Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni car200cal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı eraysarac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya dostlar sıfır alayım diye bekliyorum fiyat azalır diye fakat hiç bi hareket yok.
    Ne yapsak gidip hondaya sezonun bittiğini,kriz olduğunu filan mı söylesek.
    Hani belki insafa gelip...

Yamaha 3.400 e 12 taksit hiç peşinsiz,plaka dahil olarak Kredi kartına YBR yi veriyor.
    Honda plaka dahil 3.850 yapıyor.850 peşin kalanı kredi kartına taksitlendiriyor.

Yetmedi gücüm bi türlü.Alamadım ya.

Honda hadi ama .Yap bi güzellikte bizde alalım.

Arkadaşlartemiz CBF arıyorum artık.Uzun süren araştırmalarımdan sonra YBR mi CBR125R mi derken CBF de karar verdim.Ya sıfır alıcam yada sizlerin yani bu işi bilenlerin yardımıyla ikinci el temiz bişey alıcam.Yardım bekliyorum.Özellikle Ankara olmalı yalnız.Plaka olayına tekrar girmek gerekmesin diye.
    Arkadaşım ben sana bi güzellik yapayım.Benim 3.5 aylık 6.500 km. deki tertemiz CBF 150'mi sana 2.500 Ytl'ye vereyim.Sakın aklına kötü bişey gelmesin 4 aylık motor bu fiyata hasarlıdır arızalıdır deme.Sadece park halindeyken düşme nedeniyle gidon yamuldu.Grenaj korumaları olduğu için motorda çizik yok.Gidonu düzelttik ilk günkü gibi oldu ancak gidonu değiştirmek istersen 25 Ytl + 5Ytl işçilik değiştirilebilir.İstediğin ustaya gösterebilirsin.1.000 , 3.000 , 5.000 bakımları itinayla yapıldı.Temiz bir fazer 600 cc denk getirdiğimden yüksek cc'ye geçiş için acilen satıyorum.Ön koruma demirleri (110 Ytl ) , Arka Çanta (150 Ytl) hediyemdir 2.500 Ytl'ye dahildir.

İrtibat için msn : King_Man_27@hotmail.com

csem66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Alıntı uğurrr77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkdslar bende yenı katıldım bu foruma gercekten gusel bılgılenmek amacıyla danısırız herseyı
    hoş geldin arkadaşım umarım hoş vakit geçirirsin.

Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ben sana bi güzellik yapayım.Benim 3.5 aylık 6.500 km. deki tertemiz CBF 150'mi sana 2.500 Ytl'ye vereyim.Sakın aklına kötü bişey gelmesin 4 aylık motor bu fiyata hasarlıdır arızalıdır deme.Sadece park halindeyken düşme nedeniyle gidon yamuldu.Grenaj korumaları olduğu için motorda çizik yok.Gidonu düzelttik ilk günkü gibi oldu ancak gidonu değiştirmek istersen 25 Ytl + 5Ytl işçilik değiştirilebilir.İstediğin ustaya gösterebilirsin.1.000 , 3.000 , 5.000 bakımları itinayla yapıldı.Temiz bir fazer 600 cc denk getirdiğimden yüksek cc'ye geçiş için acilen satıyorum.Ön koruma demirleri (110 Ytl ) , Arka Çanta (150 Ytl) hediyemdir 2.500 Ytl'ye dahildir.

İrtibat için msn : King_Man_27@hotmail.com

Valla güzel fiyat arkadaşım değerlendirmeye al tavsiye ederim

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    oldugu yerde yere düşünce gidon hemen yamuldumu yahu nasil gidonmuş o öyle alüminyumdan mi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oldugu yerde yere düşünce gidon hemen yamuldumu yahu nasil gidonmuş o öyle alüminyumdan mi
    Motor yan düşünce arkadaki ayak koyma demiri ve öndeki motor koruma demiri ve direksiyonun sol elciğin üstünde kalıyo.Yani gövde yere hiç temas etmiyo.130 kiloluk yük düşmenin etkisiyle gidonu yamultuyo.Gayet normaldir yamultması.Gidonu çelikten yapacak halleri yok.Usta düzeltelim kullan eğer beğenmezsen 30 Ytl ye değiştiririz dedi.Ben de kullanıyorum hiç bir sorun yok.Alacak kişi isterse değiştirebilir.30 Ytl para değil.Bmw olsaydı 500 Ytl'ye değişirdi heralde.Honda da hem yedek parça hem de servis fiyatları çok uygun.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor yan düşünce arkadaki ayak koyma demiri ve öndeki motor koruma demiri ve direksiyonun sol elciğin üstünde kalıyo.Yani gövde yere hiç temas etmiyo.130 kiloluk yük düşmenin etkisiyle gidonu yamultuyo.Gayet normaldir yamultması.Gidonu çelikten yapacak halleri yok.Usta düzeltelim kullan eğer beğenmezsen 30 Ytl ye değiştiririz dedi.Ben de kullanıyorum hiç bir sorun yok.Beğenmeyen değiştirir.
    hacı sanki bütün yük gidonun sol elcigindemi toplandi ya sende dandik yapmişlar resmen gidonuşaka yapiyorum

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    hacı sanki bütün yük gidonun sol elcigindemi toplandi ya sende dandik yapmişlar resmen gidonuşaka yapiyorum
    Sedat hocam konuşma sen, pis YBR'ci Gitsene kendi konuna

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hacı sanki bütün yük gidonun sol elcigindemi toplandi ya sende
    Yük 3 tane noktada toplandı fakat en yüksekte kalan gidonun üzerine küt diye düştü.Ybr'nin gidonu yolda giderken yamuluyomuş diyolar

CBF 150 ybr ye on basar.Lütfen ortalığı karıştırmayın ybr'ciler

Motosikleti
    2000 ford
    cbfçiiler beni sevmiyo ya nedense

feritsolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Bir kaç fotoğraf daha paylaşayım...

hava kapalı olduğundan fotoğraflar az ışıkla çekilmiştir, güneşli bi hafta sonu daha iyilerini çekeceğimi umuyorum...
    [B][CENTER]MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR HER YAŞTA...[/CENTER][/B]

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    abi bizim motor ne yakısıklıymıs yav . Elin dert görmesin bence gunesli havadan daha bi güzel olmuş .

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    arkadaşlar, sağ gri kapağın (arka fren stop lambası ayar swicinin bulunduğu kapak) çıkartmaya çalışırken üstteki ufak vidayı yalama yaptım. Yani içi yuvarlak oldu, hiç bi şekilde yıldız tornavida tutmuyor ve çevresinden pense vs ile sıkarakta açamadım. Fabrikadan çok fazla sıkılmış, bu vidayı çıkarbilmenin bi yolu varmı ? Bunu servis yapabilirmi sizce ? Yoksa hep böyle mi kalacak ?

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, sağ gri kapağın (arka fren stop lambası ayar swicinin bulunduğu kapak) çıkartmaya çalışırken üstteki ufak vidayı yalama yaptım. Yani içi yuvarlak oldu, hiç bi şekilde yıldız tornavida tutmuyor ve çevresinden pense vs ile sıkarakta açamadım. Fabrikadan çok fazla sıkılmış, bu vidayı çıkarbilmenin bi yolu varmı ? Bunu servis yapabilirmi sizce ? Yoksa hep böyle mi kalacak ?
    İyi bir usta ise bi şekilde söker düşüncesindeyim. İnsallah bi zarar vermeden söekbilirsin...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    bi sorum daha var. cbf 150 ler için zincir muhafazalar var. Zinciri komple kapatıyor, bundan kullanan varmı ? Nereden temin edebiliriz ? bide bu aparatın motor üzerine monteli fotosu elinde olan varmı ? Varsa ve ethemmutlucan@yahoo.com.tr adresime gönderebilirse veya biliyorsa buraya ekleyebilirse çok hoş olur. Bunun ellerinde olup olmadığını öğrenmek için bayilere mail atıyorum, bazı bayiler bilmiyor ve benden fotosunu göndermemi istediler.. Bulamadım netten fotosunuda.. Daha önce sahibinden.com sitesinde satılık ilenları arasında bi kaç cbf te gförmüştüm. Ama sanırım bu motorlar satılmış..

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM

Alan derinliğini sağlamayı falan biliyorum da, bu resimdeki gökyüzünü nasıl sağladın? Photoshop mu yoksa makinenin ayarlarıyla mı?

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı gezgin_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi bir usta ise bi şekilde söker düşüncesindeyim. İnsallah bi zarar vermeden söekbilirsin...
    onu aslında bende çıkartabilirim ama üstten yani içten ulaşabilmem lazım, bu kadar motoru sökemedim açıkçası, bi zararı yok aslında o vidanın öyle olmasının ama canımı sıktı biraz.. 4000 bakımında söyliyecem artık ne yapalım.. teşk.. yorum için..

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi sorum daha var. cbf 150 ler için zincir muhafazalar var. Zinciri komple kapatıyor, bundan kullanan varmı ? Nereden temin edebiliriz ? bide bu aparatın motor üzerine monteli fotosu elinde olan varmı ? Varsa ve ethemmutlucan@yahoo.com.tr adresime gönderebilirse veya biliyorsa buraya ekleyebilirse çok hoş olur. Bunun ellerinde olup olmadığını öğrenmek için bayilere mail atıyorum, bazı bayiler bilmiyor ve benden fotosunu göndermemi istediler.. Bulamadım netten fotosunuda.. Daha önce sahibinden.com sitesinde satılık ilenları arasında bi kaç cbf te gförmüştüm. Ama sanırım bu motorlar satılmış..
    Aslında zincir koruma zincirin tamamını kapatsa cok iyi olur..
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    cbfçiiler beni sevmiyo ya nedense
    sedat sen hala yaşıyon mu:DP onu bunun motoruna laf atmaya bayılıyon sen ya ehuehu

feritsolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alan derinliğini sağlamayı falan biliyorum da, bu resimdeki gökyüzünü nasıl sağladın? Photoshop mu yoksa makinenin ayarlarıyla mı?
    ps de renkleri düzenleyince gökyüzündeki bulutlar fotoğrafa bu şekilde yansıyor HDR tekniği ile ortaya çıkıyor diyebiliriz.
    [B][CENTER]MOTOSİKLET ÖZGÜRLÜKTÜR HER YAŞTA...[/CENTER][/B]

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    cbf 150 nin beygiri kaç arkadaşlar?bi arkadasım yeni aldı ama beygirini bilmiyo bana sorup duruyo bilen arkadaş varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler