Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW F650 GS / Dakar Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    selamlar, aracıma kasko yaptırmak istiyorum, aranızda kasko yaptıran varmı acaba.
    bir fiyat aldım 860 tl herşey içinde, uygunmudur değilmidir bilemiyorum, o yüzden sorayım dedim.
    habe habe

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, aracıma kasko yaptırmak istiyorum, aranızda kasko yaptıran varmı acaba.
    bir fiyat aldım 860 tl herşey içinde, uygunmudur değilmidir bilemiyorum, o yüzden sorayım dedim.
    bir de şair sigortaya sorar mısın sahibi Şahin Şair motorcudur.

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    selam ahali cbf150 mi satmış ve f650gs veya dakar aranmaya başlamış bulunmaktayım bilginize satan duyan gören olursa
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam ahali cbf150 mi satmış ve f650gs veya dakar aranmaya başlamış bulunmaktayım bilginize satan duyan gören olursa
    Dün bir tane 2004 GS satıldı Çorlu'da.

Motosikleti
    BMW F 650 GS + Yamaha YBR 125
    Alıntı ER6iNbay adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bugün bende bir fiyat aldım oldukça yüksekti 1.370 TL Senin fiyat daha iyiymiş.
    Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek...

apn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR
    Ben motoru Şair sigortada kaskolatmıştım. Fiyatı diğer acentalara göre biraz daha uygun tutmuşlardı.
    Not: Önceden X Sigorta firmasına ait kasko için bir acentadan fiyat alırsanız, bu sistemde kayıt ediliyormuş. Daha sonra yine aynı X sigorta firmasından başka acenta aracılığı ile kaskolatmak isterseniz fiyatı diğerinden aşşağı veremiyormuş.
    Yanlış bilmiyorsam böyleydi.
    Bilgilerinize...

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün bir tane 2004 GS satıldı Çorlu'da.
    Savaş bey sizin motormu yoksa satılan ?
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Fanatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır benimki degildi.
    Ben motorumu günde iki kez görmezsem rahat edemem

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Üstad F650 GS yazısını F650 FB'ye çeviren fanatik sizmisiniz yoksa?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Fanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 1050
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad F650 GS yazısını F650 FB'ye çeviren fanatik sizmisiniz yoksa?
    Evet benim; eski haliyle binemezdim. Sadece söksemde olurdu ancak böyle daha şık oldu sanki tabi bence.

Uploaded with ImageShack.us
    SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR…

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Evet benim; eski haliyle binemezdim. Sadece söksemde olurdu ancak böyle daha şık oldu sanki tabi bence.

Uploaded with ImageShack.us
    Kesinlikle bencede daha şık oldu.
    Bir fenerbahçeli olarak hoşuma gitti
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

petra ve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun shadowfreaks .darısı başıma diyeyim.
    bu arada tüm f650 dostlarına mutlu ve kazasız yıllar dilerim.
    başladığı yerde biter tüm yolculuklar ,aslolan yolda olmaktır

Motosikleti
    BMW F 650 GS + Yamaha YBR 125
    [QUOTE=petra ve;2230751]hayırlı olsun shadowfreaks .darısı başıma diyeyim.
    bu arada tüm f650 dostlarına mutlu ve kazasız yıllar dilerim.[/QU OTE]

Teşekkürler darısı en kısa zamanda seninde başına diyelim o zaman.

Yeni yıl mutluluk ve bol km getirsin motor dostlarına....
    Düşmeden Bulutlarda Koşmam Gerek...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı metanecho adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor satilik 2006 model , bu sayfadan geriye gider isen ilan detaylarina ulasirsin.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de şair sigortaya sorar mısın sahibi Şahin Şair motorcudur.
    sordum fiyatı, çok uçuk bir fiyat çıktı, 1805 tl istediler. biraz fazla sanki. ben en iyisi eğer satmıyacaksam ilk fiyata yaptıracağım...
    habe habe

metanecho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS K4, DL650 K5 - 93 323 HB
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motor satilik 2006 model , bu sayfadan geriye gider isen ilan detaylarina ulasirsin.
    teşekkürler, motorumu alacak kişi vazgeçince bende şimdilik erteledim f650 yi ;)
    B rh(+)
    Aynada Herkesin Baktığı Yabancı

Motosikleti
    2009 CBF 150 - 2007 DL650A - 2006 CBF 500
    Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle herkese iyi yıllar diliyorum.
    F650GS alma kararı vermiş bulunmaktayım, hadi bakalım hayırlısı.
    İlanlara şöyle bir baktım, 2004 üstü motorların fiyatları da yükseliyor, anlaşılan 2004 yapılan değişiklikler gerçekten önemli.

Daha önceki tecrübelerimden siteden bilinen bir motoru almanın daha güvenli olduğunu söyleyebilirim, o nedenle sizlere sormak isterim.

Varmı motorunu satmak isteyen?
    2004 üstü 30000km altında düşünüyorum ama 2004 değişikliklerini çok da önemli görmüyorsanız, uygun fiyatlı 2002-2003 de olabilir.

Ne dersiniz?
    Selamlar,Alper
    [COLOR="Red"][B]"HEDEF" YOLUN TA KENDİSİ !!![/B][/COLOR]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Alıntı AlperAy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba,

Öncelikle herkese iyi yıllar diliyorum.
    F650GS alma kararı vermiş bulunmaktayım, hadi bakalım hayırlısı.
    İlanlara şöyle bir baktım, 2004 üstü motorların fiyatları da yükseliyor, anlaşılan 2004 yapılan değişiklikler gerçekten önemli.

Daha önceki tecrübelerimden siteden bilinen bir motoru almanın daha güvenli olduğunu söyleyebilirim, o nedenle sizlere sormak isterim.

Varmı motorunu satmak isteyen?
    2004 üstü 30000km altında düşünüyorum ama 2004 değişikliklerini çok da önemli görmüyorsanız, uygun fiyatlı 2002-2003 de olabilir.

Ne dersiniz?
    Selamlar,Alper
    Iyi gunler 2006 model motorumu satiyorum , genel piyasa fiyatinda veriyorum site uyesi oldugunuzdan kucuk bir ikram da yapmaya calisirim. Motorun ustundeki 1000 Euro degerindeki tum aksesuarlarida fiyata dahil verecegim, bunu hangi BMW alir iseniz alin dikkate alin, o aksesuarlar olmadan yola cikamazsiniz ve o ucretlerden kacisiniz malesef yok.

Kmsi 39,000 de . Yanliz 2004 ustu istemeniz cok dogru ama km konusunda takili kalmayin, dusuk km olmasi sizi kandirmasin, periyodik hareket etmeyen motor sandiginizdan daha fazla sorun cikarir.Tecrube ile sabitlenmistir

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35488153/detay
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

sayman55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS, F800 R, VERSYS 650, CBF 150
    Üstad merhaba; ben 56 yaşında motosiklet tutkunu emekli memurum, gençliğimde 250-350 jawa kullandım, bilahere bayağı bir ara verdim. Daha sonra emekli olunca tekrar motora geçtim ve Honda CBR-125 sonrasında Yamaha YBR 125 ile halen devam ediyorum. Aslında YBR'emden son derece memnunum ancak aklım hep 650 lerde geziyor, boyum yetrli olsa (1,66) idealim DL-650, fakat srevisinde üzerine binince ayağımın ucu yere zor yetişti, dolayısiyle biraz ürktüm. Takip ettiğim kadarıyla ağarlık merkezinin yüksek olması nedeniyl ş.içi ve artçılı kullanımda bana uymayacak. Uzatıyorum ama sadede geliyorum; bu durumda 650 GS yi kullanım rahatlığı ve güç-tork olarak ciddi düşünür oldum ve Kocaelinde buldum. Ancak sahibi motorcu olmayıp alacak karşılığı başka birinden almış mototru, uzun süre devir işlemini bekledik, ondan sonrada motora hararet yaptırdıklarını ve krank ve yataklarının değişmesi gerektiğini belirtti ve ben de doğal olarak motordan biraz uzak durdum. İlandan görebildiğim kadarıyla ve de fiyat olarak bana cazip geliyor, ilan:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35364084/detay bu motoru Kocaelide gösterebileceğim ehil bir servis-tamirci bildiğiniz varmıdır acaba. Çok uzattım bağışlayın, esen kalın....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sayman55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad merhaba; ben 56 yaşında motosiklet tutkunu emekli memurum, gençliğimde 250-350 jawa kullandım, bilahere bayağı bir ara verdim. Daha sonra emekli olunca tekrar motora geçtim ve Honda CBR-125 sonrasında Yamaha YBR 125 ile halen devam ediyorum. Aslında YBR'emden son derece memnunum ancak aklım hep 650 lerde geziyor, boyum yetrli olsa (1,66) idealim DL-650, fakat srevisinde üzerine binince ayağımın ucu yere zor yetişti, dolayısiyle biraz ürktüm. Takip ettiğim kadarıyla ağarlık merkezinin yüksek olması nedeniyl ş.içi ve artçılı kullanımda bana uymayacak. Uzatıyorum ama sadede geliyorum; bu durumda 650 GS yi kullanım rahatlığı ve güç-tork olarak ciddi düşünür oldum ve Kocaelinde buldum. Ancak sahibi motorcu olmayıp alacak karşılığı başka birinden almış mototru, uzun süre devir işlemini bekledik, ondan sonrada motora hararet yaptırdıklarını ve krank ve yataklarının değişmesi gerektiğini belirtti ve ben de doğal olarak motordan biraz uzak durdum. İlandan görebildiğim kadarıyla ve de fiyat olarak bana cazip geliyor, ilan:http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35364084/detay bu motoru Kocaelide gösterebileceğim ehil bir servis-tamirci bildiğiniz varmıdır acaba. Çok uzattım bağışlayın, esen kalın....
    özel mesajlarınıza bakarsanız cevabı bulursunuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

motor satarken plakasını gizleyenlere de açıkça gıcık oluyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler