Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda VFR 800 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    honda neden sizin kullandiginiz vfr çizgisinden kacmaya çalışıyor anlamak mumkun degil? 3-5 makyajla tekrar piyasaya sürse ben de dahil millet kuyruga girecek.
    CoyoteVFR, akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aynen bizim motora bir iki teknolojik eklenti makyaj ve saft eklerse kuyruk olur sonu gorunmez
    akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

akira2012 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Yurtdışında VFR1200'ün satışlarından oldukça memnun Honda.

Kendi adıma 800'den sonra 1200 düşünmüyor değilim ki Korhan ile görüştükten sonra rüyalarıma girmeye başladı diyebilirim.

Yurtdışında ki VFR'ler çekiş kontrol ve depo büyütüldükten sonra insanları daha da bir kendine çekmeyi başardı.

Honda'nın son dönemde güçlü motordan ziyade artık mantıklı motor üretmeye başlaması ile de asıl hedefinin BMW olduğunu düşünenler oldukça fazla dolayısı ile yaban sitelerde ve forumlar da VFR 800 kullanıcılarının artık F800 ST'e yönelmesi yeniden VFR'nin üretilmesini gündeme getirdi deniyor.

MCN sitesi motosiklet dünyasında çok ciddi site ama forumlardan pek emin değilim. Dolayısı ile naked kesin diyebilirim ama zaman belli değil ama VFR 800'ün üretimi tekrar olur mu bilemiyorum. Gerçi CBR 600F'i üretimden kaldırdı ve 4-5 yıl sonra tekrar piyasaya çıkardı o yüzden bence üretilebilir diyorum.

Eğer ki üretilirse kesin ama kesin sıraya girer ne kadar beklnmesi gerekiyorsa da beklerim.

Korhan nerde eskiden siteye girer iki kelime ederdik ne kadar da iyi olurdu.

Korhan özletme kendini.!!!
    T R O E bunu beğendi.

CoyoteVFR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800
    Valla ben şimdilik Honda VFR 800 ün yeni kasasını çıkarmamasından oldukça memnunum. yeni bir kasa olmaması nedeniyle şuan hali hazırda kullandığımız motosikletlerimizin değeri kaybolmuyor. Uyandırmayın milleti :D
    akira2012 ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    VFR 800
    Evet haklısın Orhan.

Şu an ki motoruma o kadar aşığım ki dışarıda başkasının kullandığı VFR'ye bile dönüp tekrar tekrar bakıyorum.

Değeri hakikaten de kaybolmadı, bizim kasa VFR yeri geldiğinde yaş ve kilometreyi düşünürsen şebelek 800x'den bile ikici elde pahalı hale geldi.
    T R O E ve CoyoteVFR bunu beğendiler.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    paü'deki 3 çantalı vfr burdan mı?
    güneşin altında o kırmızı insanı baştan çıkarıyor :D

Motosikleti
    VFR 800
    paü ne yada neresi ki?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    viraj

bu da amerikadan gelen siparişim gelen alet fotoda biryerlerde gizli

T R O E bunu beğendi.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelen alet fotoda biryerlerde gizli
    Buldum, kask içi intercom

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nope

artık rivalar daha bi heyecanlı

T R O E ve CoyoteVFR bunu beğendiler.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paü ne yada neresi ki?
    pardon alışkanlık, pamukkale üniversitesi

Motosikleti
    VFR 800
    Evet sanıyorum buradandı.

Bir ara bir arkadaş Denizli'den başlğımıza katılmıştı yanlış hatırlamıyorsam Denizli idi ama sonradan da kayboldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Ooooo kimler gelmiş Maverick'de gelmiş en sonunda.

Taşınma işleri nasıl gitti umarım çok zaiyat yoktur.

Hayırlı uğurlu olsun efendimm,yine mi riva??

Arkadaş,değerli bir arkadaşımız lastiğini orada eskitti. Eskitmeyi bırak lastik bile yeter artık dedi aynı yolu gitmekten bıktım dedi.

Gerçi denizi seyretmek için birebir o konuda söyleyecek lafımız yok.

Barış,neden Go-pro değilde Sony tercih ettin kısaca bir karşılaştırma yapar mısın? Sony HDR çekim yapanlarını oldukça beğeniyorlar.

Bu arada çekim yapıp sonra seyredeceğim diye kullanım şeklini bozmayasın sakın.
    erginturhan bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARAVANA.....
    wolrath bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Murat, oldukça ciddi anladığım kadarıyla, acil şifa diliyorum senin için tekrar, umarım bir an önce sağlığına kavuşursun...
    Barış, 30'u mu aldın 15'i mi? Kullandın mı?
    Var mı öğleden sonra çıkacak olan? Ben kısa da olsa bir tur atmak istiyorum hazır hava güzelken...
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı akira2012 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooooo kimler gelmiş Maverick'de gelmiş en sonunda.
    Taşınma işleri nasıl gitti umarım çok zaiyat yoktur.
    Hayırlı uğurlu olsun efendimm,yine mi riva??
    Arkadaş,değerli bir arkadaşımız lastiğini orada eskitti. Eskitmeyi bırak lastik bile yeter artık dedi aynı yolu gitmekten bıktım dedi.
    Gerçi denizi seyretmek için birebir o konuda söyleyecek lafımız yok.
    Barış,neden Go-pro değilde Sony tercih ettin kısaca bir karşılaştırma yapar mısın? Sony HDR çekim yapanlarını oldukça beğeniyorlar.
    Bu arada çekim yapıp sonra seyredeceğim diye kullanım şeklini bozmayasın sakın.
    ben hergun buradayım
    tasınma ışleri ufak zaiyatla atlattık.avize,dolap cızıklerı,koltuk yırtıkları saymassak hatasız oldukca ucuza geldıgı ıcın bısey de demedım kımseye. ızmır-ıstanbul depo ıstanbul depo-besıktas ev temızlıgı hepsı 1400 :D normalde otokoc felan marmarısten 7000tl ıstemıs tek hat tasımaya scmsm kırmızı pıtpıtına.benım beyaz esyam o kadar tutmaz

ergın abıden bomba mesaj geldı bana :D ucmakdere dedı sasırdım.gozlerımı ovusturdum.harbıden 4 harflı yazmıyordu mesajda :D
    pazar gunu alperkayanın da rıva teklıfı vardı ama aksama bellı olur bakalım ne yapacagımız buraya yazarım.hıc umıdım yok ama belkı 1-2 vfr daha gelır (buna bahrıyede ıgneleme teknıgı denır.laf sokulur.oltaya takılan gelır )

sony karsılastırmalarda hep onde emre.ergın abı bana soylemeden benım de haberım yoktu bundan dogruya dogru.ızledıgım 20ye yakın cekımde goruntu kalıtesı ve ozellıkle gece cekımlerınde cok daha basarılı.he ergın abıye kalsa 30 al dıyordu ama benım ıcın %30 daha fazla para vermek anlayamacagım dalgalar yuzunden gereksız geldı.bır de amerıkadan hemen sıparıs vermem lazımdı.bestbuy heryerde var ama dger yerlerı dolasıp malzemeyı bulmaları zor oldugu ıcın bunu aldım. gopro tr de 1250tl ben bunu vantuz vs tum seti 500tl ye getırttım vergılerle beraber.full hd 170" de 30sn 40mb felan tutuyor. 8gb mıcrosd kart aldım (kampanya vardı.12tl ye aldım.bedava ) yetmesse buyuturuz

surus seklım mesajını gormedım sayıyorum.bunca benle surus tecrubenden ve tanısmamızdan sonra bıle bu mesajı atman benım ıcımde hala bı apacılık sezmıs olmandandır.umarım o ızı sılersın zıra benım motorum kameradan once de 119bg 185kg ıdı.sımdıde yarım kg agır olacak.tek fark bu
    T R O E bunu beğendi.

kisama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Paü deki Vfr burda burda kaybolmadı sessiz sakin takip ediyorum sizi
    tavares bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800
    Len ne apaçiliği?

Bilakis ben değilmiydim virajları nasıl rahat döndüğüne inanıyorsan öyle kullanmaya devam et diye trafikte değiştirmeye kalkarsan sıkıntı olmasın diye.

Benim onu söylememde ki amaç şuydu;kamerayı taktıktan sonra gördüğüm kadarı ile daha aksiyonlu kullananlara denk geldim.

Sonradan seyredip bu virajı biraz daha hızlı dönebilir mişim değip kendini terminatör sananlardan bahsediyorum ki başka başlıklarda da söyledim ben hala seni SS sürücüsü olarak görmüyorum ki... Senin kadar dikkatli kullanana denk gelmedim..

Bu arada hayırlı uğurlu olsun arkadaşım... Sadece şimdiki sürüşünü değiştirme.

Nasıl yani Riva değil mi? UÇMAKDERE'mi dedin sen?????

Ergin,o an bilincini kaybetmiştir şuurunu kaybetmiştir mesajı yazarken.

Allah Allah ben hala inanamıyorum. UÇMAKDERE!!!!

Başımıza taş yağacak...

Bu arada yarın varmı bir program? Gerçi hanımın kritk dönemleri başladı ama beki bir kaçak yapar mıyım bilemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat, oldukça ciddi anladığım kadarıyla, acil şifa diliyorum senin için tekrar, umarım bir an önce sağlığına kavuşursun...
    Barış, 30'u mu aldın 15'i mi? Kullandın mı?
    Var mı öğleden sonra çıkacak olan? Ben kısa da olsa bir tur atmak istiyorum hazır hava güzelken...
    Beyefendi,ne taraf düşünüyorsunuz?
    wolrath bunu beğendi.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Az sonra çıkıp patlak farımı değiştirip sonra gelen olursa istediği yere, gelen olmazsa dört harfliye

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

Farlar H7 imiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Yarınki program hakkında; Uçmakdere diyoruz ama, Barış 13'de diyor, zaman kısıtımız olur gibi geldi bana, düşünelim, karar verelim.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    abi ben yarın sabah 8de çanakkaleye çıkıyorum.size uyarsa 29ekimde gelin derim.olmadı yarın geleceksenizde,

eski yola girmeyin uçmakdere için.

tekirdağdan kumbağa,kumbağ limanına girin,limandan çanakkale istikametine yukarı çamlığa doğru dar bir bayır çıkıyor parke taş.ordan çıkıp gideceksiniz.zaten çıktığınız gibi 200mt sonra yeni asfalt başlıyor.

10km gittikten sonra yeniköy ayrımında soldan devam edeceksiniz

uçmakdereye girince kahve var yada köy çıkışında 1km ileride liman var çay kahve orda da var.10km daha gidip hoşköye devam ederseniz liman yanındaki balıkçı öğlen yemeği için iyidir.10km sonra mürefte,10 km sonra şarköy.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

ha bu arada yola dikkat edin,yol kenarı bariyerleri yok,asfalt yol zeminden 1-2 karış yukarıda,yamaç tarafından viraj alamamak direk düşme sebebi.uçurum tarafından viraj alamamak uçma sebebi.

yarın pazar olduğundan araç olabilir,bazı manyaklar kör virajları içerden alıyor kafa kafaya kalmamaya dikkat edin.

yolun nereye gittiğini gördüğünüzü sanarak gaza asılmasın önünüzde kıvrım sandığınız çalının etrafından değil bayaaa bi arkasından dolanan virajlar var.

yeniköy ayrımından sonra virajı döndüğünüz an yamaçtan yuvarlanıp yere düşmüş taş ve büyük kaya parçası karşınıza çıkabilir,arada topluyorlar ama ne olacağı belli olmaz.

asfalt çok iyi,hem rr hem vfr lastiğin bittiği yere kadar yatabilirsıkıntı yok
    erginturhan, wolrath ve T R O E bunu beğendiler.

Motosikleti
    pani / 3colore
    Yarin 13.00 da kucukyali po da bulusuoruz.
    ordan sileye

Ben,ergnabi bide alper(rr)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler