Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    2012 cbr 125 imi satıyorum.
    Kısmetse 250 cc alacağım )

İlgilenenlere:
    140299744 ilan numarasıyla sahibindende aratın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    fiyat normal gorunuyor daha ucuzunda illaki bisi cikar
    www.erkakurye.com

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet beyler zorlu bir bayram trafiği mücadelesini daha yeni peron süresi olan 6 günlük çalışma süremi doldurup evime gelmiş bulunuyorum....

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    bu gün cbr'la camura girdim maşallahı var gitmem demiyor faceye attım fotoları
    https://www.facebook.com/kuroscu/posts/10151934904034371?notif_t=like
    buradan bakabilirsiniz

Motosikleti
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün cbr'la camura girdim maşallahı var gitmem demiyor faceye attım fotoları
    https://www.facebook.com/kuroscu/posts/10151934904034371?notif_t=like
    buradan bakabilirsiniz
    o motoru oraya sokarkan vijdanın gerçekten rahatmıydı..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Bizim cbr ların Arka stoplar gerçekten kymco motorların arka stoparına benziyor. Bi değişiklik yapmak lazım

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    benzin ibresi 1.cizgide kaç km gider acaba deneyeniz oldu mu

merhaba beyler bende yakın zamanda bi cbr 125r almayı düşünüyorum yeni çıkan modelde repsol renkleri yok diye biliyorum Türkiye de, gelme ihtimali varmıdır yoksa hiç beklemeden olan renklerden seçeyimmi ?

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motoru oraya sokarkan vijdanın gerçekten rahatmıydı..
    bu gün gene oralardaydım apacilerle öyle biyerlere girdik .vijdana gelince ben croos kullanıcısıyım bırakmak için bu motoru aldım he deyin ce bırakılamıyor arazi özlemdir candır motora zarar gelmeyecek şekilde kullandım sorun yok
    UqUR_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kuroscu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün gene oralardaydım apacilerle öyle biyerlere girdik .vijdana gelince ben croos kullanıcısıyım bırakmak için bu motoru aldım he deyin ce bırakılamıyor arazi özlemdir candır motora zarar gelmeyecek şekilde kullandım sorun yok
    sana diyorum ama attımı kafamın v kayışı bende yapıyorum ... ama cbr daha tatmadı bu zevki galiba tadamazda...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin ibresi 1.cizgide kaç km gider acaba deneyeniz oldu mu
    1. Cizgi sabitken yanıp sönmeye basladıgında 10 liralık benzin oluyor içinde

Motosikleti
    Alıntı UqUR_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1. Cizgi sabitken yanıp sönmeye basladıgında 10 liralık benzin oluyor içinde
    sağol kardeşim cevap için

birde honda cbr 125r için tiger tri-780 komple boru sistemi ile egzoz taksak sorun olur mu acaba motosiklet için
    eğer birde 1000km bakımı yaptırdıysan kaça patladı ve hangi marka yağ koyuyorlar.

Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125

birde honda cbr 125r için tiger tri-780 komple boru sistemi ile egzoz taksak sorun olur mu acaba motosiklet için
    eğer birde 1000km bakımı yaptırdıysan kaça patladı ve hangi marka yağ koyuyorlar.
    1000 bakımında ben35 lira ödemiştim castrol yağ koyuyorlar. Egzoz 1000 bakımından sonra değiştir bence. 3-4 hp performans artar

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)

slm benim motorda tiger var gayet memnunum ses açısından,, performans değerlendirmesi yapamıcam çünkü eski halini bilmiyorum zamanla içinin erime problemi oluyor diyorlar ama kullanıcısından hiç duymadım bu sıkıntıyı.. kısaca tavsiye ederim eğer avcılara yakınsan bizzat sesi dinlemeye gelebilirsin ;D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

ARKADAŞLAR

HERKESİN GEÇMİŞ BAYRAMI MÜBAREK OLSUN .....
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm benim motorda tiger var gayet memnunum ses açısından,, performans değerlendirmesi yapamıcam çünkü eski halini bilmiyorum zamanla içinin erime problemi oluyor diyorlar ama kullanıcısından hiç duymadım bu sıkıntıyı.. kısaca tavsiye ederim eğer avcılara yakınsan bizzat sesi dinlemeye gelebilirsin ;D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

ARKADAŞLAR

HERKESİN GEÇMİŞ BAYRAMI MÜBAREK OLSUN .....
    sağol cevap için seninde geçmiş bayramın mübarek olsun.
    bende düşünüyorum da takmayı ne bileyim motosiklete ilerleyen zamanlarda sorun falan yaratırsa diye bir şüphe ettim mesela senin dediğin iç erime problemi gibi gelip dinlemek isterdim de kocaelideyim
    tekrardan aynı şeyi soracağım bu 1.çizgi yanıp söndüğünde 10 tl lik benzin oluyor mu içinde ona göre bir deneme yapıcamda yolda kalmayalım sonra :D

Motosikleti
    CB650F
    bizim motorların amortisör keçeleri ne zaman değişmeli ve ne kadar dayanıklıdır acaba ?

Bizim motorlarını radyatörüne kaynak yapılabiliyor mu acaba.Radyatörümde bir sorun var da illaki değişmesi mi gerekiyor.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar 2013 model beyaz cbr isteyen olursa sıfırdan farksız daha plakalıgı delınıp plaka bıle takılmadı plaka cıkartıldı.herşeyi full.başka şehirdeki arkadaşlar için naklıyede yarımcı olunur...
    irtibat numarası: 530 520 42 52

https://www.facebook.com/profile.php...32&ref=tn_tnmn

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

arkadaşlar aramızda cbr' na karbon görünümlü uygun egsozlardan takan varmı varsa resim veya video yukleyebilirmisiniz bende motoruma taktırmak ıstıyorum ama uygulayan varsa ona göre sipariş vericem

C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    sağol cevap için seninde geçmiş bayramın mübarek olsun.
    bende düşünüyorum da takmayı ne bileyim motosiklete ilerleyen zamanlarda sorun falan yaratırsa diye bir şüphe ettim mesela senin dediğin iç erime problemi gibi gelip dinlemek isterdim de kocaelideyim
    tekrardan aynı şeyi soracağım bu 1.çizgi yanıp söndüğünde 10 tl lik benzin oluyor mu içinde ona göre bir deneme yapıcamda yolda kalmayalım sonra :D
    estafurullah ..

valla dostum ben almadan önce hep düşünüyordum alırsam ilk yapacağım iş egzoz değiştirmek olurdu diye çok şükür ki aldığımda üzerinde takılıydı orijinal görüntüsünü pek beğenmiyorum sende ister tiger ister farklı bir marka al eminimki hoşuna gider çünkü alınca insan doğası gereği beğeniyor ses kayıdı yaparak yardımcı olmak isterdim ama çok yanıltıcı olur ses kayıdına bakarak sakın seçim yapma ;)

benzin konusuna gelince UĞUR arkadaşımızın dediğine kulak ver ben deneme yapmadım ve her ihtimale karşı yanına 1.5 lt 'lik şişe yedek yakıt al derim ne olur ne olmaz :D
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

Motosikleti
    Alıntı C&T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    estafurullah ..

valla dostum ben almadan önce hep düşünüyordum alırsam ilk yapacağım iş egzoz değiştirmek olurdu diye çok şükür ki aldığımda üzerinde takılıydı orijinal görüntüsünü pek beğenmiyorum sende ister tiger ister farklı bir marka al eminimki hoşuna gider çünkü alınca insan doğası gereği beğeniyor ses kayıdı yaparak yardımcı olmak isterdim ama çok yanıltıcı olur ses kayıdına bakarak sakın seçim yapma ;)

benzin konusuna gelince UĞUR arkadaşımızın dediğine kulak ver ben deneme yapmadım ve her ihtimale karşı yanına 1.5 lt 'lik şişe yedek yakıt al derim ne olur ne olmaz :D
    iyice taktık kafaya tiger i seninki de tri-780 galiba rica etsem bir video çeker misin yanıltıcı olsun farketmez az da olsa duyalım :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler