Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı CaptnHowdy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YZF 125 geldıgını ben de bılıyorum hatta param olsa onu alıcaktım ama 600lük fiyatına satıldıgı ıcın alamadım malesef...

2008 Model CBR 125 gelmıcek dedı bana arkadaş... yanlış anlaşılmaz oldu sanırım
    2008 CBR 125 te bende var yazıyo o eleman

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 CBR 125 te bende var yazıyo o eleman
    ön far kısımları 1000lıklere benzeyen modelınden bahsedıyoruz sanırım ?

eger sende ondan warsa kaca aldın kardes ?

Motosikleti
    CBR 125 R
    ön far kısımları 1000lıklere benzeyen modelınden bahsedıyoruz sanırım ?

eger sende ondan warsa kaca aldın kardes ?
    5500 ytl motorun fiyatı 250 ytl de plaka ruhsat vs. 5750 ytl

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı Darkkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5500 ytl motorun fiyatı 250 ytl de plaka ruhsat vs. 5750 ytl
    bı resımı warsa koyarsan cok sevınırım arkadasım ?

bu arada bırbırımızın MSN lerını eklesek de daha rahat muhabbet etsek ?
    herkes CBR dıye bı bolum olustursa MSN lerınde de ordan hemen ırtıbat kursak nasıl olur ?
    Benım MSN: bduzgit@hotmail.com arkadaslar...

sizlerinkini de beklerim

Motosikleti
    CBR 125 R
    cbr_125_r@hotmail.com yeni açtım sizlere özel

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    ok ekledım ben :D

herkes sırayla yazsın da ekleyelım bırbırımızı

Motosikleti
    Sattım.Seneye GSXR-600 İnşallah.
    Benim motorda 2008 di.Hemde Yeni kasa olandan.Yani 2007 olupta 2008 de trafiğe çıkanlardan değil.4100 ytl'ye dün pazarlık yaptım ve alan kişiye hayrını gör dedim.Pazartesi veya salı günü notere gidip devrini yapıcaz.Anlayacağınız sattım CıBıR'ımı.:(
    2008.CBR.125-2006.CBR.600F-Arkası seneye...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı FireStarteR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugün motoru yıkadım. yıkarken farkettim motorun benzin kapağının ağzına dolan sular tahliyede dışarı akmıyor ve kafamda sorular oluştu.
    acaba depoya su kaçmış olabilirmi??
    tahliye hortumunu yerine takmayan servis yüzünden mi bu sorun oldu?
    Hayır , tahliye hortumun tıkanmış... Yukarıdan basınçlı hava tuttur alttan pislikler çıkacaktır.

kardeş ben nasıl gıdıcem 5 saat uzaga da ordan motor alıp gelcem ?
    bu benım daha ılk motorum olacak zaten ?

o yuzden bole kafam ambole olmus durumda suan

beynim durmus durumda yani
    Motoru istediğin ilden alıyorsun , sonra otogara gidiyor bir otobüs firmasıyla anlaşıyorsun... Kendi iline kadar yüklüyorsun bagaja , adama da 100ytl veriyorsun motoru gıcır gıcır getiriyorsun

cakalaz
    Madem yaptım plakalığın çerçevesini de kes de tam olsun Ama yasal değil ona göre
    Bu arada bir dahakine cr9e alabilirsin. kitapçıkta da yazar... iridyuma hiç gerek yok , tavsiye etmem.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    yok yok yook :)
    ince siyah olan tahliye hortumu değilmi... benim o hortum takılı değil valla :D

Motosikleti
    CBR 125,keeway arn125
    arkadaşlar benm motorda bi sorun war sanki kompresöre girdiğinde ayaklarımın ordan ufak bi tık tık ses geliyo debriyaja basınca gidiyo bide bazen 1.vitese alırken tak die ses çıkırayo ama alışılır bi ses değil.tahminimce dişli takımı salı ancak servise götürebilcem tahmini fiyatı nedir bilen warmı?
    4teker kabiliyet işi olsaydı taksiler olmazdı...:cat::cat::cat:

Motorlarınız nasıl yeni kasa oluyor anlayamadım... Bu haftasonu ben Yalovadayken yeni kasa gelmiş de haberim mi yok

Yeni renklerden bahsediyorsanız , yeni renkler 2004-05-06-07 modellerle aynı. Sadece 1-2 yapıştırma ve renk değiştirilmiş.
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    CBR 125R
    Haftasonu ilk 60 km lik uzun yolculugumu yaptım. epey keyifliydi. sadece bir yerde yoldan cıkma teklikesi atlattım. sanırım bizim bu cıbırlarlar biraz suratliysek dönmüyor yatmam gerekiyordu ve ben yatamadım. ama topraga girince sogukkanlıgımı kaybetmedim ve panik yapmadan tekrar asfalta soktum motoru. kaymaması ise şansımdı sanıyorum. bu viraj dönüş tekniğini kapabilmem için ne yapmam gerekiyor millet ???
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı dookie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu ilk 60 km lik uzun yolculugumu yaptım. epey keyifliydi. sadece bir yerde yoldan cıkma teklikesi atlattım. sanırım bizim bu cıbırlarlar biraz suratliysek dönmüyor yatmam gerekiyordu ve ben yatamadım. ama topraga girince sogukkanlıgımı kaybetmedim ve panik yapmadan tekrar asfalta soktum motoru. kaymaması ise şansımdı sanıyorum. bu viraj dönüş tekniğini kapabilmem için ne yapmam gerekiyor millet ???
    http://www.motosiklet.net/forum/suru...s-teknigi.html
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bence kendinde aramalısın hatayı..
    cbrla mükemmel dönenler tanıyorum..
    mükemmel olmasada iyi yatardım bende..
    anlık olarak zemınde yasanan bı kayganlık motordan zıyade yolun sucudur bı ıhtımal boyle bı durum yasanmıstır?
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    CBR 125R
    tabiki hata bende, cıbır dönmüyorsa sebebi benim zaten çok çalışmam lazım çoook
    [B][COLOR="Red"]C[/COLOR][/B]ourageous [COLOR="red"][B]B[/B][/COLOR]eautiful [COLOR="red"][B]R[/B][/COLOR]acer...... [B][I]HoNDa RuLeZZzzz[/I][/B]... :cat:

Motosikleti
    yok yok yook :)
    bende scooterdan sonra biraaz zorlanmıştım alışmakta ama virajlarda gerçekten güzel dönüyor..

dookie
    Internette bir sürü viraj tekniği yazısı var , önce bunların güvenilir kaynaklardan olanlarını oku... Viraj öncesi , virajda ve sonrası gaz ayarlaması , viraj çizgisi , bunları öğren... Sonrasında kendine virajlı ve düzgün bir yol bul. Oraya git bol bol çalış...
    Cbr mükemmel dönüyor. Geçen haftasonu yalovadaydık Shrieker ile... Orjinal lastiklerle gayet güzel yatırdık motoru... Çok da eğlenceliydi o virajlar...
    Tek kişi , iki kişi , orjinal lastik , kalın lastik hiç farketmez...

Motosikleti
    CBR 125R
    tamam görkem, yaklaşık bir saattir okuyorum ne bulduysam. sıra pratiğe geldi . çok çok sağolun...

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bızım burada ıgne adayolu var 100 km komple vıraj gecen uc arkadas gezı yaptık ve be hangı motora bındıysem onları gectım 165 boyum ve 65 kilo agırlıgıımla vırajlara harıka gırıyorum arkadaslar sasırdılar hangı motora bınersem o daha hızlı

http://www.fastfreeproxy.com/index.p...f417ee51816616 izlemek ıstersenız buyrun tıklayın

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı keser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bızım burada ıgne adayolu var 100 km komple vıraj gecen uc arkadas gezı yaptık ve be hangı motora bındıysem onları gectım 165 boyum ve 65 kilo agırlıgıımla vırajlara harıka gırıyorum arkadaslar sasırdılar hangı motora bınersem o daha hızlı

http://www.fastfreeproxy.com/index.p...f417ee51816616 izlemek ıstersenız buyrun tıklayın
    kardeş lınke tıklayınca acılmadı malesef...

eğer youtube a koyduysan ne dıye aratmamızı soylersen daha ıyı olur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler