Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KANUNİ 250C SAHİPLERİ BURAYA

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni 250c
    - Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst kösesinde göreceğiniz değiştir iconuna tıklşyarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net

SLMBİLİYORUM BU MOTOR HAKINDA BU SAYFALARDA ÇOK KONUŞULDU. BİRÇOK ŞEYLER YAZILDI.BEN BİR DE KULLANANLARIN AĞZINDAN DİNLEMEK İSTEDİM. BENİMDE BİR TANE VAR.HENÜZ 1500 KM.DE.ŞU ANA KADAR HERHANGİ BİR SORUN ÇIKARMADI ÇOK ŞÜKÜR. GALİBA BU MOTORU BİRAZ DA LİMİTLERİNDE KULLANMAK LAZIM GİBİ GELİYOR BANA.SİZ NE DERSİNİZ??..MOTORUMU BÜYÜK ZORLUKLARLA , BİRÇOK KİŞİYİ (BAŞTA EŞİM) İKNA ETMEK ZORUNDA KALARAK ALDIM. O'NU ÇOK SEVİYORUM. (ÖZELLİKLE DE CİLALADIKTAN SONRA) BENCE YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN İYİ.BEKLİYORUM.TÜM GERÇEK MOTORCU ARKADAŞLARA SEVGİLERİMLE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MONDIAL 50 TT
    Hepsi doğru da bir yanlış var.Küçük yazmaya özen gösterelim.Bağrışmayalım.
    Asfalta yapışmadan motorcu olunur mu ki?

Motosikleti
    kanuni 250c
    pardon. yorum yok mu??

hondaxl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600
    Hayırlı olsun .Ona buna bakma, zevk alarak kullan,,Kıskananlar çatlasın
    [B][I]Dayak nedir ? Kime atılır [/B]??[/I]

dttengri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R
    Merhaba corvette. Benim motor 4400 km de.Benimde bir problemim olmadı. Ama en büyük problem vibrasyon. Başka problemi olmayan bir motor.Evet dediğin gibi limitlerde kullanınca problem olmuyor.Ben eskiden biraz süratli kullandım.Ama şimdi 80-90 gidiyorum.bir problem olmuyor. Bu arada bende Bursa'dayım.Bi ara seninle tanışmak isterim.

alperen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar.yaklaşık bir aydan beri jınlun150cc mi,kanuni 250cc mi hangisini alayım kıyaslama yapmaktan balata sıyırıcam.ne olur beni yönlendirin.elimdeki kısıtlı parayla ve yeni bi kullanıcı olma yolunda nasıl bi motor almalıyım.beklemedeyim.hepinize sevgiler

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Al Kanuni ne dusunuon ben hiç dusunmeden Kanuninin servis+yedek parca sorununuda göz onunde bulundurarak aldım. Jinlun ve mondial bilmiyorum zaman gosterecek.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

alperen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    peki ben bu kanuni ile hiç durmadan 600km yol almak istesem bi sorun çıkartırmı.hava soğutmalı motorlarda buji çatlamalarından bahsediliyor.aslı varmı bu olayın.eğer varsa alınabilecek önlem nedir

Motosikleti
    Fazer
    Sen 600 km durmadan gidemezssin zaten merak etme Mutlaka motor vermezsse sen ara mola verirsin bi yerde
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

murat_by - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbx250 twister
    yada benzinin biter
    murat_by

Motosikleti
    Fazer
    Yok ya ben 301 ile ankaradan Antalyaya gideyim dedim oturmaktan afedersiniz kıcım koltuga yapıstı ve oradanda koltuk altındakı demırlerı hıssediyordum resmen altına bi yataş pufyy felan lazım

Motosikleti
    kanuni 250c
    Sağol dttengri. Bende seninle tanışmak isterim.

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    kardeş jinlun filan bulaşma derim ben al bi tane 251 veya 301 Mz bak dalgana Alman malı taş gibi bende 301 kullanıcısıyım hiç bi sorunu yok alman safkanı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler