Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı Tanselyazici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostlar kalın lastik takan varmı aranızda biraz kaba bi görüntü oluyor dediler ama sıkıntı olurmu bu lastikler berbat ötesi su görünce bildiğin kolbastı yapıoruz birlikte
    yakıt artar-motor zorlanır-rodajdaki makineye sakın standartdan ölçülerden fazlasını takma
    Tanselyazici bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    dostlar kalın lastik takan varmı aranızda biraz kaba bi görüntü oluyor dediler ama sıkıntı olurmu bu lastikler berbat ötesi su görünce bildiğin kolbastı yapıoruz birlikte
    kalın lastik takan arkadaşımızın yorumuydu kimdi hatırlamıyorum ama, dönüşlerde virajlarda yatma açısınıda etkiliyormuş... Zaten hatırladığımın yanında da lastikler o ölçüdeyse optimal nokta odur...
    Tanselyazici bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Motosikleti
    2012 HONDA CBR 125rr
    motor 4000 km de suanda yani rodajı benden önceki sahibi atlatmış ama yinede orjinal ölçülerde 2 adet michelin lastik şart
    Konca bunu beğendi.
    [B][I][COLOR="#696969"]ATOM KARINCA[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    CB650F
    motor 4000 km de suanda yani rodajı benden önceki sahibi atlatmış ama yinede orjinal ölçülerde 2 adet michelin lastik şart
    michelin en iyisi diye biliyorum ama cbr 125 e biraz lüks kaçmazmı çok tuzludur

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lastik konusunda diyecek şeylerim var
    motosikletimde şu anda ön lastik olarak swallow 2.75-17 lastik var. Dişli bir lastik, görüntüsü acaba dedirtiyor fakat uygulamada öyle değil.
    Güzel asfaltta panik fren çalışmalarımda arka tekeri kaldırmamak için çaba sarfediyorum. Durduğumda da ön lastikten dumanlar çıkıyor. Yine trafiğe kapalı alanda pegleri sürtüyorum, ön lastikle ilgili hiç bir tutuş sorunu yaşamadım. Aksine genellikle racinglerin lastiklerinde gördüğünüz silgi ile silmiş gibi aşınmış.
    Lastiğe yaz kış demeden tirnak giriyor, ısındığında ise tırnağınızı batırdığınızde neredeyse vakumladığını hissediyorsunuz. Cbf 150imde kullandığım michelin lastiklerden çok daha iyi.
    Inanın yazdıklarımda hiç bir abartı yok. Sırf o lastikler var diye motoru almayacaktım şimdi o lastik sayesinde motoruma aşık oldum diyebilirim.
    motoay.com/default.asp?say=9&urun=301 lastik de bu işte. Görüntü olarak çok tırt biliyorum ama cbrların fabrika çıkışı lastiklerinden kat kat daha iyidir ve iddia ediyorum en az markalı lastikler kadar da performanslıdır
    NOt: Satıcı falan değilim, hiç bir lastik firmasıyla ticari bağım yoktur

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    Alıntı sinanteknik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçı almamak için takmayı düşünüyorum
    cahilliğimi bağışlayın ama "mono kapak" ne demek yahu
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

Hocam şu resimde gördüğünüz olaydır;

https://www.google.com.tr/search?hl=...2F%3B480%3B360
    Görsel modifiye diyebiliriz.
    haydaraslan3 bunu beğendi.

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    HOCAM BENDE SANIRIM SIFIR ALMAYA KARAR VERDİM AİLEMİ İKNA EDERSEM )
    MOTOR GÖRÜNÜŞ OLARAK ÇOK İYİ GEÇEN 1 TUR BİNDİM MOTORA AŞKA GELDİM DEDİMKİ 3.5-4 BİN VEYA FAZLASINI VERİP 2.EL ALICAĞIMA O KADAR PARAYI VERİP BELKİ MOTOR SAĞLAM ÇIKMICAK EN MANTIKLISI SIFIR ALMAK DEDİM SIFIR MOTORUN LASTİK VS BAKIMINDAN EKSİKLERİ NELER OLABİLİR...

GENE ABUDİK GUBUDİK LASTİK Mİ KULLANMISLAR SUDA DANS EDEN CİNSİNDEN...

BENİM EN BEĞENDİĞİM 2011 MODEL O TURUNCU RENKTEKİ CBR .. YAHU NİYE YENİ MODELLERE BUNDAN KOYMAZLAR ANLAMIYORUM ÇOK CİXXXXXXXX...

VARSA KARTA TAKSİTLE SATAN 2011 CBR 125R TURUNCU VERSİYONDAN ALIYIM YOKSA 2013 BU BEYAZDAN ALICAM

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam şu resimde gördüğünüz olaydır;

https://www.google.com.tr/search?hl=...2F%3B480%3B360
    Görsel modifiye diyebiliriz.

HAA eyvallah anladım motor tek kişilik oluyo
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

Motosikleti
    Hornet 650
    [QUOTE=haydaraslan3;2982057]HOCAM BENDE SANIRIM SIFIR ALMAYA KARAR VERDİM AİLEMİ İKNA EDERSEM )
    MOTOR GÖRÜNÜŞ OLARAK ÇOK İYİ GEÇEN 1 TUR BİNDİM MOTORA AŞKA GELDİM DEDİMKİ 3.5-4 BİN VEYA FAZLASINI VERİP 2.EL ALICAĞIMA O KADAR PARAYI VERİP BELKİ MOTOR SAĞLAM ÇIKMICAK EN MANTIKLISI SIFIR ALMAK DEDİM SIFIR MOTORUN LASTİK VS BAKIMINDAN EKSİKLERİ NELER OLABİLİR...

GENE ABUDİK GUBUDİK LASTİK Mİ KULLANMISLAR SUDA DANS EDEN CİNSİNDEN...

BENİM EN BEĞENDİĞİM 2011 MODEL O TURUNCU RENKTEKİ CBR .. YAHU NİYE YENİ MODELLERE BUNDAN KOYMAZLAR ANLAMIYORUM ÇOK CİXXXXXXXX...

VARSA KARTA TAKSİTLE SATAN 2011 CBR 125R TURUNCU VERSİYONDAN ALIYIM YOKSA 2013 BU BEYAZDAN ALICAM [COLOR="Silver"]

Benim ilk motorum olduğu için pek bi eksiklik gelmedi. Alıcağın motor hakkında hayırlısı olsun.

Bu arada bu enjeksiyon sesi yüzünden servise bıraktım bu gün motoru bakalım sonuç ne olacak.

Motosikleti
    CB650F
    Bende babamdan büyük motor iznimi aldım motoru satıp üstüne para ekleyelimmi diye sordum bu motor kalsın 2 tane motorun olur dedi 1-1.5 sene sonra bakıcaz bakalım

kanbayrak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Treme MAX
    beyler youtube de gezerken yine rabel cbr 125 :D olan motosikletin motor sesini duydum ve eğer adam bir şey yapmadıysa egzost a ses çok hoşuma gitti sizce nasıl.

Honda dan bu ses çıkarsa bence çok güzel olur.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    yaklaşık 6 sene önce aldığım ilk motorumu geri aldım

Elimizdekiyle yetinmesini bilicez
    GP500-1st, Cgty ve Volkan Serezli bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hornet 650
    bana bu motor 250 likmiş gibi geldi

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Arkadaşlar beyaz ön çamurluk satılıktır.2 cm boyutunda bir parça kırık(parça duruyor) ve 3-4 cm boyunda bir çatlak vardır.Resimde iyice gösterdim.İhtiyacı olan arkadaş benimle irtibata geçebilir. 0 534 319 29 78

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Alıntı kanbayrak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler youtube de gezerken yine rabel cbr 125 :D olan motosikletin motor sesini duydum ve eğer adam bir şey yapmadıysa egzost a ses çok hoşuma gitti sizce nasıl.

https://www.youtube.com/watch?featur...&v=7_WnSv9d6i8
    Devir kesici bile yok :D plaka sinyal zangır zangır oynuyor ama Formula 1 araçları sesi gibi

Motosikleti
    CB650F

Bu motor çift silindirmi acaba çünkü videonun sonunda 2 tane eksoz çıkışı gördüm birde hafif ara gazlarda sesi iyi çıkıyor yüksek devirde baya tizleşiyor.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 temiz, kazasız yeni kasa , 11 bindeki motorumu satabilirim. daha ilan açmadım fiyat 5.950 ama Mt ye çok ufak bi ikram olabilir.

Alan kullandıkça dua edecek, rodajı peygamber sabrı ile yapıldı Normal süratlerde bilinçli kullanıldı... Eee yaş da 33 oldu
    Konca ve haydaraslan3 bunu beğendiler.

Önceki sayfada lastikle ilgili epey bir şey yazmıştım.
    Bugün yine kaşıntı tuttu pegleri sürte sürte dönerken lastiği ısıtmadığımdan ötürü heralde güzel bi düştüm.
    İlk defa ön teker, tozlu alana girince tutuşu kaybetti 55 ile giderken bi 20-25 metre yerde sürüklendim. Motorda şaşırtıcı olarak sinyaller kırılmadı ayna ve kuyruk grenajı sağlam. sürtünmeden esas payı elcik ve pegler almış. yan grenajda ufak tefek çizikler var. Kırık çatlak yok...
    Velhasıl kelam hızlı koşan atın kakası seyrek düşer arkadaşlar piste çıkmıyoruz gerek yok.
    Ama yine de eğlendim, düşmek şaşırtıcı biçimde korkutmuyor beni :D Korumalar tam ve trafiğe kapalı ve güvenli bir alanda olduğum sürece tabi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR

Çok hoşuna gittiyse al eline matkabı,videodaki gibi delik aç bir tane

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 temiz, kazasız yeni kasa , 11 bindeki motorumu satabilirim. daha ilan açmadım fiyat 5.950 ama Mt ye çok ufak bi ikram olabilir.

Alan kullandıkça dua edecek, rodajı peygamber sabrı ile yapıldı Normal süratlerde bilinçli kullanıldı... Eee yaş da 33 oldu
    Hayırlı satışlar Sırada ki yavru kim?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı satışlar Sırada ki yavru kim?
    0 cbr250 olabilir, ama satıp, sıfır alınca aradaki fark çokda mantıklı değil aslında CBr'ın şasesinden ST sürüşünden memnunum anlıcağın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler