Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Zaten topiğin en önemli amacıda bu değil mi? Bilgi paylaşım... Sürmeyi herkes biliyor. Mühim olan iyi bir kullanıcı olmak için başkalarının senden önce farkına vardığı nüansları deneme yanılma yerine tecrübelerden öğrenmek...
    ihakanvardal bunu beğendi.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Ne güzel işte bilgi paylaşımı yapılıyor bir zamanlar benim de (herkesin olduğu gibi) bir başlığım (Ben ve VFR'm) vardı bilgi paylaşımı yapıldığı için bu başlıkla birleştirildi... Ne güzel ne güzel kuşlar kelebekler ne güzel

Borris07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250>Kawasaki Z750>Honda VFR800...
    Slm arkadaşlar,

Aranızda HGS kullanan var mı? Var ise bir sorum olacak.Biraz önce PTT'den HGSnin kart şeklinde olanlarından aldım.Ruhsatın içine koydum.Ruhsat da montun göğüs cebinde.Sizce gişeden geçerken okumama gibi bir problem yaşar mıyım? Teşekkürler.

Ben aldim 1 ci sinif band shellden yapistirdim cama bantla okumadi:d hep anadolu yakasinda oldugumdan kullanmiyorum diye kendi yapiskaniyla yapistirmadim bir kartliga koyup oyle kullanmayi dusunuyorum benimde sorum size olsun ozaman motorsiklet icin ozel sinif varmi :d

ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    Alıntı Borris07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar,

Aranızda HGS kullanan var mı? Var ise bir sorum olacak.Biraz önce PTT'den HGSnin kart şeklinde olanlarından aldım.Ruhsatın içine koydum.Ruhsat da montun göğüs cebinde.Sizce gişeden geçerken okumama gibi bir problem yaşar mıyım? Teşekkürler.
    Yok arkadaşım ben denedim okumuyor. Bizim motorlarda hararet göstergesinin olduğu kısımda bir boşluk var ben oraya kartı dikey sıkıştırıyorum gişelere geldiğimde ordan alıp okutup öyle geçiyorum. Dikkat etmen gereken tek şey okuturken beyaz kısmının kameraya hgs yazan kısmının sana bakması çünkü diğer türlü elinde tutsan bile okumuyor başıma geldi.
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Ben HGS alırsam, İpone yada akıllı telefonların konulduğu su geçirmez kol bantları var onlardan kullanmak sanırsam en mantıklısı.

Evet,hafta sonu havalar nasıl ve bir şeyler yapmayı düşünüyor musunuz?

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Arkadaşlar, hgs için şöyle bir taktik uygulayabilirsiniz. Etiketi şefaf Cep telefonu cam koruyucusu içine yerleştirdim. Sonra şeffaf bir poşetin içine koyup arkasından çift taraflı bantla yapıştırdım. Buradaki amaç etiket okumaz ise etiketin bozulmasını önlemek, diğer artısı su ve kirden korunabiliyor.

Yapıştırdığım yer ise, Ön cam'ın alttaki siyahla beyaz bitimi arasına yapıştırdım. El girmeyecek şekilde bir yer olduğu için sökülmeside çok zor, yalnız üzerini şeffaf koli bantı ile tekrar sabitlemeyi unutmayın. Buradan rüzgar geldiği için zamanla buradan çıkabilir.

Köprü ve kocaeli gişelerinden geçtim sorunsuz okudu.
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    Ben cumartesi binerim motora büyük ihtimalle, geçen hafta da binemedim çünkü. Pazar günü de yağmurlu görünüyor zaten. Cumartesi için tekliflere açığım...

Motosikleti
    VFR 800
    Hadi yaaa...

Hava durumuna bakmadım ben pazar günü için. Eğer yağmurlu ise kötü.

Cumartesi de işteyim. Pazar gününe bakmak lazım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:56 ----------

İstanbulccc ve Borris sizleri hiç göremedik aramızda.

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Selamlar, şu iş ve taşınma telaşını atlatır atlatmaz gezilerinize bende katılırım inşallah, Ergin selamlar tekrar
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    Kerim Merhaba,
    Demek telaşların yüzünden sesin çıkmıyordu, her şeyin bir an önce yoluna girmesini diliyorum senin için...
    İlk fırsatta en azından bu başlığa girip yorum yapan tüm VFR'cileri bir araya getirelim derim...

Motosikleti
    Arkadaşlar Selamlar,

İşlerimdeki aksaklıklar yüzünden motorumu satıyorum haberiniz olsun buda ilanı
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-orijinal-vfr-800-121144485/detay/
    Dr. Seuss

Motosikleti
    Hayırlısı olsun Hakan, aksaklıkları halletmeni dilerim...

Motosikleti
    VFR 800
    Hakan üzüldüm.

Dün akşam ilanlara bakarken görmüştüm ilanını,ben herhalde race makineye geçmek istediğin için yada yakıtından şikayet ettiğin için satmak isteyeceğini düşünmüştüm.

Hayırlısı olsun umarım satmaya gerek kalmadan sıkıntılarını atlatırsın.

Motosikleti
    Eyvallah Abiler, yakıtıyla baş edemiyorum ve malumunuz 2 ay sonra baba oluyorum VFR çok yordu maddi anlamda ve çok masraf yaptım hayırlısı olsun dediğiniz gibi. VFr yi sattıktan sonra idarelik bir tane pcx alcam işe git gel için onla artık idare eder sonra daha iyi bir makine alırım.
    İyi dilekleriniz için sağolun
    Dr. Seuss

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı ihakanvardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Abiler, yakıtıyla baş edemiyorum ve malumunuz 2 ay sonra baba oluyorum VFR çok yordu maddi anlamda ve çok masraf yaptım hayırlısı olsun dediğiniz gibi. VFr yi sattıktan sonra idarelik bir tane pcx alcam işe git gel için onla artık idare eder sonra daha iyi bir makine alırım.
    İyi dilekleriniz için sağolun
    Hayırlısı olsun Hakan...
    İnşallah düzeltirsin sıkıntılarını...
    ihakanvardal bunu beğendi.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Ohh spazar napiyoruz dicemde motordaki sigorta sorunu degismekle gitmedi calistirdigimda bir daha atti yarin ali ustaya gidicek bir sorun olmazsa pazar gunune varmi bir planimiz arkadaslar katilmak isterim

Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı smerty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohh spazar napiyoruz dicemde motordaki sigorta sorunu degismekle gitmedi calistirdigimda bir daha atti yarin ali ustaya gidicek bir sorun olmazsa pazar gunune varmi bir planimiz arkadaslar katilmak isterim
    Pazar günü hava kötü görünüyor,çok bulutlu diyor.Yağmur var mı,bilemiyorum.

Ama ben çıkmak istiyorum,yarın tekrar haberleşiriz zaten. eğer gözümüz keserse çıkalım derim. Aa bir de ben hanımdan izin alabilirsem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

İnternet'ten bakınca Pazar yağış gözüküyor. Yine de o gün yine bakarız.

Tamam pazar sabah 10 da foruma bakalim bulusucaksak yazalim katilan katilsin bakalim benim motor yarin bir servise gitsinde umarim hemen bulurlar saseyi

Motosikleti
    Moto Guzzi Griso (2007) HD Sportster XL (1997)
    İyi günler herkese. Bir motor buldum ama sahibi bu motorun v-tec sisteminin arızalı olduğunu söylüyor. Bunu bir çözümü varmıdır?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler