Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı CoyoteVFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtremi aldım K&N forumdan Erdal abiye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Yeni katılan arkadaşları doğru bir seçim yaptıkları ve senelerce başka motosiklet alamayacakları (başka hiçbir motosikleti beğenmeyeceksini ) için tebrik ediyorum.
    @engin sende ART üyesiymişsin ayrıca bir kanım kaynadı ;)
    @fuar murat abi Erdal abi ve tabiki EMRECİĞİM ile gayet güzeldi.
    @ergin görüşemedik :(
    Orhancığım, ilk önce şu telefonunda ki whatsappte ki mesajlarına baksan çok daha iyi olacak canım benim.

Ulen hem Erdal ile tanıştıran biziz sonrada yok forumdan falan. Ne forumu ulen? Sugarboy dedik bağrımıza bastık adam iki dakikada satış.

Eskişehir'de festival de tanışmadın mı? Bu arada ne Eskişehirmiş arkadaş. Orada tanıştığım herkes ile konuşuyoruz görüşüyoruz halen. İşte motorcu kültürü.

Yahu arkadaş bu askerlik mesleğinde millet ne kadar unutkan oluyor yaw. Bu arada teşekkürlerini ileteceğim kendisine.

Arkadaşlar sanırım bu seneki festival prgramında bir aksaklık bir aksilik olmaz ise YENGEN vizesi tamamdır. Bu sene sürtük gibi gezeceğim bütün festivalleri. Daha redbull'un tadına varamadım. [COLOR="Silver"]

Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilindiği üzere vfr mi yeni aldım ve almadan önce bir çok vfr ye baktım baktırdım burada yeni arkadaşlar üye olan yada olmayan kardeşlerimiz için hangi vfr alınır hnagisinde ne var ne yok şeklinde bir başlık atmak istiyorum umarım faydalı olabilirim sonuçta forum ortamı faydalı paylaşımlar içindir... herkese saygılar...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...56161540/detay

Motor daha önce Nntalya Alanyada Can diye bir şahıstaydı. Can kardeşimiz oldukça bilinçli bir binici... malum apache tipten motor alınmaz ancak motor komple boyalı ( depo dahil ) sağ grenajda düşmeden ötürü çatlak var plastik kaynağı yapılmış ve boyanmış renk farkı olunca sol grenaj da boyanmış, mekanik kısmı çok güzel dendi, fakat boya takıntısı olan arkadaşlar uzak dursun, jantlar ikinci sahibindeyken 2008 rengine boyanmış boya rengi tam tutmamış ama renk sarı. şu an satan arkadaş 14.500 e aldı motoru şu anda karlı satmak istiyor km si geriye çekildi motorun bir önceki satışta km si 38000 km idi oda zaten 48000 km den çekilmişti... tekrar yetkili honda servisine baktırılması gerek...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44679158/detay

sahibininde ilanda dediği gibi motor komple boyalı boya kalitesi güzel ancak yine boya takıntısı olan arkadaşların uzak durması gereken bir motor. sahibi motoru honda servisine dahi götürüp göstermiyor alacak kişi illa ustası ile gelsin diyor, gerisini siz düşünün. km konusunda birşey diyemem...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...43124637/detay

şu anki kullanıcısı kesinlikle tam bir apache. bu motorda 3500 ile 5000 tl masraf söz konusu sahibi kesinlikle fiyatta indirim yapmıyor sağ grenaj boyalı ( düşme esnasında debriyaj tası da hasar gördüğünden tas da boyalı ) egzantrik zincirinden ses geliyor motor akü buji ve lastik istiyor lastikler 2011 model ve tas dan da ses geliyor... km si daha önce düşürülmüş olabilir.

yeni vfr alacak arkadaşlara yardımcı olmak adına bir yazı yazdım umarım ters tepki almam... saygılar sevgiler...
    Valla bence süper bir bilgi olmuş. Ters tepki olacak hiçbir şey yok bence. Tek kelime ile şapka çıkartıyorum

Bu arada Engin hoşgeldin arkadaşım. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

hava filtremi aldım K&N forumdan Erdal abiye yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Yeni katılan arkadaşları doğru bir seçim yaptıkları ve senelerce başka motosiklet alamayacakları (başka hiçbir motosikleti beğenmeyeceksini ) için tebrik ediyorum.
    Alıntı marlox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emrah, Düzgit kardeşim :-) ;-)
    Süperdi. hiç güleceğim yoktu iyi geldi vallahi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Bu arada radarımıza bir VFR daha almak zorunda kaldık gibi gözüküyor.
    Fuar'da motorlara baktık ama genel olarak VFR'den sonra motor konusunda alacak motor bulamadığımız için tükenmişlik sendromuna tutulduk mu girdik mi, ne halt olduğumuzu bizde çözemedik.

Kısaca bu gidişle galiba 2. VFR için araştırmalara başlayacağız.
    wolrath, T R O E ve CoyoteVFR bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    sym joymax
    merhabalar arkadaşlar.forumunuzu uzun süredir takip ediyordum.çoğu yorumunuzu okudum ve bana çok yardımcı oldunuz ve bende olmazsa üye olıyım vfr 800 lü arkadaşlarla ortak bi paylasımımız olsun dedim.kendimden bahsediyim biraz.2009 model 11. ay çıkışlı beyaz vfr 800 kullanıcısıyım.motorumu alalı 1.5 sene oldu.daha önce 250 cc, 600 cc ve 1000 cc motorları kullandım.vfr800 de kendimi buldum ve şimdilik çok şükür birbirimize güzel yarenlik ediyoruz.fuardan pirelli angel gt takım lastik aldım.nasipse bu hafta sonu takılacak.daha önce motul yağ almıstım onuda hafta sonu yag değişiminde eklicem motoruma ve hiflo yag filtresi aldım onuda hafta sonu takıcaz.yani sezona tam takım girecem nasipse.nacizane paylasımlarım olur işallah.3 yıldır gopro sahibiyim.gezilerimi turlarımı cekmeyi ve foto video paylasmayı severim.konyada yasıyorum ve yasım 33.benim white angel motorumun birkaç resmini ekliyim sonra fake vs muhabbeti olmasın herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

buda yeni kaskım

ykocabay ve T R O E bunu beğendiler.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Hoşgeldin _RoMeO Beyaz VFR'n çok güzel çok yakışıklı duruyor. Kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Günaydın herkese...

Çok özledim beeeee...

wolrath bunu beğendi.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    White angel fa yi almadan once teklif almistim maasallah.
    T R O E bunu beğendi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Orhan maalesef öyle oldu, hayırlısı, bir dahaki buluşmaya inşallah...

Ozan, hayırlı olsun şimdiden

Romeo, hoş geldin başlığa ve aramıza, kazasız belasız keyifle kullanmanı dilerim... Beyaz istediğim renkti ama maalesef ben alırken yoktu... Bu arada rumuz yerine isimle hitap etmek daha çok hoşumuza gidiyor burada...
    CoyoteVFR ve T R O E bunu beğendiler.

CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    K&N filtreyi 170 liraya aldım dostum ben. EMRE'ninde dediği gibi forumdan değil Eskişehir festivalden tanışıklığımız var Erdal abiyle. Emre ben watssup işine hala ısınamadım pek kullanmıyorum bu sebeple aklıma gelmiyor. Çok sektirmemişsindir umarım hemen bakıcam. Seni seviyorum imza Şugar boy :D
    marlox ve Ali İMANCI bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın dostlar...

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Günaydın herkese.Romeo hoş geldin aramıza.Bende isimle hitap etme taraftariyim.
    Bu arada bir Dalyan manzarası görüyorum,cok severim orayı ben.Oradanda bir Marmaris yapılmış sanırım.Tekerin düz bassin hep.

Motosikleti
    Bu güzel güneşli günden herkese günaydın, gününüz keyifli sürüşle geçsin

İsimle hitap etme konusunda; herkes ya rumuzunun altına ya da imza bölümüne ismini yazsa nasıl olur?
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    sym joymax
    arkadaşlar ilgi ve alakanıza çok teşekkür ederim sağolun.isimle hitap etme konusu tabiki kişisel nasıl isterseniz öyle olsun.fakat şunuda belirtmek isterim.1998 yılından beri arkadaşlarım,hocalarım,akrabalarım genelde beni yakından tanıyan herkes bana romeo der.bu nicki bu sebeple netteki her ortamda kullanırım ve sanal bir isimden ziyade benimle özdeşleşmiş sadece kimliğimde yazmayan ve çevremde kime sorsanız bilinen bir nickim aynı zamanda ismim var.yani romeo diye seslenseniz yadırgamadan cevap verecek birisiyim.ama isim diyorsanız oda olur farketmez.ismim ahmet arkadaşlar.ikisininde gideri olur ama ahmet dediginizde hangi ahmet bissürü var.ama romeo tek yani benim için.neysee bugün angel gt lastiklerimi taktım.motul yağımı motoruma kavuşturdum ve yağ filtremide değiştirdim.yalnız merak ettigim şuki.lastiği takarken arka lastiği çizgilerine göre doğru takıyoruz.akış yönüne göre ama ön lastigi neden ters takıyoruz.şekilleri arka lastigin tersine göre.bunun mantıklı bir açıklamasını yapabilecek bir arkadaş varsa içimdeki merakı gidermiş olacak.şimdi birazda bugünden fotolar.

T R O E bunu beğendi.

Ali İMANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar kısa süre önce aradığımı duyurduğum 2008 siyah VFR mi aldım. Bazılarınızın sitede bu motoru gördüğünü tahmin ediyorum. Yarın lastik değişimi dahil bakıma girecek. KN filtrelerin sahtelerinin piyasada dolandığını duydum. Bana KN filtre konusunda yardımcı olabilecek arkadaşım var mı? Birde iridyum buji olarak ne kullanıyorsunuz? Hepinize reelde de tanışma umuduyla kazasız bir sezon diliyorum.

TAYFUNBORA, T R O E ve Emrah Düzgit bunu beğendiler.

Motosikleti
    Ali hoş geldin, hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız keyifle kullanmanı dilerim. Bujileri ebay den ngk almıştım uygundur fiyatı buraya göre.
    Ali İMANCI bunu beğendi.

Ali İMANCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ergin teşekkür ederim. Ebaydan hiç alışveriş yapmamıştım. Bildiğim en son limit 200 $ dı. İlginç bir ayna da buldum gixxer gibi sinyalli.
    marlox bunu beğendi.

Motosikleti
    sym joymax
    Ali bey hayirli olsun.kazasiz belasiz cezasiz keyifli surusler dilerim.vfr candir.gule gule kullan..
    Ali İMANCI bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Ali Bey hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim. Ayna konusunda orjinallerden şaşmayın derim. Orjinal harici diğer aynalarda titreme oluyor ayrıca bağlantı bölümünde problem yaşanabiliyor. K&N filtreyi şimdiye kadar kullandığım tüm motosikletlerimde kullandım. Genelde Adana'da bir arkadaşım var İngiltere'den direkt getirtiyor. Euro kurundan dolayı 230 240 TL. ye geliyor. Fuar zamanı Orhan İstanbul'da almıştı fiyatını hatırlamıyorum ama 200 TL'nin altındaydı. Önemli olan orjinal olması normalde rengi bordo ama bazı sahtelerin rengi turuncu...
    Ali İMANCI bunu beğendi.

CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    Ali abi hayırlı uğurlu olsun doğru tercih olduğunu ilerleyen zamanlarda daha çok anlayacaksın.Ben yeni aldım K&N filtreyi 170 TL + kargo ücreti verdim. Erdal abi var forumdan Emre ve Ergin'in arkadaşı sağolsun o yardımcı oldu. İlgilenireniz Erdal abiye rica edelim satıcı arkadaşın numarasını isteyelim.

T R O E ve Ali İMANCI bunu beğendiler.

Motosikleti
    Günaydınlar, iyi haftalar...

Emrah Düzgit, Ali İMANCI ve T R O E bunu beğendiler.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kasa vfr izmirde 3 adet var sanırım biri kırmızı biri siyah diğeride siyah beyaz ama siyah olanıda siyah beyaz olanı da aynı muhitte gördüm aynı şahıs olabilir fakat her halükarda iki adet var ;-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:57 ----------

eşimle Aydın ilinden geçerken trafik ekipleri tarafından durdurulup arka çanta ( topcase ) ruhsata işlimi değilmi münakaşası yaşamış bulunmaktayım...

Sonuçta; polis memuru ile çay içip, enseye tokat muhabbeti yapsak ta, aklımda soru işaretleri bulunmakta...

Trafik kurallarımızda nakliye amacı ile kullanılan motorlarda, arka çantaların ruhsata işlenmesi gerektiğini biliyorum ancak, bizim motorlarda (( fabrika çıkışı olmasına rağmen )) böyle bi uygulama olmasını mantıklı bulmuyorum...

bu sabah mesaim başladığından beri ilgili yazıyı aramaktayım fakat bulamadım... polis memurunun bana gösterdiği yazı 2014 tarihliydi. internette bulduğum bütün yazılar 1997 - 2013 yılları arasında yazılmış kanunlar...

Acaba sizlerin bu konu ile ilgili bilgisi varmı ?
    Böyle bir kanun varsa ne yapabiliriz ?

saygılar sevgiler...

http://gundem.bugun.com.tr/25-milyon...-haberi/205047

http://www.7tepemotosikletkulubu.com...islenmesi.html

kisama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar merhaba
    içimde buruk bir heyecan var. Sizlerle paylaşmak ve tavsiyelerinizi almak istiyorum. Hafta sonu Honda Pan-europan inceleme ve kullanma fırsatım oldu. Çok da hoşuma gitti. VFR yi satıp alsam mı diye düşünceler içindeyim. Daha önce pan kullanan varsa kıyaslayabilir mi?. Yada bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler