Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW F650 GS / Dakar Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    http://imageshack.us/photo/my-images/854/p3260978.jpg/

dostlar fotodaki yan çantaları satmak istiyorum,
    özelliklerine gelince;
    -alüminyum kaplamalı takım çantasıdır.
    -yana ve üste çift açılımlıdır.
    -stop lambası ve tesisatı.
    -ilave kilit sistemi,
    -givi monokey yan çanta bağlantıları ile uyumlu,yukarı doğru tek hareketle sökülüp takılabilmektedir.
    -içinde 2 mm aluminyum desteği var,
    -maliyeti 200 Tl yı geçmektedir,
    -hasar görmemiştir.
    -dostlara ikisini 150 Tl den vereceğim
    satma sebebim,Givi Tracker çanta almaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Arkadaşlar merhaba,nihayet hayalimdeki motora ulaştım ve aranıza katıldım.Alalı birkaç gün oldu.alışmaya çalışıyorum ama zor olmayacak gibi.Kullanması çok zevkli.Tek zorluğu sürekli meraklı kişilerin motorla ilgili birşeyler sorması.

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Alıntı eyup39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,nihayet hayalimdeki motora ulaştım ve aranıza katıldım.Alalı birkaç gün oldu.alışmaya çalışıyorum ama zor olmayacak gibi.Kullanması çok zevkli.Tek zorluğu sürekli meraklı kişilerin motorla ilgili birşeyler sorması.
    güle güle kullanın.
    kazasız belasız, keyifli sürüşler.
    bir fotoğrafını eklemeniz mümkün mü?
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanın.
    kazasız belasız, keyifli sürüşler.
    bir fotoğrafını eklemeniz mümkün mü?
    fotoğraf ekliyecektim ama o kadar bakmama rağmen nereden ekleyeceğimi bulamadım.

Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    fotoğraf ekliyecektim ama o kadar bakmama rağmen nereden ekleyeceğimi bulamadım.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-anlatim.html

bu adres yardımcı olur umarım..
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Eyüp arkadaşım kazasız belasız şürüşler dilerim güle güle kulan.
    benim motorruda çevremde çok ilgi ile izliyorlar bir yerde dursam satılıkmı nerden alabilirim gibi sorularla karşılaşıyorum.

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Arkadaşım,sayfayı açmıyor,hata veriyor.Sadece resim ekleme yerini bulamıyorum.yukarıda birsürü ekleme ikonu var ama resim ekleme ikonu yok.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:20 ----------

Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyüp arkadaşım kazasız belasız şürüşler dilerim güle güle kulan.
    benim motorruda çevremde çok ilgi ile izliyorlar bir yerde dursam satılıkmı nerden alabilirim gibi sorularla karşılaşıyorum.
    Saffet kardeşim,iki yıl önce Mezitliye gelip sahilde otelde iki gün kalmıştım.Mersin ve Mezitli hoşuma gitmişti.Güzel memleketiniz var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:29 ----------

Bu sorum İstanbuldaki arkadaşlara.Motor giyim malzemeleri sadece istinye borusandamı satılıyor.Orası bana oldukça uzak.başka BMW mont,pantolon satan bir yer varmı?

Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    ARKADAŞLAR İLK ÖNCE http://imageshack.us/ SİTESİNİ AÇIYORUZ.DAHA SONRA GÖZATA TIKLAYIP İSTEDİĞİMİZ RESMİ SEÇİP HOST İT DİYORUZ.

daha sonra resmin altındaki 1.linki kopyalayıp cevap yazma bölümüne kopyalıyoruz,konuyu aç veya cevabı gönder diyoruz.tebrikler resminiz eklendi!

..ufak bir kopyalama yaptım. forumlarda bu konuyla ilgili bilgi var.

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    ARKADAŞLAR İLK ÖNCE http://imageshack.us/ SİTESİNİ AÇIYORUZ.DAHA SONRA GÖZATA TIKLAYIP İSTEDİĞİMİZ RESMİ SEÇİP HOST İT DİYORUZ.

daha sonra resmin altındaki 1.linki kopyalayıp cevap yazma bölümüne kopyalıyoruz,konuyu aç veya cevabı gönder diyoruz.tebrikler resminiz eklendi!

..ufak bir kopyalama yaptım. forumlarda bu konuyla ilgili bilgi var.
    Haklısın arkadaşım,forumda ilgili yeri bende buldum.Ama işyerimdeyim ve bu sayfayı maalesef açamıyorum.açamayanlar için başka bir adres daha verilmiş ama onuda açamıyorum.

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşım,sayfayı açmıyor,hata veriyor.Sadece resim ekleme yerini bulamıyorum.yukarıda birsürü ekleme ikonu var ama resim ekleme ikonu yok.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:20 ----------

Saffet kardeşim,iki yıl önce Mezitliye gelip sahilde otelde iki gün kalmıştım.Mersin ve Mezitli hoşuma gitmişti.Güzel memleketiniz var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:29 ----------

Bu sorum İstanbuldaki arkadaşlara.Motor giyim malzemeleri sadece istinye borusandamı satılıyor.Orası bana oldukça uzak.başka BMW mont,pantolon satan bir yer varmı?
    Eyüp arkadaşım artık mersinde bir arkadaşın var kapısını Çalabileceğin Mersin. Mezitliye yine beklerim

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Eyüp arkadaşım artık mersinde bir arkadaşın var kapısını Çalabileceğin Mersin. Mezitliye yine beklerim
    Teşekkür ederim arkadaşım.bir arkadaşımın anne ve babası Mezitli'de oturuyor.bayramda birlikte gitmeyi düşünüyorduk arabayla ve ailecek tabi.Gelirsem görüşürüz.

SpearHEAD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1-oksijen sensörü kirlenince o arızayı yapabilir,önemli bir şey değildir,bir süre sonra kendiliğinden düzelir,veya beklemek istemiyorsan oksijen sensörünü temizleyebilirsin.
    2-Arka fren uzun yokuş inişlerinde boşalıyorsa ilk kontrol etmen disktir.Diski bağlayan somunlar gevşemişse disk fazla ısınır ve hidrolik görev yapmaz hale gelir ısınan bir parça yoksa hidrolik özelliğini kaybetmiş olabilir.
    yine aynı şekilde balatalarında da ısınmaya sebeb olan bir problem var mı yok mu onu araştırmalısın.

Ustalar Merhabalar, Benim motorda düşük devier sorunu iyice arttı bazen devir düşünce stop ediyor , bir kaç kere aç kapa yapmam gerekiyor devri yakalayıp başlaması için , sizinde söyledeğiniz gibi oksijen sesnsöründen olduğunu tahmin ediyorum, yannız bu oksijen sonsörünü bulamdım bir türlü yerini ve neye benzediğini tam tarşf edeblecek var mı ?
    Born To be wild

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Teşekkür ederim arkadaşım.bir arkadaşımın anne ve babası Mezitli'de oturuyor.bayramda birlikte gitmeyi düşünüyorduk arabayla ve ailecek tabi.Gelirsem görüşürüz.
    Üyüp bey beklerim.
    tanışmak dileği ile

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    aksesuar yan çanta koruma demiri sis farı vs.vs. için touratech te var aşağıdaki linkte mevcut belki çanta yapmak veya fonksiyonel bi aksesuar yapmak isteyenler fikir olur
    http://www.touratech.com/shops/001/i...4dc6142afc270a
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    BMW F700GS-2014

yağ değişimi.

Arkadaşlar,motorum 2008 model F650GS.Yağ değişimi(bakım) kaçbin kilometrede bir oluyor.

Motosikleti
    Arkadaşlar,motorum 2008 model F650GS.Yağ değişimi(bakım) kaçbin kilometrede bir oluyor.
    10.000 km de bir yağ yağ filtresi tapa pulu ve hava filtresi değişmelidir.
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10.000 km de bir yağ yağ filtresi tapa pulu ve hava filtresi değişmelidir.
    Bur-ka arkadaşım,bu kesin bilgi değilmi?

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bizim ustamız mersinde serdar usta MOTORUMUZA bp 200 viskonsın 20/50 yağ koyor ve 3500.km degişimini yapıyor.yağ filitresi bir dolı-bir boş şeklinde
    NOT:bu yağ 4000,den sonra degerini kaybediyor

Motosikleti
    BMW F700GS-2014
    Bizim ustamız mersinde serdar usta MOTORUMUZA bp 200 viskonsın 20/50 yağ koyor ve 3500.km degişimini yapıyor.yağ filitresi bir dolı-bir boş şeklinde
    NOT:bu yağ 4000,den sonra degerini kaybediyor
    Bu kilometre farkı konulan yağdanmı kaynaklanıyor?Yetkili serviste konulan yağ farklımı?

Motosikleti
    bu net ve kesin bilgidir teyit isterseniz borusanı arayıp sorabilirsiniz. yağ olarak castrol 10-40 kullanılır enduro model için sonra 3000 de 5000 de yağ değiştirmek zorunda kalırsınız debriyaj kaçırır subap sesi gelir vs.vs.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler