Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Neresini kırdın. ?

İçi ise dert etme benimkide kırıktı albea aynasını otocamcıda kestirdim 15 tl ye oldu bitti.

Dışı ise yine dert etme netten ayna sipariş ettim gelirse benim ayanları sna veririm

Ha onu da beğenmezsen naket aynası bulmak kolay ama camı orjin olmalı
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neresini kırdın. ?

İçi ise dert etme benimkide kırıktı albea aynasını otocamcıda kestirdim 15 tl ye oldu bitti.

Dışı ise yine dert etme netten ayna sipariş ettim gelirse benim ayanları sna veririm

Ha onu da beğenmezsen naket aynası bulmak kolay ama camı orjin olmalı
    İlgine teşekkürler.
    içi değil tam mafsaldan kırıldı.
    netten nereden sipariş ediyorsun ???

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı muhozo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgine teşekkürler.
    içi değil tam mafsaldan kırıldı.
    netten nereden sipariş ediyorsun ???
    www.ebay.com ben burdan ayna sipariş ettim. yanlış ayna geldi değişmesini bekliyorum biraz uzun sürecek sanırım

Ama güzel aynalar var.

http://cgi.ebay.com/SIDE-MIRROR-Chop...3%3A3|294%3A50

Linkteki aynanın krom olanını aldım siyah olanı naket için olabilir.

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    EVet ya bu siteyi biliyorumda
    buran alışveriş çok çetrefilli geliyor bana

Motosikleti
    BMW F650 GS
    İlk alışveriş zor.

Eğer internet bankacılığını kullanıyorsan hesabında limitini alışverişin kadar belirleyebileceğin bir sanal kredi kartı oluştur. Kartla alışverişini yap işin bittikten sonra kartı iptal et.

Rakamlar çok uygun bu nedenle denemeni tafsiye ederim. Tek sorun sana ulaşması uzun sürüyor.

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk alışveriş zor.

Eğer internet bankacılığını kullanıyorsan hesabında limitini alışverişin kadar belirleyebileceğin bir sanal kredi kartı oluştur. Kartla alışverişini yap işin bittikten sonra kartı iptal et.

Rakamlar çok uygun bu nedenle denemeni tafsiye ederim. Tek sorun sana ulaşması uzun sürüyor.
    Eywallah çok sağol.
    Bazı elemanlar vardı ayakkabı filan alıyorlardı bende inanmıyordum.
    sanal kart işi iyi fikir.

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Peki bu ürünlere extra ücret ödeniyormu yani güzel bi kask gördüm türkiyedeki fiyatının 350Tl aşağısında bunu paypal yada direk kredi kartı ile sipariş verdiğimde başka bir işlem yapmadan ve ücret ödemeden elime geçiyormu. Bu arada motor fiyatları kullanılmış yada 0km bizden yarı yarıya daha ucuz Suzuki Dl650 2009 0Km 11Bin TL bana pert bi dl650 şase lazım.
    seT By eXe

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı xxrated adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu ürünlere extra ücret ödeniyormu yani güzel bi kask gördüm türkiyedeki fiyatının 350Tl aşağısında bunu paypal yada direk kredi kartı ile sipariş verdiğimde başka bir işlem yapmadan ve ücret ödemeden elime geçiyormu. Bu arada motor fiyatları kullanılmış yada 0km bizden yarı yarıya daha ucuz Suzuki Dl650 2009 0Km 11Bin TL bana pert bi dl650 şase lazım.
    yanlış hatırlamıyorsam 100$ üstü alışverişlerde bir vergi var.

Ürün ücreti + kargo + istersen sigorta ücreti. zaten sen ürüne bakarken kargo ücreti ve vergisi altta bi yerde yazıyor.

Bilgilerini doğru girersen sorun yaşamazsın.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Noldu bizim topcase bağlantı demiri ? Hatta yan çanta bağlantı demiri ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    ya bişey sorcam. giderken giderken ya diskten ya da zincirin biraz boş olmasından mı anlayamadım çıkır çıkır diye sesler geliyo gaz kesince oluyo ama giderken bişey yok. bi de sol ayağıma bişeyler çarpıyo gibi

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Noldu bizim topcase bağlantı demiri ? Hatta yan çanta bağlantı demiri ?

:D duruyoooo
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bişey sorcam. giderken giderken ya diskten ya da zincirin biraz boş olmasından mı anlayamadım çıkır çıkır diye sesler geliyo gaz kesince oluyo ama giderken bişey yok. bi de sol ayağıma bişeyler çarpıyo gibi
    Zincir vuruyo biyerlere ama tam yerini tespit edemedim. İyi hatırlattın yarın bakayım nereye vuruyor. Gerdirmek çözüm değil değişik bir vuruntu bu

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Zinciri temizleyip yağla bir de ayar yap. Ayağına çarpan şey büyük ihtimalle depo havalandırma hortumudur. Ucu boşta olduğu için hızlanınca hareketi artıyor.
    Hyosung GT 250 Comet gitti Yamaha FZ6 Fazer geldi. :cherry:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    evet baktım şimdi hortum sallanıyo şey gibi zincire de bi ayar çekicem artık teşekkürler

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet baktım şimdi hortum sallanıyo şey gibi zincire de bi ayar çekicem artık teşekkürler
    avatarında motosikletini Hysoung yazmışsın, Hyosung olacak doğrusu Dikkatimi çekti de uyarayım dedim
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Benim çözemediğim bir konu var yardımınıza ihtiyacım var motor çalıştığında ön kısımdan anladığım kadarıyla şöyle bir ses geliyor ufak metal bi kutunun içerisine 3 4 tane ufak metal bilye koyup sallarsınızya şırıl şıkır bi ses gelir o tarz bir ses geliyor aldığım günden beri aynı ustaya sordum normal dedi ve 1000 km bakımına gelince iyice kontorl ederiz dedi bende 900 km geldim yarın bakıma gideceğim. Fakat bu süreçte hiçbir soruna rastlamadım tek bu ses var açıkçası ufaktan tırsıyorum birşey olmasın diye bitaraftanda 1000 km olmuş şimdiye sorun olsaydı olurdu diyorum, böyle bir ses sizin motorlarınızda varmı veya normalmi.
    seT By eXe

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avatarında motosikletini Hysoung yazmışsın, Hyosung olacak doğrusu Dikkatimi çekti de uyarayım dedim

ya profesyonel bi şekilde ne klavyeye ne de ekrana bakarak yazıyorum mükemmelliğimin bi hatası bu

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hortum her motorda olur ama vuruntu ne alaka ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yüksek hızlarda rüzgarın da etkisiyle bi yere bağlanmamasından mütevellit afedersin şey gibi sallanır orda boşlukta ordan demek ki ayağıma çarpıyo

Motosikleti
    BMW F650 GS
    yüksek hızlarda rüzgarın da etkisiyle bi yere bağlanmamasından mütevellit afedersin şey gibi sallanır orda boşlukta ordan demek ki ayağıma çarpıyo
    Ben ayağımın altından gelen darbenin sert bişeyin vurmasından olduğunu tahmin ediyorum. Orada hareket eden tek şey zincir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:04 PM ----------

Lucas

Pazar günü Gv250 ekibi ile Yalovaya geliyoruz umarım tanışmak kısmet olur.

Yalova teklifi benden geldi ama ben yalovayı bilmiyorum ki :D

Yardımını beklıyorum.. Katılırsan çok sevinirim..Katılmak isteyen başka Comet ci arkadaşlar varsa onlarlada tanışmak isterim

Merhabalar arkadaşlar.

Sonunda ehliyetimi aldım, İstanbulda oturuyorum. Okulumu yeni bitirdim (İTÜ_mimarlık). GT 250 R almak istiyordum aslında ama daha rahat kullanımlı birşey olmasını istediğim için şu anda Comet e yoğunlaşıyorum. Fakat malesef oturduğum yerde herhangi bir şekilde otopark imkanım yok. Zaten kasko otopark olsa da yaptırmayı düşünüyordum fakat şimdi mecburiyet oldu.

Sizlerden istediğim, yakın zamanlarda kasko yaptıran var mı aramızda? Hangi firmadan yaptırdığını, fiyat ve diğer önemli koşulları paylaşabilir misiniz? Ya da benim için 2007-2008 model 5500TL civarında bedelle fiyat alabilir misiniz? (ruhsat bilgisi istedikleri için ben alamıyorum malesef)

Kaskonun çok tuttuğu 2-3000 civarında tutacağı ve çok olduğu gibi mesajlara gerek yok. Zamanında 680e yaptıranlar (full kasko) gördüm. Yaklaşık 3 yıldır bu konuyu araştırıyorum ve mesaj yazmasamda konuları takip ediyorum (cbr125 ve gt250r başlıklarını baştan sona okudum). ;)

Hepinize kazasız, cezasız sürüşler diliyor, aranıza bir an önce katılmak için sizlerden yardım bekliyorum.

Not: Uygun fiyatlarda ve km de (kısaca koşullarda) satan varsa ciddi alıcıyım. Forumdan olması tercih sebebi olacaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler