Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Versys Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı TimFx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru şekli düzeldi iyice hoşuma gitmeye başladı. Daha önce tesadüfen bizim sokakta görmüştüm çok hoşuma gitmiş etkilenmiştim uzunca bir süre süzmüştüm motoru (siyah kasaydı ) fotograflarda çirkin çıkıyor yakından bayagı güzel alet oldugunu fark ettim. Tek gıcık oldugum kısım Farlarıydı sonunda onlarıda Ninja farı yaptılar daha bir havalı oldu. Aslında ciddi bişey yok ilerde alırmıyım böyle bişey diye aletti yakın markaja aldım. Ama bunun bir üst modeli daha çekici geldi. Fuarda getirirlerse alıcı gözüyle bir bakacam.

http://www.youtube.com/watch?v=g-ufm_lwFlc
    Yakışır abime hakaten videodaki daha güzelmiş sen bu motoru alsan eve girmezsin vallahi
    TimFx bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Xmax 250
    Teşekkür ederim TimFx, beyaz renk aldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:43 ----------

Teşekkürler muzoooo. Siyahı da çok güzel duruyor, ben çizikler ve temizlik konusunda daha rahat olacağını düşündüğüm için beyazı tercih ettim. Meslekdaş ve motordaş olduk o zaman

Karar vermemde AEA' nın orta sınıf enduro karşılaştırmasında versys i her yönden beğenmesi baya etkili oldu diyebilirim.
    muzoooo bunu beğendi.

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Hayırlı uğurlu olsun.
    Yeşilide yakışıklı ben alsam sanırım Yeşil ile Siyah arasında karasız kalırdım. Yeşilin tonu çok hoş olmuş. Ama şimdi kontrol ettim zmoto'da yeşil renk gözükmüyor.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DRagon38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkür ederim. Bugün bayileri arayıp görüşeceğim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:16 ----------

Ön siparişimi verdim Sofuoğlu Motor İzmit'ten. Sağolsunlar Ordu'ya kadar getirecekler ek ücret talep etmeden. Şubat'ta teslim edecekler kısmetse. Motorum gelince resim ve video paylaşımında bulunucağım, herkese kazasız belasız sürüşler.
    Hayirli olsun. Forumda ilk 2015 versys alan sizsiniz hatta belki tr de ilklerden olacaksiniz. Guzel bir tanitim yazisi bekleriz ve bol bol fotolu. Fiyati uygun geldi. 2014 fiyatlariyla aynu sanitim. 9600 euro absli. Ozel indirim mi aldiniz?

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=TimFx;3514954]Hayırlı uğurlu olsun.
    Yeşilide yakışıklı ben alsam sanırım Yeşil ile Siyah arasında karasız kalırdım. Yeşilin tonu çok hoş olmuş. Ama şimdi kontrol ettim zmoto'da yeşil renk gözükmüyor.

Videodaki Versys 1000'miş. Ben de çok beğendim, hiç ilgimi çekmezdi normalde bu sınıf ama çok oturaklı bir motosiklet.
    TimFx ve yunusemre17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    TVS WEGO- aprillia scarabeo- kawazaki kle650
    Teşekkür ederim. Zaman olarak fuar sonu en geç teslim tarihi (1 mart) fakat büyük ihtimalle fuardan önce teslim ederiz dediler. Fiyat olarak ne kadara diyorsanız bugünkü kurdan (2.76) 26220 TL ye almış oldum plaka ruhsat hariç adrese teslim fiyatı. Abs'li model.
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler.
    ruhsat 160 zam gelmediyse. 20tl plaka
    20tl. Ek1 dosya. Kendin sabahtan gidersen ayni gün plakan hazır olur
    Kendin git plakanı seç bence. önemsiz ama hoşuna gideni almak. Daha iyi.
    Tekerin düz bassın.

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun. Forumda ilk 2015 versys alan sizsiniz hatta belki tr de ilklerden olacaksiniz. Guzel bir tanitim yazisi bekleriz ve bol bol fotolu. Fiyati uygun geldi. 2014 fiyatlariyla aynu sanitim. 9600 euro absli. Ozel indirim mi aldiniz?
    Liste fiyatından 9500 Euro' ya aldım, özel indirim olmadı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:15 ----------

Alıntı belen51 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler.
    ruhsat 160 zam gelmediyse. 20tl plaka
    20tl. Ek1 dosya. Kendin sabahtan gidersen ayni gün plakan hazır olur
    Kendin git plakanı seç bence. önemsiz ama hoşuna gideni almak. Daha iyi.
    Tekerin düz bassın.
    Benimde aklımda olan plaka ruhsat işini kendim halletmek,güncel fiyatları da öğrendik sayende belen51, sana da kazasız belasız sürüşler.

yunusemre17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    merhaba arkadaşlar bende 10m gün önce siparişimi verdim siyah abs li versys

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

0 km versys alacak arkadaşlar eminim benim gibi birçok bayiyle görüşmüştür ama ben kendi başıma geleni anlatmak istiyorum. ilk önce zmoto yla görüştüm bana küçük bir indirim yapabileceklerini söylediler 50-100 euro dedi çok zorlamama rağmen ama ücreti euro olarak aldıklarını söylediler bildiğiniz gibi alış satış fiyatları arasındaki ufak farklardan dolayı yüksek meblağ da bu fark 100-200 liraları bulabiliyor çok ilgi göstermediler tok satıcı hissi uyandırdı bende.Daha sonra bandırma kawasaki bayi ile görüştüm yüz yüze sıcak davrandılar küçük bir iş yeriydi ve bana 200 euro kadar düşebileceğini söyledi ama bulunduğum yerden şubat sonu gibi oraya gidip gelmek biraz zor olabileceği için kocaeli bayileriyle görüştüm ve 200 euro gibi bir indirim aldım ama tanıdık vasıtasıyla oldu parayı da tl cinsinden günlük kura çevirerek alabileceğini söyledi bende önce yazdığım gibi siparişi verdim artık sadece beklemek kaldı... umarım yardımcı olmuşumdur arkadaşlar hayırlı akşamlar...
    DrTolgaAyan, Sokollu, muzoooo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ufukac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Versys 650 ABS
    Alıntı yunusemre17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    hayırlı olsun. keyifli sürüşler dilerim.
    yunusemre17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı ufukac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. keyifli sürüşler dilerim.
    tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı versys için elcik kullanan var mı ? Faydası nelerdir fiyatına değer mi ? Versys için orjinal elcik korumanın fiyatı ne kadar ? Yada fiyat/performans olarak daha iyi bir ürün tavsiyeniz var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:45 ----------

0 km versys alacak arkadaşlar eminim benim gibi birçok bayiyle görüşmüştür ama ben kendi başıma geleni anlatmak istiyorum. ilk önce zmoto yla görüştüm bana küçük bir indirim yapabileceklerini söylediler 50-100 euro dedi çok zorlamama rağmen ama ücreti euro olarak aldıklarını söylediler bildiğiniz gibi alış satış fiyatları arasındaki ufak farklardan dolayı yüksek meblağ da bu fark 100-200 liraları bulabiliyor çok ilgi göstermediler tok satıcı hissi uyandırdı bende.Daha sonra bandırma kawasaki bayi ile görüştüm yüz yüze sıcak davrandılar küçük bir iş yeriydi ve bana 200 euro kadar düşebileceğini söyledi ama bulunduğum yerden şubat sonu gibi oraya gidip gelmek biraz zor olabileceği için kocaeli bayileriyle görüştüm ve 200 euro gibi bir indirim aldım ama tanıdık vasıtasıyla oldu parayı da tl cinsinden günlük kura çevirerek alabileceğini söyledi bende önce yazdığım gibi siparişi verdim artık sadece beklemek kaldı... umarım yardımcı olmuşumdur arkadaşlar hayırlı akşamlar...
    Hayirli ugurku olsun. 200 euro indirum bence cok iyi. Allah kaza beka vermesin. Su makinalari bi alinda bakalim resimlere
    yunusemre17 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli ugurku olsun. 200 euro indirum bence cok iyi. Allah kaza beka vermesin. Su makinalari bi alinda bakalim resimlere
    Çok teşekkürler şubat 20 gibi geleceğini söylediler gelir gelmez resimlerini videolarını yükleyerek sahip olmak isteyenlere yada merak edenlere yardımcı olmaya çalışırım. Ama aksesuar konusunda kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Motosikleti
    Xmax 250
    Çok teşekkürler şubat 20 gibi geleceğini söylediler gelir gelmez resimlerini videolarını yükleyerek sahip olmak isteyenlere yada merak edenlere yardımcı olmaya çalışırım. Ama aksesuar konusunda kullanan yada bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. Aksesuar olarak önce bir radyatör koruma şart bana.2014 model ile 2015' in radyatörleri arasında fark yoktur diye tahmin ediyorum ama kesin bilgiye nasıl ulaşırız acaba?

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    EN SAÇMA motor bence ...hele 2015 Model ön kafa sanki yerinden cıkcakmiş gibi gine aynı

KASA AYNI UFACIK EGSOZ...devam yakıştıramadım...KAWA ya

bu arada bır yakıyor aman allahım....BEN ZEN GİN DEGİLİM

YAŞASİN V STROM DL 650

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EN SAÇMA motor bence ...hele 2015 Model ön kafa sanki yerinden cıkcakmiş gibi gine aynı

KASA AYNI UFACIK EGSOZ...devam yakıştıramadım...KAWA ya

bu arada bır yakıyor aman allahım....BEN ZEN GİN DEGİLİM

YAŞASİN V STROM DL 650
    hadi arkadaşım hadi hakaret edeceksen kendi çöplüğüne
    2move bunu beğendi.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    hadi arkadaşım hadi hakaret edeceksen kendi çöplüğüne
    Adam versys i takip etmeyi bırakamıyor.idare edin.kendi haline bırakın
    DrTolgaAyan, 2move ve yunusemre17 bunu beğendiler.

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    KRAL ÇIPLAK İŞİNİZE GELMİYO...

EN SAÇMA EN EKONOMIKSIZ MOTOR

Yeni motorunuz hayırlı olsun. Aksesuar olarak önce bir radyatör koruma şart bana.2014 model ile 2015' in radyatörleri arasında fark yoktur diye tahmin ediyorum ama kesin bilgiye nasıl ulaşırız acaba?
    kesin ölçülere sahip olmadan almayın derim çünkü makina komple değiştiği için farklılık olabilir. Yeni motorunda derdi bu ya, şimdi bekle ki demirler , korumalar çıksın piyasaya
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KRAL ÇIPLAK İŞİNİZE GELMİYO...

EN SAÇMA EN EKONOMIKSIZ MOTOR
    siz vstorm la versys nin yakıt tüketimlerini hiç araştırdınız mı ? er6-n , er6-f ve versys aynı motor bloğunu kullanıyor ve büyük fark olmasada vstormdan daha az tüketiyorlar. sıfırı da vstorm dan daha ucuz nasıl oluyorda ekonomik oluyor anlamadım. Vstorm da güzel makina ama %60 şehir içi kullanımı düşünüldüğünde daha kıvrak bir motosiklet daha mantıklı diye düşünüyorum.Geriye kalan %40 kullanımda da dere tepe gezmeyeceğimi farzedersek ki zaten 230 kiloluk bir aletten bahsediyoruz bence versys bir adım önde... herkesin fikirine saygımız var ama insanları terciklerinin saçma olduğunu söylemek biraz haksızlık oluyor
    DrTolgaAyan, muzoooo ve EGE YELI bunu beğendiler.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Boşver dostum.seni kızdırmayı başarmış adam.istediği de o zaten. Vstrom almış ama gonlunde versys kalmış.
    yunusemre17 ve karacan75 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler