Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    hyosung karbüratörlü ile enjeksiyonlu modellerin şamandra yuvaları aynı ama farklı mantıkta çalışyorlar. tam sorunuzun cevabı değil ama dip not olsun diye yazdım.
    mahyo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mahyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Alıntı Zafer_16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar slmlar benzin göstergem ufak bir isyan yarattı ve artık çalışmamakta sıkıntı yüksek ihtimalle şamandıradan kaynaklı yenisini yada çıkmasını arıyorum yada uyumlu farklı bir markanınki????
    Öncelikle kabloları kontrol edin.
    http://satis.kanuni.com.tr/arama?s=YMS054D43D43022
    http://www.deltamotorluaraclar.com/i...product_id=370
    http://www.deltamotorluaraclar.com/i...product_id=369
    puser ve Zafer_16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    2009 model için koruma demiri sordum bir kaç yere ama olumlu cevap alamadım. İstanbulda koruma demiri takabileceğimiz bir yer var mıdır?

Merhaba arkadaşlar,
    Motor kullanmaya yeni başlayacağım. Hyosung 250 Comet (Naked) motor arıyorum ama henüz uygun fiyatlarda satan bulamadım.
    Forumda bu konuyla ilgilenen bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ?

Motosikleti
    cf moto 400
    Merhaba arkadaslar motorumu aldiktan sonra cakmaklik girisi lazim kamera alip motora monte edecegim fakat uzun yollarda sarj sikıntısı olacagi icin bu sistem lazim
    Nasil ve ne kadara yapilir bilgisi olan var mi ?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı alperonurasl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Motor kullanmaya yeni başlayacağım. Hyosung 250 Comet (Naked) motor arıyorum ama henüz uygun fiyatlarda satan bulamadım.
    Forumda bu konuyla ilgilenen bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ?
    nasıl bir destek istiyorsunuz, tam olarak anlayamadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:18 ----------

Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar motorumu aldiktan sonra cakmaklik girisi lazim kamera alip motora monte edecegim fakat uzun yollarda sarj sikıntısı olacagi icin bu sistem lazim
    Nasil ve ne kadara yapilir bilgisi olan var mi ?
    şöyle birşey var. fiyatı yüksekama son derece kaliteli. 2 usb çıkışı sunuyor. malum artık bütün cihazlar usb üzerinden şarz olmakta. marş anındaki düzensiz voltaja karşı cihazınızı korumaya alıyor.
    http://www.feyizoglu.com/Motosiklet-...i_47434.html#0

bunun haricinde aliexpress'te veya sahibinden.com'da uygun fiyatlı gidona takılan çakmaklık soketleri bulabilirsiniz. usb şarz aparatı ile dönüştürme yapablirsiniz. bu usb aparatın kaliteli olması önemli. yoksa milyarlık cihazınız marş esnasında hasar görebilir.

bağlantı yaparken de direk aküden elektrik alın. araya sigorta ve açma kapama anahtarı koyarsınız. nadir lazım olan ama çok iş gören bir parça. sadece ihtiyacınız olduğunda sele altına veya bagaj kısmına koyacağınız açma kapama anahtarı ile aktif hale getirirsiniz.

hissizadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Puch Maxi - Hyosung GT 250 Naked
    Selamlar;

Bir arkadaşım için GT 250 Naked arıyoruz, kendisi motosiklet tamircisi ve şu an kullandığı motorla takas etmek istiyor.
    İlgilenenler olursa benimle iletişime geçebilirler.

mahyo bunu beğendi.
    Izdırabın sonu yok sanma, bu âlem de geçer, Ömr-i fâni gibidir, gün de geçer, dem de geçer.

Arkadaşlar bilgilendirirmisiniz acaba
    1- arka amartisör patlaksa degisim yada tamir masrafı ne tutar ?
    2- keçeden yag sızdırmıs sa tamir yada degisim masrafı ne tutar ?
    cevaplarınız icin tesekkurler sımdıden

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Gtcomet;3275231
    1- arka amartisör patlaksa degisim yada tamir masrafı ne tutar ? - Bu tarz arka amortisörlerin tamiri yapılamıyor, yapılsada düzgün çalışmıyor diye biliyorum. yenisi 500 tl ye yakın fiyatta.
    2- keçeden yag sızdırmıs sa tamir yada degisim masrafı ne tutar ? - Sızdırma keçenin yıpranmasından dolayı ise sorun değil. yakşalık 60 tl keçeler, 40 tl yeni yağ + işçlik bedeline iyi bir usta ile halledersiniz. ama darbe kaza sonucu amortisör hasargördü ise yani keçe haricindeki noktalarda fiziksel hasar varsa amortisör değişimine kadar gidebilir ve pahalıya mal olur.

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Alıntı Gtcomet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bilgilendirirmisiniz acaba
    1- arka amartisör patlaksa degisim yada tamir masrafı ne tutar ?
    2- keçeden yag sızdırmıs sa tamir yada degisim masrafı ne tutar ?
    cevaplarınız icin tesekkurler sımdıden
    Arka amortisörün tamiratı olmaz. Yaparız derlerse de yaptırma...
    http://satis.kanuni.com.tr/arama?s=YMS019B69B69348

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

puser 2014 modellerini gördün mü? Sanırsam arka fren kaliperlerini tek pistona çevirmişler. X5 ile aynı gibi göründü bana. Hiç inceleme fırsatın oldu mu? Daha stabil arka fren yapılıyor mu? Bizimkilere de uygulanabilir mi?

kpnk50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni cross 150
    arkadaşlar 3-3500 arası hyosung gt250 naked arıyorum elinde olan çevresinde olan varmı

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Gerçekten o fiyatlara bulduğunuz cometi almak istiyor musunuz?
    puser bunu beğendi.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı kpnk50 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 3-3500 arası hyosung gt250 naked arıyorum elinde olan çevresinde olan varmı
    bütçem geniş, motoru tanıyan iyi ustam var, alcam adam edecem derseniz anca o zaman mantıklı olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]puser 2014 modellerini gördün mü? Sanırsam arka fren kaliperlerini tek pistona çevirmişler. X5 ile aynı gibi göründü bana. Hiç inceleme fırsatın oldu mu? Daha stabil arka fren yapılıyor mu? Bizimkilere de uygulanabilir mi?
    canlı olarak 2014 gtleri görmedim, resimlerini gördüm sadece. ancak x-5'i kayalar motorda sadece üzerine oturup inceleme fırsatım oldu.
    Bahsettiğin gibi 2014 modellerde arka tek pistonlu kaliper var ve egzoz değişmiş. muhtemelen direkt kaliper değişimi ile bizimkine de uygulayabiliyordur. ama malum kaliper çok ucuz bir şey değil, biraz maliyeti olur. gerçi ayağımın dozajı ona göre alıştığı için arka frenle ilgili bir şikayetim yok. önde hh sinter metal, arkada organik balata kullanıyorum.
    mahyo bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Wolf 250 peynir ekmek gibi satiliyor bizim nakedlarin 2014 modeli gorucuye cikmiyor ki bu wolflerin normal.zinciri 690 tl siz dusunun :D Yaz sonunda calistigim parayla gt 250 alicam ama talep az gibi bizim bu motorlara oysa hem hiz hem kivraklik hem kalip her sey var. Uzun yolada gider sehir icide yapar neden talep yok arkadaslar baksaniza gt 250 r 30.000 ustu cevap bizde 5.000 benim gozumde 250 r gibi heveslik degil omurluk motor gt 250 ama herkes benim gibi dusunmuyor galiba :D
    zenon bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wolf 250 peynir ekmek gibi satiliyor bizim nakedlarin 2014 modeli gorucuye cikmiyor ki bu wolflerin normal.zinciri 690 tl siz dusunun :D Yaz sonunda calistigim parayla gt 250 alicam ama talep az gibi bizim bu motorlara oysa hem hiz hem kivraklik hem kalip her sey var. Uzun yolada gider sehir icide yapar neden talep yok arkadaslar baksaniza gt 250 r 30.000 ustu cevap bizde 5.000 benim gozumde 250 r gibi heveslik degil omurluk motor gt 250 ama herkes benim gibi dusunmuyor galiba :D
    Sıfır fiyatları cok yuksek kalıyor Comet cok tercih edilmiyor ben cometi mi servise uyuz oldugumdan sattım yoksa ömürlük makine kesinlikle...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    HYOSUNG GT 250
    Hyosung piyasaya X5 ile girip değişiklik yapacağını sanıyor. Bana kalırsa çok yanılıyor. Ortalıkta zaten bir sürü 250cc tek veya sıralı çift silindir motor bloğu var. Hemen hemen hepsinin tork ve güç oranları bir birine yakın. Benim gözümde sadece onun farı biraz daha yuvarlak, şunun kuyruğu biraz daha şekilli falan gibisinden farklar var. Comet cüssesi, kalitesi ve V motor bloğundaki performans ile yeterince fark atmıştı. Sadece X5 tekine benzer bir far ve rüzgar kanalı, değişik bir egzoz, hatları daha keskinleştirilmiş bir kuyruk, daha iyi bir fiyat politikası izleyerek piyasaya devam etseydi çok daha iyi olurdu.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı mahyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung piyasaya X5 ile girip değişiklik yapacağını sanıyor. Bana kalırsa çok yanılıyor. Ortalıkta zaten bir sürü 250cc tek veya sıralı çift silindir motor bloğu var. Hemen hemen hepsinin tork ve güç oranları bir birine yakın. Benim gözümde sadece onun farı biraz daha yuvarlak, şunun kuyruğu biraz daha şekilli falan gibisinden farklar var. Comet cüssesi, kalitesi ve V motor bloğundaki performans ile yeterince fark atmıştı. Sadece X5 tekine benzer bir far ve rüzgar kanalı, değişik bir egzoz, hatları daha keskinleştirilmiş bir kuyruk, daha iyi bir fiyat politikası izleyerek piyasaya devam etseydi çok daha iyi olurdu.
    Benim anlamadigim olay bu yaris modeli en cok satan.motor 250cc de ama bu naked modeli satilmiyor , inazuma , wolf cok yuksek satti bizim piyasada yeni model naked yok fiyati inazuma ile ayni oranlarda galiba ve sym den az fazla. Neden dedigin gibi gelistirmiyorlar su motoru anlamiyorum. Simdi ben yaz sonu bu motoru almak istiyorum ama elimde patlicak korkusu var zaten parcayi koreden aliyor herkez. Sahibinden 2012 nin ilanlari bile var vallahi

Merhaba...
    Kisa ve öz yazmak istiyorum. Bende gt250 comet almak istiyorum ama bazi konularda endiseliyim... hangi modellerini oneriyorsunuz... yani hangi yilli modeller daha az sikinti cikartir... eski motorum mct 250ydi. Servisten cikmiodum hep ufak tefek sikintisi vardi ama yinede vardi yani... benimde butcem belli oldugu ve bu motora asik oldugum icin almak istiyorum baska model dusunemez oldum. Eger bulamazsam temiz bi gt250 naked alacagim tek motor ne olabilir cbr 125r dan baska

skystar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 E
    benimde kafamda şu cb yi satıp üzerine 2-3 neyse ekleyip 250 lik bişeyler almak var.Aklımdan geçen hem ucuz olsun hem az yaksın uzun yola gelsin birazcıkta hızlı gitsin.(Hızdan kasıt kesintisiz 120-140 aralığında gitmek.)
    Gt250 bunları sunabilecek bir makina ancak ne hikmetse ortada doğru dürüst satılık gt 250 yok birde üstüne parça vs muhabbeti insanın canını sıkıyor.
    Neyse araştırmaya devam belki aradığımız makinayı bir gün buluruz...

Motosikleti
    cf moto 400
    Arkadaslar parca cok kolay sorun temiz comet bulmak alan satmiyor :D
    mahyo bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler