Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MRYLDZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece motoru almakla bitmiyor.Servisi de çok önemli!!.Geçen benim Kcmho yu sevise götürdüm:Rölantide stop ediyodu.Usta eliyle oynadı birşeyler yaptı karbüratöre.. Tamam mı dedim? Tamam dedi bir siftah at dedi Zaten geçen gün de atmadın dedi Daha 900 km de garantili motorda böyle bir tepkiyle karşılaştım.Hem de bir saat sonra tekrar geri döndüm çünkü hala stop ediyodu motor.Tabii bastım kalayı.Adamlar kasaba kafasıyla iş yapıyor.Honda servisi daha profesyonel
    3 kez gittim honda ya servis ve bakım için , fatura karşılığında ödememi yaptım , bir kez de yağ kontrolü ve fren lambası ayarı için gittim sabah ın köründe valla siftah ve ya her hangi keyfi bir bedel istenmedi , Çok teşekkür ederim kendilerine
    ilk motosikletim in servisin de servis ücretinden başka bir de hafif bir el emek parası veriyordum daha doğrusu ister gibi bakıyorlardı ustalar hani vermessen 13-14 anaftar çalışmaz hesabı çok şükür kurtuldum kendilerinden .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Valla bazı arkadaşlar olumsuz yorum verse de İzmir Yükseliş'ten çok memnunum. Tek problem; İzmir'de ne kadar pizzacı-pideci ve lokanta varsa hepsi servis için Honda kullanıyor. Bu nedenle de bir türlü boş kalmıyor servis. Yani 3 gün önceden randevu almazsanız işiniz zor.

Alıntı aybarssurucu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bazı arkadaşlar olumsuz yorum verse de İzmir Yükseliş'ten çok memnunum. Tek problem; İzmir'de ne kadar pizzacı-pideci ve lokanta varsa hepsi servis için Honda kullanıyor. Bu nedenle de bir türlü boş kalmıyor servis. Yani 3 gün önceden randevu almazsanız işiniz zor.
    katılıyorum ,ayrıca bu beni rahatsız etmiyor bu yaptıkları işi ne derece önemsediklerini gösterir.
    selamlar

aybarssurucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS / KLX250
    Arkadaşlar yaz geldi. Hararet artıyor tabi motorda. Acaba diyorum 10ytl'ye kıyıp ta her 1000km.de yağı yenilesek mi?

erkan1979 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    slm arkadaşlar bende cbf 150 ailesine 01-06-2007 tarih itibariyle katılmış bulunuyorum,şu an 75 km deyim eski motoruma naziren çok rahat bi motor geldi bana ,almadan önce araştırdım kurye,lokanta vs. 25000-30000 arası olan ve sadece bakımlar harici anahtar değmediğini söyleyen çok kişiyi gördüm,bu benim için önemli bi tercih oldu ve ben önceki motorumda 2 senede 8500 km anca yapmıştım bu da bana 25-30 bin km 4-5 sene gibi bir zaman demekti;ilk izlenimim cbf 150 için doğru tercih yaptığımı gösteriyo ist içi tarfikte hem perfonmas hemde yakıt açısından özellik olarak iyi bir izlenim verdi. herkese kazasız sürüşler temenni eder hondanın yüzümüzü kara çıkarmaması dileğiyle...

Alıntı erkan1979 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende cbf 150 ailesine 01-06-2007 tarih itibariyle katılmış bulunuyorum,şu an 75 km deyim eski motoruma naziren çok rahat bi motor geldi bana ,almadan önce araştırdım kurye,lokanta vs. 25000-30000 arası olan ve sadece bakımlar harici anahtar değmediğini söyleyen çok kişiyi gördüm,bu benim için önemli bi tercih oldu ve ben önceki motorumda 2 senede 8500 km anca yapmıştım bu da bana 25-30 bin km 4-5 sene gibi bir zaman demekti;ilk izlenimim cbf 150 için doğru tercih yaptığımı gösteriyo ist içi tarfikte hem perfonmas hemde yakıt açısından özellik olarak iyi bir izlenim verdi. herkese kazasız sürüşler temenni eder hondanın yüzümüzü kara çıkarmaması dileğiyle...
    Mreak etme , Allah ın izni ile çıkarmaz .Taş gibi motor .

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı yzfomer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asphaltkowboy
    neyse babacanlar teslim aldım bugün motoru

bu arada stikerları çıkaran arkadaşlar ben çıkarttım benimkileri ama yapışkan izi kalıyo yıkayınca sanırım çıkıyo ama tam depodaki stikerları çıkarttım sanki etrafı jiletle kesilmiş gibi bi iz kaldı acaba sizde de oldumu o yardımcı olursanız sevinirim herkese kazasız belasız sürüşler
    hadi gözün aydın teslim almışsın kazasız belasız....
    stickerları bende aldığımdan beri çıkarmayı düşünüyorum bir fırsatını bulamadım neyse bi gezi ayarlayalım bi bakayım senin motora sonra çıkartırım ben

Alıntı a vagrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kulelerin son haddine geldi,yine de koruma çamurluğa değmedi.Luxor ve cloud arkadaşlara duyurulur.Chatkut:denedim test ettim.Değmedi.Sen de durum nasıl?En son bir hafta önce binmiştim motora.Debriyaj kolu biraz ileride kavrıyor.Birkaç kere acemi hallerine düştüm.1000 km bakımına kadar böyle idare etmeyi düşünüyorum.Şimdilik bu kadar.Yorumlarınızı bekliyorum.
    bendede değmiyor a vagrant...ama arka stopların ordan(stop ve sinyalleri üstten kapatan plastik gevşek) ses geliyor çukura girince varmı sizde böyle birşey..?

yzfomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondacbf150,Honda Today, MSX 125, YAMAHA DELIGHT
    hayırlı uğurlu olsun yeni motorunuz bende daha 95 km.deyim(1 günde) bundan önceki motorum hyosung gf 125 'ti benim ilk göz ağrımdır 3 yılda 13000 km. yaptım tık demedi alet ufak tefek sorunlar dışında bu motor rahat rahat 30000 km.leri sorunsuz görür bence...

şimdi foto koymaya çalışalım bakalım yapabilecekmiyiz hehe

chatkut kardeşim sağolasın ben bugün sanırım ksk ye gelicem olmassa orda paslaşırıs bakarsın motoya nasıl olmuş

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    çok güzel olmuş motor
    çıkartmaları çıkarman bence yakışmış
    yakında bende çıkarmayı düşünüyorum ama hiç kırmızı çıkartmasız görmedim ki nasıl oluyor anlayalım
    senin motor çok güzel ama
    kazasız belasız günlerde kullan tekrardan...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    chatkut kardeşim sağolasın ben bugün sanırım ksk ye gelicem olmassa orda paslaşırıs bakarsın motoya nasıl olmuş
    omer iyi olur 2 siyah cbf dolanırız biraz ancak işten çıkıp eve gelmem 7-7:30 u bulur benim...bu saatlerden sonra kskde olucaksan ozel msj at (msn-cep) buluşalım...

bu arada resimler güzel olmuş...bende tembel olmasam 1-2 resim çekip koyucam

bu arada benim motor 380 km oldu dün dosyayı teslim aldım 1-2 gün içinde ehliyetide cebe koyunca daha rahat ve stressiz gezebilirim...

piyade...izmirde cbf-150 ciler olarak buluşcaktık.sen daha eskisin cbf'te organizasyonu sana bıraktık

Motosikleti
    Honda CBR 125 R (Siyah)
    Bir de biz alabilseydik hayırlısıyla.
    Âlimleri irfan sahib eden, üç harf ile beş noktadır. (عشقْ)
    Mü'minleri duhûlü cennet eyleyen, beş harf ile üç noktadır. (ايمان)

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06

hayırlı olsun kazasız belasız güle güle binmek nasip olur inşallah
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omer iyi olur 2 siyah cbf dolanırız biraz ancak işten çıkıp eve gelmem 7-7:30 u bulur benim...bu saatlerden sonra kskde olucaksan ozel msj at (msn-cep) buluşalım...

bu arada resimler güzel olmuş...bende tembel olmasam 1-2 resim çekip koyucam

bu arada benim motor 380 km oldu dün dosyayı teslim aldım 1-2 gün içinde ehliyetide cebe koyunca daha rahat ve stressiz gezebilirim...

piyade...izmirde cbf-150 ciler olarak buluşcaktık.sen daha eskisin cbf'te organizasyonu sana bıraktık
    merhaba chatkut , evet 2005 ten beri mt deyiz ama benim iş saat lerim çok düzensiz o bakımdan yoksa severim bu gezme tozma işlerini siz gençler organize edin ben size uyarım inşallah.

moturumu satıyorum arkadaslar 2007 model daha 1 aylık 1450 km de mevkii kadıköy gormek ısteyenlere pm den randevu sıstemı ıle motoru gosterebılırım fıyat 2,800ytl koruma demırı aldım 90 ytl yan ayaklık alındı 1000 bakımı yapıldı degısenı yok far ampulu dısında

Motosikleti
    chatkutLuxor sağolun arkadaşlar ya motoru gidip geldikten sora koyduğum yerde iki defadır 1 damla yağ oluyo normnalmidir sizdede oldumu böle bişi

Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    chatkutLuxor sağolun arkadaşlar ya motoru gidip geldikten sora koyduğum yerde iki defadır 1 damla yağ oluyo normnalmidir sizdede oldumu böle bişi
    ewet bendede 2-3 gün gece bıraktım sabah bir damla benzinmi yağmı neyse o damlıyordu...sonra kesildi...sorun yok
    sen kskye geliyomusun ben senin msni ekledim kabul et konuşalım...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    3600 km dir bir kere yağ damladı dostum...oda Tekirdağ dönüşü gıngerla motorları değiştirdik benim motora naptıysa herro kafalı...değişim esnası durduk orda damladı şok oldum tabi...tek teker falanmı yaptı zorladımı...ama bağırtıyodu benide geçti...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3600 km dir bir kere yağ damladı dostum...oda Tekirdağ dönüşü gıngerla motorları değiştirdik benim motora naptıysa herro kafalı...değişim esnası durduk orda damladı şok oldum tabi...tek teker falanmı yaptı zorladımı...ama bağırtıyodu benide geçti...
    hmmm tamam o zaman sağolasın mete_han abi hemen kıllanmayım o zaman ya zaten bu gün bi yere kadar gidip geldim koyduktan sora gazete koydum altına indim baktım az önce yoktu bişi

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ewet bendede 2-3 gün gece bıraktım sabah bir damla benzinmi yağmı neyse o damlıyordu...sonra kesildi...sorun yok
    sen kskye geliyomusun ben senin msni ekledim kabul et konuşalım...
    kardeşim ekliyorum şimdi ksk işi yattı ama ben sık sık gidip gelicem bu aralar oraya ben gelirken msn den falan haber veririm görüşürüz mutlaka

herkese kazasız belasız sürüşler

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    ben şu ana dek yağla ilgili bir sorun yaşamadım.hiç bir koyduğum yerde yağ izi yoktu.acaba yolda yağ bulaşıp o damlamış olabilir mi?yada tahliye hortumuna 1 parça yağ yada benzin gelmiş olup da o damlamış olabilir mi sallantıdan falan?
    tam bir şey diyemiyorum malesef...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    Alıntı Luxor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şu ana dek yağla ilgili bir sorun yaşamadım.hiç bir koyduğum yerde yağ izi yoktu.acaba yolda yağ bulaşıp o damlamış olabilir mi?yada tahliye hortumuna 1 parça yağ yada benzin gelmiş olup da o damlamış olabilir mi sallantıdan falan?
    tam bir şey diyemiyorum malesef...

evet luxor o tahliye borularının uçlarını sıkınca yağ çıkıyo gibi oluyo nedir onlar abi ben annamadım kitapçıkta ucu kapalı olanı arada bi açın atıklar gitsin diye yazıyo da diğerlerini bilmiyorum ne olduğunu işallah ordandır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler