Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Dediğiniz gibi bu ayarın iyi olduğuna delalet diye babam da demişti.. Umarım sizde istediğiniz temiz güzel bir Alman Mz bulursunuz.. Adanaya düşerse yolunuz, mutlaka beklerim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı hsn01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz gibi bu ayarın iyi olduğuna delalet diye babam da demişti.. Umarım sizde istediğiniz temiz güzel bir Alman Mz bulursunuz.. Adanaya düşerse yolunuz, mutlaka beklerim .
    benim için alman türk seyhan fark etmez... ben 4 kasanın 4 dünden de kullandım... mz i olan kuryeler ayrıcalık lı idik... ekspres yükü hep biz alırdık...

alman mz i olanlar için 131 meksefesi daha randumanlı çalışır mz de.. birde bira tenekesini kesip sentil çakısı gibi yapın.... sonra piston ölü noktada iken platinin içine koyup sıkın... sonra çıkarın .. en güzel mz platin ayarıdır.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    90' MZ ETZ 251

hsn01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz ETZ 251 / 1991
    Motor güzel yalnız birşey söylemek istiyorum... Motorun egzos açık herhalde, sizmi açtınız yoksa aldığınız da böylemiydi ?

Motosikleti
    MZ/96 - 301
    Alıntı user39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan motor gayet iyi itinalı kullanılırsa 30 yıl sorunsuz binersin, yalnız eksoz orijinal sesi vermiyor birazcık estetiği bozmuş gibi o ses, ses kısılabilirse daha hoş olacak, zira sokaktaki insanların sesten rahatsız olmaması nezaketini göstermeliyiz, eksoz sesini orijinale döndürmenin basit olduğunu düşünüyorum...Selamlar.
    [COLOR="Magenta"][I][B]LÜTFEN DAHA YAVAŞ, ÇÜNKÜ YAŞAMAK ÇOK GÜZEL.[/B][/I][/COLOR]:rendeer:

585858 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1955 r25 Mz 1990 251 Honda cb 125 e
    arkadaşlar bence motorda bir sorun yok çekim yapan kamera sesleri değişik gibi alabilir bu olağandır bizede sesibozuk gibi geliyor.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    beyler herkese iyi aksamlar ben kendime zevk amacli bir cross(dag motoru ) toplamayi dusunuyorumda mz 200 luk olan ve 300 olanin maks hizi kac km km de ne kadar yakiyor birde yaglama otomatikmi yoksa benzine karistirarakmi yapiyoruz bu bilgileri alma sansim varmi ona gore motoruna karar vericegim 150 cc 4 zamanli cinli daha kendini zor ziplatiyor tepelerdende o yuzden kuvvetli dislilerle torku ayarlanabilecek bir motor ariyorumda ondan birde mz lere bakiyim dedim
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    Mzlerin yağlaması otomatiktir 4.5 litre civarlarında yakar maksimum hızı 140 dır ama sana cross yaptırmaz çünkü mz lerde yokuşu çıkmak için biraz kaptırmak lazımdır

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    hmm o zaman o is yatti neyse bilgi icin sagol peki tavsiye edicegin vaska bir motor varmi mz gibi guclu olan
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

eko29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99' Hornet 600 04' KLE 500
    arazi için ramzey qm 200 cross veya 200 lük çinli krosslar senin işini görecektir

Motosikleti
    90' MZ ETZ 251
    eksoz orjinali kamera kötü ya ondandır herhalde memnunum ben iyi ya :D tek 3 ten yukarı viteslere atarken boşa geçiyor ya var mııdır bunun çaresi devirini de buldurduğumu düşünüyorum ama 4-5 te zorluklar yaşıyorum ama çok seri motor kırmızıdan kalkışlarda arabaları tokatlıyorum :D

Motosikleti
    user 39 yakıtı nasıl?

Merhaba User39,Ben Antalyadan yazıyorum,251 Mz ime yan sepet buldum,ptt kargo ile kayseriden antalya ya çok para istediler,sen 115 tl ye gümüşhaneden lüleburgaza getirtmişsin tavsiye ediyorsun,benim yol daha yakın 650 km gibi.Ben sandığa koydurdum 100kğ gibi oldu fakat senin ödediğinin katlarını istiyorlar bunun en kolay yolu nedir yardımcı olurmusun?

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Son benzin fiyatlarından sonra yakıtları ne oldu acaba mz lerin (251 ) ilk sayfalarda (@alptunay) 100 kmde 4 Lt diye verilmiş o fabrika verisimi yoksa kullanılıpta ölçülmüş bi değermi acaba?
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son benzin fiyatlarından sonra yakıtları ne oldu acaba mz lerin (251 ) ilk sayfalarda (@alptunay) 100 kmde 4 Lt diye verilmiş o fabrika verisimi yoksa kullanılıpta ölçülmüş bi değermi acaba?
    Normal kullanımlardaki yakıt değeri...4-5 lt... Kullanarak ölçtüklerim...
    Orda yazan fabrika değeri...
    Performanslı (devirli) kullanımlarda motorun ayarlarına bağlı olarak düşebilir , çıkabilir...
    Ayarları yapan ustaya bağlı...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    90' MZ ETZ 251
    Alıntı 585858 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    user 39 yakıtı nasıl?
    motorun kendisi de iyi yakıtı da iyi abi yakıyor makine

585858 senin mz lerin fotolarını görecek miyiz

Motosikleti
    90' MZ ETZ 251
    Alıntı Mz ci kardeş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba User39,Ben Antalyadan yazıyorum,251 Mz ime yan sepet buldum,ptt kargo ile kayseriden antalya ya çok para istediler,sen 115 tl ye gümüşhaneden lüleburgaza getirtmişsin tavsiye ediyorsun,benim yol daha yakın 650 km gibi.Ben sandığa koydurdum 100kğ gibi oldu fakat senin ödediğinin katlarını istiyorlar bunun en kolay yolu nedir yardımcı olurmusun?
    gerçekten 115 lira tuttu hatta 100 lira idi değerli eşya statüsünde getirttim 115 aldılar gönderen bir astsubaydı kıyak mı yaptılar orada ne yaptılar bilemiyorum ben parayı gönderdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı Mz ci kardeş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 lira idi hatta değerli eşya diye 115 e geldi bilmiyorum sana niye böyle dediler gönderen abi astsubaydı kıyak mı geçtiler ona acaba

Motosikleti
    Alıntı user39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun kendisi de iyi yakıtı da iyi abi yakıyor makine

585858 senin mz lerin fotolarını görecek miyiz
    benim mz in fotoları doğrusu anca bir iki ay sonra yapılacak işleri var.Yakıtı az olsa güzel makinelerde işte bir o sorun var.

Teşekkürler bende niçin bukadar ucuza gelmiş diyordum,tanıdık çok önemli.Ben birde buradaki ptt ile ile görüşeceğim bakalım faydası olacak mı? İlginize tekrar teşekkür ederim.

mehonium - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway land cruiser 250
    arkadaşlar üzülerekde olsa ben benim mz 'i satmak istiyorum ilgilenen varsa sahibinden ilanımı vereyim .80250522 yaa işim ziraat mühendisliği olunca arazi amaçlı bişey alıcam kusurabakmayın burası yeri değil ama motorum değer bilen birisine gitmesini isteriim
    DÖRT TEKERDEN VAZGEÇTİK İKİ TEKERİ Bİ DENEYELİM DEDİK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler