Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    yaa arkadaslar cbr 125 ın fıyatı sızce 2008 dekı fuardan soonra dusermı acaip mrk edıorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    akın bıldıgım kadarıyla grenaj sokulmeden olmuyor..
    cunku daha once degıstırdıgımde grenajlar sokulmustu..
    ya servıste eskı sıcaklıgı bulamayınca gıtmek gelmıyo ıcımden bı turlu..
    komık ama oyle
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    beyler su sorum hakkında bilgisi olan yok mu yaa cok mrk edıorum...

Motosikleti
    -
    düşmesi lazım cunku yeni kasa gelcek. 2008 motoshowda kesin gelir yeni cbr & satıslarda patlama yapar. dolayısıyla 2006 cbr ların fiyatlarıda duser

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Kimse yeni kasasının geleceğini sölemedi ki...Ayrıca tüm 08 Honda modeller bildiğim kadarıyla 15.motosiklet fuarı Lütfi Kırdar Kongre Salonunda gösterildi die biliyorum...SAnmıyorum yeni kasasının geleceğini bizim cıbırlarım.Yalan oldu onlar...

özgürValla D&B Ümraniye'de Gökhan Konşuk şu yarışlara da giren var ya sahibi o...Benim motorun ilk bakımını orada yapmıştık.Hem kontrol de etmişti alım için izin vermişti vs. vs. vs.Çok memnun olacağını düşünüyorum.Mototal'da sanırım eski hava yok
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler su sorum hakkında bilgisi olan yok mu yaa cok mrk edıorum...

valla ben düşer diyorum.. yenisi gelince... eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı kardeş.. bu arada mns e eklememişsin kardeş.. adresimi yanlış yazdın yoksa?

emrahsaka@fiat.gen.tr
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

Motosikleti
    honda cbr125r kırmızı
    fazla düşmez sanmıyorum..
    2008 fuarında yeni mıotorlar gelicek insanlar satmak isteyecek, şimdiden kıpırtı var bile
    ama pek fark olacağını sanmıyorum..

şimdi zaten bir piyasasından satanlar var, bir de 4milyar ve üstüne piyasa üstü satanlar var, o yüksek satanlar aşağı çekmek zorunda kalıcak, o olucak

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bence yarı yarıyaa düşer eski kasaların fiyatı ÇüNKü Yenilerin ikinci elleri şimdiki eskilerin fiyatını aLır
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu arada ben de fiyatı düşsün de alayım diye bekliyorum ama soracağım birşey var.Bu motorların yanına koruma demiri takılıyormuş bir ilanda gördüm de acaba yapan var mıdır?Ben biraz acemiyim de düşünmüyor da değilim.Yine de fikrinizi sormak istedim.

Motosikleti
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada ben de fiyatı düşsün de alayım diye bekliyorum ama soracağım birşey var.Bu motorların yanına koruma demiri takılıyormuş bir ilanda gördüm de acaba yapan var mıdır?Ben biraz acemiyim de düşünmüyor da değilim.Yine de fikrinizi sormak istedim.
    koruma demiri derken grenaj takozunu diyosan gördüm ama chopper lara takılanlardan dersen hiç görmedim. grenaj takozu 20-25 ytl ye satılıyo alıp bi yerde mnteletebilirsin..

beyler bu arada cbr 125 in kullanım kitapçığında zincir değişim km si kaç yazıyo acaba? bende kitapçık yok bulamadımda?
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    http://www.sahibinden.com/425_euro_d...XQQdisplayitem
    İşte bu linkteki ilanda eleman taktırmış ve de motorunu satıyor orada görmüştüm.Hani güzel gibi durmuyo ama en azından acemiliği atarken faydası olur sanırım...

Motosikleti
    valla arkadaşım acemiysen iyi olur da ereden bulacaksın?

Motosikleti
    yok
    adam bıldıgın koruma demırı takmıs..
    kotu olmus
    akın gorkemde gıtmeden solemıstı
    bı gıdıcem bakmaya oraya..
    ewt oytun abı gıttıkten sora eskı havası yoktu bu 2 gıdısımde

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Hmm yazık olmuş..Valla ben fuara da mototal standından alışveriş yapmaya geldim ama hayallerim suya düştü...Daha önceki seferde de istediğim eldiveni bulamadım.Ne bahtsız herifim ya.İnat ettim alıcam die aylardır sürünüyorum
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm yazık olmuş..Valla ben fuara da mototal standından alışveriş yapmaya geldim ama hayallerim suya düştü...Daha önceki seferde de istediğim eldiveni bulamadım.Ne bahtsız herifim ya.İnat ettim alıcam die aylardır sürünüyorum
    dayı niye bu kadar kasıyosunki al armode nin eldivenini aslan gibi eldiven valla.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı başkentin_asi_pilotu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşım acemiysen iyi olur da ereden bulacaksın?
    Evet bayağı bir acemiyim sonuçta CBR 125 r gibi bir granajlı motorla kaza yapmak başıma maddi olarak birsürü sorun açar diye düşünüyorum.O tarz bir demir gerçekten de motoru kötü göstermiş.Hele hele o demiri kırmızı ya da repsole taksan daha da beter olur.Benim düşüncem de şöyle acemiliği atana kadar 1-2 aylık takmaktı neyse hele bir cbr ı alalım da bişeyler buluruz artık

Motosikleti
    ben yenı modelın gelecegını hıc snmıyorum cunku honda efe ye gıttım sordum getırmıceklerını soledıler yenı kasanın buraya gelırse 7500 ytl olucagını o fıatada burda bu motor alınmaz dediler....bencede haklılar...bu kasaya uretım dvm edıormus turkıye ıcın stokları erıtmıolar yanı haberınız olsun...duserse baska nedenlerden dolyı duser bence...keske dussede rahat rahat alsam su aletı yaaa...yada ninja 250 r gelsede hyodan dusuk fıyata hyonun fıyatı dussede onu alsam ne gusel olur tadından yenmez valla....

Motosikleti
    yok
    akın hangı eldıvenı ıstıyosun mototalda?
    gorkemın eldıvenınden mi?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    ben yenı modelın gelecegını hıc snmıyorum cunku honda efe ye gıttım sordum getırmıceklerını soledıler yenı kasanın buraya gelırse 7500 ytl olucagını o fıatada burda bu motor alınmaz dediler....bencede haklılar...bu kasaya uretım dvm edıormus turkıye ıcın stokları erıtmıolar yanı haberınız olsun...duserse baska nedenlerden dolyı duser bence...keske dussede rahat rahat alsam su aletı yaaa...yada ninja 250 r gelsede hyodan dusuk fıyata hyonun fıyatı dussede onu alsam ne gusel olur tadından yenmez valla....
    faik dostum ben ninja nın hyo dan ucuz fiyata gelecegini hiç sanmıyorum.hiç umut baglama bence
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı mhyen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet bayağı bir acemiyim sonuçta CBR 125 r gibi bir granajlı motorla kaza yapmak başıma maddi olarak birsürü sorun açar diye düşünüyorum.O tarz bir demir gerçekten de motoru kötü göstermiş.Hele hele o demiri kırmızı ya da repsole taksan daha da beter olur.Benim düşüncem de şöyle acemiliği atana kadar 1-2 aylık takmaktı neyse hele bir cbr ı alalım da bişeyler buluruz artık
    aynı dertten bende muzdariptimde çabuk alışıyo merak etme istersen taktır...

ya arkadaş gel satıyım sana cbr 125 i 3.800 e bak noter satışınıda hemen veririm arkada sıfır 130 luk lastik var full bakımdan geçti alt grenajın çatlaklarınıda istersen hemen yaptırırım gel sen cbr den vazcayma satıyım sana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler