Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    05' CBR 125R
    acemi olduğumdan kesiciye çok sokuyorum ben ama hiç öyle bişey olmadı. Bence sen bi servise göster.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ya arkadaşlar benim gidon biraz renk kaybetmiş gibi birine sordum soba boyasıyla boyayabilirsindedi. Birde depoyla gidon arasındaki siyah plastik gri gibi olmuş güneşten onu neyle boyayabilirim?
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    05' CBR 125R
    o plastiğe ben carbonfiber bant çekmeyi düşünüyorum. Görünümü çok hoşuma gidiyo.

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhabalar arkadaşlar ben seyit aranıza yeni katıldım konyalıyım cbr 125 almaya karar verdim ve açtım forumu biraz baştan biraz ortadan biraz sondan okudum bu sayfayı genel izlenimler süper bir motor gayet iyi süper sport için bir atlama tahtası cbr 125, 2011 model resimlerini de görünce o gelinceye kadar beklemeye karar verdim hemde para birkitiririm biraz diye düşünüyorum ilk motorum da olmayacak gerçi ama süper sport motorlar kullanmaya karar verdim o yüzden cbr yi almak istiyorum daha önce şu rus malı minsk lerden kullandım babamındı emektar 12 yıl kullandık yaklaşık 1000 km kullanmışımdır düşe kalka onu sattıktan sonra da babam kanuni bs 125 aldı onunla da 2000 km yaptım artık kendi motorumu almak istiyorum cbr 125 mi alayım yoksa daha yüksek cc li bir motor mu size bir danışmak istedim bu arada konyalı arkadaşlarım varsa tanışabiliriz

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o plastiğe ben carbonfiber bant çekmeyi düşünüyorum. Görünümü çok hoşuma gidiyo.
    İyi fikir kardeşim sağol öneri için. Ama o pürüzlü yüzeyi tutarmı yapışkan atmasın ?

metinsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamün Aleyküm bir ufak sorum olacaktı.cbr125 r ile gezi düzenlemiş veya uzun yol yapmış arkadaslar biraz bilgi verebilir mi? örneğin;gözümü karatsam istanbuldan kafama esse uşak"a kadar gidebilir miyim veya daha yakın bir yer karabük olabilir.ne gibi sorunlar yaşarım veya cbr125r buna dayanabilir mi ??

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    cıbır kesin dayanır da sen dayanabilirmisin kardeşim

metinsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende onu merak ediyorum nedir eksi ve artı yanları biraz daha konuyu açarsan sevinirim kardesim

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    overcloud nickli bir arkadaş var burda bak onunla bi görüş... istanbul-->turgutreis turgutreis-->istanbul yaptı, uzun yolda daha tecrübeli biri var mı bilmiyorum, gayet memnundu tur sonrası başlık açmıştı burda
    Ninja

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı metinsel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm bir ufak sorum olacaktı.cbr125 r ile gezi düzenlemiş veya uzun yol yapmış arkadaslar biraz bilgi verebilir mi? örneğin;gözümü karatsam istanbuldan kafama esse uşak"a kadar gidebilir miyim veya daha yakın bir yer karabük olabilir.ne gibi sorunlar yaşarım veya cbr125r buna dayanabilir mi ??
    selam

aşağıdaki iki konu başlığını okumanı öneririm. motorunu seviyorsan bir kere yola çıktıktan sonra gerisi geliyor.

uzun yol psikolojisi:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ikolojisi.html

istanbul - turgutreis:
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...-cbr-125r.html

burda hiç yayınlamadığım bir seyahatim daha oldu. 30 ağustos'ta istanbul - altınoluk yapmıştım cbr125 ile. o seyahatte çok keyifli geçmişti.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=782

Çanakkale'den Van'a Cbr125 ve Vatan Doğukan

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    unutmadan, altınoluk seyahatimde dönüş için sabah erken bi saatte yola çıkmıştım. haliyle çamlıkların arasından geçen yol tam olarak güneş görmediğinden baya bir serindi. bende de yazlık fileli mont ile tshirt vardı sadece. baya bir üşümeye başlamıştım. allahtan kuyruk çantama her ihtimale karşı bir yağmurluk atmıştım.

o yağmurluk rüzgarı kestiği için beni kurtarmıştı

bu arada sercan'ın paylaştığı yazı turgutreis seyahatimden önce bana ilham veren yazılardan biridir.

offf bahar gelsede şu ninja ile adam akıllı bir yol yapsam.. daha anca iznik'e gidip geldim..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosikletforum.com/showthread.php?t=782

Çanakkale'den Van'a Cbr125 ve Vatan Doğukan
    O kadar uzağa gitmeye gerenk yok aga bak aşşağda

http://www.motosiklet.net/forum/etki...tograflar.html

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar uzağa gitmeye gerenk yok aga bak aşşağda

http://www.motosiklet.net/forum/etki...tograflar.html
    Başka torpaklarada gitmek lazım bazen

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cbr 125 r

Kardeşim sadece şu an benim kullanmış olduğum motor ile örnek vereceğim sen o Honda nın kalitesine göre kıyaslama yapabilirsin benim kullandığım motor Kanuni Bs 125 . .
    9 hp gücü var maksimum 100 km ye çıkıyor ve şu an 4900 km de bu ikinci yılı ben o motorsiklet ile hiç durmadan Ankara gittim geldim kii Ankara ile Konya Çumra ilçesi 280 km den daha fazla orada 3 saat işimi hallettikten sonra da tekrar bindim ve geri döndüm ki Kanuni hava soğutmalı cbr sıvı soğutmalı Honda daha kaliteli gerisini sen düşün . Kanuni nin kalitesi bellidir hani ne derece olduğu tık demedi Honda ondan kat ve kat kaliteli kardeşim

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Başka torpaklarada gitmek lazım bazen

Bu torpaklar iyidir

Zamanında Ne Yardırırdık Cıbırımla

Akşam akşam efkarlandım eskilerden bi resim

En uzun kesintisiz yolculuğumu bir gün içinde istanbul-edirne, edirne istanbul arasında yaptım yaklaşık 500 km yol yaptığım o sisli, yağmurlu, soğuk günde istanbula geldiğimde hala yol yapmaya devam edebilecek kadar enerjim vardı,
    ortalama 120 km ile kesintisiz yol yapabilirsin motor kesinlikle yorulma vs gibi sorun çıkarmıyor.
    Senin kondisyonun daha önemli.

Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En uzun kesintisiz yolculuğumu bir gün içinde istanbul-edirne, edirne istanbul arasında yaptım yaklaşık 500 km yol yaptığım o sisli, yağmurlu, soğuk günde istanbula geldiğimde hala yol yapmaya devam edebilecek kadar enerjim vardı,
    ortalama 120 km ile kesintisiz yol yapabilirsin motor kesinlikle yorulma vs gibi sorun çıkarmıyor.
    Senin kondisyonun daha önemli.
    bende 150 km yapmıştım totom ağrıdı sadece

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Zamanında Ne Yardırırdık Cıbırımla

Akşam akşam efkarlandım eskilerden bi resim
    Kendimle kıyaslamak için soruyorum boyun kaç acaba

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler