Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mz Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    selaaam!! buyrun bu da benim mz!! tabi abileri kadar efsanevi olmasada, artik motoru japon&italyan melezide olsa, onun da ruhu MZ!

Wildgoose Rider - Transalp 650

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    borabuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 700
    MZCI kardeşim diyim benden küçüksün sanırım senin yazılarını özellikle okudum gerçekten mz konusuna çok hakimsin benim msn adresim buharabora@hotmail.com eklemek istersen daha ayrıntılı konuşuruz selamlar..

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Baghira enduro kullandım,YAHAMA ile ortak üretilmiş güzel motor,çekişi çok iyi.Siyahı da çok şıkmış.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    mz 251
    bora abi msn sorun değil ama ben biraz yogun olurum işyerinde o yüzden konuşmalarım hep yarım kalır size karşı ayıp olur siz bana sorun burda veya da özel mesaj da ben size yardımcı olurum mz konusunda
    müzisyen agırsiklet şampiyon

sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baghira enduro kullandım,YAHAMA ile ortak üretilmiş güzel motor,çekişi çok iyi.Siyahı da çok şıkmış.
    yamaha ile ortak üretim değil nasıl BMW f650 nin motoru rotax firmasının üretimi ise buda öyle bişey yalnız MZ bu motoru aynısı gibi kullanmamış supap sayınısını 5 e çıkarmış ve karbüratör kullanmış 50hp bir gücü var (yamaha XT660X 48Hp)

resimlere kaldığımız yerden devamm

beraba arkadaşlarbende yeni bi mz diziyorumda bitince resmini size göstericem bakalım beyenecekmisiniz

Motosikleti
    mz 251
    güven moto arkadaşım aramız hoşğeldin

ey valla müzisyen mz ci kardeş

meraba arkadaşlar bende burdayım benım mz bıtmek uzere az kaldı bende resimlarını atcam

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Diyosun da,sonuçta teknoloji alıntı değil mi..
    ''660 four stroke yamaha raptor quad engine''
    benimkinde bu ibare vardı,istanbuldan almışlardı ama nerden hatırlamıyorum.

Güven arkadaşım hoşgeldin,resimlerini bekliyoruz.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    mz 251
    güven arkadaşım motoru orjinal olarak mı topluyorsun yoksa modifiye mi yapıyorsun makinaya ben aslında iki tane mz var vaktim olsa birini modifiye edeceğim ama vaktim yok motorlara binmeye bile vaktim yok kapalı ğaraj ikiside yatıyor

Motosikleti
    301 fun

motor silkeleniyor

hızlı giderken gazı bıraktıgımda motor silkeleniyor acaba neden bujiden olurmu buji aralığı ile oynadım arasını actım cünkü hiç gaz almıyordu eğer ondansa aralı nasıl olacak mz 301 fun.tesekkür mzdaşlar

benimde olacak

Benim şimdi 100cc cup motorum var ama yazın allaahız iznizyle mz alcem bende çok harika bi motr ve . okadar hızlı

sinan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba ilk iki linkteki motosikler 88 ve 89 model olanlar Almanya yapımı fena gözükmüyor ama fiyat olarak fazla gibi geldi bana ama tabi satıcıyla görüşmek ve motosikletleri imkan varsa yakından görmek lazım

Motosikleti
    mz 251
    hos geldin güven

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    2000tl veya üzeri gibi komik rakamlı olanlara bakma en kral mz 1500den fazla etmez arastırırsan bulabilirsin ben almanlar yerine kanuninin son cıkardıgı seyhan milenyum serilerini tavsiye ederim daha temiz olur 90 model motor cesettir sırf tek sezon zevkini yasamak istersen 500 lirayada mz bulunur köpek gibide gider
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    transalp 700
    Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler kararsız kaldığım nokta bazı arkadaşlar eski olsada özellikle alman malı etz olanları tercih et demeleri o yüzden yoksa yeni modeller daha temiz gözüküyo gerçekten , ama son kararı yine sizlerden gelen yorumlara bakarak karar vericem motor konusu benim çünki uzman olmadığım bir konu,
    http://www.sahibinden.com/acill_uygu...XQQdisplayitem mesala bu arkadaşlada görüştüm tamamen orjinal olduğunu söyledi 93 model, biraz daha fikirlerinize ihtiyacım var anlıyacağınız ..

Motosikleti
    mz 251
    bu ilanlar içerisinde sadece en alttaki motor hoşuma ğitti diğer ilk ilanlardaki motorlar tamam almandır orjinaldir ğerci ğörmek lazımda cok fazla fiyatları o fiyatlara değmez ama en alttaki motor temiz ve orjinal bir makinaya benziyor sıkı bir pazarlıktan sonra o motor bence ideal

bora abi o ilandaki motor da fena değil fiyat perfonmans bakımından iyi ama motoru anlayan biriyle bakarsan buradan boya orjinal ğibi yani şaşede düzğündür ama motor ne durumda krank piston sanzıman vs anlayan biriyle bak ve en alttaki motoru 1500 e alabilirsen direk kacırma almanıda ğözünde o kadar büyütmene ğerek yok kanuni olanlar daha şık daha kullanışlı ve parcasını daha rahat bulursun almanlar daha kaliteli ama kanunide işini ğörür

Motosikleti
    transalp 700
    Mzci arkadaşım teşekkür ederim o arkadaşla görüştüm 2003 bordo en alttaki olanla sahibi yurt dışındaymış motorda zaten kullanılmıyomuş depoda duruyomuş benimde hoşuma gitti eşimde beğendi, alman olanlar dediğin bende ne durumda olduğunu anlıycak durumda değilim ama sahibinle görüştüm tamamen orjinal dedi hiç bir parçası değişmemiş 93 olan sadece biraz borcu var dedi işde tek unsur çok eski olması son durum budur arkadaşım artık karar verme zamanı geldi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler