Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bişey sorcağım.
    Gerçi şu an cbf250 alacağım gibi gözksede (bu hafta sonu belli olacak)
    CBF 150 alırsam motora elcik ısıtma,çanta,koruma demiri üstü sis varları takacağım.Birde herhangi bir yer varsa polislerdeki gibi çakar ampül koyacağım sis farları böyle yanıp söner olacak.Ama bunun bir devresi var yaklaşık bir karış kadar kara bir kutu.Bunu koyabilecek bir yer var mı ? CBF 150 de? yani koltuk altında Vespalar gibi bir kask sığacak alanlar gibi alanlar var mı biyerlerinde?
    VAR...Ön grenajda bulunan sağ ve sol sinyallerin bulundugu yerde sanırım işine yarayacak boşluk var..Düzlemesine yaklaşık 20-25 cm kadar..işini görür heralde..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    savaskiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet arkadaşlar sonunda beklediğime değdiğini umarak bir cbf150 de ben aldım .çok fazla araştırmadım aslına bakarsanız hondanın neyini araştıracaksın?
    aslına bakarsanız honda ybr125 in piyasasını sarsmak için bu fiyatla girdi diyenler var ve ben buna hak veriyorum siz neler düşünürsünüz?
    [B][FONT="Georgia"]mysterious[/FONT][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı EROLL88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi güzelde e5 te bizi bozmasın cbf 250 mi alsak yoksa bennim için 120 sabit giden makna olması lazım yani sıkıstırınca 130 bile bassın yeter 140 150 yapsın ıstemıyorum ama arabalar genelde bu hızlarla gıdıyolar yolda

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi güzelde e5 te bizi bozmasın cbf 250 mi alsak yoksa bennim için 120 sabit giden makna olması lazım yani sıkıstırınca 130 bile bassın yeter 140 150 yapsın ıstemıyorum ama arabalar genelde bu hızlarla gıdıyolar yolda
    120 sabit gidersin zaten merak etme motoru sadece iyi açmaya bak bence 130 kafadan görmesi lazım bu motorun
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uyandım 09:30
    Birazdan Pazarbaşına gidicem.

Mangırları sökülücem.Perşembe motoru teslim edecekler.
    Bence böle bir tane bir tane alıp kendimizi mahfediyoruzya bu satıcıların elinde neyse.

Teşekkürler cevap için.
    Oraya kolay ulaşılıyor mu¿
    hıı...hıı... direksiyona bağlı amortisör kollarının orada, farın altında yeterli aralık var kolayca ulaşabilirsin..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    arkadaşlar bende bugün mutluhan hondayla görüştüm..yarın ödeme yapmaya gidiyorum..1500 peşin 2000 kredi kartına 8 taksit..ayrıca cbf 150 tüm renkleri bulunmuyor bayide..ve yeni gelecek olan parti malları zamlı olacakmış..buda adamların dediği..ne kadar doğru ne kadar yanlış bilinmez..hele bi yarın olsun ;)
    GAME OVER

kertenkele200 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Ya Param Hazir Beklİorum Ama Sİyah Hala GelmemİŞ Bayİye Çok Sİnİrlenmeye BaŞladim Bana En GeÇ Sali Gelİr Dedİler.kaporada Verdİk Gİdİp BaŞka Bayİden Alamiorum Şİmdİ Zaten Havalar Son GÜsel GÜnlerİnİ GeÇİrecek Yarindan Sonra

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    Otosevere SparİŞ Ettİm Şİrİnevler Honda

Otoseverden şirinevler Honda

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    dostum bayiler bunu hep yapıyorlar..bekletme ve oyalama taktiği..müşteriyi elden kaçırmama olayı..en uyuz olduğum şeyde yalan atmaları..hatta havada takla atmaları..
    GAME OVER

Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 sabit gidersin zaten merak etme motoru sadece iyi açmaya bak bence 130 kafadan görmesi lazım bu motorun

Honda bayiinde çalışan bir arkadaş da almış bu aletten ve 125 gördüğünü söyledi bana. Bu arada E5'te bir kaç kez yol aldım, hava aşırı rüzgarlı değilse sorun yaşatmıyor. Bu arada motor 500 - 600 km'lerden sonra açılmaya başlayacak endişe etmeyin. Benimki öyle oldu. Ama bu motorla 125 - 130 km adamı biraz kastırır gibime geliyor. Benim henüz gördüğüm üst limit 110km.

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    ya çarşamba oldu param elimde hazır ama hala motor gelmedi artık yeteryaa havalarda güsel son demlerini yaşıor bari bi kaç gün kullanabiliiim istiorum cumaya kadar olmazsa kaporamı almayı düşünüorum başka bayiden aliim diorum yada gidicem kırmızısından alcam

Motosikleti
    NS300 Forza
    Alıntı EROLL88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120 km sabit hızla gitmek yorar cbf 150 yi bence. İkinci el temiz bir cbx twister veya cbf 250 alırsan 120 130 km süratlerde rahat seyredersin. Ama en güvenli seyir sürati 90 100 km arası. Mesele hızlı gitmekten ziyade motorun atak olmasıdır. Yoksa cbf 150 de 120 km sürati rahatlıkla yapabilir.

Motosikleti
    Kısmet olursa Honda CBF 150
    Dün gece rüyamda CBF 150 yi test etme imkanı buldum.(Bu güne kadar gördüğüm en gerçekçi rüyaydı).Gerçekten süper bir sürüştü.Hele o dik yokuşu kuş gibi çıkması mükemmeldi.Vibrasyonu minimum seviyede bir motor.Hakkikatten sürüşü çok zevkliydi.
    İşin ilginç yanı henüz dünya gözü ile bir CBF 150 görmedim (Allah"ım eridim mi ne ?) .Ama demekki motorun güzelliği iliklerime kadar işlemiş.
    Birde almak nasip olsa...

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    olu olu gözünü karartacan benim gibi alacan ama daha gelmedi motorum kaç gün oldu

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    cbf150nin liste fiyatı 3290 olmuş. 40 ytl zam gelmiş. çok fazla bi zam değil ama kışa girerken bile zam yaptıklarına göre baharda kesin fiyatı artar.

Motosikleti
    yeniden cbf 150
    15 günde bir zam yapıolar ondan öncede 3190 dı 250 yaptılar 15 gün sonrada 290 yaptılar zaten yılbaşından sonra vergiler artıığı için otomatikman fiyata yansıcak yani 15 gün sonra yine sağlam zam gelio

Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    kertenkele ben bugün evrakları hazırladım..noter vs, ödemeyi yaptım..yarın sabah almaya gidiyorum motoru..dostum niye bir bayiye bel bağlama ihtiyacı duyuyorsunuzki anlamıyorum..sonuçta müşteri sensin ve patronda sensin..o sana bel bağlayacak kardeşim..o bayide yoksa baska bayileri arasaydın siyah renk için..olmadı anadolu yakasındakileri arasaydın keşke..
    GAME OVER

Motosikleti
    cbr125rr ve zealsun zs125-47
    yaw ben 5 yıldır motor kullanıyorum 2 tane motorum var zealsun zs125-47 ve cbr125rr var 2sindende memnunum ama arkadaşımda cbf150 var ama zor motor gidişine bi dediğim yok ama 2 kişi bastığımda devirini zorlamadn bastığımda 120 de takılı kalıyo tek kişi bastığımda zorlamadan 135 e falan geliyo yola çıkacaksan o motorla tek kişi çıkacaksın biras egsozunun sesi ybr yi andırıyo ama biraz görüntü bakımından kötü bi egsoz neredeyse hiç kıvrım yook uzun yolu çok rahat gidiyo boğulmadan ben çıktım denizliye gittim ve 3 saatlik yolu 2 saat 15 dk da gittim çok rahat hızlanıyo ama arka fren kampana yerine disk olsaydı daha ii olurdu virajlarda çok ii bir motor yani 4 dörtlük bir motor eğer motor almayı düşünen varsa alsın tavsiye ederim ben beklemeden cbr125rr aldım beklemeden ucuz diye 4.250 ye aldım cbr ı ama şuan ki hali kadran ı sona dayatıyo piston 1,25 var üstünde dişliler farklı amortisörler indirilmiş durumda rüzgarı daha ii kesiyo şuan ki haliyle 155 i görüyo uzun yolda 2 kişi tek kişi basmak daha nasip olmadı ayriyetten motorcuyum 5 yıldır uğraşıyorum mart ayında lisansım çıkıyor yarışlara çıkacağım 2006 model r6 kullanacağım mavi renkte motor herşeyi orjinal ama modifiye yapılacak ayarlanacak fren kolu ve debriyaj kolu geldi özel olarak saf titanyum%100 titanyum yarışlara beklerim herkezi haber veririrm zaten çıktığım yarışın gününü

gece17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer/mavi
    selamlar arkadaşlar cbf lerle aranız nasıl 130 gören yada geçen varmı merak ettim ben bu akşam ilk defa 120 falan yaptım herkese kazasız sürüşler
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    M.K.ATATÜRK

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    ben de cbf 150'nin kırmızısını aldım cuma günü teslim alıcam noterden vekaltename götürdüm 21.5 ytl bilginize tabi plaka ruhsat'ı bayiden alıcaksanız geçerli bu
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler