Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700x
    servise kadar gitmeme gerek kalmadan işyerinde büyük kurbağcıkla açtım aks somunun.koydum kurbacığı basthm üstüne ancak açıldı. Çatalın 2 tarafından kılavuz çizgileri takip ederek eşit miktarda sıkarak zincirin boşunu aldım,mutlu oldum özellikle vites küçültmelerde motor daha yumuşamış olabilir mi acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    Alıntı _10ur_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi kaç gündür foruma bakamıyordum herkese tekrar merhaba

Dün CBF'imi piknikte yakın bi arkadaşım 5-10 km civarı bi hızla sola yatırdı
    Neyseki yerler ıslaktı ve koruma demiri vardı motorda çizik dahi olmuşadı sadece aynası kırıldı

Koruma demirini motoru aldıktan 2-3 hafta sonra taktırdım ama gerekli bişey olduğunu yeni anladım 30-40-50 liralık bi parça cidden takılması lazım

Bugün kardeşler motora gidip aynaların durumuna bakacağız fotoğraflarını eklerim akşama
    kardeş koruma demirin nasıl birşey sadece motor koruma mı ön grenaj korumada var mıydı?? motor koruma demiri kısa olduğunda motor yana yatınca deponun falan yere sürtme olasılığı var mı ?
    olumune bu sevda..

dincer59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 CBF150 GRI
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Motoru tekrar satiliga cikarttim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0843612/detay/
    Bende geçen sefer almayı istemiştim ama Trabzondan birine sattım demiştiniz çok şaşırdım şimdi. Hala sizde mi motor Sinan Bey vallaha acaip istemiştim ama olmamıştı bende sonunda sıfır almıştım neyse artık sayenizde sıfır motor sahibi olmuş oldukta motorun hala sizde olmasına inanın çok şaşırdım keşke bi dönseydiniz satılmadıktan sonra Trabzonlu arkadasa aynı gün alırdım ben bu makineyi neyse hayırlı satışlar.
    Yesterday is history, tomorrow is mystery but today is a gift!
    ONE LIFE LIVE IT

Honda CBF 150 '11 ( 8750 km)

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı dincer59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen sefer almayı istemiştim ama Trabzondan birine sattım demiştiniz çok şaşırdım şimdi. Hala sizde mi motor Sinan Bey vallaha acaip istemiştim ama olmamıştı bende sonunda sıfır almıştım neyse artık sayenizde sıfır motor sahibi olmuş oldukta motorun hala sizde olmasına inanın çok şaşırdım keşke bi dönseydiniz satılmadıktan sonra Trabzonlu arkadasa aynı gün alırdım ben bu makineyi neyse hayırlı satışlar.
    Motor için trabzonlu biriyle anlaşmıştım.
    Hatta adam kaporayı bile gönderdi

Ama ne olduysa daha sonra aradım aradım telefonlarıma cevap vermedi.
    Tam sana haber vericektim sende motor almışsın, bende bisey demedim hiç
    Daha sonra yine forumdan siyahatmaca (yüce abi) istemişti motoru.
    Bari ona vereyim dedim, baktım oda motor almış
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    siyah 2011,daha rodajı bitmemiş 525 km deki yeni kasa cbf150 mi motor fazlalığından kullanmaya vakit bulamadığım için satmaya karar verdim.koruma demiri,yan ayaklık,çift kask alabilen top case vardır,motor daha sıfırdır.plakası 06 ZKA 10 dur,vergisi falan yatırılmıştır.fiyatı 4.200 tl.dir.özelden msg atabilirsiniz.

Motosikleti
    cbf 150
    Verdim ülen verdim bugun kaporoyu verdim 1500 lira bende vuracm kırbaçı vuracam kırbaçı bir çılgınlık yaptık bakalım ama hayırlısı hadi sizin yüzünüze oldu vallaha ama konuşmlar yazışmalar sonun da ben de en dogrusunu yaptım sanırım önümüzdeki aşamalardada yarıdımınıza ihtiyacım olacak tır şimdiden teşekkürler arkadaşlar

Motosikleti
    Angaralı Yasemin

EGELi motor arıyorum arkadaşa

Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah 2011,daha rodajı bitmemiş 525 km deki yeni kasa cbf150 mi motor fazlalığından kullanmaya vakit bulamadığım için satmaya karar verdim.koruma demiri,yan ayaklık,çift kask alabilen top case vardır,motor daha sıfırdır.plakası 06 ZKA 10 dur,vergisi falan yatırılmıştır.fiyatı 4.200 tl.dir.özelden msg atabilirsiniz.
    Egeli motorun fotoları ilanı var mı? görmek mümkün mü?

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Alıntı CANTR06HONDA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egeli motorun fotoları ilanı var mı? görmek mümkün mü?
    sıfır motor nasılsa buda öyle,foto koymayı gerek görmedim.sitedeki 2 el topiğinede satılık ilanı koydum orda tlf.nrm var istediğin zaman motorun kendisini görebilirsin.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı taylanx7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdim ülen verdim bugun kaporoyu verdim 1500 lira bende vuracm kırbaçı vuracam kırbaçı bir çılgınlık yaptık bakalım ama hayırlısı hadi sizin yüzünüze oldu vallaha ama konuşmlar yazışmalar sonun da ben de en dogrusunu yaptım sanırım önümüzdeki aşamalardada yarıdımınıza ihtiyacım olacak tır şimdiden teşekkürler arkadaşlar
    tabii sende vur abicim ne eksiğin var. Sıfır motor sahibi olmaktan daha güzel ne olabilir. İlk sen bineceksin. Ben de gaza geldim senin gibi heyecanlıyım az kaldı kavuşucam fıstığıma

Motosikleti
    cbf 150
    şim di dostlar deem o ki verdik peşinatı da konuşma da şöle bir diolog geçti ben koruma demiri ıvır zıvı satışı vardemi burada dedim tabi demir falan işde yan ayaklık da var dedi -nasıl yani yan ayak lık extra mı faln ewet ne ayak bu yahu ben burada yan ayaklığa para veren e raslamadım yoksa atladım mı ne ise sonra ben sana hediye falan dedi kapandı mesele bakalım ne olacak daha bu arada plaka dahil 4015 tl anlaşıldı of heyecanlıyım vallaha birde yer sorunun halletsem güvenliği falan motorum.... hadi hayırlısı...

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı taylanx7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şim di dostlar deem o ki verdik peşinatı da konuşma da şöle bir diolog geçti ben koruma demiri ıvır zıvı satışı vardemi burada dedim tabi demir falan işde yan ayaklık da var dedi -nasıl yani yan ayak lık extra mı faln ewet ne ayak bu yahu ben burada yan ayaklığa para veren e raslamadım yoksa atladım mı ne ise sonra ben sana hediye falan dedi kapandı mesele bakalım ne olacak daha bu arada plaka dahil 4015 tl anlaşıldı of heyecanlıyım vallaha birde yer sorunun halletsem güvenliği falan motorum.... hadi hayırlısı...
    Aslında yan ayaklık hediye edilir ama 15 tl gibi bir ücreti var normalde almak istiyorsanız. koruma demirleri de 80 tl gibi bir şey hatırlıyorum. toplamda hepsini 100e tamamlayabilirsin. 4015 ne yahu yuvarlayamadılar mı 4e
    Hayırlısı gerçekten..

Motosikleti
    cbf150
    Alan ve satan arkadaşlara hayırlı olsun.

Motosiklet işi gönül işi, sabır işi, biraz da delilik.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan ve satan arkadaşlara hayırlı olsun.

Motosiklet işi gönül işi, sabır işi, biraz da delilik.
    çok doğru; bu aşamaları yaşıyorumgönlümde motor var ve şuan sabrediyorumzaten motoru alınca deli gibi gezicem

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arkadaşlar bende dün 850 km de 1000 bakımını yaptırdım. bakım derken bi yağı değişti birde arkaya orjinal 42 dişli taktım motor bağırıyor gitmiyordu son hızlanmalarda şimdi rahatladı yeni kasası olan arkadaşlara tavsiye ederim arka dişliyi mutlaka 42 yapın ama daha fazlada ufaltmaya gerenk yok yemez bence. birde laf aramızda haziranda zam var benden duymuş olmayın adamlar gelecek motorları satmıyolar zamlı verecez die ....

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    Aydoğanx kardeşim hoşgeldin.Renk verdin.
    Justice for all.Herkes için adalet.Emmim,dayım,hısımım,akrabam olmasa da.Ha,bizim aşiretten olmasa da...

Alıntı slameram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aydoğanx kardeşim hoşgeldin.Renk verdin.
    Hoşbulduk @slameram. Teşekkürler
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    ismail ikimizde hoş geldikk

Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ismail ikimizde hoş geldikk
    Selam Ferhat, sanırım sende uzun süredir yazmıyorsun.
    Baktımda son mesajın 30 Mart'taymış. Bi aksilik, yoktur umarım.

Motosikleti
    HONDA-CBF-250
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Ferhat, sanırım sende uzun süredir yazmıyorsun.
    Baktımda son mesajın 30 Mart'taymış. Bi aksilik, yoktur umarım.
    sıkıntı yok çok şükür işler yoğun fırsat olmuyor forumu takıp edemiyorum sende bir sıkıntı yoktur inşallah. bir ara dedikodu çıktı honda cbf ile anlaşmanı bozup başka bir siteye yamaha kullanıcısı olarak atandı diyeneyseki aramıza döndün

Alıntı mimoza_cbf_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntı yok çok şükür işler yoğun fırsat olmuyor forumu takıp edemiyorum sende bir sıkıntı yoktur inşallah. bir ara dedikodu çıktı honda cbf ile anlaşmanı bozup başka bir siteye yamaha kullanıcısı olarak atandı diyeneyseki aramıza döndün
    Yok yahu transfer olduğum bi yer yok
    Aynen dediğin gibi iş güç vs. vs. birçok etkenin bir araya gelmesi diyelim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler