Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    novalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    cbr le kurye işi yapılır mı acaba onu düşünüom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın en büyük eksik var yaw ehliyet yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:55 ----------

@ overcloud
    @ motoGT

Teşekkürler arkadaşlar
    hahayt ben perşembe alıyorum
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evetttt ekipmanlarımı aldım arkadaşlar.birazdan resimler geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:25 ----------

Roleff Cologne Kışlık Mont 59tl(270 tl den indirim yapmışlar kışlık mont alcaklar kaçırmayın)
    Bering Eldiven 73tl
    Diadora Tri-flex Dizlik 83 tl
    Diadora Akira 7 Bellik 120 tl
    (+22 tl kdv)
    Dizlik ve bellik gerçekten çok rahat ve korumaları bütün testlerden geçmiş.paraya kıydık aldık içimiz rahat olsun diye.
    Mont ise korumaları güzel ve rahat.59 tl ye inmesi büyük fırsat.ilk gün 74 adet satmış zaten.bugun indirimin ikinci günüydü montta.
    Reklam yapmak yasak sanırım o yüzden mağazanın ismini vermeyeyim.isteyen olursa özelden mesaj atsın cevap veririm[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:45 ----------
    Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 ----------

Bu da bizim arabayı tokatlarkenki videom

http://www.youtube.com/watch?v=yHnkjgDs2PY
    Vay vay okul bitti İstanbula ayağının tozuyla ekipmanları kapmışşın.Hiç haberimizde yok
    Allah korumalarını denetmesin.
    Eldivende çok güzelmiş bende buna benzer deri gördüm acaba yazın kullanılır mı deri eldiven ?
    Bugun kursa gittim yarın gel dosyanı al dediler çok sıkıldım aynı yerlerde dolaşmaktan polislerde çok dolaşmaya başladı yaz geldi diye her motoru durduruyolar.1 dosya için 20 gün beklenir mi ya
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynalar motoru aldiğimda üzerindeydiler. Biraz ufaklar orjinallerine göre. Başta güçlük çektim ama zamanla alıştım.
    Benimkilerde cok uzun duruyo heryere takıyorum.Dün adamın biri yolun ordasından yürüyodu aynayı koydum koluna artık kaldırım kullanır hıyar
    Alıntı novalcin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naptın ya cıbırın bi karızması var Kro derler valla

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nie isim veriosun şimdiii :DPP
    bn almam olum cbf fln ss olcak yada fazer veya varadero
    Seninde içinde cbf aşkı başladı hacı dünkü tekerden sonra
    Ss olcak diyosun..Fazer nedir varadero nedir

Benim cbf'ten sonraki makina Allah izin verirse R6 ne alaka ne lahana turşusu motorlarımı değişsek

Alıntı funkyboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnm cbr ımı kullanıyor arkideş :D
    Zorunamı gitti evet senin motor

Hem motora hem kendine yazık edersin.
    Kendine maddi açidan..Motora görüntü baabından cbr sıkıntıya gelmez
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    honda cbf 150
    bugün kurstaki tüm evraklarımı teslim ettim geriye temmuz sınavları ve ehliyeti almak kaldı

sağlık raporunu alırken sağlık ocağından doktor manyakmısın olum ne işin var motorla dio

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    bugün kurstaki tüm evraklarımı teslim ettim geriye temmuz sınavları ve ehliyeti almak kaldı

sağlık raporunu alırken sağlık ocağından doktor manyakmısın olum ne işin var motorla dio
    bana da öle demişti doktor deli raporu vercek sandım
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana da öle demişti doktor deli raporu vercek sandım
    yaz geldi dedim gezicem oturdu istanbulda yaşadğı bi olayı anlattı bi motor kazasına şahit olmuş çocuk ölmüş felan nie morelimi bozuyon ki şimdi dedim gülüyo

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ben de 2 gün önce hallettim o işi baktı sen 18 değilsin ki dedi yok 17 yeterli dedim ama pek inanmadı galiba garip garip baktı :D

Merhabalar Saygıdeğer Büyüklerim

Aranıza yeni katılıyorum daha önce hiç vitesli motor tecrübem olmadı başlangıç için 2010 Honda Cbr 125 RR düşünüyorum kafamda bir soru var motor üstünde çok sırıtırmıyım 1.80 Boy 90 kilom teşşekürler

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Steyfo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aranıza yeni katılıyorum daha önce hiç vitesli motor tecrübem olmadı başlangıç için 2010 Honda Cbr 125 RR düşünüyorum kafamda bir soru var motor üstünde çok sırıtırmıyım 1.80 Boy 90 kilom teşşekürler
    boyum 183 kilom 73 ben sırıtırıyorum gibi ama gidip yakından dene istersen kararını sen ver kilon baya varmış yani

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2010 alıp yazık etme kardeşim hiç tecrüben yoksa önce 2.el al biraz tecrübe edindikten sonra (belki 10 gün belki 1-2 ay) 2010 al sıfır motoru yatırırsan çok üzer seni

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 alıp yazık etme kardeşim hiç tecrüben yoksa önce 2.el al biraz tecrübe edindikten sonra (belki 10 gün belki 1-2 ay) 2010 al sıfır motoru yatırırsan çok üzer seni
    Doğru diyorsun ama 2. ellerede pek güvenemiyorum zaten ankarada yaşıyorum motor kıtlığı var

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Doğru diyorsun ama 2. ellerede pek güvenemiyorum zaten ankarada yaşıyorum motor kıtlığı var
    hahaha sende aynı dertten muzdaripsin demek ) valla cıbır alacağımız zaman ankaradan bulamasam bile gidip istanbuldan almayı düşünüyorum artık trenlemi kargoylamı getiririm bilmiyorum ama bi şekilde halletcem artık Hayırlısıyla bi o gün gelsinde ;)
    Bir garip yolcu...

Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha sende aynı dertten muzdaripsin demek ) valla cıbır alacağımız zaman ankaradan bulamasam bile gidip istanbuldan almayı düşünüyorum artık trenlemi kargoylamı getiririm bilmiyorum ama bi şekilde halletcem artık Hayırlısıyla bi o gün gelsinde ;)
    Otobüsle getirtiriz Muavin ile kaptana 1 paket malboro alırız valiz bölümüne sıkıştırıveririz :D

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    ee tabi o da bi alternatif :D olmuyacak şey diil ;)
    Bir garip yolcu...

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninde içinde cbf aşkı başladı hacı dünkü tekerden sonra
    Ss olcak diyosun..Fazer nedir varadero nedir

yada yazmışım bak oraya algısız

Motosikleti
    honda cbf 150
    sahibinden.com da ankara ilanlarında 2006 modeline 5 bin fiyat çeken var şuurunu kaybetmiş adam

Moto43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    motorumu sattım arkadaşlar 3 liracık sanki rahatladım artık çaldıracağım bir şey kalmadı diye sanırım tabi dışarda şu an hiç bir vasıtam yok ama bisiklet almayı düşünüyorum , artık girmemde foruma
    ...

Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Moto43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu sattım arkadaşlar 3 liracık sanki rahatladım artık çaldıracağım bir şey kalmadı diye sanırım tabi dışarda şu an hiç bir vasıtam yok ama bisiklet almayı düşünüyorum , artık girmemde foruma
    neden böle bi karar aldın

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Bu sabah işe gitmek için hazırlandıktan sonra otoparkta motorun brandasını kaldırdığımda tam bir sürprizle karşılaştım. Bir anne kedi brandanın içine, motorun altına girip gece yada sabaha karşı doğum yapmış. 6 minik yavru civcivler gibi ses çıkarmaya başlamışlar. Anne kedi bitap halde bana bakmaya başladı. Hayvancağız ürkmesin diye hemen uzaklaşım kask ile eldivenleri çıkardım. O arada anne kedi yavrularından 1 tanesini alıp yangın merdivenlerinin arkasında bir köşeye kaçıverdi. Babamı arayıp durumu anlattığımda bana ne dese beğenirsiniz? Tebrikler Bulut'çum baba oldun!! Telefonu kapattıktan sonra yavrularını teker teker yanına taşıdım. Tabi bu durumdan pek hoşnut değildi. kızgın sesler çıkarmaya çalışıyodu ama o kadar güçsüz kalmışki o sesleri çıkarcak bile hali yoktu hayvancağızın. Daha sonra hemen yukarı çıkıp biraz süt ile kedi maması getirdim. bende 10 yıldır kedi besliyorum bu yüzden mama getirmek sorun olmadı. Giderkende bir fotoğrafını çektim cep telefonu ile. Akşam eve gidince buraya koyarım. Yavru kediler ürkmesin diye orda motoruda çalıştırmadım köşeye kadar ittirdim
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler