Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Mondial 50TT-110FT-125KT-150UT-250MCT Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

rupicapra arkadaş
    bende 150 ut alacağım bu hafta kısmetse sen iyi yol almışsın ankara bolu tebrikler bende ist tekirdağ yaparım heralde zincir gerdirme benim için problem değil işim gereği yatkınım böyle şeylere birde 2 kişi yolculukta motorun performansı nasıl onu merak ediyorum birde otobana cıkarsam son sürat nedir.cevbını bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Bugün bir 150 UT aldım.

hayırlı olsun arkadaşım
    güle güle kulan motor hakkındaki deneyimlerini bekliyoruz.

Asri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    bugun anladimki benim mct zinciri gevsemis ve ondan alttan haril haril ses geliyor arkadas 1 haftadir motorun bi eksozun icine bakmadigim kalmisti , usta halletti saolsun bide korumalik taktirmissimki resimleri ekliycem CANAVAR OLDU CANAVARRRRR...... :

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı Asri adlı üyeden alıntı
    bugun anladimki benim mct zinciri gevsemis ve ondan alttan haril haril ses geliyor arkadas 1 haftadir motorun bi eksozun icine bakmadigim kalmisti , usta halletti saolsun bide korumalik taktirmissimki resimleri ekliycem CANAVAR OLDU CANAVARRRRR...... :
    korumalarını çok merak ettim biran önce yüklersin umarım,
    bu arada korumaları kaça taktırdın...

Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Dün teslim aldığım (ikinci el, 750km) 150 ut'nin motor bloğu birleşme yerinden yağ sızıntısı var. Nedenleri ne olabilir? İzmir'de düzgün bir Mondial servisi arıyorum bilen varsa lütfen yardımcı olsun. Teşekkürler.

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    derin, arada conta yok uyduruk bir silikon var iyi bir sıvı conta kullanırsan problem hallolur. motor esnemiyor ön amartisör den yağı azalttır.vede a dan zy bütün somun cıvatayı sıktır.bendede vardı sattım.

Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    Toros, ciddi sorunları olduğu için mi sattın yoksa başka nadenler mi vardı. Paylaşırsan sevinirim.

rupicapra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 600E
    DOSTUM, BU GEREK TEKERLEKLERİGEREKSE ŞANZIMANI DAHA ZİYADE ARAZİ İÇİN TASARLANMIŞ. İKİ KİŞİ BİNMEDİĞİM İÇİN DÜZ YOLDA PERFORMANSINI BİLEMEM AMA İDARE EDER HERHALDE. LASTİKLERİ YAĞMURDA YOLU İYİ TUTMUYOR. MAZ HIZI İÇİN ŞUNLARI SÖYLEYEBİLİRİM DOĞRU BİR RODAJDAN SONRA 100 KM'Yİ RAHATÇA GÖRÜYORSUN. VE BU HIZDA SÜREKLİ GİDİYORSUN. BUNUN İLK 3 VİTESİ ARAZİ İÇİN ARAZİDE PERFORMANSI GAYET İYİ. 4 VE 5 YOL İÇİN EĞER DİŞLİLERLE OYNARSAN 110-120'YE ÇIKABİLİRSİN. BEN MOTORDAN ÇOK MEMNUNUM. AMA MOTORUN HADDİNİ BİLİYORUM. BU FİYATA BU PERFORMANS ÇOK İYİ.

Motosikleti
    250 MCT

Motosikleti
    250 MCT

Motosikleti
    250 MCT

Mondial 150 UT sizce istanbul yoları için uygunmu cevaplarınızı bekliyorum birde eğer Mondial 150 UT olan arkadaş varsa sorunlarını ve güzel yanlarını yazarsa sevinirim

okanogur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Supershadow 250 cc

cc

Öncelikle Herkeze selam;

Bende MCT 250 hastalarındayım sürekli olarak alıcam, alıcam diye tekrarlıyorum. ancak benim bir scooter'ım var zaten onu satım almayı düşünüyordum ama satıcı bulamadım miller ölü parasına almak istiyor hen ben çok ucuza 1500 ytl bile vermeye rağzıydım. bu arada bende 2004 model kanuni hussar var. onu bi satabilsem hemen alıcam namussuzu.

iyi günler kazasız günler diliyorum.

Motosikleti
    MCT 250
    arkadaşlar asri arkadaşın motorundaki gibi koruma demiri taktırmak istiyorum, istanbulda oturuyorum nerde yaptırabilirim bilen varmı? avrupa yakasında olsa daha iyi olur... http://img193.imageshack.us/my.php?i...20050020kj.jpg
    http://img193.imageshack.us/my.php?i...20050010nj.jpg

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    distinto, resimlerin nasıl ekleneceğini sen öğrettin bana. şimdi çuvallamışsın biraz... aman haa motor kullanırken çuvallama sakın...

SAVASXXL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP XL 650 V
    Alıntı rupicapra adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar mondial in üreticisini internet sitesi adresi aşağıdadır, saygılarımla

http://www.jialing.com.cn/english
    nereden uydurdun bunu mondialin ürteticisi jingheng corp dur
    [B][COLOR="Red"]AĞIRADAM...[/COLOR][/B] [COLOR="Blue"][B]SAVAŞ BİÇER İSTANBUL A Rh (+) HONDA TRANSALP XL 650V[/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B]SAVAŞ-BARIŞ-ULAŞ KURTULUŞA KADAR SAVAŞ....[/B][/COLOR]

Motosikleti
    MCT 250
    Alıntı kaskkafa adlı üyeden alıntı
    distinto, resimlerin nasıl ekleneceğini sen öğrettin bana. şimdi çuvallamışsın biraz... aman haa motor kullanırken çuvallama sakın...
    resimler asri nin gönderdikleriyle aynı, linkleri tıklayınca aynı resimler çıkıyor...

Motosikleti
    250 MCT
    arkadaslar ben bu korumaliklari servise sordum 130 ytl dediler iscilik haric ve sadece basit bir tek serit demirdi bu fotolarda gormus oldugnuz gercek celik uzeri nikelajlidir sasmazda yapilmistir ve ustelik iscilik dahil 55 ytl ye taktirilmistir, ve bu arada ingilterede bizim ayara gore celik jant buldum ama dusunuyorum

TheTURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    asri sen ankaranın nersinde oturuyoun yaws bi geliyim goruslim bendede mct 250 var korumalık falan bande yaptıracam pazar gunu falan buluşalım bi yerde olmazsa

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler