Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    cem abi dediğin fiyata en yaklaşık eli ayağı düzgün bi bu var ya bi bak istersen
    http://www.sahibinden.com/siyah_16_0...XQQdisplayitem
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem abi dediğin fiyata en yaklaşık eli ayağı düzgün bi bu var ya bi bak istersen
    http://www.sahibinden.com/siyah_16_0...XQQdisplayitem
    bu makina satıldı kardeşim elint aldı bu motoru güle güle binsin hayırlı uğurlu olsun...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500 tl civarında comet arıyorum satmayı düşünen varsa pm atabilir...
    Satmayı düşünüyorum ama o rakamlara değil )
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    bu makina satıldı kardeşim elint aldı bu motoru güle güle binsin hayırlı uğurlu olsun...
    Maşallah sizdende birşey gizlenmiyor.

Sagol. Umarım daha iyisi senin olur.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hmm hayırlısı olsun
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hayırlı olsun elint

bende hergün takip ediyorum ama hala alıp almamakta karasızım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sende sağol...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

K M L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz 6 Fazer '05

Motosikleti
    Comet
    Alıntı K M L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sitemizin eski üyelerinden kemal'in motoru

3500'e bırakırsa hemen alıcam
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun elint

bende hergün takip ediyorum ama hala alıp almamakta karasızım
    Sagol babaçi

Motosikleti
    Yamaha Fz 6 Fazer '05
    3500 de çok az çoşkun abi 4200 mt indirimi hadi yokmu alan

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    merhabalar.yanlış hatırlamıyorsam bi ara forumlarda hyosung için sakal grenajından bahsediliyordu.bu konuda bilgisi olan biri varmıdır?
    Bizim için motosiklet demek; ihanetinde çok çeşitli olabileceğinin göstergesi demek..

Motosikleti
    gt250comet
    hysonglar için 2007 model altı almayın kronik sorunları var deniliyor, aslı varmıdır, cometlerin direksiyonu rahatsız diye birisi yazmıştı doğrumudur? velhasıl bende sarı 250 comet almak istiyorum, yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim..

bende kanuni caracal200 var 7.000 devirde 95 km/h hızla uzun süre gidilebilir.. comette durum nasıl?

Motosikleti
    Comet
    Alıntı fthinky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hysonglar için 2007 model altı almayın kronik sorunları var deniliyor, aslı varmıdır, cometlerin direksiyonu rahatsız diye birisi yazmıştı doğrumudur? velhasıl bende sarı 250 comet almak istiyorum, yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok sevinirim..

bende kanuni caracal200 var 7.000 devirde 95 km/h hızla uzun süre gidilebilir.. comette durum nasıl?
    kullanıcılar birazdan yazarlar,benim bildiğim 130km hızla uzun süre seyahat edebilir

Motosikleti
    gt250comet
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanıcılar birazdan yazarlar,benim bildiğim 130km hızla uzun süre seyahat edebilir
    valla yardımcı olurlarsa minnettar olurum, soru işaretleri var kafamda.. 130 km hızda devri kaç oluyordur. 50 cc fark için masrafa girmeye değer mi ki? gs500 ile 250 comet arasında kaldım.. nakeda sarı renk yakışıyor yaf

Motosikleti
    F 650 GS

Daha motosikleti yeni aldıgım için öyle uzun bir açıklama yapamayacagım fakat şu var. Daha yeni 120-130 km lik bir geziden geldim(Rize Ardeşen-Artvin Sarp Sınır Kapısı) ve senin bahsettigin direksiyonla ilgili rahatsız edici birşey hissetmedim.Yoldaki tek sorunum motosikleti stop ettikten sonra farı açık unutmam sonucu aküyü zayıflatmamdı.Tabi motosiklet çalışmayınca mecburen vurdurarak çalıştırdım.Şuan herhangi bir sorun yok motosiklet aküyü şarj etti.

Motosiklet gerçekten 250cc den her anlamda fazla(görüntü ses performans vs..)Bana göre 4000-5000tl bütçeyle alınabilecek en iyi 250 cc.

Motosikleti
    Comet
    valla yardımcı olurlarsa minnettar olurum, soru işaretleri var kafamda.. 130 km hızda devri kaç oluyordur. 50 cc fark için masrafa girmeye değer mi ki? gs500 ile 250 comet arasında kaldım.. nakeda sarı renk yakışıyor yaf
    hooopp benim sarıya müşteri olma külahları değişmeyelim

şaka bi yana,200cc caracal ile 50cc fark var diye düşünme..

cometler 29 beygir güç üretiyor ve ivmelenmesi çok iyi,son hızı 177 yapan var ben şahidim 200 yaptığını iddia eden var ama ben görmedim

tek kafa karıştıran nokta yedek parça

Motosikleti
    F 650 GS
    Bu arada söylemeyi unuttum.Rüzgarda vardı.Bu güneşli günde ve okadar korumaya ragmen yinede ayaklar hafiften üşüdü Bunlara ragmen yinede motosikletten şikayetçi olacagım bir durum oluşmadı.

Motosikleti
    Yamaha Fz 6 Fazer '05
    Galiba sarı ve alt sakkalı comet böyle oluyor benim motosikletim 22 binde aldığımda 10 bin km deydi yazın istanbul izmir antalya arası yolculuk yaptım ve ortalama 120 km hızla gittim bazı yerlerde 160 km ye kadar cıktım makine daha red lineye girmemişti bile direksiyon gidonum rizoma orjinalı daha yüksek oldugu için çıkardım ve daha düz olan rizomayı taktım rüzgardan korunmak için işte fotoğraflar;

Motosikleti
    Comet
    Alıntı K M L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Galiba sarı ve alt sakkalı comet böyle oluyor benim motosikletim 22 binde aldığımda 10 bin km deydi yazın istanbul izmir antalya arası yolculuk yaptım ve ortalama 120 km hızla gittim bazı yerlerde 160 km ye kadar cıktım makine daha red lineye girmemişti bile direksiyon gidonum rizoma orjinalı daha yüksek oldugu için çıkardım ve daha düz olan rizomayı taktım rüzgardan korunmak için işte fotoğraflar;

bu akşam bu motoru bana getirene 1 demlik çay benden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler