Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    praetorian bursa ya geleceğin zaman bana mutlaka haber ver hepinizle tanışmayı çok isterim devil sen le de tanışmayı çok isterim cbr rem yok çünkü yazın temmuz başında bir arkadastan 2.el olarak satın almıştım 12 saat sonra münübüsün altına girdim ciddi bir şok tu benim için anlatamam büyük bir hayak kırıklığı tabi tam satış olmamıştı 1000 ytl ödeme yapmıştım korumalar falan hezün alınmamıştı bende arkadası aradım vazgeçtim gel al motoru dedim ödemeyide hasara saydım yapılacak bişey yok. o zaman ehliyet için yeni basvuruda bulunmuştum ehliyeti alana kadar bir sürü aksilik oldu. dosyayı 6 aydan beri daha geçen hafta elime aldım. inşallah bayramdam sonra gidip ehliyeti alacam. şimdi ise motosikleti hem çok istiyorum hemde çok korkuyorum. motosiklet kullanan herkes trafikte yada boş yolda bile olsa çeşitli tehlikeler atlatmıştır bunlardan bahsedermisiniz eğer varsa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    devil cbr : adım hakan yıldırımda erikli civarında oturuyorum . beden eğitimi 4. sınıf öğrencisiyim uludağda ......beni nasıl bulursun bilmem ama motorum cbr 125 kırmızı mavi plakası 16 Z 1806.
    herkesin motorda anıları vardır ama burda uzun sürer.. ama tek diyeceğim şey otobüs şöförlerine uyuz oluyorum.....
    BORN TO RACE

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bıkere kaza yaptım kız arkım arkamdayken
    duran trafıkte arabanın yanından gecerken araba donmeye karar verdı kor noktasında oldugum ıcın goremedı benı halıyle arabaya carpmadan yatırabıldım motoru..
    kız arkım arkamda hafıfce dustu
    bende motorun ustunden uctum sol kasıgımla aynayı kırdım
    onun dsında koruma eksıgım olmadıgı ıcın bısı olmadı
    olan zavallı kız arkımın koluna oldu uzerıne dustum)
    gerektıgınde gayet delı kullanıorum(gorkem az bıraz bılır) ama sehır ıcınde yada dusuk suratte herzaman tam dıkkat kullanıorum..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    DERBI GPR 125
    abi kız arkadaş düşürülürmü aman allah korusun öl daha iyi . ne yaptı kız merak ettim ayrıldı mı senden......... off offf çok kötü abi...... valla ben kimseyi almayı sevmiyorum arkama beni rahatsız ediyorlar arkada..... ama konu kız olunca e tabiki alıyorsun...... neyse büyük geçmiş olsun arkadaşım.
    BORN TO RACE

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    hakan bende görükle de yaşıyorum konutlarda sana durman için işaret eden bir yaya görünce durursun artık. sana bir kahve ısmarlarım hemde anılarını anlatırsın.

arkadaslar youtube yi genellikle takip ediyorum yeni video eklenmiş paylaşmak istedim 600rr show http://www.youtube.com/watch?v=pzUZ8KE6Hlk fena olmamış gibi geldi bana.

Motosikleti
    yok
    kız arkım sadece bı kazayla benı terkedecek olsaydı zaten kız arkım olmazdı devıl..bılmem anlatabıldımmı
    bende tam tersı kız arkım dısında kımseyı arka almayı tercıh etmem
    cunku artcılıgın bıle egıtımı alınmalı bence:D
    zaten gectı baya galıba temmuz basındaydı..
    kı uzulmuorum kaza yaptıgıma orda bıle tecrube edınıo ınsan..

Motosikleti
    DERBI GPR 125

görükle li

Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hakan bende görükle de yaşıyorum konutlarda sana durman için işaret eden bir yaya görünce durursun artık. sana bir kahve ısmarlarım hemde anılarını anlatırsın.

arkadaslar youtube yi genellikle takip ediyorum yeni video eklenmiş paylaşmak istedim 600rr show http://www.youtube.com/watch?v=pzUZ8KE6Hlk fena olmamış gibi geldi bana.
    tamam kardeş dururum konuşuruz. ama kış geldiği için bu ara çıkarmıyorum motoru zaten en son çıkardığımda 2 hafta hastaydım .
    BORN TO RACE

Motosikleti
    yok
    tatlı sucuyum dıosun:D

Motosikleti
    DERBI GPR 125

yanlış anlama

Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kız arkım sadece bı kazayla benı terkedecek olsaydı zaten kız arkım olmazdı devıl..bılmem anlatabıldımmı
    bende tam tersı kız arkım dısında kımseyı arka almayı tercıh etmem
    cunku artcılıgın bıle egıtımı alınmalı bence:D
    zaten gectı baya galıba temmuz basındaydı..
    kı uzulmuorum kaza yaptıgıma orda bıle tecrube edınıo ınsan..
    arkadaşım yanlış anladın sanırım niye düştün aman düşülür mü demiyorum zaten motora binen insan düşme riskini her zaman bilir. sadece kız arkadaşı düşürmek kötü bir şey bende kız arkadaşımı arkama aldığım zamn çok korkuyorum bir şey olcak diye...
    konu düşmek değil başkalarının canının acıması yoksa bizi kimse durduramaz motorsiklet kullanma zevkinde.
    BORN TO RACE

Motosikleti
    yok
    bende dıorumkı
    kız arkım bunun rıskını bılıo ve bunu bılerek bınmek ıstıo
    zaten kız arkımın aılesıne karsı sorumlulugum var bunun bılıncınde oldugum ıcın kız arkım arkamdayken asla rısk almam..
    ole bı hata yaparsam zaten absyı(arzu brake system) devreye sokar:D

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    bende dıorumkı
    kız arkım bunun rıskını bılıo ve bunu bılerek bınmek ıstıo
    zaten kız arkımın aılesıne karsı sorumlulugum var bunun bılıncınde oldugum ıcın kız arkım arkamdayken asla rısk almam..
    ole bı hata yaparsam zaten absyı(arzu brake system) devreye sokar:D
    demek kız arkadaşını düşünrdün he pra abi geçmiş olsun motora bişey olmuşşmuyydu...

Motosikleti
    yok
    evet omerdusmez dusurmustum de bunda komık olan ne?merak ettım
    kız arkadasımın arkamdan ucmasımı
    motordakı 270 ytllık hasarmı
    yoksa benım dusmus olmammı?

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    evet omerdusmez dusurmustum de bunda komık olan ne?merak ettım
    kız arkadasımın arkamdan ucmasımı
    motordakı 270 ytllık hasarmı
    yoksa benım dusmus olmammı?
    şaşkınlıktan gülmem bana öle bişii olsa benim arkdaşım beni terk edersi.. o aklıma geldi ona gülüyorumm.. kızma özgür abi sende:D

Motosikleti
    yok
    kotu gununde yada bı anında yanında olmıcaksa bosver terk etsın zaten

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    kotu gununde yada bı anında yanında olmıcaksa bosver terk etsın zaten
    Aynen abicim 3 gün önce ayrıldık zaten...

Özgür abi ben motoru inş. alınca nisan mayıss gibi şileye gidermiyiss görkem abi söledim gideriss dedi sende gelirsn...

Motosikleti
    yok
    gıderız nıye gıtmeyelım:D

gorkem yada ertech(sende gel abı bole hava bulunmaz bı daha)
    yarın ıcın bana haber
    verın gorkem sende telefonum var ok?
    ıyı seneler ıyı bayramlar ıyı geceler

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninle daha önce tanışmamıştık galiba adım bilgin bursa da yaşıyorum aşırı motosiklet merakım var ama türkiye şartlarında da çok fazla korkum var. bu sabah yaptığınız gezi fotoraflarına baktım insanın acayip gezmeye karşı iştahı kabarıyor. işte bununla ilgili sana birkaç şey sormak istiyorum şehirler arası yollarda motosikletle yolculuk nasıl oluyor arabalar sıkıştırıyormu yada yollarda neler yaşıyosunuz bu arada sen istanbullusun da istanbul trafiğini bilmeyen yoktur. trafikte ne gibi sorunlar yaşıyorsun bana bunlardan 4000 küsür kilometreyi devirmiş birisi olarak biraz bahsedebilirmisin. ilgin için teşekkürler.

arkadaslar bu yazıyı genel olarak yazdım tecrübelerinizi paylaşmanız benim için mutluluk verici olur. teşekürler.
    Çok yorgun olduğum için yılbaşı dolayısıyla kısaca anlatacağım Bilgin kusura bakma... Uzun yol ile ilgili yazım vardı ama silinmiş , şimdi biraz daha dağınık yazacağım toparlarsın sen :D

Öncelikle uzun yoldan bahsedim... Uzun yolda trafik bakımından sorunun olur , nası olur, otoyolda gitmeyi bilmezsen... Otoyolda gitmenin kuralları vardır uzun yol için...
    -Sınırları zorlayıp sürat yapmayacaksın... Aksiyon seni yorar.
    -Kamyon ve bunun gibi önünü göremediğin araçların arkasına kesinlikle takılmayacaksın
    -Sürekli hız azaltıp arttırmayacaksın , sabih hız sabit devir hem en iyi uzun yol hızıdır , hem de en iyi benzin tasarrufudur...
    -Takip mesafesini mutlaka ama mutlaka koruyacaksın...

Şimdilik trafikle ilgili aklıma gelenler bunlar...
    Daha sonra çevresel etkenleri ve giyim tarzını da açıklarım...

Istanbul'a gelince... Istanbul süper şehir , ama malum trafiqi çekilmez... trafikte nasıl sürülceini geçen sayfalarda yazdım

Ciddi ciddi ne sorunlar yaşıyorum dersek , hmm , sıkıştırma gibi sorunlar yaşamadım hiç... pek sorun yaşadığım söylenemez, ama çok dikkatli olup arabaların ne yapacağını önceden kestirmen gerekiyor... ve kesinlikle acele etmemek gerek , brak o geçsin... zaten sonra geçersin demek gerek... en büyük problemim kadın sürücüler , önüme kırdıkları oluyor...
    en büyük problemlerden biri yere dökülmüş yağ ve bunun gibi maddelerdir... bunları önceden görüp önlem almak gerek , ki bu çoğu zaman mümkün olmuyor...
    bunlar genel şeyler ... daha geniş açıklama yapacağım ama şimdi biraz uyumalıyım , iyi geceler
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    sağol Görkem şimdilik yeterli açıklama olmuş. sana iyi uykular.
    Arkadaslar ne istiyorum biliyormusunuz. Şöyle müsait bir zamanda bir cbr125 alayım sonra bu forumda istanbul ve bursa civarında yada gelebilecek arkadaslar buluşalım artık 20 motor mu olur 25 mi yoksa daha mı fazla olur kısmet artık. yollarda bir gövde gösterisi yapsak eğlenceli olmazmı ne dersiniz herkes heralde durup motorların geçişini seyredir bize gipta ile bakar eminim böyle birşey yapılabilse geçtiğimiz bölgelerde bizi gören insanların içinden yeni motor sevdalıları doğmaz mı

Motosikleti
    yok
    ufak capta gezı fıkrı olanlar(ıstanbuldakıler)fıkırlerınızı beklıoruz gercı gorkem su anda 600rr la nıcky hayden ı gecemye calısıo ama neyse
    uyanınca fıkırlerınızı yazında su gusel gunu ufak bı gezıyle gecırelım
    yenı yılın ılk gezısı bızden olsun

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehehehehee.... hadi kalk Özgür Tekirdağa gidiyoruz... fikir mikir alamayız geç kaldık... 2:30 Sirkeci Vapur iskelesi olur mu??
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler