Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Yamaha XT 660 R/X Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bir ybr kullanıcısı olarak xt660R ye meyilliyim sanırım kural gibi bişey bu beni düşündüren sanki ybr den sonra ağır ve büyük gelecekmiş gibi gelmesi...yoksa gayet rahat ve performanslı bir motora benziyor...yazın gidilecek uzun yollar-tatiller için ideal gibi...insane kullandıkça bilgi verirsen sevinirim...yakıt konusunu da merak ediyorum aşağı yukarı ne kadar yakıyor? bilhassa şehir içinde...teşekkürler...
    Dedigim gibi, enikonu yorum yapack kadar tanimiyorum makineyi ama ben de nx4, f650, f650gs, kle500, gs500, freewind, xt600, klr650 gibi secenekler arasindan bunda karar kildim. Hani aklinda baska motorlar olanlar icin soyluyorum.
    Motorun yakit tuketimini henuz olcmedim cunku motorun hava filtresini yeni degistirdim, onceki filtre camur gibiydi, simi daha saglikli olcerim saniyorum. Genel izlenim 4lt civarinda oldugu yonunde... ama ozellikle motoru gunluk ulasim amaci ve ekonomi icin dusunuyorsaniz bence gereksiz buyuk ve masrafli olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı insane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedigim gibi, enikonu yorum yapack kadar tanimiyorum makineyi ama ben de nx4, f650, f650gs, kle500, gs500, freewind, xt600, klr650 gibi secenekler arasindan bunda karar kildim. Hani aklinda baska motorlar olanlar icin soyluyorum.
    Motorun yakit tuketimini henuz olcmedim cunku motorun hava filtresini yeni degistirdim, onceki filtre camur gibiydi, simi daha saglikli olcerim saniyorum. Genel izlenim 4lt civarinda oldugu yonunde... ama ozellikle motoru gunluk ulasim amaci ve ekonomi icin dusunuyorsaniz bence gereksiz buyuk ve masrafli olur.
    Hayırlı olsun doğru bir seçim yapmışsın
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    scuderia06 ,şu ara çok uygun xt ler var tam zamanı....
    allah gönlüne göre versin,havalar güzel motoru alınca beklerim mersine inşallah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:03 ----------

Alıntı EliteXC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,
    yeni aldığım XT660R için Akrapovic veya diğer markalarda egsoz arıyorum.
    Aranızda satmak isteyen veya bilgisi olan var ise yardımcı olmanızı istiycem.
    Teşekkürler.
    kardeş senin bu aradığını ben 4 aydır arıyorum
    ikinci el bulamadım,sıfırıda çok pahalı napcaz bilmiyorum.
    akrep sesede bayılıyorum.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    saol hercul inşallah mersinde birde ktm ci bora bey var ikinizi bir ziyaret etmek isterim
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scuderia06 ,şu ara çok uygun xt ler var tam zamanı....
    allah gönlüne göre versin,havalar güzel motoru alınca beklerim mersine inşallah...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:03 ----------

kardeş senin bu aradığını ben 4 aydır arıyorum
    ikinci el bulamadım,sıfırıda çok pahalı napcaz bilmiyorum.
    akrep sesede bayılıyorum.
    Benim erkenden aramaya başlamam iyi olmuş o zaman, şimdiki XT için değil aslında Akrapovic. En başından beri bi tane 660X dşünüyorum, şimdiden onun aksesuarlarını toparlıyım diyorum. Şimdiki 660R'ada takmak nasip olur umarım. X'e çevirmek için satıyorum elimdekini zaten.
    Bulursam uygun fiyatlı bir egsoz, burada bilgileri paylaşırım. Bugün İstanbul'dan haber bekliyorum egsoz için.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jason eger motora her gun ulasım aracı oalrak bınıyorsan ybr 250 güzel bir tercih olur ıkıncı elde uygun parasının hakkını sonuna kadar verir bana göre hemde az yakarak ama benım gıbı zevk ve gezmek için biniyorsan endurolar oldukça zevkli aletler doga kamp olayları
    işte sorun burda be scuderia asıl amacım günlük kullanım tabiki işe gidip geliyorum sonuçta ama yazında tatile çıkıyorum geçen sene ybr ile 2 kişi gittik yol bitmedi vallaher ikisini birden karşılayacak motor sanırım ybr250 ne dersin?insane in dediği gibi 100km de 4 lt yakan bir motorla günlük kullanım tam bir fantazi
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu aralar bi xtx alma çabası içerisindeyim.
    Merak ettiğim bişey var motorlarınızın yakıtı 4 litremi yani bugünün benzin fiyatıyla yaklaşık 0,14 - 0,15 krş civarındamı ?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi xt660r kullanan arkadaslar yardımcı olursa sevınırım bu motorun on amartisorlerı 10 cm alcalabiliyormus dıye duydum peki buna nazaran sele yukseklıgı ne kadar etkılenır kac cm e duser on alcalınca motorun arkası ne oluyor oda alcalabılıyormu yardımcı olursanız sevınırım boyum 172cm ve bu motoru kullanmak çok istiyorum
    erman neden 660x düşünmüyosun ? harika bi makine ve şehir içi ağırlıklı kullanacaksan r dan daha mantıklı bence. hele bi de turuncu olursa şahane olur.
    biraz yavaşlamak istediğimde almayı düşündüğüm makinelerden biri xt660x
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erman neden 660x düşünmüyosun ? harika bi makine ve şehir içi ağırlıklı kullanacaksan r dan daha mantıklı bence. hele bi de turuncu olursa şahane olur.
    biraz yavaşlamak istediğimde almayı düşündüğüm makinelerden biri xt660x
    x de güzel ama dağ tepe gezmek benim daha çok hoşuma gidiyor çamurlara girip çıkmak felan çok zevkli kaya kaya yol almak
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    Beklemeler kısa sürdü ve neredeyse sıfır sayılan bir takım Akrapovic'e sahip oldum.
    Diğer araştıran arkadaşlar bu kadar temizini bulur umarım.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı EliteXC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beklemeler kısa sürdü ve neredeyse sıfır sayılan bir takım Akrapovic'e sahip oldum.
    Diğer araştıran arkadaşlar bu kadar temizini bulur umarım.

akrepler hayırlı olsun. artık mitralyöz sesi çıkararak gezen bi xt daha oldu desene. ya bu arada en son hatırladığım kadarıyla mt-03 sonra fazere geçmiştin. fazer gibi hızlı bi modelden sonra zor olmadı mı xt ye adapte olmak ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    arkadaşlar selam...5 sene 38000km honda kinetic tecrübem var...ikinci motor için xt nasıl bir seçim olur?...1.72 boy için uygun mudur?...alçaltmak için bir sistemi var mıdır?...yada illaki önce bir 125-150cc vitesli mi almalıyım?...al satla uğraşmamak tek isteğim...insan sinir sahibi oluyor motosiklet satarken
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    akrepler hayırlı olsun. artık mitralyöz sesi çıkararak gezen bi xt daha oldu desene. ya bu arada en son hatırladığım kadarıyla mt-03 sonra fazere geçmiştin. fazer gibi hızlı bi modelden sonra zor olmadı mı xt ye adapte olmak ?
    Teşekkür ederim, gerçekten tıpkı mitralyoz gibi sesi var, dün bütün gün dinledim sanırım.
    Evet MT-03, Fazer şimdi ise XT660R. Hızla ilgili bi derdim yok aslına bakarsanız.
    Arada 1000RR ve GSXR 1000'de kullanıyorum, 299 üzeri hızlarıda görmüyo değilim.
    Adapte olmakla ilgili bi sorun yaşamadım şu ana kadar, motorlar banaadapte olmaya çalışıyo gibi bişey

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    kardeş akrebi nerden buldun....
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.

Mavi1659 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam...5 sene 38000km honda kinetic tecrübem var...ikinci motor için xt nasıl bir seçim olur?...1.72 boy için uygun mudur?...alçaltmak için bir sistemi var mıdır?...yada illaki önce bir 125-150cc vitesli mi almalıyım?...al satla uğraşmamak tek isteğim...insan sinir sahibi oluyor motosiklet satarken
    Merhaba sitenize bugün üye oldum Boyum 1,68 etrafında bir süre dolaştıktan sonra XT660R aldım bir iki ay oldu benimde ilk korkum boy oldu kilo avantajı da var 90 kiloyum motorun üzerine oturunca parmak uçlarım ile basıyorum şimdilik boğuşuyorum. skooterden direk geçiş yaptığımdan bazı alışkanlıklarımı değiştirmeye uğraşıyorum. skooterden sonra böyle bir aygırda gaz kontrolü oldukça zor oluyor.

Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    hata ile tecrübe edinmendense bir eğitime katılman en doğrusudur.
    çünkü yapacağın bir hata kötü sonuçlar doğurabilir,allah korusun.
    eğer eğitime katılma şansın yoksa,boş arazilere gir,ağaçlar arasında slalom yap,engebeli arazide motoru dengede tutmaya çalış.
    belli bir süre sonra göreceksinki o gözünde büyüttüğün makina küçülecek,kontrol edilirhale gelecek,kol kasların bile ne kadar gelişecek...

Motosikleti
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş akrebi nerden buldun....
    İstanbul'dan gönderdiler. Bi arkadaş aracılığı ile getirebildim. Bulamasaydım sıfırını takacaktım.

Motosikleti
    Selamlar,
    Mavi XT660R motorumu sattım, 660X almak istiyorum. 2007 model ve üzeri XT660X motorunu satmak isteyen varsa ilgilenirim. Yeni kasa olması şartı ile.
    Teşekkürler.

Motosikleti
    gomoto ecocıty 2006
    GÜSEL motor bu yunusların kullandıgı motorlardan deilmi?
    DR34MCL!0

cagri_5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R6
    meraba arkdşlar buda bnim xt660r ' ım gerçekten super bi makina 5 aydır kullanıyorum doğru seçim yaptığıma inanıyorum kararsız kalan arkdşlara gerçekten öneririm

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler