Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    cbften daha güçsüz bi motor metehan abi için nasıl uygun oluyor anlamadım ama neyse gonlun olsun :S
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbften daha güçsüz bi motor metehan abi için nasıl uygun oluyor anlamadım ama neyse gonlun olsun :S
    abi metehan abiye uygun dememin sebebi güçlü olması torkunun iyi olması zayıf olmaması ybr zayıf kalıyor demişti mesela ben o açıdan hem kaliteli bir firma yapıyor çinde ybr fabrikasında sizide ben anlamıyorum bı honda yamaha aşkından başka motor bilmiyorsunuz şimdi daha iyi anlıyorum acun0 ı honda ile millet kafayı bozmuş
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kalmışki şunun şurasında .
    2012 deki kıyameti atlattıkmı daha seni kimse tutabilemez

2014 e ne kaldı aga... hayal bizim gıdamız...

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi senden söz ettim burada kızma sakın

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi metehan abiye uygun dememin sebebi güçlü olması torkunun iyi olması zayıf olmaması ybr zayıf kalıyor demişti mesela ben o açıdan hem kaliteli bir firma yapıyor çinde ybr fabrikasında sizide ben anlamıyorum bı honda yamaha aşkından başka motor bilmiyorsunuz şimdi daha iyi anlıyorum acun0 ı honda ile millet kafayı bozmuş
    Kavgada söylenmez bana kanunı mı Allah yazdıysa bozsun...küfretseniz bir nebze unuturum ama Kanunıyle adım yanyana gelemez ülenn...

konuyu dağıtmayalım da fırça yicez şimdi he...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 e ne kaldı aga... hayal bizim gıdamız...

Kavgada söylenmez bana kanunı mı Allah yazdıysa bozsun...küfretseniz bir nebze unuturum ama Kanunıyle adım yanyana gelemez ülenn...

konuyu dağıtmayalım da fırça yicez şimdi he...
    tamam abi affet

Motosikleti
    senide bu salcanodan kurtarıcaz merak etme...en azından bir ybrye transfer olsan yine mutlu olurum canım kardeşim...

ben yatar Allaha emanet olunuz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    senide bu salcanodan kurtarıcaz merak etme...en azından bir ybrye transfer olsan yine mutlu olurum canım kardeşim...

ben yatar Allaha emanet olunuz...
    ybr ile aynı motor abi ondan dolayı ben kolay kolay transfer olmam sanada Allah rahatlık versin abi

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz anlayamamışsınız arkadaşlar ben anladım. Metehan motoru yavaş yavaş sıfırlıyor. Gösterge de 100.000 de sıfırlanmış olacak, veee 2.elde sıfır diye satacak. Uyanamadıysanız hala ben size bişey demiyorum
    Olabilir.

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda kararımı verdim. Kymco topic'inden CBF topic'ine tayinim çıkıyor. CBF 150 Gümüş Gri sipariş ettim. Nisan'da gelecekmiş. İnşallah teslim alana kadar Honda zam yapmaz. İyi sürüşler...
    Hayırlı olsun. Herzaman bekleriz.

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize slmlar olsun bu konudaki nerdeyse çoğu sayfayı okudum kimse şikayetçi değil memnunlar ne güzell.. benim boy 1.90 kg 120 benim gibi birine gidermi bu meret?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler hepinize iyi günler.!
    İmkanın varsa 250 lilik bir motor daha iyi gider ama yoksa kalıp olarak en irisi bu diye biliyorum. Bu ara istihap haddine dikkat etmeni öneririm eğerki yolcuda taşıyacaksan. (Yok tabikide sana şişman demiyorum, suç hondada kendilerine göre motosiklet yapmışlar. )

Alıntı ellvis_78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşlar daha once castrol 10/40 kullandım 2300 km den sonra degiştirdim 1000 km devir saatine gore kullandım ve 1 gr yag eksiltmemiş
    simdi ise motulun 10/40 300v full sentetık yagı koyduk ( aydoganx kardeşim motul öneriyordu ) bakalım 2000 km sonra durum nasıl olacak

motorunu yenı alan arkadaşlara hayırlı olsunla birlikte piyasada bulunana 4t adı altında ucuz yaglar var onlardan kullanmayın ( tecrübe ile sabit 9 )
    Ben de niyet ettim castrol 10-50 kullanmaya. Bakalım memnun kalacak mıyız?

hayır mesele yeni sıfır motora biniyorum diye sevinirken elimdeki mal tukaka değil verirken elim titreyecek...yeni makina stresi falan gelemem abi ben...
    Öyle yeni makina yeni sorumluluklar demek.

abi eninde sonunda olacağı o valla...patlatıcam krediyi alıcam takayı...hatta süre de veriyorum size...2014 Yazında tamamdır bu iş...cbf 150 de satılmayacak...
    Ben de kros istiyorum, bakalım hayırlısı.

En iyisi 2 motor sahibi olmak, birde kapalı garaj. Ya da idare şart.

Alıntı jr. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni ybr'ler sorunlu mu arkadaşlar? takip eden var mı?
    Yeni karbüratörden dolayı bazılarında rölanti 3000 lere doğru yükseliyormuş muş.

ybr ile aynı motor abi ondan dolayı ben kolay kolay transfer olmam sanada Allah rahatlık versin abi
    İşini görüyorsa en iyisi senin kullandığın motordur.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    cbf150
    Beyler katz hacklenmiş. Sizi başka bir siteye yönlendiriyor. Dikkat edin derim.

Alternatif olarak ise phazeddl yi deneyebilirsiniz.

Bunlar ne diyorsanız, sizin için uyarı yok demektir
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

Motosikleti
    slm arkadaşlar bende cbf yok ama çektiğimiz fotoda var 2 tane ondan attım resimleri sizin buraya birinde performans eksoz var baya tok çıkıyor sesi :D

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    Resimler çok hoş yazı getirmişsiniz.Darısı bizim başımıza
    Justice for all.Herkes için adalet.Emmim,dayım,hısımım,akrabam olmasa da.Ha,bizim aşiretten olmasa da...

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı slameram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amasyalısınız ve cbf 150 kullanıyorsunuz şaşırdım doğrusu merkezde misiniz. bu motoru amasyada sadece .... ecza deposu kullanıyor diye biliyorum. haftaya aksilik olmazsa bende inş bi cbf alacağım. bu arada yaklaşık iki yıldır bu konu msjlarını inceliyorum haftaya aranıza katılmak umuduyla sevgiler ve de saygılar....
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Dün akşam üzeri telefon açtım motoru alacağım bayiye motorumun 15 Mart'ta ellerinde olacağını söylediler 10 Mart'ta gelen partide Today'ler falan varmış artık son 4 gün diyebilirim bi de 2 gün plaka işlemleri sürecek sonra hep benimle olacak inşallah

fatih_005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2011 GRİ
    Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam üzeri telefon açtım motoru alacağım bayiye motorumun 15 Mart'ta ellerinde olacağını söylediler 10 Mart'ta gelen partide Today'ler falan varmış artık son 4 gün diyebilirim bi de 2 gün plaka işlemleri sürecek sonra hep benimle olacak inşallah
    bende samsundan almayı düşünüyorum oradaki bayii motorun 15 martta geleceğini söyledi.
    inş tez zamanda hayırlısıyla kavuşuruz motorlarımıza heyecanlıyım ilk vitesli motorum olacak. zaten emaneten de 5 dk felan bretonlardan kullanmıştım.
    Denizleri seviyorsan dalgaları da seveceksin,
    Uçmayı seviyorsan düşmeyi de bileceksin,
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin...

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı fatih_005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende samsundan almayı düşünüyorum oradaki bayii motorun 15 martta geleceğini söyledi.
    inş tez zamanda hayırlısıyla kavuşuruz motorlarımıza heyecanlıyım ilk vitesli motorum olacak. zaten emaneten de 5 dk felan bretonlardan kullanmıştım.
    Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle İşlerimin yoğunluğu sebebiyle bugünlerde elime ulaşmış olsaydı daha iyi olacaktı aslında ama bekleyeceğiz mecburen

Motosikleti
    Alıntı slameram adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin abi bu bölgede kışında motora binebiliyorsun hava yağmadığı sürece genelde her pazar geziyorum boş duranı Allahda sevmez biliyorsunuz :D

slameram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150 Kırmızı
    amasyalısınız ve cbf 150 kullanıyorsunuz şaşırdım doğrusu merkezde misiniz. bu motoru amasyada sadece .... ecza deposu kullanıyor diye biliyorum. haftaya aksilik olmazsa bende inş bi cbf alacağım. bu arada yaklaşık iki yıldır bu konu msjlarını inceliyorum haftaya aranıza katılmak umuduyla sevgiler ve de saygılar....
    Ben Merzifon'dayım.Haftasonları hava yağışlı değilse çıkarıyorum motosikleti.
    Justice for all.Herkes için adalet.Emmim,dayım,hısımım,akrabam olmasa da.Ha,bizim aşiretten olmasa da...

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    yeni motor alan arkadaşlar hayırlı olsun. tekerinize taş değmesin. kazasız, belasız, cezasız,arızasız keyifli sürüşler dilerim.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

tayfun2609 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 2011
    bende bugün sipariş verdiğim bayiyi aradım anadolu yakasında, 14-15i gibi teslim ederiz diyorlar. 1 hafta önce honda fabrikayı aramıştım onlar ay sonuna doğru demişlerdi. bugün bayi gayet net ve emin konuştu. 15 de motorları teslim alırız gibi geliyor. ben sitede yeniyim anladığım kadarıyla mete_han kardeşimizin fabrikayla arası iyi arayıp kesin bilgi alacaktı ama unuttu galiba vesile ile kendisine bir kez daha hatırlatalım.

Motosikleti
    kanka ben inanmıyorum yav o mevzuya pek...hani söksen parçalarına kadar aynı mı...hadi itiraf et...ben ybrye biniyprum diye kendimi avutuyorum de...

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle yeni makina yeni sorumluluklar demek.

Ben de kros istiyorum, bakalım hayırlısı.

En iyisi 2 motor sahibi olmak, birde kapalı garaj. Ya da idare şart.

.
    şu benzin fiyatı bu kadar pahalı olmasa var ya falcon 400 ler tam bu memleketin motoru... benim 2 motorum olacak bunu planlıyorum Muratım...

Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler katz hacklenmiş. Sizi başka bir siteye yönlendiriyor. Dikkat edin derim.

Alternatif olarak ise phazeddl yi deneyebilirsiniz.

Bunlar ne diyorsanız, sizin için uyarı yok demektir
    abicim bu katz nedir bi açıklayıversen...

slm arkadaşlar bende cbf yok ama çektiğimiz fotoda var 2 tane ondan attım resimleri sizin buraya birinde performans eksoz var baya tok çıkıyor sesi :D
    []
    dostum bizim egsozdan ses çıkmıyor pek tok sayılmaz...hatta aç desek yeridir...sesi çıkmıyor garibin...en güzel bu sessizlik...

solundaki arkadaşa söyle de koruma demirini taktırsın...

Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bizim bayiler Nisan diyor sizinkiler 15 Mart nasıl oluyor anlamadım...

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motor alan arkadaşlar hayırlı olsun. tekerinize taş değmesin. kazasız, belasız, cezasız,arızasız keyifli sürüşler dilerim.
    amin Ahmet B. abi...

Alıntı tayfun2609 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bugün sipariş verdiğim bayiyi aradım anadolu yakasında, 14-15i gibi teslim ederiz diyorlar. 1 hafta önce honda fabrikayı aramıştım onlar ay sonuna doğru demişlerdi. bugün bayi gayet net ve emin konuştu. 15 de motorları teslim alırız gibi geliyor. ben sitede yeniyim anladığım kadarıyla mete_han kardeşimizin fabrikayla arası iyi arayıp kesin bilgi alacaktı ama unuttu galiba vesile ile kendisine bir kez daha hatırlatalım.

valla bugün aradım Sedat Beye bir yoklama çektim...beni bir 10 dakika sonra tedarik bölümüne sorayım dedi...sonrası aldığı bilgiler geminin yolda olduğu ama bu Libya olayları yüzünden gecikme yaşandığını...ve tarih veremeyeceğini söyledi..tüyo bile vermedi vallahi...şimdi bu gemideki mal bildiğim kadaryla öncelikle Hnda fabrikaya geliyor sonra dağıtım başlar...yani hemideki motorların 500 tanesi dur şu limanda durayım İzmire malı bırakayım demez herhalde...

ama dediğim gibi ben bu işte bir bit yeniği arıyorum...en azından stoklarında az da olsa cbf 150 olan bayilerin zam beklentisi içersinde olduklarına inanıyorum...

Motosikleti
    Honda CBF 150

valla bugün aradım Sedat Beye bir yoklama çektim...beni bir 10 dakika sonra tedarik bölümüne sorayım dedi...sonrası aldığı bilgiler geminin yolda olduğu ama bu Libya olayları yüzünden gecikme yaşandığını...ve tarih veremeyeceğini söyledi..tüyo bile vermedi vallahi...şimdi bu gemideki mal bildiğim kadaryla öncelikle Hnda fabrikaya geliyor sonra dağıtım başlar...yani hemideki motorların 500 tanesi dur şu limanda durayım İzmire malı bırakayım demez herhalde...

ama dediğim gibi ben bu işte bir bit yeniği arıyorum...en azından stoklarında az da olsa cbf 150 olan bayilerin zam beklentisi içersinde olduklarına inanıyorum...
    Valla zam bekleseler de benim Bilgi Formu'mda fiyatım yazıyor onun üstüne fark isteyemezler böyle bir hakları var mıdır Metehan abi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler