Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Arkadaşlar hepimiz Neyin ne olduğunu bilen insanlarız çoğumuzun ilk motoru değil bu. ve kim olduğumuzu herşeyden önce popomuzun yerini bilen insanlarız. hani eskiden derdik ya benim babam senin babanı döver. benim bisikletim seninkini geçer 18 vites benimki 24 vites vs.vs Hayat hep bir yarıştır. ufakken ufak hedeflerle yaşantımızı doldurur büyüyüncede seninki 145 bastı benimki 110 dan ileri gitmiyor. vs.vs bunlar böyle hep sürüp gidicek emin olun gün gelicek hayabusanın muhabbetini yapıcaz. yok ben 350 yaptım vs.vs bazı şeylere inanalım lütfen Rodaj dönemi gerçekten çok hassas bir evre. + kiloda çok önemli ve aerodinamic yani motorun üstüne kapanma. ben motorumu tekirdağ yolunda açtım ve geçen pazarda boluya gittim Burdan bazı arkadşlar bilir benim motorumun nasıl gittiğini Bende bolu tünelinde hafif bi eğimli yolu bitirdikten sonra. 157 yi gördüm kilom 57 ve nisanda izmir yarış pistinde 125 cc cup turnuvam var. hı şimdi banadamı inanmıyorsunuz ozaman gezideki yorumlara bakın benim motorla ilgili ve sorun ozaman cihan bu süratla gittimi diye. hani bunlar gereksiz konular. hiçbirimizin birbirimizden üstünlüğü yok. sadece deneyim farkı vardır oda olabilir. kiminin özel yeteneği var kiminin yok. burda bunları tartışıcağımıza neden hepberaber buluşup bir gezi düzenlemiyoruz. yada önemli bilgileri konuşmuyoruz.?
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepimiz Neyin ne olduğunu bilen insanlarız çoğumuzun ilk motoru değil bu. ve kim olduğumuzu herşeyden önce popomuzun yerini bilen insanlarız. hani eskiden derdik ya benim babam senin babanı döver. benim bisikletim seninkini geçer 18 vites benimki 24 vites vs.vs Hayat hep bir yarıştır. ufakken ufak hedeflerle yaşantımızı doldurur büyüyüncede seninki 145 bastı benimki 110 dan ileri gitmiyor. vs.vs bunlar böyle hep sürüp gidicek emin olun gün gelicek hayabusanın muhabbetini yapıcaz. yok ben 350 yaptım vs.vs bazı şeylere inanalım lütfen Rodaj dönemi gerçekten çok hassas bir evre. + kiloda çok önemli ve aerodinamic yani motorun üstüne kapanma. ben motorumu tekirdağ yolunda açtım ve geçen pazarda boluya gittim Burdan bazı arkadşlar bilir benim motorumun nasıl gittiğini Bende bolu tünelinde hafif bi eğimli yolu bitirdikten sonra. 157 yi gördüm kilom 57 ve nisanda izmir yarış pistinde 125 cc cup turnuvam var. hı şimdi banadamı inanmıyorsunuz ozaman gezideki yorumlara bakın benim motorla ilgili ve sorun ozaman cihan bu süratla gittimi diye. hani bunlar gereksiz konular. hiçbirimizin birbirimizden üstünlüğü yok. sadece deneyim farkı vardır oda olabilir. kiminin özel yeteneği var kiminin yok. burda bunları tartışıcağımıza neden hepberaber buluşup bir gezi düzenlemiyoruz. yada önemli bilgileri konuşmuyoruz.?
    tekirdağ yolunda beraberdik ben şahidim 150 yi geçtiğine,ama arkadaş adamın kilosu az ben 70 kiloyum,bi de ağırlığım var,ne kadar yatarsam yatayım 142-143 anca sen biliyon yani,birazda kiloyla alakalı,bende motorumun rodajını bursa yolunda tamamladım,demekki 125 cc motordan fazla bişey beklememek lazım,saten 110-120 km adama yeter bence,saatteki hızın 120 km olsa dakikada 2 km yapar,fenada değil bence,senin 6.motorunmuş mesela benim ilk motorum,acemiliğimiz var elbet ama mayıs ayında artık acemilik olmıcak inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 ----------

bu hafta hava müsait olursa geziye varım

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağ yolunda beraberdik ben şahidim 150 yi geçtiğine,ama arkadaş adamın kilosu az ben 70 kiloyum,bi de ağırlığım var,ne kadar yatarsam yatayım 142-143 anca sen biliyon yani,birazda kiloyla alakalı,bende motorumun rodajını bursa yolunda tamamladım,demekki 125 cc motordan fazla bişey beklememek lazım,saten 110-120 km adama yeter bence,saatteki hızın 120 km olsa dakikada 2 km yapar,fenada değil bence,senin 6.motorunmuş mesela benim ilk motorum,acemiliğimiz var elbet ama mayıs ayında artık acemilik olmıcak inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 ----------

bu hafta hava müsait olursa geziye varım
    Evet kilo çok farkettiriyor aramızda bi damacana fark var vede bizim motorlarımız çokta güzel gidiyor emin olunki hissettirmesede ortalama olarak 120 km mustafanında dediği gibi sürat çok iyi ki hadi 600 f imiz olsa 2.50 2.60 mı gidicez yoo tamamıyla risk ve ölüm korkusu + arabalar 140 -160 gidiyor zaten. makasmı atıcan o hızla onun için onlarda 120 ile gidio buda bana gurur verio gittiğim insanların gözünde aaa geri kaldı demiyorlar en azından. çokta memnun edici motorlara sahibiz. Allah kaza bela vermesin..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

Motosikleti
    damacana lafına koptum valla,hiç böle düşünmediydim,göstergelerdede fark oluyo bazen,ben 90 la gidiyom yamaha nouvolu arkadaş 100ü geçtim diyo,enteresanlık var hafiften,ön tekerlerden mi acaba,ne yani biz 140 yapınca nouvo 160-170 mi yapıyo,hadi bakalım cıkın işin içinden

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    damacana lafına koptum valla,hiç böle düşünmediydim,göstergelerdede fark oluyo bazen,ben 90 la gidiyom yamaha nouvolu arkadaş 100ü geçtim diyo,enteresanlık var hafiften,ön tekerlerden mi acaba,ne yani biz 140 yapınca nouvo 160-170 mi yapıyo,hadi bakalım cıkın işin içinden
    Walla Ben İphondan açıyorum gps i bakıyorum km saatime ikiside aynı Abim arabayla yanaşıyor yanıma oda bakıyor onlada aynı kmde gidiyoruz bence bizim Motorlarda problem yok

Motosikleti
    o zaman bizimkiler sağlam çalışıyor,diğerleri düşünsün peeeh

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gene son hız damarınımız mı depreşti

Ne alıp veremediğiniz var şu gariban 125cc'yle anlamadım gitti. Çatlatacaksınız sonunda
    Al bendende o kadar ne gerek var motoru zorlamaya ben 1 kez bile olsa son hızı görecem diye uğraşmadım 1 kez otoyola çıktım izmirden motoru aldığım gün dönmek için o zamanda 120yi geçmedim ki ayrıca otoban çok yakınımda ve burda trafiğin t si yok çeşmeyi bilen bilir ama hiç çıkmadım test etmek için,çevre yolunda bir kez 130 gördüm genelde temkinli giderim ve mümkün olduğunca şehir içi giderim ana yola çıkınca hızlanmak zorunda kalıyoruz bazende ayarı kaçırdığım oluyor basıyorum bende kendime dizgin vurmak için şehir içi gidiyorum...zorlamanıza bence hiç lüzum yok yazık etmeyin gül gibi motorlarınıza
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Walla Ben İphondan açıyorum gps i bakıyorum km saatime ikiside aynı Abim arabayla yanaşıyor yanıma oda bakıyor onlada aynı kmde gidiyoruz bence bizim Motorlarda problem yok
    km saatin 100 gösterirken gps te mi 100 ü gösteriyor senin motoda

Motosikleti
    Mondial 150 KN

Motosikleti
    kırmızı derim ben,motor siyah gece siyah asfalt desen o da siyah,boşver siyahı,hondanın kırmızı rengi çok hoş,örnek cihanın motoru

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    repsol al daha dikkat çekici ;)

o zaman benim bi 10 bin km yapınca görücem galiba o hızları hadi hayırlısı lastiklerin havasınıda arttırdım yine aynı :(:(

Motosikleti
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    repsol al daha dikkat çekici ;)

o zaman benim bi 10 bin km yapınca görücem galiba o hızları hadi hayırlısı lastiklerin havasınıda arttırdım yine aynı :(:(
    ilanda repsol olsa

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ben öyle bi iddaam yoktu ama rkadaşlar inanmadı 140 145 yaptığıma yukarda arkadaşında dediği gibi kilo ve deneyim çok önemli ben 60 kiloyum sene 1994 ten beri motor kullanıyorum....

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Repsol beğenmiyorum ben. kırmızıyı alacam sanırım fiyat olarakta daha cazip..

Motosikleti
    Alıntı ACND adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Repsol beğenmiyorum ben. kırmızıyı alacam sanırım fiyat olarakta daha cazip..

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    cbr 125 repsol bu motorda repsol kendini daha iyi gösteriyor bu arada bişi dicem sizlere plaka iptali nasıl oluyor arka plakalığı bugun çıkartmak istedim sadece sinyaller kalsın dedim ama altına bakdım üstüne bakdım yok vida filan hiç bişi göremedim?? sökeniniz varmı sinyaller hariç

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkadaşlar doğan(washburn24) ile lastiklerimizi sipariş verdik.

Pirelli mt75 ön 90/80 arka 130/70

perşembe gunu lastiklerimiz geliyor. fotoları bekleyin
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkaya 130 luk çok yaw keşke 120 alsaydın + Michelin pilot power 1 alsaydın yada pirelli supercorsa

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Arkaya 130 luk çok yaw keşke 120 alsaydın + Michelin pilot power 1 alsaydın yada pirelli supercorsa
    Bu motorda neyin nasıl olduğunu senden iyi biliyorum dostum merak etme

Şu anki lastigim zaten Diablo Supercorsa.

motosikleti kıştan sonra satmasam zaten Sport Demon taktırırdım.

su an için ön lastigim zaten 23binde hala aynı lastik. arkada fena deil idi,zaten osmaniyeli isimli arkadaşa vericem arka lastigede.

120/70 vardı zaten şimdi 130/70 olacak 130/70 çok deıl eger 130/80 olsaydı haklı olabilirdin yanak boyunun kısa olması her zaman viraj için ve denge için birebirdir
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

funkyboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Versys 650 abs
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hani banada haber verıcektın
    kaça aldınız pekı sadece arkayı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler