Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah Düzgit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 8 ABS 2016
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydınlar, iyi haftalar...

Alacak olsaydım, aklımdaki sorular şunlar olurdu;
    1. Kaza kaydı var mı?
    2. Motosikletin kaçıncı sahibi?
    3. Tanıdıklarımdan sahibini tanıyan var mı? Varsa nasıl biri? Temiz titiz mi?
    4. Servis kayıtları var mı?

En önemlisi aslında şudur belki de; gider bakarım içime sinip sinmediğine karar verdikten sonra sinerse tanıdığım güvendiğim bir yere ekspertiz yaptırıp alıp almamaya karar veririm.

Ergin abiye katılmakla birlikte sanırım vfr dünyadaki en sağlam motorlar arasında ilk 5 e girer. Mekanik sağlamlık uzun ömürlülük vs... anlamında söylüyorum bunu. Dolayısıyla motor sürekli red line larda gezmemişse 50.000km deki bir vfr nin motoru daha ömrünün çeyreğini doldurmamıştır. Bunun dışında şasi sağlamsa, boya takıntınız yoksa (belki sağında solunda boya vardır) yağı, filtresi zamanında değişmişse birde ekspertiz raporuda temizse alın gitsin.

Lastiklere dikkat edin. Genelde satıcıların %90 ı lastik ne durumda olursa olsun bir sezon iki sezon çıkarır diyor. Ben vfr mi aldığımdada bana denen oydu ama eve nasıl geldim bir ben bilirim. Buz pateni yapıyomuş gibi hissetmiştim kendimi. Yeni bir takım lastikte bugün 1.000TL+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Değerli bilgiler için teşekkür ederim. Motorum bu aralar satıldı satılacak gibi bakalım hayırlısı tabş. Almaya gitmeden önce exxpertiz yaptırıp ona göre alıcam tabi... Çok saolun.

CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    valla VFR kullanıp da kötü motor diyebilecek biri olduğunu düşünmüyorum ben. Geçen sene bu zamanlar aldım 20.000 deydi şuan 24.000lerde sadece sol granajın altında bir karış lokal boya vardı. Birde ben ART sürüş eğitiminde sağ granajın alt kısmını sürttüm fakat boyatmadım yaklaşık 10 cm büyüklüğünde ve 4 cm genişiliğinde bir sürtüğüm var. Motosikletim aldığımda soluna yatmış biraz kafa granjının alt kısmı sürtmüş çıkıntı olan kısım çigi halinde boyası kalkmış siyah astarı görünüyor. Lastikler bitikti alır almaz üzerine binmeden 2 lastik aldım bana 19.000 - 19.500 e mal oldu satarmısın deseler 21.000 den aşağı vermem. Marlox fiyatlar biraz yüksek bu doğru fakat temiz bir şey bulursan senin düşüncende aynı olacak VFR hastalık derecesinde bağımlılık yapıyor insanda.
    marlox bunu beğendi.

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Marlox Ergin'e katılıyorum. Öncelik içine sinip sinmemesi sana göz kırpıyorsa güvenilir bir yere expertiz sonra al
    marlox bunu beğendi.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Günaydın benim motor satıldı şimdi paramızı cebimize koyup motor arama faslı başladaı hepimiz için hayırlısı olsun
    CoyoteVFR bunu beğendi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Günaydınlar...

Emrah Düzgit, wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Selamlar, dün gece aşağıdaki ilanı kendi motosikletimin fotoğraflarıyla gördüm. Benimle bir ilgisi yoktur. İlanı görünce motorum çalındı sandım. Baktım ki İlanı veren kişi bir şey danışmak için uğradığım şaşmazda bir usta, mekan ustanın dükkanı, motor benim. Hatta bazı chopper'cı arkadaşlarım da bu ustaya gidiyor ve seviyorlar.

Gece yarısı; Ben aradığımda ilk başlarda açmadı, hemen ilanı kaldırdılar. Sonra mesajlarımın üzerine geri döndü ve "Ne motoru ne ilanı gibi" konudan haberi yokmuş gibi davrandı. Sonra itiraf etti; Benden habersiz olarak benim motorun fotoğraflarını kendi tamiranesinde çekmiş. Bir arkadaşının kazalı ve kilometresi düşürülmüş VFR'sinin fotoğraflarını çekemeyince benimkinin fotoğraflarını (plakası görünecek şekilde) benden izinsiz olarak kullanmışlar. Önce arkadaşın motoru ilanı o vermiş dedi, sonra benim alakam yok sadece ilanı verdim dedi. İlanı veren ben değilim sadece topluyoz dedi.

Sonuç olarak cumartesi günü bu ilan verildiğinde gören arkadaşlar olduysa, ve özelikle motorun eski sahibi, bu ilanın benimle ilgisi yoktur. İlanın oradaki bilgilerle de ilgisi yoktur. Aldıktan sonra üzerine çok çok fazla kar koyup satıyormuşum gibi anlaşılmasın.

İlgili ilan;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...54112746/detay
    ilan no:154112746

Bilginize...
    wolrath, CoyoteVFR, T R O E ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    Saçmalığa bak yaa. :-)

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Günaydın herkese...

Marlox aşağıdaki ilan bahsettiğim 2005 in ilanı incele bir istersen...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...54463900/detay
    erginturhan ve akira2012 bunu beğendiler.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Motosiklete binmeye başladığım günden bugüne kadar tek bir motosiklet tarzı hoşuma gidiyor.

Sanırım katıksız sport touring'ciyim. Bu tarz içinde 1200F'e resmen aşığım ne vergisi ne yakması falan umurumda değil.

Bugün bana seçim şansı verseler; VFR1200F, VFR800F ve FJR1300 arasında seçim yapardım.
    erginturhan, CoyoteVFR, T R O E ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA VFR 800
    http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=237 BU HABERE BAYILACAKSINIZ AYIRCALIKLIYIZ, GERÇEKTEN ÇOK AYRICALIKLI. BİR KEZ DAHA DOĞRU MOTORU KULLANDIĞIM İÇİN ONUR DUYDUM.
    T R O E ve marlox bunu beğendiler.
    Önce viraja girip de sonra nasıl çıkacağını düşünen aptallardan olma...

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklete binmeye başladığım günden bugüne kadar tek bir motosiklet tarzı hoşuma gidiyor.

Sanırım katıksız sport touring'ciyim. Bu tarz içinde 1200F'e resmen aşığım ne vergisi ne yakması falan umurumda değil.

Bugün bana seçim şansı verseler; VFR1200F, VFR800F ve FJR1300 arasında seçim yapardım.
    Sana katılıyorum seçim üçlemesinde...

Alıntı CoyoteVFR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=237 BU HABERE BAYILACAKSINIZ AYIRCALIKLIYIZ, GERÇEKTEN ÇOK AYRICALIKLI. BİR KEZ DAHA DOĞRU MOTORU KULLANDIĞIM İÇİN ONUR DUYDUM.
    Ooooooooo Orhan biz bu haberi nerdeyse geçen sene paylaşmıştık. Biz biliyoruz diğerleride öğrensin diye.
    CoyoteVFR bunu beğendi.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    Versys 650
    Merhaba arkadaşlar. Yeni bir VFR aşığı olarak aranıza katılayım. VFRa ne zaman kavuşurum bekleyip görücez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

Syn marlox izmirden 2005 model gri bir VFR var sahibindende inceleme şansınız oldu mu?

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    merhaba dostlar nihayet motoruma kavuştum ön bilgi olarak 2006 model siyah 33000 km de kazasız boyasız çiziksiz... sahibinden de yoktu i arkadaşımın arkadaşındaydı gittik gördük baktık beğendik aldık... yakında fotoları yüklerim ;)
    wolrath, T R O E ve CoyoteVFR bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Hayirli olsun.fotolari beklioruz ;)

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Hayırlı olsun Marlox... Benim söylediğim Adana daki 2005 gri de satıldı dün. VFR ler hızlı gidiyor haaaaa...

İyi geceler herkese... Benim yeni iştahım da bu makine

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

wolrath ve erginturhan bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA VFR 800
    @Murat abi bir hondacı olarak sana FJR hiçççç yakışmadı.

Motosikleti
    2006 HONDA VFR800 ABS
    vfr için hangi aksesuarları önerirsiniz? mesela gidon amartisörü
    gidon karon kaplama falan filan?

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Yeni fjr1300 fuarda gelecek
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni fjr1300 fuarda gelecek
    Fuara gelme sebebim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Orhan öyle deme yaaaa...
    Ben VFR aşığıyım ancak büyük sportouring olarak FJR yi oldum olası severim.
    akira2012, Emrah Düzgit ve CoyoteVFR bunu beğendiler.
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler