Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    varmısınız şu gidonları da değiştirelim.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,elinde bir örnek varmı neyle değiştiricez...?
    Hep Pür Dikkat...

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    çin içinde kullanılan modellerde gidon iki parçalı.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:J...ypd9iu.jpg&t=1

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı Bruce 65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,elinde bir örnek varmı neyle değiştiricez...?
    Bu konuda aydoğanx kardeşimin yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Ben bir şeyi merak ediyorum.Panel değiştiği zaman KM.'leri sıfırmı kullanıyorsunuz,yoksa sayacı attırıyormusunuz ''eski rakamlar''
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar Antepten Herkeze cok selamlar, Askerlik nedeni ile antepdeyim takip edemesemde aklım sizlerle 337. Kısa donem Topcu oldum Antabe Gelen olursa yada antepli arkadaslarımı ziyaretime beklerim :D bende yırtarım biraz :D

5. Zırhlı tugay Topcu Onbaşı sabit AKSU 337. KD
    Hayırlı teskereler

Aleyküm selam,
    aydoğanX için yazdıklarının tümüne katılıyorum,bende bugun öğleden sonra montajı yaptım.Tekrar teşekkürler ismail, sen olmasan bayağı daha uğraşacaktım...yapabilirsem çektiğim fotoları yüklerim...herkese kazasız sürüşler...
    Çok güzel olmuş eline sağlık, depoyu sökerek takmak en garanti ve kolay yöntem aslında

Telefonda en son görüşmemizden sonra inşallah bir sorun yaşamamışsındır.
    Güle güle ve kazasız belasız kullan Bruce

Alıntı abolgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün ankaradaki honda bayii ne gittim cbf 150 leri yakından göreyim diye. devir saatli modeller henüz gelmemiş , arkadaş devir saatlilerde vites göstergesi yok dedi. fiyatını artırmışlar 4.250 +330 plaka diyorlar. kk na 6 taksit. bu hafta ehliyet için kayıt yaptıracağım.
    Hocam motoru alacak olursan o söyledikleri 330 TL lafına inanma, al evrakları bayiden kendin hallet, zaten emniyetin sitesinden online randevu alıp gidebiliyorsun, eskisi gibi karmaşa yok artık Emniyette.

Ben plaka işlemlerimi kendim halletmiştim 2009 mayıs ayında 110-120 TL arası bir paraya mal oldu toplamda. Ama eğer bayi plakayı çıkartacak olsaydı aynen dediğin gibi yüksek fiyat istiyorlardı.

Kısaca tavsiyem plaka işlerini kendin hallet, paran cebinde kalsın.

Bu konuda aydoğanx kardeşimin yardımcı olabileceğini düşünüyorum.
    Bir fizibilite çalışması yapalım bakalım, ama inanın ki çok uzun bir süreç, ne zaman cevap ve fiyat bilgisi alabilirim bilmiyorum

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir şeyi merak ediyorum.Panel değiştiği zaman KM.'leri sıfırmı kullanıyorsunuz,yoksa sayacı attırıyormusunuz ''eski rakamlar''
    Eski KM. göstergesindeki üstteki ana sayaç yeni göstergeye takılabiliyor. Fakat göstergenin içini açıp biraz uğraşmak gerekiyor, hassas ve biraz zaman alıcı bir işlem.

Ben bu işe girmeyip gelen paneli direk sıfır kilometre olarak taktım.
    Olası bir "satış" durumunda zaten eski göstregenin hangi sebeple ve kaç km.de çıktığnın bir fotosu var, sorun olmayacaktır.
    Aynı şekilde bakım periyotlarında da eski km + yeni paneldeki km.yi ekleyip kayıtlarımı tutuyorum.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    sağol aydoğan hocam. iş motor alma aşamasına geldiğinde sizlerden yardım isteyeceğim.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    Yok
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben hem foruma yeni katıldım hem de motor dünyasında yeniyim. Direksiyon sınavımı da verdim, büyük ihtimalle 1 ay içinde ehliyetimi almış olacağım. Şimdi sıra geldi işin en kafa karıştıran kısmına. Motor alma kısmına. Önce ihtiyacımı yazayım sizlere:

Ben motoro okulla ev arasındaki ulaşımda kullanmak istiyorum. Her gün kazaskerden dolapdereye toplu taşıma ile gidememekten usandım. Okulumla evim arası yaklaşık 25-30 kilometre sanırım. Bir de köprü geçiyorum tabii.

Yani motor benim için yarı şehiriçi-yarı şehirler arası bir ulaşım aracı olacak. Öyle fazla hız tutkunu değilim. Kaldı ki korkarım zaten sanırım öyle 150 km hızlarda falan. Geçtim 150yi 120 bile arabada beni geren bir hız. (Not: Şoför ben değilsem)

Motor bakımından da fazla anladığım söylenemez. Yani yolda kalmamam gerek. Yani motor sağlam olmalı. Çin malından bu yüzden uzak durmak istiyorum.

Alacağım motorun sınırlarını zorlamam. Yeri geldiğinde iki kişi binebilelim. Kız arkadaşım 55 kilo. Yani ikinci kişi bile sayılmaz. Ben de 90 kiloyum (Allah arttırmasın)

Bu motoru da çok sevdim gibi. Yani vitesli düşünmezdim ama ehliyet sınavında vitesli sürdüm. Aslında vitesli sürmek iyidir sanırım ya. Onun arabadaki gibi farklı bir zevki oluyor sanırım. Bu nedenle bu motora yöneldim.

Bu motoru almak istesem 0 mı almalıyım yoksa 2. el mi? Benim gönlüm ve bütçem ikinci elden yana. Gerçi motorsiklet mağazalarının öyle kampanyaları var ki, ikinci el almak bütçeyi daha fazla zorluyor. Ancak benim kredi kartım olmadığı için, 0 almak daha uzak sanırım. İşte gördüğünüz gibi çelişkideyim. Bir tane ikince el buldum 3300 liraya.

Önerilerinizi bekliyorum. Farklı bir motor da önerebilirsiniz tabii... Mesela en başta Mondial ZAT 150 istiyordum.

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Şimdi sezon olmadığından 2.elde güzel motorlar bulabilirsin. Ben olsam kışın temiz 2.el motor bakarım. Kredi kartın yoksa bile ihtiyaç kredisi alabilirsin sanıyorum. Görüşmekte fayda var.

Bruce 65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA - CBF150> 250>...?
    [QUOTE=AydoganX;2237117]Hayırlı teskereler

Çok güzel olmuş eline sağlık, depoyu sökerek takmak en garanti ve kolay yöntem aslında

Telefonda en son görüşmemizden sonra inşallah bir sorun yaşamamışsındır.
    Güle güle ve kazasız belasız kullan Bruce

İyi dileklerin için teşekkürler,walla okadar güzel tarif ettinki çok kolay oldu,sadece grenajı takarken biraz oyaladı beni.Çünki aynı anda sekiz noktanın simetrisi gerekiyor...ama kolay oldu...senin sayende tabii...işin gücün rast gelsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:51 ----------

bugün biraz deneme yapayım dedim,dipdgaz gittiğimiz zaman kaç devir gösterecek diye.Otobanda düzyolda,8500 Devirde tam 115 kmh gösterdi...bu arada km saati 100 de Redline başlıyor...ama devir saati 9000 devirde Redline başlıyor,biraz kafam karıştı...?
    Yani ben Devir saatine göre 8500 devirde redline da gitmiyormuşum...[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 ----------

[/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:06 ----------

Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim Ethem;
    Led aydınlatma eskisinden daha güzel, bende dün takınca farkettim.
    Güle güle kullanın
    gösterge paneli redline...
    Hep Pür Dikkat...

paradiseizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pancar motoru
    hortla topik hortlaa .)
    Ya olduğun gibi görün Ya gödündüğün gibi ol

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    hava soğuk hastayım motora binemiyorum

Alıntı TheNightHawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi, bende bugünlerde otobüsle gidip geliyoum işyerine, ama eve gelene kadarda sinir/stres küpüne dönüyorum.
    - Motorla 20-25 dakikalık yolu 1 buçuk-2 saat arasında geldiğinemi yanarsın?
    - İnsanların telefon konuşmalarını dinlemek zorunda olduğunamı yanarsın?
    - Durakta bekleyip bi taraflarının donduğunamı yanarsın?
    - vs.vs. daha çooook sebep var...

Motorun gözünü seveyim, ne kadar büyük bir nimetmiş meğer

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Geçmiş olsun abi, bende bugünlerde otobüsle gidip geliyoum işyerine, ama eve gelene kadarda sinir/stres küpüne dönüyorum.

Geçmiş olsun abi..
    Kuryelik muhabbetine bende 2 aydır hastayım abi..Ama motora binmeye devam...Kendi motorumu kış uykusuna yatırsam ne olur..İş yerine gittiğimde lanet kymco cup'a binmek zorundayım

İsmail abi araya bi soru sıkıştırıyım..
    Benim sağ ayna sizlere ömür..Bana ucuzundan ayna önerebilirmisin..Ybr aynasına bi türlü ısınamadım
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Emrah Kosolar yakışıklıydı. Bilmiyorum İsmail memnun mu.

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Onları bende beğenmiştim.İsmail abi onuda bi yerden getirttiydi ama
    Uluslararası ilişkilerde İsmail abinin üstüne tanımam..
    Bu hafta km saatini bi alıyım takıyımda..Aynayı bişeyler uydurayım olmadı şimdilik
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın cbf ailesi, aylar sonra yeniden aranıza döndüm. Kısaca eski durumu özet geçeyim;

" Ailem motor almama izin verdi ama durum birtürlü istediğim gibi olmadı, sonunda akrabalara kadar sıçradı motor alacağım ve sülalemizin büyüğü amcam; motor güzel birşey ve binebilirsin , bende seviyorum motorları ama durumumuz sıkışıkken alma biraz bekle" dedi. Tabi bunu duyan ailem, amcamın motora destek çıkması karşısında şaşkınlık ve şok durumundalar, aslan amcam. Eğitimli adamın hali başka oluyor . Artık ailem ve akrabalardan motora TAM destek aldım. Neyse borçlar nedeniyle motoru askıya aldığım zamanda, dün annem ağzından yanlışlıkla motor kelimesi çıkınca kendimi buraya attım ben geldim. Bastırılmış duygularım coştu bi an

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı worldwideweb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın cbf ailesi, aylar sonra yeniden aranıza döndüm. Kısaca eski durumu özet geçeyim;

" Ailem motor almama izin verdi ama durum birtürlü istediğim gibi olmadı, sonunda akrabalara kadar sıçradı motor alacağım ve sülalemizin büyüğü amcam; motor güzel birşey ve binebilirsin , bende seviyorum motorları ama durumumuz sıkışıkken alma biraz bekle" dedi. Tabi bunu duyan ailem, amcamın motora destek çıkması karşısında şaşkınlık ve şok durumundalar, aslan amcam. Eğitimli adamın hali başka oluyor . Artık ailem ve akrabalardan motora TAM destek aldım. Neyse borçlar nedeniyle motoru askıya aldığım zamanda, dün annem ağzından yanlışlıkla motor kelimesi çıkınca kendimi buraya attım ben geldim. Bastırılmış duygularım coştu bi an
    Hoşgeldin Hayırlı olsun sahibinden e bakmaya devam, biraz araştırmayla illaki denk gelecektir. Biraz da sen uğraşırsın önümüzdeki sezona güzel bir motosikletin olur. Sıfır alacaksan bak devir saatlileri geldi..

İsmail sen hala getirtiyor musun devir saatli ön panel. ?

Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmail sen hala getirtiyor musun devir saatli ön panel. ?
    Evet getiriyorum, ama elimdekiler bittikten sonra ne zaman yeni ürün gelir emin değilim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:00 ----------

Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İsmail abi araya bi soru sıkıştırıyım..
    Benim sağ ayna sizlere ömür..Bana ucuzundan ayna önerebilirmisin..Ybr aynasına bi türlü ısınamadım
    Benim kosolar sizlere ömür
    Motoru yaz sonuna doğru yan yatırmıştım, sağ ayna kırıldı. Haliyle komple söktüm bende.
    Rialli'den aldığım YBR aynasını kullanıyorum şu anda, pek kaliteli sayılmaz, hatta dandik denilebilir

Tekrar hoşgeldin worldwideweb, hadi hayırlısı bakalım

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar internetten sipariş verebiliceğim.Uygun fiyatlı uzun saplı ybr aynası arıyorum bilginize
    Biraz araştır diceniz..Bende bakınıyorum
    Hala ybr uzun saplı arıyorsan arkadaşın arkadaşının numarasını verebilirim. Sağolsun ben onun vasıtasıyla almıştım, aynaları. Hakkaten uzun saplı ybr aynaları. Çifti 10 tl idi. (Kargo vs. hariç.)

sevgili boudberg kardeşim herhangibir civatacıya git bir bakmada senin civata ihtiyacını anlar, en fazla 25 krş. servis senin bu konuda ihtiyacını görmez. lastik patladı servise tekeri söküverin dedim kimse duymadı bile, anahtar verin kendim sökeyim dedim yardımcı olmadılar, o şekilde eve gidip evde söktüm. ''İÇİNDE MOTOR AŞKI OLMAYAN TAMİRCİ / SERVİS, TAMİRCİ/ SEVİS DEĞİLDİR''
    Maalesef durum esnaflık anlayışlarının olmamasından kaynaklanıyor(olanları tenzih ederim)

Alıntı boudberg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum üstadım.Bende civata konusunda öyle yapacağım büyük ihtimalle...

aman dikkat diyorum arkadaşlar!!! motorun; yağını zincirini lastiklerini v.s. v.s. kontrol ettiğimiz kadar rutin bu tarz önemli bağlantı civatalarını da kontrol edelim. şakaya gelmez.
    Evet ama öncelikle yağ

Alıntı ZS805 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABA ARKADAŞLAR...

İÇİNDE PARA AŞKI OLMAYAN TAMİRCİ YADA SERVİS OLMAAAAAZ..
    İşini iyi yapsın, canımı yesin.

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar, uzun bir dönem yazmadım ama bi slm vermek adına mesaj yazayım dedim. İsmail-Meto. İyisinizdir umarım.İsmail, kardeşime göndermiş olduğun paneli dün takmıştık ve panel iç aydınlatması çalışmıyordu. Tarifin üzerine aynen dediklerini bu sabah uyguladık, şu anda çok güzel mavi mavi yanıyor. Vede güzel bi şey fark ettik. Panel iç aydınlatası eski panelin aydınlatması gibi gaza göre artıp azalmıyor. Sabit aynı seviyede yanıyor hep. Rölantide de aynı, gaz verincede aynı. Montajı kardeşimle birlikte yaptık. İlgin ve alakan için çok çok teşekkür ederiz, devir saatli gösterge paneli sayesinde motorun yüzü değişti diyebilirim. Daha çekici ve kullanması daha keyifli bir hal aldı.

İsmail-Meto ve zamanında aktif bir şekilde yazıştığım, beni hatırlayan tüm arkadaşlarıma çok selam ediyorum.
    Ben de teşekkür ederim, foruma herzaman bekleriz. Samsuna yakınsan oraya da beklerim.

Rica ederim Ethem;
    Led aydınlatma eskisinden daha güzel, bende dün takınca farkettim.
    Güle güle kullanın
    Çok hoş olmuş.

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar Antepten Herkeze cok selamlar, Askerlik nedeni ile antepdeyim takip edemesemde aklım sizlerle 337. Kısa donem Topcu oldum Antabe Gelen olursa yada antepli arkadaslarımı ziyaretime beklerim :D bende yırtarım biraz :D

5. Zırhlı tugay Topcu Onbaşı sabit AKSU 337. KD
    Hayırlı teskereler

dün ankaradaki honda bayii ne gittim cbf 150 leri yakından göreyim diye. devir saatli modeller henüz gelmemiş , arkadaş devir saatlilerde vites göstergesi yok dedi. fiyatını artırmışlar 4.250 +330 plaka diyorlar. kk na 6 taksit. bu hafta ehliyet için kayıt yaptıracağım.
    Vaktin varsa plaka işlemlerine kendin uğraş. Bir de naçizane tavsiyem eğer ilk motorun olacaksa temiz bir 2. el ybr125 de işini daha ucuza görecektir.

foroları yüklemede sorun var...,
    Final, denemeden sonra...garaja geri dönüş...bakalım yarın epey bi yol denemesi yapıcam inşallah...herkese kazasız sürüşler...
    Hayırlı olsun, güle eğlene gece de kullanman dileğiyle.

Bu gidişle motoru sıfırdan toplayacağız

sağol aydoğan hocam. iş motor alma aşamasına geldiğinde sizlerden yardım isteyeceğim.
    Arkadaşlar seve seve yardımcı olurlar.

Alıntı Yavuzica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Ben hem foruma yeni katıldım hem de motor dünyasında yeniyim. Direksiyon sınavımı da verdim, büyük ihtimalle 1 ay içinde ehliyetimi almış olacağım. Şimdi sıra geldi işin en kafa karıştıran kısmına. Motor alma kısmına. Önce ihtiyacımı yazayım sizlere:

Ben motoro okulla ev arasındaki ulaşımda kullanmak istiyorum. Her gün kazaskerden dolapdereye toplu taşıma ile gidememekten usandım. Okulumla evim arası yaklaşık 25-30 kilometre sanırım. Bir de köprü geçiyorum tabii.

Yani motor benim için yarı şehiriçi-yarı şehirler arası bir ulaşım aracı olacak. Öyle fazla hız tutkunu değilim. Kaldı ki korkarım zaten sanırım öyle 150 km hızlarda falan. Geçtim 150yi 120 bile arabada beni geren bir hız. (Not: Şoför ben değilsem)

Motor bakımından da fazla anladığım söylenemez. Yani yolda kalmamam gerek. Yani motor sağlam olmalı. Çin malından bu yüzden uzak durmak istiyorum.

Alacağım motorun sınırlarını zorlamam. Yeri geldiğinde iki kişi binebilelim. Kız arkadaşım 55 kilo. Yani ikinci kişi bile sayılmaz. Ben de 90 kiloyum (Allah arttırmasın)

Bu motoru da çok sevdim gibi. Yani vitesli düşünmezdim ama ehliyet sınavında vitesli sürdüm. Aslında vitesli sürmek iyidir sanırım ya. Onun arabadaki gibi farklı bir zevki oluyor sanırım. Bu nedenle bu motora yöneldim.

Bu motoru almak istesem 0 mı almalıyım yoksa 2. el mi? Benim gönlüm ve bütçem ikinci elden yana. Gerçi motorsiklet mağazalarının öyle kampanyaları var ki, ikinci el almak bütçeyi daha fazla zorluyor. Ancak benim kredi kartım olmadığı için, 0 almak daha uzak sanırım. İşte gördüğünüz gibi çelişkideyim. Bir tane ikince el buldum 3300 liraya.

Önerilerinizi bekliyorum. Farklı bir motor da önerebilirsiniz tabii... Mesela en başta Mondial ZAT 150 istiyordum.
    Ne diyelim Allah gönlüne göre versin. Motor alsan bile hemen trafiğe çıkma, önce alış. Arabayı çok iyi kullanabilirsin ama motosiklet çook daha ayrı birşey. Bir kere seni diğer araçlar görmezler.

Mondial zat 150 eski modelleri kayış sorunu çıkarıyordu. Motor ağır, kayış ise yetersiz güçte olduğundan. Yeni modelleri bilemiyorum.

Geçmiş olsun, iyileşince kaldığın yerden devam.

Evet büyük şehirler için bulunmaz nimet motosiklet. Birde bizi öldürmeye çalışmasalar. Mübalağasız...

Her şeyin hayırlısı.

Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iste bir CBF150 de Navigasyon böyle durur.. bence yakismis....
    Güzelmiş.

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gangam mete den aldığım bilgiye dayanarak söylüyorum yarin devir göstergeli cbf 150 ler honda bayilerinde yerini alacakmış... devir saati bence cbf 150 cuk oturdu.. vites göstergeside var. hadi cbf fanatiklerine hayırlı olsun...
    Vites göstergeci hariç kehanet tuttu.

Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayyy Mete abi,gene bir numarasın valla.

Beyler bu devir saati için gerçekten bukadar ısrarcı olsak,en azından Mete abinin aracılığıyla bu devir saati olayına bir çözüm bulabiliriz.

Ben burdan Mete abiyi gerçekten canı gönülden teşekkür ediyorum,Eğerki bastırırsak,bu devir saati işi çözülür.

Tabiki burda İsmailin çabalarınıda boş geçmemek lazım,çocuk ensonunda başardı ve devir saati getirti,kolay bir iş değil.

Benderimki,Mete abinin bu bağlatısındaki gücü iyi kullanırsak bu işi Mete abinin sayesinde Hondaya ayağımıza getirte biliriz.Zaten Mete abide anladığım kadarıyla buna vurgu yapmak istemiş fakat,ilginç oolan kimse önemsememiş...Nerde gerçek cbf'ciler nerde bu topicc

Şaka bir tarafa neden hiç ilgi gösterilmemiş çok şaşırdım doğrusu,bu çabanın karşılığı bu olmamalı diye düşünüyorum...Sizce?
    İşin komiği Hondanın bizi bunlarla avutmaya çalışması.

Yoksa hem Metehan hem de İsmail abinin hakkı yenmez. Biz motoru eksik aldık, habire tamamlamaya çalışıyoruz. İşte devir saatli honda ile bir eksik kalem kapatıldı ama lastikler hala kayan cinsten mi? Yağ yakma sorunu iddiası hala devam eder mi? Ben bu motoru rodajdan sonra zorlarsam o da beni mi zorlar? ...

Diye aklımda şüphelerim olurdu, 0 cbf150 yeni kasa alacak olsam.

iyi ama AydoğanX olayı çözdü zaten, Mete'nin dediğine göre Honda toplantıda gündeme alacakmış...bu biraz muğlak geliyordu kulağa...yıllardır bu konuda hiçbirşey yapmayan,ama millet kendi imkanları ile getirtince hareketlenen Honda'ya çok kızgınım
    Honda belkide demiştir, rakibimiz ybr125 e göre birşeyler yapmalıyız. Ne yapalım? Devir saatli olsun

Ama olmaz onun da bir maliyeti var (İtirazcı bir çalışan)
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler