Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya abi Yuan-Kuba SJ 150-23 bu motor silindiri büyütülünce 170/180 kmh yapabılıomus yanı çüş dedim ama ısrarla yapabiliolar dediler eee o zmn honda cbr125 silindiriyle oynasak 200 yapar hatta 220 yapar dıcem katran max hız 200 saka bi yana peki bu motorun silindiriyle oynasak düz yolda ıstedıgımız zmn 140-150 gorur diye düşünüom haksızmıyım o motor 170-180 goruosa buda ıstedıgımız zmn duz yolda 140-150 goorur doqrumu sızce ???....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 600 F
    cbr 125 r zaten 140 goruyokı yapan arkadaslar var daha fazlasını ıstıyorsan ına bısey dıyemem herseyın orjınalı guzeldır bence
    carpe diem

Abi tmm yapıo da her zmn ıstedıgın zmn yapmıyorya ..MEsalabunun silindırını buyultugumuz zmn ıstedıgın zmn 140 yapar ıstedıgın zmn duz yolda hemde pekı ama yakıt tarafından cok bı fazlalık olurmu ?? motorun dengesını bozarmı bu gıbı cvp verebılırmısınız bana )))))))))))

Motosikleti
    CBR 600 F
    walla bunun ıcın teknık bılgısı daha ıı bırıne ıhtıyacın var ne desem yalan olur
    carpe diem

hıı saol abı pekı sen ne motor almayı dusnuosun tekrardan cbr125 alcen ??? HAyırlısı neyse o olsun )))))......

Motosikleti
    CBR 600 F
    evet cbr alıcam ama yenı kasalarını beklıyorum
    carpe diem

He tamda sorucagım soru abı yenı kasasını gorkem abı komus 2007 yazıo ama 2007 modeılde eskı kasa )) Yenı kasası ne zmn gelcek bılıoomusun fıyatta fark etcekmı ??? bıde bu fuara gelırmı benı bılgılendırırsen sevınırım )))....

Motosikleti
    CBR 600 F
    ne zaman gelecegı ıle ılgılı tam bır bılgı olmamakla beraber p.tesı honda bayıı ıle bır gorusme yapıcam alacagım yanıtıda sızınle paylasıcam fakat bence fuardan once gelecegını dusunmuyorum,honda stok erıtmek ıcın son kursunu renk degıstırerek attı gıbı gelıyo ama ne yapıcakları bellı olmaz fethıye honda bayıı ıle gecen gorustugumde 'elımızde 2 tane var onları sattıktan sonra yenı kasa getırebılırız gıbı 'bır cumle kurmuslardı bakalım ne olup bıttıgını gorucez yakında
    fıyat konusunda bılgı yok malesef

dıp not:eger yamaha yzf 125 ı fuarda gosterıp turkıyeye getırırse honda ertesı gun turkıyede satıslara baslar bence
    carpe diem

tesekkur ederım bılgın ıcın iyigeceler

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    170 180 yapmasında gosterge etkısı de var
    ben cbrla 80 85 le gıderken 100 110 gosterıodu asya
    tabı guzelce modıfıye edersın
    omrunu azaltırsın
    yakıtı arttırırsın
    tabı motorun gucunu arttırırken frenler aynı kalır yeterınce durduramazsın vsvs..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    CBR 125R REPSOL
    dijital kmde 181 km yapıyo full yapılısı ama 1000 km sonra komple piston sekman silindir lazım

benim motorda karbonlu akrepoviç eksoz var_16 dişli var_ phılıps xenon 6000k_
    ledli küçük karbon karbon sinyaller_ ledli stop geldi ama daha takmadım_lucas renkli topuzlar

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    170 180 yapmasında gosterge etkısı de var
    ben cbrla 80 85 le gıderken 100 110 gosterıodu asya
    tabı guzelce modıfıye edersın
    omrunu azaltırsın
    yakıtı arttırırsın
    tabı motorun gucunu arttırırken frenler aynı kalır yeterınce durduramazsın vsvs..
    hele bı motorumu alıyımda sılındır buyultmeye o zmn bakarım sımdı dıceksın neden buyultcen EEE uzun yola cıktınmı ınsan ıstedıgı zmn 140 la gıtmek ıster ama ıstedıgı zmn motoru cok zorlamak ıstemes onun ıcın ole bıse yapmak ısterdım ama yakıt artar bundan emınımde mootrun omrunu cok kısalatmass 10 yıllıksa 9 yıllık yapar zorlanmadıgı surece

Alıntı cbr_125_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dijital kmde 181 km yapıyo full yapılısı ama 1000 km sonra komple piston sekman silindir lazım

ledli küçük karbon karbon sinyaller_ ledli stop geldi ama daha takmadım_lucas renkli topuzlar
    Abi senın motorun egzosu ne bıcım goccucuk ))) sımdı dıcemkı perfonmas etkıledımı 125 lık bı motorda hangı egsozu takarsan tak cok etkılemes 1*2 beygır en fazla bıde xenon farmı vaR?? varsa akuyu cok etkılemıyomu ???

Motosikleti
    honda cbr125 repsol
    Alıntı cbr_125_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hocam motorla bukadar cok oynamayı neden gerek duydun 10 km daha fazla gitmek için ömrü kısaltmaya değermi
    "dijital kmde 181 km yapıyo" derken cbr 125 kast ettin. bu phılıps xenon 6000k farlar basını ağrıtmıyormu akunun durumu nasıl.eğer tavsiye edersen bende takmaya düşünüyorum

_CrazYDriveR81_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HoNDa CBR 125R(RepsoL)
    xenonlar çok güzel olmuş burdada bizim arkadaş ybrye taktı 8000k çok süper bi aydınlatma. ama aküyü bitiriyo hem de öle böle diil yani
    [B][COLOR="Blue"]"-.crazy team.-" -ѕєякαи кαяαуєℓ-[/COLOR][/B]
    [B]0 RH(+) cBr 125 R:bounce:[/B]

Motosikleti
    CBR 600 F
    bu tarz farlarda ayrı bır anahtar takmak aku problemını cozuyo gunduz yakmıyosunuz farı gunduz aku topluyo kendını sadece gece yaktıgınızda sorun cıkmıyo bır arkadasım ybr ye ole yaptı
    carpe diem

Motosikleti
    çelişkilerde
    öncelikle hepinize selamlar.öncesinden bi motor tecrübem yok kısmetse bu yaza bende iki teker girmek istiyorum,sınırlı bi bütceden dolayı ikinci el makul bişeyler bakıyorum.racer 200 ve cbr 125 yada sızın tabırınızle cıbır arasında kaldım.kanununın tek olumlu tarafı, (benım acımdan) fıyatı ve yedek parcası cok daha ucuz iş tamamıyle duygusal yani.oncekı sayfalarda kaza gecıren arkdaslardan sevısın ıstediği parça ucretı vss gözumu korkuttu.malumunuz acemıyız daha. gönlum cıbırdan yana olduğu için sizlerden de öneri tavsıye alıyım dedim.ne dersınız farklı model tavsıyelerınede acıgım.

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Selam arkadaşlar bayadır yazamadım kusura bakmayın... işlerden dolayı. bayadır dikkatimi çeken bir durum var yardımcı olursanız sevinirim.

Benim cıbırı aldım alalı hararet saati çeyreği geçmiyordu özellikle yüksek vites düşük devir rampa tırmanıyorum hararet yok. dün kırşehirden geliyorum radyatörün önüne karton koydum emadağda sıkıştır yok hararet motoruda eylülün sonuydu yanlış hatırlamıyosam aldım alalı makinada hararet namına bişey yok göstergemi bozuk dedim sağlam müşüre baktım sağlam... Bu makinanın orjinalinde hararet çeyrektemi kalıyor? bunu soracaktım yardım ederseniz sevinirim...
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    cbr125'in hararet ibresi 3. sarı çizginin biraz altında kalıyor yani 3. sarı çizgiyi görüyorsun hemen yanında hararet ibresi.
    yani yarımın biraz altı.normali bu bir sorun yoktur.
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bayadır yazamadım kusura bakmayın... işlerden dolayı. bayadır dikkatimi çeken bir durum var yardımcı olursanız sevinirim.

Benim cıbırı aldım alalı hararet saati çeyreği geçmiyordu özellikle yüksek vites düşük devir rampa tırmanıyorum hararet yok. dün kırşehirden geliyorum radyatörün önüne karton koydum emadağda sıkıştır yok hararet motoruda eylülün sonuydu yanlış hatırlamıyosam aldım alalı makinada hararet namına bişey yok göstergemi bozuk dedim sağlam müşüre baktım sağlam... Bu makinanın orjinalinde hararet çeyrektemi kalıyor? bunu soracaktım yardım ederseniz sevinirim...
    Hava çok sıcak olacak ve trafikte kalacaksın. Başka türlü bu aletin harareti yarının üzerine çıkmaz... Bir sorun yok...

Ben geçen yaz cıbırla ağustos sıcağında şehitlik kortejine katıldım. Dur kalk yarım debryaj, şehitliğe vardığımızda %75 lik kısımda duruyordu ibre... Yolda bir kere fan açtı ama inanılmaz bir sıcak vardı. Geçtiğimiz yazın en sıcak günlerinden biriydi.

Yani istesende cıbıra fan açtıramazsın
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Ya da ertekin'e ek olarak...kortejlerde özellikle yazın şehir içinde dur kalklarda yarıya kadar gelebilir.Ben hiç hatırlamıyorum fan açtırdığımı.Yarıya kadar taş çatlasın geliyor...Bir kere sanırım bir gece çok basıktı hava bir şehit'in evine ziyaretimiz sırasında çok yükseldi hararet onda da fan açtımı açmadı mı bilmiyorum...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler