Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    @cx571(mehmet),led sinyaller aksine daha az akım çeker normallere göre

@ilkay,herhangi bi reklamcıdan şeffaf kırmızı folyo alıp kendin yapabilirsin.maliyeti 5-10 lira

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam gecen gün elektrik idaresine girip hemen çıkan beyaz cıbır sen miydin yoksa yakınımda bi cıbırcı buldum bigün görüşmek isterim
    Geçmiş olsun bu arada debriyaj sorununuz olduğunu nasıl anladınız? 1 ay kadar önce ben vites geçişlerinde yoğun problem yaşadım çiftkurtlara gidip böle böle dedim motor 3 binde daha, debriyaj bitmiştir dedi
    Neyse ben de gittim paraya kıyıp motul yağ aldım kendim yağını değiştirdim, değişiklik olmadı derken bi 50-60 km kullanınca vites şıkır şıkır geçmeye başladı. 2. vites hala sesli gibi geliyor ama sizinkini görürsem normal mi anlarım.
    debriyajı değiştirmen gerekiyorsa da bi kaç bayiden fiyat al derim şirinevlerde de var otosever yolum düşerse sorarım ben de.
    Bu arada tuna lisesinin arka sokağında hisar lokantası var akşam 3-4 e kadar ordayım hep, beklerim yolunuz düşerse
    saygılar...
    Cevap için teşekkür ederim. Zaten askere gidiyorum 1 ay sonra, 6-7 sonra döndüğümde bakarım, motor böyle yatsın şimdilik.
    Elektrik idaresinde başka birisini gördün muhtemelen ben değildim. Gün içerisinde vaktim olmuyo pek, mesai saati dışında görüşebiliriz. İyi günler.

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ilkay,herhangi bi reklamcıdan şeffaf kırmızı folyo alıp kendin yapabilirsin.maliyeti 5-10 lira
    peki şu sahibinden de satılan şeffaf far folyoları iş görür mü ekrem ?

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı nabukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mhmtcbn06 kardeşim geçmiş olsun.Yeni sürücümüz inşallah çabuk toparlar kendini.Bu arada kazayı nasil yapmış bir bilgin varmı
    Sağolasın. Olay kısaca önünde giden adam U dönüşü yasak olan bi yerde çift şeritli yolda şehir içinde u dönüşü yapıp arkadaşta sol tarafdan geçmek istersen 80 kmh ile en aşa arabanın sol önüne vurması sonucu dengesini kaybedip motoru sol tarafa yatırarak üstünden atlamış. motorun sağ tarafına araba sol tarafıda yol yüzünden olmştur. önünde bişey yok zaten. :(

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki şu sahibinden de satılan şeffaf far folyoları iş görür mü ekrem ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02892853/detay

sanırım bunlar iş görür ilkay.

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...02892853/detay

sanırım bunlar iş görür ilkay.
    Bende bunlara bakıyordum ekrem sağol sipariş verip deneyelim bakalım

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaza Yapan arkadaşta suç yokmus. Araba U dönüşü yapılmayacak yeerde U dönüşü yapınca arkadaşa sağ ayak kısmından çarpmıs.

Motora Led sinyal filan takmam Twin ne zaman Bu led işine girdim Motorun akü Boşaltmasından kurtulamadım sımdı ise normal Ampüllüye döndük. Honda Bizden akıllı abi orjinal ne ise o olacak diyo. :D Bugun motoru topluyoruz. parçalanık benım motorda. elektirikçiden geldi dün herhanqi bir kaçak filan olmadıqı söylendi. Akü 4A benım yetersiz olduğunu söylemiş doğru sölemiş çünkü bızım motor 6A olması lazım mstfkrfk sağolsun akü yolladı ama en olarak geniş gelmişti. geri iade ettik. nasip olursa yarın tekrar en ebat uyumlu aküyü tarafıma gönderecek o zaman bakacaz duruma. şu anda aküleri şlarj ettirdik elektirkçiye hayırlısı diyelim.
    Tabi gidip köşe başı motor tamircisinden 3 liralık led sinyal alırsan o kadar olur. Kalite kalite led var. 200 lirayada bir çift led sinyal var 10 lirayada
    Tabi sen işi ucuza kapatalım derken sakata geldin
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi gidip köşe başı motor tamircisinden 3 liralık led sinyal alırsan o kadar olur. Kalite kalite led var. 200 lirayada bir çift led sinyal var 10 lirayada
    Tabi sen işi ucuza kapatalım derken sakata geldin
    ben Hondam için dandik dündük malzeme almam ;) Mstfkrfk olsun Zippo olsun mhmtcbn06 olsun bilirkler motora nasıl titrediğimi. Flaşörden mıdır nedendir hiç bi elektirikci çözemedı motorun ne olduqu :D yada burdakıler anlamıyo bılmıyom artık ama şimdi daha iyi durdu. arkadan dolqun qösteryo motor. Ledli halide var kafam bosulmasın valla led takarım :D Honda Hayat onda Bas gaza Çıldır büğün çoştum motorla :D
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

arka amartısoru gacırdıyan var mı? Yagmurda kullandım sımdı gacır gucur edııyor

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka amartısoru gacırdıyan var mı? Yagmurda kullandım sımdı gacır gucur edııyor
    ilk kez böyle bişey duydum. elimden 3 tane cbr. geçti hiç böyle bişey yaşamadım fakat. 1 tane ybr 125 esd kullandım onda eğer sürekli 2 kişi binip sonra tek kişi binp tekrar 2 kişi bindimizde gacırdıordu. o normaldi. fakat yağmur ses geliceni sanmıyorum.

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Altın Elbiseli Adam'da 2011 cbr 125 r tanıtımı var. Şanzımanını beğenmediğini söylüyor debriyajda his yok, vites geçtimi geçmedimi anlamıyorum diyor. 2012 modellerde bu sorun giderildi mi ? Yeni kasa (2011-2012) eskilerine göre daha büyük duruyor, mümkünse bir yeni kasa birde eski kasa cbr 125 birlikte fotoğrafını koyarsanız aradaki orantıyı tam olarak görebiliriz.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam'da 2011 cbr 125 r tanıtımı var. Şanzımanını beğenmediğini söylüyor debriyajda his yok, vites geçtimi geçmedimi anlamıyorum diyor. 2012 modellerde bu sorun giderildi mi ? Yeni kasa (2011-2012) eskilerine göre daha büyük duruyor, mümkünse bir yeni kasa birde eski kasa cbr 125 birlikte fotoğrafını koyarsanız aradaki orantıyı tam olarak görebiliriz.
    Bu bi sorun değil şanzımanın kendisi böyle.2012 de filan da giderilmedi bire bir aynı motor aynı parçalar en ufak vidasına kadar.Altın elbiseli adamın test ettiği motor bizzat benim motorumdu.Çekimlerden sonra da konuşmuştuk kendisinde bu şanzıman konusu hakkında,kafana takma şanzıman böyle ama ilerde soruna yol açmaz demişti.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Honda hiç bi zaman motor aksamını değiştirmiyor ki Kasa değişikliği yapıyor O kadar. 2012LER AYNA GRENAJDA DİĞER nesilde gidonda. 3-5 değişik kısmı war jantlar var kalın yenı kasalar filan. Google amcaya sormadan bıraz forum gecmısıne bakarsanız güzel bilgiler edinebilirsiniz.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Bizim CBR125R ciler nerede? Topic neden suskun. Yoksa CBR125leri sattınız mı? öle ise bozusuruz millet.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    cbri satali bir hafta oluyor benim
    kiz gibi motoru verdim gittim adamin ayagina kadar alici iyi olmasa o motoru satmadan donerdim ya neyse
    yaninda motordan anladigini soyleyen biri vardi motor blogunun catlak oldugunu motorun yag kacirdigini soyledi 2500 kmdir yag degistirmeden kullandigim halde
    Arkadas motordan anlayan biri ama zincir yagi ile motor ici yagini anlayamiyor
    bana kupe oldu bu
    Bir daha asla satmak icin motoru adamin ayagina goturmeyecegim ve adama satacaksam sadece ve sadece onun istedigi servise motoru goturecegim kendi ustasiymis iyi bileniymis ugrasmayacagim
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    CBR 125 R.... a Binen bida ne ybr ye ne cbf ye ne tvs ne bilmem neye binmez arkadaş.. honda candır...
    cx571 ve eftall bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı mhmtcbn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125 R.... a Binen bida ne ybr ye ne cbf ye ne tvs ne bilmem neye binmez arkadaş.. honda candır...
    Ayıptır sölemesi 1978 model Honda CB125S motora bide CBR125R motora gıcım değdi. Bu gıcı baska motora değdirtmem Honda Hayattır ;) CBR125R baska hayat hacı.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    arkadaşlar bende bu karatay ı alarak aranıza katılmış bulunuyorum

wolrath, cbr1907, cx571 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://imageshack.us/a/img16/6580/img20121022154029.jpg
    Hayirli olsun Cenk.kazasiz belasiz kardesim.inazuma filan diyodun en son ama en guzelini yapmissin

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://imageshack.us/a/img16/6580/img20121022154029.jpg
    Hayırlı olsun güzelmiş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler