu arada neredeyse 2 ay oldu hala sol ayna bekliyoruz. Parça sıkıntısı var.

selam

selam arkadaslar bende epey bır arastıma yaptıktan sonra an125 te karar kıldım.Oldukca hosuma gıttı sıyah renkte karaar kıldım kullanımı falan cok rahat daha oncelerı kanunı kullanmıstım.2500 ytl ye aldım alacak arkadaslara tavsıye ederım

Motosikleti
    KISMETSE ALACAĞIZ YENİDEN
    Herkese İyi Haftalar
    efendim bende bir anımı nakledeyim. cumartesi günü adeta tüm şehri dolaştım
    beykoz bağlarbaşı kadıköy bağdat caddesi maltepe sonra çengelköy polonez köy aklınıza neresi gelirse söyle bir anım oldu tem den kozyatağından otobana girdim. mont kask eldiven olmasına rağmen rüzgarlı ama sıcak bir atmosferde ilerlerken arkama biri takıldı scooteriyle ama ne far var ne eksoz uçuyor adam üzerinde bir atlet altında şort gibi birşey motor yanacak nerdeyse bağırta bağırta ilerliyor tam ümraniye kısmına geldik beni geçti ben 80 km civarı gidiyorum. adam geçti gitti 50-100 metrede fark yaptıktan sonra ayakkabısı uçtu ayağından ama tınmadan bastı gitti.durdum ama gülmekten kullanamıyorum bu arada adam bitirdi beni sonra ayakkasını aldım otların arasından ve peşinden gitmeye başladım ama yakalayamadım. arkası basılmış topukları 45 derece eğik erimiş adana işi ayakkabı şu an benim motorumda eğer buraları okuyorsa gelsin beni bulsun...haaa belkide ayağında değildi ama onun motorundan düştü gözümle gördüm takip ediyordum çünkü
    geliyorum a dostlar az kaldı... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)