Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    St'lerde comet göstergesi Dijital mi
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125'imi satışa çıkardım. duruma göre ya 0km gt250(r) yada ikinci el ninja 250 almayı planlıyorum. aslında gönlüm ve bütçem 0 km gt250(r)'dan yana fakat servislerine güvenemiyorum. şikayetimvar.com'da kuralkan ve kanuni servisleri hakkında tonlarca şikayet var. arızaların giderilememesi yedek parçaların gelmemesi vs vs.

anadolu yakasında motoru gözü kapalı güvenerek teslim edebileceğiniz, arıza teşhislerini doğru koyabilen ve motorun huyusu suyunu bilen "yetkili servis" tavsiyesinde bulunabilir misiniz?
    Anadolu yakasında tek servis var,kartal topselvi caddesinde YEŞİLYURT MOTOR
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    arkadaşlar comete lastik aldım geçen hafta.sirkeciden baktığım arka lastik fiyatlarını belirteyim, metzeller 230, pırellı 220, dunlop 220 tl . bunlar nakit fiyatları. ben 280 liraya mıchelın pılot actıv aldım sökme balans dahil. ayrıntıları öğrenmek isteyen özelden yazsın lütfen firma ismi vermeyeyim. ayrıca ön lastik mıchelın 220 tl.

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı wermeer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar comete lastik aldım geçen hafta.sirkeciden baktığım arka lastik fiyatlarını belirteyim, metzeller 230, pırellı 220, dunlop 220 tl . bunlar nakit fiyatları. ben 280 liraya mıchelın pılot actıv aldım sökme balans dahil. ayrıntıları öğrenmek isteyen özelden yazsın lütfen firma ismi vermeyeyim. ayrıca ön lastik mıchelın 220 tl.
    hayırlı olsun yeni lastiklerin tekerin düz bassın, fiyat normal buz motora baktım şimdi.

kullandıkça lastığın yol tutuşu hakkında bilgilendirirsen güzel olur

Motosikleti
    CBF 500
    sağolasın. yalnız balans olayı önemli,kurşun takıldı lastiğe. sirkeciden alıp herhangibir lastikçiye yaptıracaktım fakat üstteki firma işini bilen adamlar. tavsiye ederim. haftaya da önü taktırırım kısmetse. yol tutuşu hakkında şimdilik virajlar sanki daha bir rahatladı, bunu söyleyebilirim. ama ön hala shınko.. değişmek gerek biran önce

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Merhaba arkadaşlar bir aksilik olmazsa ayın 12-13'ü gibi Rize-Çorum gezi planım var.İçinizde 250 Comet'le uzun yola yapan olmuştu hatta gün içinde 650 km'den fazla yol yapanlarınız vardı. Burda sormak istedigim yolda sorun yaşadınız mı? Özellikle dikkat edilmesi gereken birşey var mı? Bu arada yol boyunca hızım 100-110 km gibi olacak. Yani 7000-7500 devir.

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bir aksilik olmazsa ayın 12-13'ü gibi Rize-Çorum gezi planım var.İçinizde 250 Comet'le uzun yola yapan olmuştu hatta gün içinde 650 km'den fazla yol yapanlarınız vardı. Burda sormak istedigim yolda sorun yaşadınız mı? Özellikle dikkat edilmesi gereken birşey var mı? Bu arada yol boyunca hızım 100-110 km gibi olacak. Yani 7000-7500 devir.
    Şimdiden iyi eğlenceler..Uzun gezi yapan arkadaşlar hemen yaşadıklarını paylaşacaktır...

Şu motoru almak bi türlü nasip olmadı. motor bana bakıyor ekrandan ben motora ...

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200

Öncelikle kazasız belasız bir yolculuk diliyorum...

eğer genel bir bakım yaptırırsanız buji,yağ,hava filtresi vb hiç bir sorun yaşayacağını sanmıyorum..gideceğin yol ve yapacağın hızı düşünürsek çok rahat gidip gelebilirsin , yalnız dikkat et gaz kolunda tersine bir direnç hissedersen bir yarım saat kadar ara ver motor dinlensin çünkü o direnç elinin yorulduğuna değil gaz telinin aşırı şekilde gerildiğine ve kopma derecesine geldiğinin işaretidir. nedenini bilmiyorum ama oluyor işte
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    F 650 GS
    Genel tüm bakımları tamam.(filitreler yag buji vs.. ). Bu arada Chronix sanırım sen uzun yola çıkmıştın kaç km'de mola verdin. Molalar arası150-160 km ile başlayıp azaltarak 120 km ye kadar düşürmeyi düşünüyorum.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Genel tüm bakımları tamam.(filitreler yag buji vs.. ). Bu arada Chronix sanırım sen uzun yola çıkmıştın kaç km'de mola verdin. Molalar arası150-160 km ile başlayıp azaltarak 120 km ye kadar düşürmeyi düşünüyorum.
    Ankara'ya giderken 2 kere mola vermiştim o da acelem vardı dönüşü 1 yemek molası 3 kere ortalama 15dk lık ara mola vererek yapmıştım...yapacağın yolculukta eşlik edecek birileri olursa o yol daha keyifli gidilir...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Selam arkadaşlar, bir sorum olacak; şu linkteki motor nasıl bakmaya değer mi?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...-foto/?photo=3
    Satan arkadaş,temiz ve çiziksiz olduğunu söyledi.Enjeksiyonluymuş.Resimlerden görebildiğiniz birşey varsa bana da izah edin lütfen.Bakımını vs. sormayı unuttum..
    facebook.com/kaskafa

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Selamlar hepinize, ilgilenen olursa motorumu satılığa çıkardım ilanını bir de buraya atayım http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...34373469/detay Keyifli sürüşler

korucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    [QUOTE=ELINT;2193098]Merhaba arkadaşlar bir aksilik olmazsa ayın 12-13'ü gibi Rize-Çorum gezi planım var.İçinizde 250 Comet'le uzun yola yapan olmuştu hatta gün içinde 650 km'den fazla yol yapanlarınız vardı. Burda sormak istedigim yolda sorun yaşadınız mı? Özellikle dikkat edilmesi gereken birşey var mı? Bu arada yol boyunca hızım 100-110 km gibi olacak. Yani 7000-7500 devir.[/QUO
    Comet le günlük 940 km ye kadar yol aldım. Balıkesir Havrandan Bursa Yalova İstanbul gidiş İstanbul Tekirdağ Çanakkale hattindan dönüş.Ortalama 120 km de mola verdim.O da çay ve sigara için.Hiçbir sorun yaşamadım.Bu yolculuğu da gece yaptım. Motorun bakımlı olduğu için sorun çıkmaz.
    HAVRAN MOTOR DOSTLARI BAŞKANI

Motosikleti
    CBF 500
    Elınt ; bizim motorlar gün içinde 650 de gider 1650 de fakat insanoğlunun 80 km den sonra totosu ağrıyor(yada benim totom) bende ilk molalarımı 150 km de tutmuştum ama 3 de baktımki 80 km olmuş.. iyi kide öyle yapmışım diyorum ..her mola bir sohbet demek ,çay demek, daha iyi bir konsantrasyon demek. istanbul-çeşme yaptım yazın ortasında hemde kışlık pantolon ve korumalı çizme ile, hiç de sıkıntı yaşamadım. hayırlı yolculuklar

Haydaaa 2010 model enjeksiyonlu Sıfır GT 250 Cometler 7.200 TL ye düşmüş.
    Bi satamadık bizim scooter'ı. Memlekette hiç mi scooter isteyen yok anlamadım.

Motosikleti
    F 650 GS
    Yarın sabah 05:30 gibi yola çıkıyorum. Soruma cevap veren arkadaşlara tşk.

korucu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 COMET
    Yarın sabah 05:30 gibi yola çıkıyorum. Soruma cevap veren arkadaşlara tşk.
    Hayırlı yolculuklar.Yollar çok kalabalık,amam dikkat et.
    HAVRAN MOTOR DOSTLARI BAŞKANI

Hasan8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 150 ns
    arkadaşlar gt 250 almayı düşünüyorum.motorun servisini kim sağlıyo,yedek parça sorunu varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:34 ----------

arkadaşlar gt 250 almayı düşünüyorum,servisi kim veriyor,yedek parça temini nasıl,siz ne yapıyosunuz.

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bende bu motorun hastasıyımm ama bütçemi aşıyorr uzun süredir aradığım motor hakkında karar verdim kanuni enduro 200 ucuz ve çok konforluymuş..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    hani yamaha ydı
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler