Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mustafa N.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerim Bir Sorum Daha Olucaktı Tam Dolu Depo İle Kaç Km Gidilir 125R İle ?
    HONDA CBR 125R Yükleniyor %45

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı Mustafa N.r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 km rahat gidersin. fakat ben 350 km yi geçemedim henüz :D

Mustafa N.r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saol Abi
    HONDA CBR 125R Yükleniyor %45

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagolun arkadaslar.gp 500 dikis yok hergun pansuman yapiliyo yeni yeni disari cikip yurumeye basladim.servisede biraktim bugun motoru parcalarin siparisini verdim cok saskinim fiyatlar cok ucuz.alt sol sakal 22,sol grenaj 70 evet yanlis duymadiniz,sol kafa grenaji 32,on camurluk 42,arka sol kuyruk 35.degistirmisken on kafayida degistiriyim dedi aynanin montajiniyaparken cizikler vardi oda 40 lira.jantta siyrilmalar vardi hicbi yamukluk bisey yoktu ama onunda siparisini verdim 250 lira.on kafa grenaji 2-3 gune gelirdediler digerlerini bilmiyorum.fiyatlar bana ucuz geldi.jantida defistirmeseydim cok ucuza hallederdim.tekrar bilginiz olsun arkadaslar motoru tamamn yaptirip 5.700 e vericem.herseyi orjinaliyle degisiyo.cikan parcalarida vericem.bilginiz olsun.isteyene motorun dustukten sonraki halinin fotografinida atarim.suan servise 640 lira masraf yaptim herseyi orjinaliyle degistircegim icin.motorda gram sikinti yok,herseyine kefilim.
    bu kadar uğraşıyosun,satıyosun.Hadi satıyosun 5700 ne:D

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar uğraşıyosun,satıyosun.Hadi satıyosun 5700 ne:D
    Hemen alan olursa o fiyata veririm.İlana koyduğumda 6000den net fiyata koyucam

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Bugun yağımı değiştirdim zinciri yaglatıp gerdirdim zincirden sanki değişk bir ses geliyor ne olabilir sizce ? sürtünme sesine benziyor. ve hidrolik yagını nerden temin edebilirim yenilemek istiyorum
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim ki satılıktı , bi aksilik çıkmazsa yarın almaya geliyorlar :/ içim buruldu ya vazgeçecek gibi oluyorum noluyo anlamadım sıkıntı bastı içimi
    Yavuz Sultan Selim Han

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Alıntı Mustafa N.r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen hafta ankara yaptım m.köyden-yenimahalle -otobandan 435 km
    tam 1 depo tuttu
    tabi sonuna kadar zorlamadım. ortalama hız 90 diyelim maks. 128 yaptım çok agresif değildim.
    full depo 6 çubuk cbr'ın göstergede 4 çubuk azaldı sonra tekrar benzin aldım ondanda 2 çubuk azaldı.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    yedege gecmeden 440 gidersin 90 ile
    yedekte 50 de hesapla işte

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ki satılıktı , bi aksilik çıkmazsa yarın almaya geliyorlar :/ içim buruldu ya vazgeçecek gibi oluyorum noluyo anlamadım sıkıntı bastı içimi
    Motorun ilanı duruyor mu hala? Sildiysen de anlaştığın fiyatı yazabilir misin sakıncası yoksa?

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5555884/detay/ Satilik 4100 Vermeyi Düşünüyorum
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Alıntı AriGold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun ilanı duruyor mu hala? Sildiysen de anlaştığın fiyatı yazabilir misin sakıncası yoksa?
    ilan duruyor , http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5717191/detay/

ama bugün motoru sattım. 6.100 e gitti. iyi mi yaptım bilemedim gözüm gibi bakmıştım.
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilan duruyor , http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5717191/detay/

ama bugün motoru sattım. 6.100 e gitti. iyi mi yaptım bilemedim gözüm gibi bakmıştım.
    Hayırlısı olsun, ben de içim el vermeden satıyorum ama her gidenin yeri doluyor, 2013 Ninja 250R alırız gelecek yıl ;)

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bende işe girince satacağım hayırlısıyla
    sym dusunuyorum wolf 250

Alıntı AriGold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun, ben de içim el vermeden satıyorum ama her gidenin yeri doluyor, 2013 Ninja 250R alırız gelecek yıl ;)
    inşallah inşallah
    Yavuz Sultan Selim Han

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Valla ben Nasıl Kıyacam bilmıyorum ama satmam ben benım motoru Motor ben gitmiyorum benım ömrüm doldu dıyene kadar bıneyım dıyorum
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Ya arka balatadan gelen sesi bi kesemedim arkadaş, gecen balata spreyi sıktım baya azaldı, ertesi gün yine; bugün benzincide tazikli su tuttum tamamen kesildi bi sirkeciye gittim geldim sokağa girerken resmen böğürdü arka fren... Hidrolik yağı fule yakın, balatalar sıfır gibi daha 2700 km deyim.
    Ama ön hidrolik yağı tam lovere gelmiş 4 bin bakımını bekliyorum.
    Bugün egzoz korumasını karbon kapladım taktiği öğrenince çok kolaymış ama en görünen yeri deldik ek yapınca kötü durdu.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arka balatadan gelen sesi bi kesemedim arkadaş, gecen balata spreyi sıktım baya azaldı, ertesi gün yine; bugün benzincide tazikli su tuttum tamamen kesildi bi sirkeciye gittim geldim sokağa girerken resmen böğürdü arka fren... Hidrolik yağı fule yakın, balatalar sıfır gibi daha 2700 km deyim.
    Bugün egzoz korumasını karbon kapladım taktiği öğrenince çok kolaymış ama en görünen yeri deldik ek yapınca kötü durdu.
    senın balata yine iyi böğürüyo benım balata yenı hidrolikler full bas frene 200 metredfe duruyor motor fren sistemınde anormallik var halen yapamadılar anlayamadılar. ön frene bi çakıyom kitliyo. arka fren laylaylom benımde.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fren balatasından sürekli ses gelir zaten,normall.Sen yeni farketmişsindir

Motosikleti
    cbr 2000rr
    yok abi sürekli sürtünme sesi degil, frene bastıkca şiddeti artan balata sesi. uzuyorum boş yolda havalı havalı, tabi durmak icin frene asılmak gerekiyo balatalar bi ótüyoki hayranlıkla bakan gózlerde acıma hissini górebiliyorum Dün akşam da bayrampasa adaparkta benim motorun aynısını górdüm park halinde jant şeridi bile ayni yamuk yumuktu yalniz olaydım yanyana foto cekecektim, olmadı iste.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler