Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onderotlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce ehliyet ve techizat :D
    Benim de ilk motorum cbr125 olacak uzunca bir süre araştırdım
    bence elinden geliyorsa sıfır al ne olacaksa sende olsun. ilk motor sonuçta yeri ayrı olacak
    Geçmişim mucizemdir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı onderotlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de ilk motorum cbr125 olacak uzunca bir süre araştırdım
    bence elinden geliyorsa sıfır al ne olacaksa sende olsun. ilk motor sonuçta yeri ayrı olacak
    bi süredir para biriktiriyordum sıfır alabilirim. dediğin gibi ilk göz ağrısı olucak ama olurda bişicik olursa uykularım kaçarmı die düşünüorum

şimdi bile daha ortada motor yok bişi yok sürekli rüyalarımda okadar çok düşünüyorum ve heyecanlanıyorumki doğal olarak bilinç altıma yansıyo durum
    hayır insanın uyuma amacı dinlenmek ben daha bi yorgun uyanıyorum

Motosikleti
    Mondial 150 ZC
    merhabalar arkadaslar

boyum biraz kısa 1.65 kılo 57 yas 18 ehlıyetım var ılk motorum 150cc scooterdı sattm vıteslı almak ıcın kendıme guvenemedım aynı scooterdan tekrar aldm ama artık vıteslı motor kullanmak ıstıyorum tecrubem pek yok herhangı bı egıtım almadm forumdan edindiğim bilgiler dahılınde surdum hep motorumu 20bin fln yapmısımdır motor ustunde istanbul trafıgınde cok kullandım scooter ama hıc vıteslı surmedm cbr 125 r yada racer 200le baslamak ıstıyorum ama boyum yuzunden korkuyorum hep :D tebrubelı arkadaslar ne der bu durumda sele yukseklıgını alçaltma sansım varmı cok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevınırım
    :thumleft: Birgün herkez tek teker yapacak :thumleft:

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    arkadaşlar cbr 1100 xx alacağım için 2011 model turuncu cbr 125 r mı satıyorum bilginize...

ilanmıda şu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7468988/detay/
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

Motosikleti
    Alıntı mugecetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi süredir para biriktiriyordum sıfır alabilirim. dediğin gibi ilk göz ağrısı olucak ama olurda bişicik olursa uykularım kaçarmı die düşünüorum

şimdi bile daha ortada motor yok bişi yok sürekli rüyalarımda okadar çok düşünüyorum ve heyecanlanıyorumki doğal olarak bilinç altıma yansıyo durum
    hayır insanın uyuma amacı dinlenmek ben daha bi yorgun uyanıyorum
    demekki bunu yaşayan birtek ben değilmişim ben artık yolda yürürken motorla olsa şurdan giderim, bu viraj şöyle dönülür falan diye düşünmeye başladım
    inşallah kazasız bezasız layıkıyla sürebiliriz
    arkadaşlar 2012 cbr125 fotoğraflarını gördünüz sanırım. acaba yılbaşından sonra siparişi versek o motorlar mı gelecek??
    Geçmişim mucizemdir...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    demekki bunu yaşayan birtek ben değilmişim ben artık yolda yürürken motorla olsa şurdan giderim, bu viraj şöyle dönülür falan diye düşünmeye başladım
    arkadaşlar 2012 cbr125 fotoğraflarını gördünüz sanırım. acaba yılbaşından sonra siparişi versek o motorlar mı gelecek??
    Keşke gelse,Türkiye'ye gelmez.

Motosikleti
    Honda CBR 125r (2007)
    Bende CBR 125i aldım arkadaşlar aranızdayım..Önceki motorum simson 51s ))) İyi akşamlar herkeze...

Motosikleti
    o zaman eski siyah hayaline devam
    Geçmişim mucizemdir...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı KickeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende CBR 125i aldım arkadaşlar aranızdayım..Önceki motorum simson 51s ))) İyi akşamlar herkeze...
    Hayirli ugurlu olsun,tekerin duz bassin kazasiz belasiz dostum

Motosikleti
    henüz yok
    aynen ya.. hayır bi insan kendini bu kadarmı gazlar.. ben yaza nire nire giderim planları bile yapıyorum vay arkadaş kendi azmime şaşıyorum walla

---------- Post added at 09:11 ---------- Previous post was at 09:08 ----------

Alıntı KickeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bende aynı duyguları paylaşacağım inşallah yakında..

tumin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250
    merhaba arkadaşlar
    bende cbr125 cıler olarak aranıza katıldım.4 ay odu motorumu alalı ama hava şartlarından dolayı pek kullandım sayılmaz. yardımlarınızı her zaman beklıyorum bu arada 4 aydır takıp edıyorum bu formu

Motosikleti
    Honda CBR 125r (2007)
    Teşekkürler arkadaşlar...Umarım sizde aradığınız cbr'ı bulursunuz 2.el yada 0 ))

bi aksilik olmazsa martta gelecek olan partiden sipariş verip innovadan(87,000) müsademi isteyeceğim.honda maratonuna cbr125r la devam edecegim insallah...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar çok güzel yoshi egzost buldum fakat araboru yok,nerde yaptırabilirim ne kadar tutar

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Egzost bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...2269341/detay/

Araboruyu nerde yaptırabilirim ne kadar tutar diye mesaj attım kendisine.Sağolsun ilgili bi satıcı.Fakat pek anlamadığım işler bunlar.Şöyle bir cevap verdi

Sadece kaynak yaptırabilirmisin?Egzozu aldıktan sonra,aldığın egzozla orjinal egzoz üzerinden ölçü alınır.Gereken yerden kesildikten sonra askıya geçici sabitlenip flanşı bir-iki punto atılarak sabitlenir.Egzozu sökerek kaynak işi bitirilir ve egzoz boyasıyla siyaha boyanır(NOT:Boyadan önce 800 numaralı zımpara ile zımparalanırsa boya atmaz ve ek yeri görünmez).Sonra montaj kalıcı olarak tamamlanır.Ses tatmin etmezse dilediğiniz zaman 3 vida ile arka kapak altındaki filitreyi çıkardığınızda %30 civarında bir ses daha alırsınız.

atilpolat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt 125 X 2009
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzost bu

Araboruyu nerde yaptırabilirim ne kadar tutar diye mesaj attım kendisine.Sağolsun ilgili bi satıcı.Fakat pek anlamadığım işler bunlar.Şöyle bir cevap verdi

Sadece kaynak yaptırabilirmisin?Egzozu aldıktan sonra,aldığın egzozla orjinal egzoz üzerinden ölçü alınır.Gereken yerden kesildikten sonra askıya geçici sabitlenip flanşı bir-iki punto atılarak sabitlenir.Egzozu sökerek kaynak işi bitirilir ve egzoz boyasıyla siyaha boyanır(NOT:Boyadan önce 800 numaralı zımpara ile zımparalanırsa boya atmaz ve ek yeri görünmez).Sonra montaj kalıcı olarak tamamlanır.Ses tatmin etmezse dilediğiniz zaman 3 vida ile arka kapak altındaki filitreyi çıkardığınızda %30 civarında bir ses daha alırsınız.
    arrow kadar iyi mi abi, paran boşa gitmesin

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı atilpolat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arrow kadar iyi mi abi, paran boşa gitmesin
    Arrow kadar iyi olamaz tabiki ama arrow çok cep yakıyo.Parası sorun Türkiye'ye getirmesi sorun.Kargo maliyetiyle 1milyar gibi rakamlar tutuyo.Ufak bi araştırma yaptım youtube da şöyle bi video buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=n-WIAYGUR5A

Şunun gibi bir ses verir diye düşünüyorum

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Arrow kadar iyi olamaz tabiki ama arrow çok cep yakıyo.Parası sorun Türkiye'ye getirmesi sorun.Kargo maliyetiyle 1milyar gibi rakamlar tutuyo.Ufak bi araştırma yaptım youtube da şöyle bi video buldum.

http://www.youtube.com/watch?v=n-WIAYGUR5A

Şunun gibi bir ses verir diye düşünüyorum
    güzel egzoz seside iyi en azından motorun çalıştıgını anlıyo insan benm 250r'a da düşünmeye başladım

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel egzoz seside iyi en azından motorun çalıştıgını anlıyo insan benm 250r'a da düşünmeye başladım
    Çok güzel egzostlar varda fiyatlar çok uçuk

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Egzost bu

Boru işi kolay ya. Kendi orjinal egzozunu götür aynısını yaparlar sanayide egzozcuda problem olmaz çok fazla bişeyde tutacağını sanmıyorum. Egzoz güzel ben beğendim seside iyi al kurtul. Ben yakışacağını düşünüyorum. Hakkında hayırlısı dostum.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler