Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı onur694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbuldaki butun bayıleri aradım dediginiz gibi hocam yok ellerinde fuardan öncede gelmez dedi.ama cbr250 butun bayilerde var aklımı çelmedi degil
    evet yok hiç bir yerde, herçekten sinir bozucu bir durum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Şu saat ayarı pm olarakta gösteriyormu. Bende hep gündüz saatleri cıkıyor ekranda

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Bn geçenlerde pm i görmüştüm trip metreyi ararken ;)) saat ayarlarken 12 den sonra otomatik pm e atıyor

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı amat_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bn geçenlerde pm i görmüştüm trip metreyi ararken ;)) saat ayarlarken 12 den sonra otomatik pm e atıyor
    Ben motoru ilk aldıgımdada pm ye otomatik olarak geçmisti.ozaman çok kurcaladım tuşları, şimdi ayarı bozuldu öğlen saat 12 diyelim 13 olmuyor tekrar 1 olarak gösteriyor. Nasıl halledıcez bılmıyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Ben alalı 20 gün oldu bnde 12den sonra 13 olduğunu görmedim aslına bakarsan da önemli değil gibi ;))haa tabii öyle bişi varsa söylerseniz kötü de olmaz yani :-D
    UqUR_ bunu beğendi.

Extreem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 R - YAMAHA YBR125 ESD
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru ilk aldıgımdada pm ye otomatik olarak geçmisti.ozaman çok kurcaladım tuşları, şimdi ayarı bozuldu öğlen saat 12 diyelim 13 olmuyor tekrar 1 olarak gösteriyor. Nasıl halledıcez bılmıyorum.
    kardeşim zaten saat 24 saatlik sistemde çalışmıyor ki. yani saat 12den sonra 1e geçmesi gayet normal ve boş yere uğraşma değiştiremezsin :D am ve pm anlamlarını bil yeter..

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Extreem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim zaten saat 24 saatlik sistemde çalışmıyor ki. yani saat 12den sonra 1e geçmesi gayet normal ve boş yere uğraşma değiştiremezsin :D am ve pm anlamlarını bil yeter..
    Öylede 24 saatlik dilimde çalışsa iyi olcaktı.
    Extreem bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla 6500 karttan vade farki ile ki onu banka aliyor 7430 oldu 24 ay gungor motor pendik 480 de plaka nakit param olsa 6300 e birakirdı selo 154 deil bulandırma 150 baya zorlaniyor devir saati
    erol 7300 şuan plaka hariç liste fiyatı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

erol motorun 3-4 adet çantalı resmini atarmısın.....

kışlık soguktan ruzgardan iyi koruyabilecek bir mont tavsiye edebilir misiniz? deri montkarın sogktan iyi korudugu soyleniyor. tecrubeli arkadaslarımın yardımına ihtiyacım var.

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı Herry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kışlık soguktan ruzgardan iyi koruyabilecek bir mont tavsiye edebilir misiniz? deri montkarın sogktan iyi korudugu soyleniyor. tecrubeli arkadaslarımın yardımına ihtiyacım var.
    ben deri mont hiç kullanmadım kışlık Bering marka bi mont aldım fakat onuda daha hiç kullanmadım fakat deri montlar çok profosyonel bi model değilse eğildiğinde arkası kısa kalıyor ve rüzgar geçirmese dahi soğuğu belden alıyorsun ki sıkıntı dikkat et derim ;)

bu arada fren hidroliğim azalmış takviye yapmam lazım varmı tavsiyeniz ayrıca avcılar tarafında sağlam bildiğiniz usta varsa memnun olurum
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    CB650F
    Beyler motor rölantide çalışırken sessiz bir ortamda veya motor sisteminin yanına yaklaştığımda şıkır şıkır sübap sesi geliyor sizce bu normalmi

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler motor rölantide çalışırken sessiz bir ortamda veya motor sisteminin yanına yaklaştığımda şıkır şıkır sübap sesi geliyor sizce bu normalmi
    Subap ayarı yapılması lazım ses geliyorsa.o ses motor sıcakken gelıyor arada

Motosikleti
    CB650F
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Subap ayarı yapılması lazım ses geliyorsa.o ses motor sıcakken gelıyor arada
    evet motor sıcakken çok dikkatli dinlendiğinde geliyor bazısı o ses normal diyor ama bilemedim daha 2.700 km deki motorada sübap ayarı yapılmazki :S

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    evet motor sıcakken çok dikkatli dinlendiğinde geliyor bazısı o ses normal diyor ama bilemedim daha 2.700 km deki motorada sübap ayarı yapılmazki :S
    Bi baktırmak lazım bende motor ne sogukken nede sıcakken geliyor. Ama önceki motorum ybr de vardı şıkırdama sesi. Motorun yağını değiltirirsen düzelebilir yada subap ayarı şart

halil27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Slm arkadaşlar işten güçten fırsat bulup binemiyordum motoruma havaların soğumasıyla iyice binemez olmuştum, bugün bi yol yapayım hasret gidereyim dedim, 1saat felan gazladım, şu an Gaziantepte hava 9 derece, LS2 Celtıc kask kullanıyorum (225 liralık olanlardan) kaskın camını kapatır kapatmaz buğulanma yapıyor, tamam çok kaliteli bi marka değil biliyorum ama 225 lira verdik en azından buğu yapmaz diye düşünüyordum, ne dersiniz normal mi 9 derece sıcaklıkta camın buğulanması ?
    fearlesboyy bunu beğendi.
    Yolda olmak; Özgür olmaktır....

oto camları için kullanılan buğu spreylerinden kullansanız, işinizi görebilir.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı halil27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar işten güçten fırsat bulup binemiyordum motoruma havaların soğumasıyla iyice binemez olmuştum, bugün bi yol yapayım hasret gidereyim dedim, 1saat felan gazladım, şu an Gaziantepte hava 9 derece, LS2 Celtıc kask kullanıyorum (225 liralık olanlardan) kaskın camını kapatır kapatmaz buğulanma yapıyor, tamam çok kaliteli bi marka değil biliyorum ama 225 lira verdik en azından buğu yapmaz diye düşünüyordum, ne dersiniz normal mi 9 derece sıcaklıkta camın buğulanması ?
    slm halil bende antepdenim bende bazen sabahları oluyor ls 2 de ama olunca 1 defaya mahsus ön camı hafif aralıyorum sonra kapatıyorum sorun çözülüyor.olmazsa sende arkadaşların dediği gibi buğu önleyici sprey kullan

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motora çanta takmayı düşünüyorum.. yok takma diyeceksiniz ama eski kurye olarak çantasız motora sığamıyorum...

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    NORMAL, Tek silindir, Sübab yağ basınçlı çalışıyor. Yağı değiştirirsen gider ses. Yağ biraz özelliğini kaybedince ses başlar ama dert değil. bakıma kadarda bine bilirsin

hondacbrabii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250 r
    4 bin bakımı ıcın mobil yag almiştim sonra onu cbf ime koydum cbr ye motul yag 5100 10 40 aldim bugun geldi kargodan şirinevler otosevere gittim 4 bn BKM için. Yagi koymucaz dışardan yag kabul etmiyoruz itirazi bulundu zar zor bu sferlik olsun dedi degiştirtdm böyle sacmalik olurmu sızce yag dişardan kabl etmiyoruz diyo ozaman işcilik yazicam dedi tamam dedm 4 bn bkmi 64 lira tuttu bişede yaptiklari yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler