Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

BMW R1200GS / Adventure Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağustos'da Çaycuma'ya yakın Göbü de kamp attım bir iki defa , ben sahilden Kurucaşile , Gideros , Cide , Amasra ya kadar her sene Batı Karadeniz yapıyorum vakit varsa Rize Batum yaparım , Nisan'da sıkıntılı olur Ramazan kısmet olur tanışırsak belki Batı Karadeniz yaparız ;)
    Kayınpederler orda olacak eşim araba ile gidecek bende peşlerinden motosikletim ile

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:44 ----------

Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vefat eden sınıf arkadaşımın vstrom 650'sini kardeşi satıyor haberi alınca hemen aradım, anlaştık, benim xmax satılınca hemen alıcam onu. Cyan'ın vstroma baktığı gibi titiz bakılmış, her türlü aksesuarı olan çok temiz bir motor hem de kırmızı hem de manevi değeri var 7 yıl yatılı okulda beraber vaktimizin geçtiği sevdiğim bir arkadaşımdan miras kalmış gibi olacak, umarım ben de düşürmeden kaldırmadan kazasız belasız hakkını veririm o motorun.

Hem de kırmızı demiş miydim?
    Şimdiden hayırlı olsun hemde kırmızı��
    espresso bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ender99108 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostlar , R1200 GS Servis konusunda baglanip bikac konu danisacagim , bakimlarini kendisi yapabilen , servis sedulu konusunda kapsamli bilgi sahibi olan arkadaslara ulasmaya calisiyorum

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ender99108 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar , R1200 GS Servis konusunda baglanip bikac konu danisacagim , bakimlarini kendisi yapabilen , servis sedulu konusunda kapsamli bilgi sahibi olan arkadaslara ulasmaya calisiyorum
    Bakımlarımı kendim yapıyorum mekanik olarak elimden geleni yapmaya çalışırım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Bakım videosu

https://youtu.be/FS6TbD9Kke0?si=ppeCQ6qkxRsNzy7D
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler