Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim geçmiş olsun ya..Sen yine şanslıymışsın bana odun denk geldi

Bu arada bende japonların keyfini bekliyorum..
    Merak etme benimkide kadındı ama odundu.Yerden kalkabilseydim vericektim odunu

Sonuçta Biz sezonun yarısını Serviste geçircez Parçalarım 1 aya gelir sanırım.

senin topici gordum pertingen olmasın %99 o hasarla sakın dışarda fln yaptırmada serviste olcaksa olsun olmuyosa pertse pert daha 1-2 aylık motor ne verdiysen onuda verirler tabi eksper ibne bişey değilse benm cbrla yaptıgım kazada cok çekmiştimde bu seferki iyidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    japonyada kulaksız tavşan vakası yaşanmış radyasyondan ötürü..gerçi genetikte olabilir diyolar..ama radyasyon taramasından geçiyor parçalar..
    ayrıca müşteri hizmetleri yedek parçada çok sıkıntı yaşanacağınıda iletti

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha la 20 gün oldu herhalde daha gelmedi mi parçalar? Honda alsan böyle olmazdı diyerek hemen offline oluyorum
    hee bizim kankada honda pazarbaşında calısıyo ya oda başladı olm en kral parçayı sana 1 haftada getirirdim felan diye

Ama parçalar daha p.tesi verildi eksper işleri fln onaydı zartdı durtdu

Motosikleti
    honda cbr
    herkeze merhabalar dün akşam öndeki araçtan düşen birkaç aksam nekadarda kaçsamda baya yakınmışım kaçamadım arka çamurlukla lastik arasında kaldı ve çok büyük boydan boya yarık oldu yani arka lastik iptal yeni bir arka almam lazım Allaha şükür kaza olmadı ucuz atlattık arka lastik nerden alırım ve orjinali 130/70/17 irc orj bunu 140 yapsam ne olur?

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    anes motordan metzeler Lasertec modelini öneririm...
    Her asker yeşil bereli olamaz

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı HAN_ONE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze merhabalar dün akşam öndeki araçtan düşen birkaç aksam nekadarda kaçsamda baya yakınmışım kaçamadım arka çamurlukla lastik arasında kaldı ve çok büyük boydan boya yarık oldu yani arka lastik iptal yeni bir arka almam lazım Allaha şükür kaza olmadı ucuz atlattık arka lastik nerden alırım ve orjinali 130/70/17 irc orj bunu 140 yapsam ne olur?
    Geçmiş olsun. anes ve buz motorda cbr125 için uygun ebat göremedim ben. Yanlız arkayı metzeler veya michelen ile değiştirip onü üzerindeki dandik lastikle bırakırsan olmaz.

ön ve arkanın aynı hamurdan yapılmış lastiğe sahip olması sart. yoksa çok dengesiz olur. ıslak zeminde ön kayar küt yerdesin ve ya bariyerlerde. 500 tl masraf cıkmış sana en az. ucuz olsun diyosan üstündeki markadan arkayı yenile sadece.

Ben marka lastikle yenile derim madem mecbur kaldın biraz farkı göze al. Üsütündeki lastilkler ıslak zeminde kabus. kavsakta ıslaklık vardı hızı 30 a düşürdüm 10 derece bile yatmış sayılmam ön gitti geldi üçbuçuk attım. Unutma yatırdığında masrafın minumum 1000-1500tl olucak fahiş parça fiyatları yüzünden

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Gemi yanaşmış içi dolu çamaşırmış 125 gelmedimi acaba?

[QUOTE=__sArSıLmAz__;2378247]o bazıları demekki motordan anlamıyolar,normal cbr ile repsol arasındaki tek fark grenajları yani dış görünüşü[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:43 ----------

çok tşk ederimmm.
    bunu öğrenmem iyi oldu. çünkü etrafta pek cbr ler hakkında bilgi sahibi olan yok. ondan dolayı bi sizlere sorayım dedim.

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var 2009 model 16.000 km'de Cbr 125 R 3.750 Tl. Sizce nasıldır fiyat, model, km olarak? Bana yardım edebilicekmisiniz?? Şimdiden Teşekkür herkeze..

Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var 2009 model 16.000 km'de Cbr 125 R 3.750 Tl. Sizce nasıldır fiyat, model, km olarak? Bana yardım edebilicekmisiniz?? Şimdiden Teşekkür herkeze..
    2011 yeni kasaların çıktığını düşünürsen o fiyat etmez benim şahsımca. Şuan piyasada kıtlık olsada yeni kasa fiaytının 5600 olduğu düşünülürse 1850 tl farka 2 yaşında 16 binde hem eski kasa hemde 2010 600RR farlı enjeksiyonlu olan değil karbüratörlü model.

illa eski kasa alıcaksan 2010 enjeksiyonlu bak hiç değilse. 4000 e bırakıyolar yükseltmek için veya 2011 yeni kasalardan alabilmek için

yalnız güzel söylüyorsun daaa int. 2. el fiyatlarına bakıyoruz 2005-2006 modeller var hep. hem de hepsi 3000-4000 arasında. türkiye nin her yerinde de fiyatlar böyle.
    yani 2009 3750 tl onlara göre çok çok çok daha iyi fiyat.

çünkü ben de aryorum ama fiyatlar çok pahalı. 2005-2006 model var her yerde 3000-4000 arasında. bu giidişle benim almam da çok zorlaşacak.

fiyatlar konusunda yine de yanlışım varsa düzeltin.
    çünkü ben de 2. el 125r arıyorum. repsol de olur.

yardımcı olursanız sevinirizzzzz

Alıntı yakupyavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız güzel söylüyorsun daaa int. 2. el fiyatlarına bakıyoruz 2005-2006 modeller var hep. hem de hepsi 3000-4000 arasında. türkiye nin her yerinde de fiyatlar böyle.
    yani 2009 3750 tl onlara göre çok çok çok daha iyi fiyat.

çünkü ben de aryorum ama fiyatlar çok pahalı. 2005-2006 model var her yerde 3000-4000 arasında. bu giidişle benim almam da çok zorlaşacak.

fiyatlar konusunda yine de yanlışım varsa düzeltin.
    çünkü ben de 2. el 125r arıyorum. repsol de olur.

yardımcı olursanız sevinirizzzzz
    İnternette yazan fiyatlara ne bakıyosun.

2011 Cbr125 7600-7250tl

PCX ler 6500-6250 tl lerde

Sana bi örnek veriyim. 2007 model 44 binde kırık döküksüz sağlam makinayı bi arkadaş 2000 tl ye sattı 5600 verip yeni kasa aldı Daha 2-3 yıl sorunsuz binerdi yeni kasa istemese..

Piyasa 2005-2010 makina kaynıyor. biraz sabırlı ol. Benide 2. el ps150i fiyatları çıldırtmıştı bi ara. adam 15 bin kilometre 2 yıl binmiş 500 lira fiyat kırıyo kırmıyo

İkinci elde hondalar gördüğün gibi sıfırından bile değerli

ya o zaman int teki fiyatlar külliyen yalan.
    ben ehliyete yazıldım da 2-3 ay sonra ancak alırım. ondan sonra almayı düşünüyorum da
    fiyatlar mahvetti beni.
    ben şöyle özetleyim. 3000 e kadar benim kapasitem. daha fazlası beni zorlar. bu bi gerçek.
    ama cbr hastası olduğum da gerçek.
    bu fiyata kadar kaç model ve de nasıl nerden alırız.
    şimdi diyorsun ya 2011 model 7000 civarında bana 2005-2009 arası yeter aslında.
    ama işte piyasadaki fiyatlara bakıyorum da işte sizin dediklerinizle hiç uyuşmuyor.
    hep çok yüksek.

ben inş 2-3 ay sonra ehliyet aldığımda ciddi kararım var almaya da, nasıl nerden bulurum bilmiyorum.
    int teki fiyatlara bakma diyosun sen. nasıl olacak peki?

biraz fazla sordum gibi ama kusura bakma.insan bişeye niyetlenince hep işler ters gidermiş. ondan yani

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı yakupyavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya o zaman int teki fiyatlar külliyen yalan.
    ben ehliyete yazıldım da 2-3 ay sonra ancak alırım. ondan sonra almayı düşünüyorum da
    fiyatlar mahvetti beni.
    ben şöyle özetleyim. 3000 e kadar benim kapasitem. daha fazlası beni zorlar. bu bi gerçek.
    ama cbr hastası olduğum da gerçek.
    bu fiyata kadar kaç model ve de nasıl nerden alırız.
    şimdi diyorsun ya 2011 model 7000 civarında bana 2005-2009 arası yeter aslında.
    ama işte piyasadaki fiyatlara bakıyorum da işte sizin dediklerinizle hiç uyuşmuyor.
    hep çok yüksek.

ben inş 2-3 ay sonra ehliyet aldığımda ciddi kararım var almaya da, nasıl nerden bulurum bilmiyorum.
    int teki fiyatlara bakma diyosun sen. nasıl olacak peki?

biraz fazla sordum gibi ama kusura bakma.insan bişeye niyetlenince hep işler ters gidermiş. ondan yani
    Arkadaşım biraz sabret mutlaka birisi aciliyetten düşük fiyata bırakacaktır. Zaten bu sahibinden'deki fiyatlar almış başını gidiyor. Şuan 2008 model 20 binde cbr 125 im var. Bende ucuza satmak istemem ama bana uygun güzel bir motosiklet bulursam hemen elimden çıkarmak için üçe beşe bakmadan satarım. Senin de az sabredip böyle bir ilan yakalaman lazım. Şuan 2008 model 20 bindeki motorumun da gerçek değeri 3000-3300 arasıdır. On numara yeni kasalar bile 5600 tl iken 4000'e satılmaya çalışılan 2008-20092lar daha çok beklerler.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ahmet nerelerdesiniz siz yaw ne sercan ne sen yoksun ortalıkta napıyosunuz? Gelmiyormusunuz daha bursaya bu arada bu hafta sonu gölyazıya balık yemeye gidiyoruz buyurun gelin aklıma gelmişken cıbırımda birkaç değişiklik yaptım yakında paylaşıcam bekleyin
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    honda cbr
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. anes ve buz motorda cbr125 için uygun ebat göremedim ben. Yanlız arkayı metzeler veya michelen ile değiştirip onü üzerindeki dandik lastikle bırakırsan olmaz.

ön ve arkanın aynı hamurdan yapılmış lastiğe sahip olması sart. yoksa çok dengesiz olur. ıslak zeminde ön kayar küt yerdesin ve ya bariyerlerde. 500 tl masraf cıkmış sana en az. ucuz olsun diyosan üstündeki markadan arkayı yenile sadece.

Ben marka lastikle yenile derim madem mecbur kaldın biraz farkı göze al. Üsütündeki lastilkler ıslak zeminde kabus. kavsakta ıslaklık vardı hızı 30 a düşürdüm 10 derece bile yatmış sayılmam ön gitti geldi üçbuçuk attım. Unutma yatırdığında masrafın minumum 1000-1500tl olucak fahiş parça fiyatları yüzünden
    verdigin bilgiler için çok teşekkürler.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    cbr125 icin resimdeki parcalar satiliktir, ihtiyaci olana yarasin diye fiyatini dusuk tutuyorum, aynalar gosterge depo dahil resimdekilerin tamamini gonderecegim, kargo dahil 500TL ( vade farksiz kredi kartini 12 aya kadar taksit imkani, bangkok taylanddan gonderilecektir, sadece bir adet. ilk isteyene verecegim, tesekkurler

mustf10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda CBR 125 siyah

merhaba

herkese merhaba forumu uzun süredir takip etmeme rağmen ancak üye oldum. Bende bu yaştan sonra cbr 125 i araç olarak kullanma gibi bir gaflete daldım.Nisanın 28 inde kapora verdim.Ama malum araç yok .Sakaryada bayiiye her sorduğumda araç teslimi bir ay ötelendi.9 mayısta gelen araçlardan 2 tane yerine 1 gelince.bizimki mayıs sonuna kaldı dediler.10 mayısta tüm araç bedelini verdim.hondanın türkiye distribütöründen bizatihi görüşmem sonucu haziran sonu temmuz başı olarak söz verildi.Ama ondanda ümidim yok temmuz ortasında teslim olmaz.
    Vallahi bu işi inat uğruna sonlandıracağım.
    özet 2 ayda bir araca ulaşamadım, ulaşacak gibide görünmüyor.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar merhaba.Benide bugün honda türkiye aradı ve cbr 250'lerin bir sorun olmassa öncelikle istanbul bayilerine dağıtım yapılacağını söylediler.Cbr 125de bu geminin içindemi diye sordum,cbr 125lerin bu geminin içinde olmadığını temmuzda geleceğini ve net bir tarihin olmadığını söylediler...gemi çok küçük heralde cbr 125leri sığdıramamışlar içine.Neyse cbr 250 alan arkadaşların gözü aydın hayırlı uğurlu olsun.

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1PXARfFLf

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler sizdede ne sabır varmış yaaa
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler