Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı satışlar.Fakat o fiyata zor gibi.yeni kasaların 2. eli o fiyata gidiyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlı satışlar.Fakat o fiyata zor gibi.yeni kasaların 2. eli o fiyata gidiyo
    sagolasın yeni kasalar bu fiyata gidiyor dogrudur fakat üzerine ek olarak aksesurar ekledim.belki benim gibi yeni kasayı pek begenmeyip bu kasayı beğenen çıkar diye düşünüyorum

Motosikleti
    yok kı :D
    bi bayan olarak boyumun kaç olması gerek yanii bana birkaç kişi olmaz dedi çünkü cbr 125 r bazı diger motorlara gore yuksekmıs oyle soyledıler bı bılgım yok ve kafam çok karışık boyum 1 64 hiç kullanmadım ilk defa kullanıcam cbr 125 r yı begendım bu marka almayı dusunuyorum 2. el 2008 2007 modelını fln sızce olur mu ? yanı boyumla ılgılı sıkıntı yaşarmıyım ?? bu konuda bı bılgı verırsenız çok sevınırım ..

Motosikleti
    Honda
    Alıntı junior26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bayan olarak boyumun kaç olması gerek yanii bana birkaç kişi olmaz dedi çünkü cbr 125 r bazı diger motorlara gore yuksekmıs oyle soyledıler bı bılgım yok ve kafam çok karışık boyum 1 64 hiç kullanmadım ilk defa kullanıcam cbr 125 r yı begendım bu marka almayı dusunuyorum 2. el 2008 2007 modelını fln sızce olur mu ? yanı boyumla ılgılı sıkıntı yaşarmıyım ?? bu konuda bı bılgı verırsenız çok sevınırım ..
    motoru kaldırdıktan sonra boyun bir önemi yokbenim motoru satim sana :D

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    İyi bir eğitim aldıktan sonra iki eski kasayıda yeni kasayıda düşünebilirisiniz boydan dolayı sorun olmaz bu motorlarda.Bir kız arkadaşımda ktm duke 125 var oda güzel,ona da bakabilirsiniz.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    topikte hararetli bi ayna trafiği yaşanayor

Ekremin aldığı aynaları siyah cbr 250 de çok beğendim italyan yarış motorları tarzında olmuş bide arkayı gösterse güzel olucak

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ekremin aldığı aynaları siyah cbr 250 de çok beğendim italyan yarış motorları tarzında olmuş bide arkayı gösterse güzel olucak
    Şuanki 600f aynalarımla aynı görüş açısını verirse iyi.Ama daha kötü olursa elimde kaldı demektir

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Valla oyle bır sey olsa sarı ledli daha servısten cıkmadan bende taktırıcam orj cok buyuk duruyor da arkayıda gormek lazım arasıra ıse yarar

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    arkadaşlar motorun sağ farı her zaman yanmıyor. Ani devirlenmelerde ampul yanıyor fakat bir süre sonra geri sönüyor. Uzunlarda bi problem yok. Sadece kısalar için geçerli. Sizce sorun nedir?
    16 BH 631

Motosikleti
    Honda
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8726015/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7171161/detay/ bide bu manet benim motora uyum saglar mı aradım sordum adama ama oda bilmiyor

arkadaşlar 2010 kasa motorum var siyah renk üste verdigim linkteki ayaklıgı almayı düşünüyorum güzel durur mu fikrinizi almak istiyorum

Motosikleti
    2011 600F ABS
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8726015/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7171161/detay/ bide bu manet benim motora uyum saglar mı aradım sordum adama ama oda bilmiyor

arkadaşlar 2010 kasa motorum var siyah renk üste verdigim linkteki ayaklıgı almayı düşünüyorum güzel durur mu fikrinizi almak istiyorum
    Manetler uyar

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı junior26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Boyla ilgili bir sorun olacağını sanmıyorum hele ki eski kasaysa. Bu arada hangi motorlara göre yüksekmiş yahu? Bi yamaha yzf-r 125 e binmiş mi yüksek diyen arkadaşların? Hem eğer yeni kasa düşünürsen 2012 model siyah renk motor var satılık. daha 1000km de. Rodajı yeni bitmiş ve çiziksiz

Motosikleti
    Honda
    eyvallah kardeşim peki ayaklık için ne dersin?gıcık mı durur?vazgeçtim motoru satmaktan kafama göre modifiye yapcam

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Manetler uyar
    özelden mesaj atıyorum ama göndermiyor sanırım sen mesaj atsana kardeş bişeler sorcam müsaitsen

Motosikleti
    2011 600F ABS
    eyvallah kardeşim peki ayaklık için ne dersin?gıcık mı durur?vazgeçtim motoru satmaktan kafama göre modifiye yapcam

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

özelden mesaj atıyorum ama göndermiyor sanırım sen mesaj atsana kardeş bişeler sorcam müsaitsen
    Siyah motorda sırıtır bence kırmızı

Motosikleti
    Honda cb125e
    mıllet sıparısı falan verdık ustune cıktık baktık ıı rahattıda aklıma takıldı goruntsunde degılım ısın 1.82 boyla bacaklarım rahay eder dımı motorda kucuk gelmez bana ya gunler gecmıyor zaten...
    Bıde asıl sorum bızım motorun sase motor no nerde yazar alırken faturadan kontrol edıcmde

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorun sağ farı her zaman yanmıyor. Ani devirlenmelerde ampul yanıyor fakat bir süre sonra geri sönüyor. Uzunlarda bi problem yok. Sadece kısalar için geçerli. Sizce sorun nedir?
    benim anladığım çalıştırıyosunuz park halinde yanması gerekn lamba yanmıyor sadece devir verince bi süre yanıyor. Elektrikten çok anlamam ama uzunlarda bir problem yok yanıyorsa sorunsuz. önce ampul duyunda onda yoksa tesisatta titreşimden bi temassızlık oluşmuş gibi. çünkü cbr125 lerde 6500-9000 bin arası sağlam bi titreşim var bağlantıyı bi noktada yerinden gevşetmiş gibi duruyor.

Motosikleti
    CBR 125R'11
    Dun 4 ay aradan sonra 3 haneli hizlara ulastim. Heyecan vericiydi

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı sorun bendede var arkdaşlar:S

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar yarın motoru çıkarıcamda,ön ve arka lastiğe kaç hava vurmam lazım bilen varmı ?

Motosikleti
    Honda
    Arkadaşlar yarın motoru çıkarıcamda,ön ve arka lastiğe kaç hava vurmam lazım bilen varmı ?
    ön 28 arka 33 kitapçıkta öyle yazıyor.ama sizin teker daha kalın bi fark olur mu bilemiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler