Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ihakanvardal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800, Suzuki Hayabusa gsxr 1300
    bi foto da benden olsun dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:41 ----------

Uploaded with ImageShack.us[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:46 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

İlk resimi yıkadıktan sonra çektirmiştim. Sonaxın hızlı cilasını alıp bir güzel parlatmıştım o gün. Tavsiye üzerine aldım ve tavsiye ederim
    T R O E ve akira2012 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Çok güzel fotolar...
    Paylaşım için teşekkürler...
    Yaw.. bu motorada her renk yakışıyor maşallah...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    Ya acaba jantlarımı altın sarısına boyatsam mı? Şeytan dürtüp duruyor. Ne kadar sağlıklı olur bilen var mı? Yani bir kaç ay sonra boyası atarsa çok çirkin durur
    “Don't cry because it's over, smile because it happened.”
    Dr. Seuss

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı ihakanvardal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya acaba jantlarımı altın sarısına boyatsam mı? Şeytan dürtüp duruyor. Ne kadar sağlıklı olur bilen var mı? Yani bir kaç ay sonra boyası atarsa çok çirkin durur
    Aynısını ben de düşünüyorum. Boyası atmasına atmaz da orjinali bozulmuş olur o beni düşündürüyor... İlerde satarken (satmayı düşünmüyorum!!! ) 2006 nın orjinal jantları sarı değil noooldu da sarıya boyattın derler mi ? acabaaa...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Acaba jantlarımı altın sarısına boyatsam mı? Şeytan dürtüp duruyor. Ne kadar sağlıklı olur bilen var mı? Yani bir kaç ay sonra boyası atarsa çok çirkin durur
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinali bozulmuş olur o beni düşündürüyor... İlerde satarken 2006 nın orjinal jantları sarı değil noooldu da sarıya boyattın derler mi ? acabaaa...
    Kaliteli işçilikle atması mümkün değil boyanın ve aksine tercih sebebi olur bence Altın sarısını bilemiyorum ama mat bronzun gideri var
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    Fırın boya yaptırırsn kolay kolay bişey olmaz.daha önce bi arkadaşım adpazarında yaptıdı.2 yıl kullandı ve motorunu sattı.kullandığı süre Arfında hiç bozulmadı,dökülmedi.işçiliğine güvendiğin bi adreste yaptırabilirain.Ama satarken ben alacağım makinenın orjinal olması daha ilgimi çekiyor.İyi düşünmek ve buna göre karar vermek lazım
    birde resimleri nasıl yüklediğini anlatır mısın,özellikle hangi resim paylaşım sitesini kullanıyorsun.
    topiği canlandıralım azcık

---------- Post added at 18:28 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

Arkadaşlar,bu ayın sonunda motorun yağını değiştirmeyi planlıyorum.Mobil1 15 50 koyacağım.Siz makinanızda hangi markayı tercih ediyorsunuz?Tavsiye ve deneyimlerinizi bekliyorum....
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

Motosikleti
    http://imageshack.us/ buraya girip üye oluyorsun. Sonra istediğin fotoyu yüklüyorsun o siteye. Yükledikten sonra o site sana bi tane ''forum link'' veriyor. o linki buraya yapıştırıyorsun. ilk başta sadece link olarak gözüküyor ama ''cevapla'' dediğinde foto otomatik çıkıyor. bu kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:02 ----------

Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bizim motorlarda arkada tutacak vardır ama malesef bende yok. Hondanın servisine sordum 400-500TL arası fiyat aldım. Tabiki inanılmaz pahalı. Eğer aranızdan satmak isteyen olursa yada satılan başka bir yer biliyorsa lütfen bana özelden msj atsın.

Teşekkürler

Uploaded with ImageShack.us
    Dr. Seuss

tolgatumlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer8 2014
    e bay dan sorgulamanı tavsiye ederim
    ihakanvardal bunu beğendi.
    2006 Honda CBR600F,2005 Suzuki V strom dl650, 2005 Yamaha fz6fazer,2006 Honda VFR800abs,2005 Suzuki GSX-R600,Honda CBF1000abs,Yamaha fz6fazer,Suzuki GSX-650F,SuzukiGSR600,Honda CBF600abs,Suzuki SFV650 abs gladius,Honda VFR800abs,Suzuki GW250 inazuma, Yamaha Fazer8

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    [/COLOR]Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bizim motorlarda arkada tutacak vardır ama malesef bende yok. Hondanın servisine sordum 400-500TL arası fiyat aldım. Tabiki inanılmaz pahalı. Eğer aranızdan satmak isteyen olursa yada satılan başka bir yer biliyorsa lütfen bana özelden msj atsın. [/QUOTE]

Hakan motoru kimden aldın? Artçı tutamaklarını söktükten sonra mutlaka saklamıştır diye düşünüyorum, motoru aldığın arkadaşı bir yokla bence...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

Önümüzdeki bakımda (30000km.) bujileri değiştireceğim, burada tanesi 60-70TL gibi rakamlara satılıyor, şu adresten;

http://www.ebay.co.uk/itm/4-x-NGK-IMR9B-9H-4888-LASER-IRIDIUM-SPARK-PLUG-HONDA-VRF600-VRF800-Eqv-VHN27Z-/160899756624?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM& hash=item25765f7250

4 buji için kargo dahil 114,73TL ödedim. Geçen hafta çarşamba ödemeyi yaptım bugün elime geçti. İhtiyacı olanlar için...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Hakan, karbon fiber olanı var ebay de... Fiyat tuzlu... http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-VFR800-Carbon-Fiber-Rear-Handle-Bars-/130645977187?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item1e6b1b6863
    gama bunu beğendi.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Merhaba Ergin nasılsın? Bujilerin etkisi nasıl acaba?

Daha önce bu markanın bujilerini kullandın mı hiç?

Gerçekten de fiyatı çok makul! Bir de bilindik markalar Champion yada Bosch marka bujilere göre dayanım ve performansı nasıl?

Motosikleti
    Sağolasın Emre, iyidir, sen nasılsın?

VFR kullanım kitabında bizim ülke şartlarımız için DENSO VNH27Z ve NGK IMR9B-9H kullanılması gerektiği belirtiliyor, üzerinde Denso ile geldi, fiyat araştırırken Denso'yu sadece serviste bulabildim (doğru hatırlıyorsam) tanesine 80TL demişlerdi. Yurt dışında da Denso, NGK'ya göre daha pahalı. Kitapçıkta da belirtildiği için ben daha uygun fiyatlı olan NGK'yı tercih ettim.

Kitapçıkta belirtilen markalar arasında performans farkı olacağını zannetmiyorum. Diğer markaları da kitapçığında yazmadığı için kullanmayı düşünmedim...

Motosikleti
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bizim motorlarda arkada tutacak vardır ama malesef bende yok. Hondanın servisine sordum 400-500TL arası fiyat aldım. Tabiki inanılmaz pahalı. Eğer aranızdan satmak isteyen olursa yada satılan başka bir yer biliyorsa lütfen bana özelden msj atsın.
    Hakan motoru kimden aldın? Artçı tutamaklarını söktükten sonra mutlaka saklamıştır diye düşünüyorum, motoru aldığın arkadaşı bir yokla bence...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:50 ----------

Önümüzdeki bakımda (30000km.) bujileri değiştireceğim, burada tanesi 60-70TL gibi rakamlara satılıyor, şu adresten;

http://www.ebay.co.uk/itm/4-x-NGK-IMR9B-9H-4888-LASER-IRIDIUM-SPARK-PLUG-HONDA-VRF600-VRF800-Eqv-VHN27Z-/160899756624?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM& hash=item25765f7250

4 buji için kargo dahil 114,73TL ödedim. Geçen hafta çarşamba ödemeyi yaptım bugün elime geçti. İhtiyacı olanlar için...

http://img585.imageshack.us/img585/9998/dsc0030pu.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:39 ----------

Hakan, karbon fiber olanı var ebay de... Fiyat tuzlu... http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-VFR800-Carbon-Fiber-Rear-Handle-Bars-/130645977187?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item1e6b1b6863[/QUOTE]

ergin yardımın için çok sağol, eski sahibi de ben böyle aldım demişti tekrar sorarım bir önceki sahibine sorar oda. Fiyat çok 189 dolara onu alcagıma gider servisten orijnalını takdırırım. Bu ara bujilerin servisdeki fiyatı sanırsam 70 TL ?
    Dr. Seuss

Ustunalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI 250 R, Honda VFR 800
    Tekrardan Merhaba Herkese,

Öncelikle Hakan ve Emre olmak üzere burada bilgi paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Bana VFR konusunda çok yardımcı oldunuz. Bugünün benim için Tarihteki önemi kadar ayrı bir önemi var artık. 18 Mart itibariyle bende Kawasaki 250 R dan sonra Honda VFR sahibi oldum. Pazar günü çok kötü bir gün geçirmeme rağmen bugün sonu itibariyle artık çok mutluyum. Artık tecrübe edindikçe burdan sizlerle paylaşımda bulunurum. Herkese iyi Akşamlar.

Motosikleti
    Alıntı Ustunalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Öncelikle Hakan ve Emre olmak üzere burada bilgi paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Bana VFR konusunda çok yardımcı oldunuz. Bugünün benim için Tarihteki önemi kadar ayrı bir önemi var artık. 18 Mart itibariyle bende Kawasaki 250 R dan sonra. FHonda VFR sahibi oldum. Pazar günü çok kötü bir gün geçirmeme rağmen bugün sonu itibariyle artık çok mutluyum. Artık tecrübe edindikçe burdan sizlerle paylaşımda bulunurum. Herkese iyi Akşamlar.
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifle kullanmanızı dilerim. Fotoları bekliyoruz...

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA

Öncelikle Hakan ve Emre olmak üzere burada bilgi paylaşan herkese çok teşekkür ederim. Bana VFR konusunda çok yardımcı oldunuz. Bugünün benim için Tarihteki önemi kadar ayrı bir önemi var artık. 18 Mart itibariyle bende Kawasaki 250 R dan sonra Honda VFR sahibi oldum. Pazar günü çok kötü bir gün geçirmeme rağmen bugün sonu itibariyle artık çok mutluyum. Artık tecrübe edindikçe burdan sizlerle paylaşımda bulunurum. Herkese iyi Akşamlar.
    Hayırlı olsun... Kazasız keyifli sürüşler diliyorum...

Motosikleti

Hayırlı uğurlu olsun Alper, demek kavustun motoruna.Çok sevindim! ALLAH kaza bela vermesin, nazarlardan korusun. Umarım 2006 dır
    Hayırdır alırken bir aksilik mi oldu?
    Dr. Seuss

t_erel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda VFR
    Arkadaşlar ilanım günceldir...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-bakimli,temiz-ve-acil-117474683/detay/

Motosikleti
    Cumartesi hava güzel görünüyor VFR toplaşması yapsak mı???

Motosikleti
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi hava güzel görünüyor VFR toplaşması yapsak mı???
    Beni listenin en başına yazabilirsin üstad
    Dr. Seuss

Cumartesi calisiyorum pazara uyarim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler