Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 ZAT Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ayberk abi selam
    sen ne diyosun bu yakıt işine?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı smorfys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayberk abi selam
    sen ne diyosun bu yakıt işine?
    Valla ne diim.....150 cc makine....3aşağı 5 yukarı 140ykr yakıyor. bence çok!!!
    millet nelera biniyorda ne yakıyor...ama daha öncede yazdım, tamamen teknoljiyle,maliyet hesaplarıyla alakalı bence... ne kadar ekmek o kadar köfte yani...
    zat'lar böyle...ama ben çok memnunum...(MAAAAAAŞAALLAH...TÜTÜTÜTÜTTÜÜÜÜÜÜÜÜ... ..........)

geçenlerde bir bey geldi 40 yaşlarında,devamlı beni görüyormuş dikkat'ini çekmişim kask,mont felan,motorda 1 tane bende var (2-3 tane var ama ben daha göz önündeyim) hal bööle olunca konuştuk,çiğ köfte aldı derken muhabbet koyulaştı,motora bindi 2 tur attı geldi....''bunu bana sat'' dedi
    yok satmam dedim...öylesine gülüştük gitti sonra; ama ciddiydi sat derken,fiyat konusunda da konuştuk ama satmam dedim bi kere!!!

şimdi bunu neden yazdım?
    arkadaşlar motora bakacaz...başka yolu yok...bakarsan 10 üzerinden 7 verirsin bakmazsan tastikname elinde ...

artçıyla beraber 100 km sürat garantimi peki?
    iyi yapmışsın bence satmayarak bu arada

artçıyla beraber 100 km sürat garantimi peki?
    iyi yapmışsın bence satmayarak bu arada
    valla ben 100kg, eşim 80-85kg...çanta,kask,ıvır zıvır....kaç kg oldu?
    düz yolda çok rahat 90-95kmh yapıyorum... yol boşsa ve gaz kesmessem 100-105 civarı görüyor.
    tabiki rampa aşağı yada hafif eğimli yollarda hızlanma çabuk oluyor. ama 2 kişi 100kmh'a hiç gerek yok!!!! 80-85 kmh'la git, motorunu yıpratma...kasmaya gerek yok...

Herkese selamlar, Ayberk abi nasılsın görüşmeyeli? cumartesi günü yağmurda kuzenin motorla bir ıslandımki sorma? ama yeni aldığım montuda (revit focus modeli)test etmiş oldum şimdilik sorun çıkarmadı

Herkese selamlar, Ayberk abi nasılsın görüşmeyeli? cumartesi günü yağmurda kuzenin motorla bir ıslandımki sorma? ama yeni aldığım montuda (revit focus modeli)test etmiş oldum şimdilik sorun çıkarmadı
    hoş geldin...cuma günü bende sirkeciye uğradım...
    reflektör yelek,motobot (çizme),3-5 ampul,jant şeridi,file,alt yağmurluk,balaklava,vs... aldım. ertesi gün bi yağmur yağdı
    iyiki alt yağmurluğu ve çizmeyi almışım...10 numara korudu...üstüm zaten sağlamdı...

Motosikleti
    CORVUS
    herkeze slmlar
    yarın maglum 29 ekim yarın herhangi bir faaliyette bulunuyormuyuzz?

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin...cuma günü bende sirkeciye uğradım...
    reflektör yelek,motobot (çizme),3-5 ampul,jant şeridi,file,alt yağmurluk,balaklava,vs... aldım. ertesi gün bi yağmur yağdı
    iyiki alt yağmurluğu ve çizmeyi almışım...10 numara korudu...üstüm zaten sağlamdı...
    selamlar herhese
    motobot iş görürmü? şirketteki kurye arkadaşa almayı düşünüyoruz ama tedirginiz biraz kalitesinden

Motosikleti
    GT250R
    Cümleten merhaba ben çalıştığımdan ötürü arkadaşlar bugünkü organizosyona katılamıyorum ne yazıkki sizlerle olmayı çok isterdim gerçekten,ayberk abi bu aldığın şeylerin fiyatı nedir zahmet olmazsa yazarmısın aynılarından banada lazım çok ihtiyacım var cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.

Saygılar cümleten
    Bu arada smorfys hoşgeldin aramıza
    İki teker hastalığımda bünyem tedaviyi reddediyor.

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Gerçekten Bu Motora Hayranım Büyüklüğüne.
    [B][COLOR="DarkRed"]wWw.Motosiklet.Net[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Blue"]Bağımlılık Yaratır[/COLOR][/B]:P

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Artçılı 100 km/h garanti ama ani durumda yatırmadan durduramayacağımız da garanti
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

selamlar herhese
    motobot iş görürmü? şirketteki kurye arkadaşa almayı düşünüyoruz ama tedirginiz biraz kalitesinden
    dostum merhaba
    aldığım bot, motobot değil.sigma marka çizme.160 YTL ye aldım. Şu an çokta memnunum. Hatta bugün şehitlik dönüşü ciddi bir kaza atlattık. Normalde ayağımın burkulması lazımdı ama çizme bunu engelledi. Fark hemen anlaşılıyor.

Fiyatlara gelince
    Çizme : 160 YTL
    Reflektör yelek : 10 YTL
    Alt yağmurluk : 20 YTL
    Far ampülü + sinyal ampulü : 12.5 YTL
    balaklava : 10 YTL
    File + jant şeridi + sticker : hediye

Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçılı 100 km/h garanti ama ani durumda yatırmadan durduramayacağımız da garanti
    yani frenler zayıfmı onumu demek istiyorsun arkadaşım

Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba
    aldığım bot, motobot değil.sigma marka çizme.160 YTL ye aldım. Şu an çokta memnunum. Hatta bugün şehitlik dönüşü ciddi bir kaza atlattık. Normalde ayağımın burkulması lazımdı ama çizme bunu engelledi. Fark hemen anlaşılıyor.

Fiyatlara gelince
    Çizme : 160 YTL
    Reflektör yelek : 10 YTL
    Alt yağmurluk : 20 YTL
    Far ampülü + sinyal ampulü : 12.5 YTL
    balaklava : 10 YTL
    File + jant şeridi + sticker : hediye
    merhaba abi
    aldıklarını iyi günlerde kullan
    feyizoğlunda forma marka botlar var rastladınmı hiç?

selam; forma marka bot hakkında hiç bilgim yok maalesef....hiçde görmedim...

Motosikleti
    GT250R
    Sağol ayberk abi ben şerit için araştırma yaptım ondan almam lazım ve tabi motor mont yok abi hepside bayağı pahalı önereceğin birşey varmı mont konusunda diğerleri var bende.

Saygılar
    İki teker hastalığımda bünyem tedaviyi reddediyor.

Motosikleti
    Lingken 125 T
    Lütfen! Mondial gibi Çin Motorlarını satın almayalım.. Alanları Uyaralım. Paranıza yazık diyelim.. Bu motora edeceğin tamir masrafıyla başka motor al diyelim.. Milli servetimizi heba etmeyelim...

2006'da üye olmuşsun,daha 20.ci mesajını atıyorsun...bide milli servetten damar yapıyorsun.
    senin motor ne malı merak ettim...yerli malı motorda çin den ordan burdan geliyor........
    zat 150 topiği bence senin için yanlış adres dostum.
    bu sayfalarda herkes neyin ne olduğunun farkında...bende bilirim burgmana binmeyi; ama.... boşver.daha önce en son şubat 2007'de girmişsin foruma!!!
    21 AY geçmiş...şimdi kalkıpta çin alma yerli al değince gülesim geliyor......

tamam sen üzülme satarım zat'ı alırım yerli malını...ok?

sen bildiğin yolda devam et...

Alıntı SERKANDİNSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağol ayberk abi ben şerit için araştırma yaptım ondan almam lazım ve tabi motor mont yok abi hepside bayağı pahalı önereceğin birşey varmı mont konusunda diğerleri var bende.

Saygılar
    serkanım merhaba;
    ben NİC marka mont kullanıyorum,fuarda almıştım...hatta 29 ekim günü kötü bir kaza yaptık...mont test'ten geçti!!! ama motorcu cizmesi al derim,kazada fazlasıyla faydasını gördüm. sirkeciden aldım,orda montlar falanda var...gidersen yardımcıda olurum...ama sen yinede araştır derim...

Motosikleti
    CORVUS
    Alıntı adnanka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lütfen! Mondial gibi Çin Motorlarını satın almayalım.. Alanları Uyaralım. Paranıza yazık diyelim.. Bu motora edeceğin tamir masrafıyla başka motor al diyelim.. Milli servetimizi heba etmeyelim...
    bu çin mallarınıda; Bizim TÜRK ustalar yapıyor kardes.. sen merak etme biz memleketi her zaman mudaffa ederız...
    GAZİ PAŞA'nın dediği gibi CUMHURİYET İLELEBET PAİDAR OLACAKTIR......

tüm ZAT'çılara selam olsun.....
    heeeeeeyyyy.....millet!!!!!!!!!!!!!!!!1

artık biraz ayağa kalkın yahuu....eskiden daha bi aktif sayfamız vardı....
    zat'larınızın hiç sorunu yok galiba...şikayette yok... herşey 10 numara yani...

ben gece 01:00'a kadar buradayım...beklerim;kimler burda? herkes parmak kaldırsın bakiim

Motosikleti
    Artık Yok...
    zat güzel motor mondialin hiç bir modelini beyenmesemde zat maksi klasmsnında güzel bir alternatif çok benzin yakmasının sebebi karbiratörüdür üstüne daha mantıklı ona uygun bir karbiratör takılırsa hem performansına etki eder hemde benzin yakışına ayrıca çin malı olayında başka bir sitede zat ı olan bir arkadaş yazmışdı 10 bin km ye kadar yapdığı masrafları ortalama 600 milyondu bakımlar süprisz arızalar falan filan benim bir silwervingimin standart 3 aylık bakımı 300 milyon takribi 800 km ye denk geliyor yani japon alıp az masrafın olucak diye bir şey söz konusu değil bizim motorların benzin teli 150 milyon sadece çin işi motorun benzin teli 30-40 milyon bir para yani klavye motorcuları var burda bilgisiz sadece işkembeden yazıyorlar

ayrıca çin motorları evet kalitesiz bir gerçek ama hep diyorum demekdende yoruldum çin motorlarının teknolojiside eski yani çalışma prensipleri çok mekanik ve basit o kadar karmaşık değil o yüzdende tamiri bakımı ucuz bizim motorlarda ecu var yani beyin immo var bir sürü teknolojik şey var

ayrıca bu motoları size kalitesiz veriyorlar ama kaliteli hale getirmekde sizin elinizde kalitesiz parçalar belli bunları kaliteli parçalarla değiştirirseniz motor uzun solukda bir sıkıntı çıkarmaz çin işi kayış kullanmayı verin japon kayış kullanın eklem yerlerindeki somonları kuvvetlendirin tıkırtı parça gevşemesi olmasın kalitesiz 10 milyonluk yağ kullanıcağınıza gidin castrol magnetec kullanın 30 milyon fazla verin ama motorunuzda performans farkını hissedersiniz yağ motorun kanıdır unutmayın bujiyi gidip osaka mosaka marka takıcağınıza bosch ngk takın farkı hissedin

yani iş biraz motorcuda da motoruna bakımda da biter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler