Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    ben er6 görmedim ama xj6 gördüm duydum,dokundum,kokladım,sarıldım çok acayip bişey sıralı düzgün bir ses veriyo. r1 gibi değil . 4/100 diyolar ayrıca ben demiyorum ama bana sorarsan ben ne ses ne görsellik , takılmıyorum böle şeylere eski görünümlü gt250 aldım , honda nc700 e tırmancam sonra da son mekan 796 L-Twin o_O
    Petrol bitmesin!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    XJ6 ile 4 litre yakmak için sol elde tespih ile gitmek lazım. Ortalama tatlı sert bir kullanımda 5,5 dan aşşağı yakmaz.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Akrapoviç egzost sticer'ı lazım,ısıya dayanıklı olanını nasıl temin ederim fikri olan var mı?
    Bir gün mutlaka ...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı esparo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben er6 görmedim ama xj6 gördüm duydum,dokundum,kokladım,sarıldım çok acayip bişey sıralı düzgün bir ses veriyo. r1 gibi değil . 4/100 diyolar ayrıca ben demiyorum ama bana sorarsan ben ne ses ne görsellik , takılmıyorum böle şeylere eski görünümlü gt250 aldım , honda nc700 e tırmancam sonra da son mekan 796 L-Twin o_O
    r1 sesi krank teknolojısınden dolayı pek ıyı degıl zaten sıralılar arasında ;)

bu arada xj6 ıyı yakıomus RR ıle duzyol 100-110 ıle 4.6 yaktım. suana kadar 6.2den fazla da yakmadım

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrapoviç egzost sticer'ı lazım,ısıya dayanıklı olanını nasıl temin ederim fikri olan var mı?
    sahibinden'de böyle bir ilan varmış ama silinmiş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-motosiklet-akrapovic-egsoz-sticker-isiya-dayanikli-43130195/silinmis-ilan/

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hafta sonu tekerler döner 750 km yol yapılır :D UNdocab gt650 sine kavuşur allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:52 ----------

Celallin motorla ilk tur
    puser bunu beğendi.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Motür güzelmiş beyler Hangi gt650 yi aldı undocap ? internettekilerden mi ?
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden'de böyle bir ilan varmış ama silinmiş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-motosiklet-akrapovic-egsoz-sticker-isiya-dayanikli-43130195/silinmis-ilan/
    Aykut sağlam orjinal bir şey lazım,2 gün sonra egzost'a yapışıp mundar olmasın.Benim makinada boğazdan komple akrapoviç varmışya laa Hafta sonu suzuki servisteydim filtrekleri ve yağı değiştirttim.Adam egzost'a hasta oldu abi stiker'ı çıkmış komple akrep var bu makinada falan dedi,harbidende her yeri akrep logolu egzostun görmemişim bu zamana kadar
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Aykut sağlam orjinal bir şey lazım,2 gün sonra egzost'a yapışıp mundar olmasın.Benim makinada boğazdan komple akrapoviç varmışya laa Hafta sonu suzuki servisteydim filtrekleri ve yağı değiştirttim.Adam egzost'a hasta oldu abi stiker'ı çıkmış komple akrep var bu makinada falan dedi,harbidende her yeri akrep logolu egzostun görmemişim bu zamana kadar
    yolda para bulmuş gibi sevinmişindir :D Senin egzoz da var bir soyluluk zaten :D

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolda para bulmuş gibi sevinmişindir :D Senin egzoz da var bir soyluluk zaten :D
    Valla müdür bende egzostu delmişler sanıyordum Ne yalan söyleyeyim birazdaha kanım ısındı kerataya.
    zenon bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motür güzelmiş beyler Hangi gt650 yi aldı undocap ? internettekilerden mi ?
    UNdocab in motoru ;)

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Benim makinada boğazdan komple akrapoviç varmışya laa Hafta sonu suzuki servisteydim adam egzost'a hasta oldu abi stiker'ı çıkmış komple akrep var bu makinada falan dedi,harbidende her yeri akrep logolu egzostun görmemişim
    Valla aynı motosikleti kullanacak olsanda, yeni sezona yeni motosikletle giriyormuş hissi verecek kadar büyük bi aydınlanma olmuş bu

Darısı bizim başımıza, bakalım bizimki ne çıkacak Safkan soba style çıkmasında Önceden önlemimizi alalım, hangi Suzukiydi gittiğin ???
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla aynı motosikleti kullanacak olsanda, yeni sezona yeni motosikletle giriyormuş hissi verecek kadar büyük bi aydınlanma olmuş bu

Darısı bizim başımıza, bakalım bizimki ne çıkacak Safkan soba style çıkmasında Önceden önlemimizi alalım, hangi Suzukiydi gittiğin ???
    Filoryada ki suzuki servisine gittim,aslında hava filtresi almaya gitmiştim ama almışken ustanın bi eli deysin istedim.Sağolsunlar çok iyi ilgilendiler.Uzun zamandır servise benzer bir servis görmemiştim iyi oldu
    Bir gün mutlaka ...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    dikkat et akrep ısırmasın (ceza filan yeme yani)

undocab, hayırlı olsun yeni motosikletin.

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkat et akrep ısırmasın (ceza filan yeme yani)

undocab, hayırlı olsun yeni motosikletin.
    Aga o zaman stiker'ı yapıştırmayıp, safa mı yatsam.Aldığımdan beri zaten orjinal sanıyordum çok zor olmasa gerek
    zenon ve puser bunu beğendiler.
    Bir gün mutlaka ...

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    Aga o zaman stiker'ı yapıştırmayıp, safa mı yatsam.Aldığımdan beri zaten orjinal sanıyordum çok zor olmasa gerek
    ben egzoz yüzünden ceza yediğimde saflığıma bakmadı, yapıştırdı 150'yi. bağlanıyodu da zor ikna ettim

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Arkadaşlar bu ara bakım yapacak olan varsa bizim motor için en güzel yağlardan biri olan motul un 4 lt yağı bu sitede piyasadan 20 tl daha ucuz. İhtiyacı olanlar değerlendirsin.

http://www.boyassi.com/urun/motul-10w50-4-lt-motosiklet-yagi_423.aspx?CatId=226

Bu firmayı biliyorum, hatta sahibini tanıyorum, piyasaya ciddi anlamda uygun fiyatlarla giriş yaptı, sırf istanbul tekelini kırabilmek için. kendi motoruma motul yağı burdan aldım ve hiç bir sıkıntı yok. firma sahibide trabzonlu'dur ve harbi motorcudur :D
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, motor sanırım perte çıkıcak ama lastikler yeni ve ziyan olsun istemiyorum. şimdi yeni lastikleri çıkarıp yerine eski lastik takmam lazım ama hazırda lastik yok.

elinde bizim motora uyucak eski püskü yamalı dandik lastik olan veya nerden bulabilceğimi söyleyebilcek olan var mı?
    Selam onur bende çıkma lastik var sana ücretsiz gönderebilirim. Ama kargo parasına karışmam, kargosu ucuz olsun dersende ambarlada gönderebilirim.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru sahibindende görmüştüm sanki, kafa grenajlı ve grenajsız-naked resimleri vardı. Orta yaşlı bir adam üzerinde poz falan vermişti. Zaten göstergeler naked göstergesi, makinesi temizse hiçbiri sorun değil gerçi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:07 ----------

Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu firmayı biliyorum, hatta sahibini tanıyorum, piyasaya ciddi anlamda uygun fiyatlarla giriş yaptı, sırf istanbul tekelini kırabilmek için. kendi motoruma motul yağı burdan aldım ve hiç bir sıkıntı yok. firma sahibide trabzonlu'dur ve harbi motorcudur :D
    Sahibini tanıyosanız söyleyin google sıralaması kastırsın biraz siteye(googleda sitenin esamesi okunmuyor), gerçekten fiyatları çok güzel. Bugun 4 lt motul yağ siparişi veridm oğlen, 2 saat sonra aradım kargolamışlar bile. Gerçekten ilgililer ama profesyonellik biraz eksik gerçi işlerini tam yapsınlarda prof firmalar gibi muhatap bulamamaktansa böylesi daha iyi
    zenon bunu beğendi.

esparo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Iron 883 / 2014
    zar zor eve getirdiğim, bişey olmasın diye otopark bulup koyduğum motorum , 2 gün önce geldiğimde aynası kırıktı :( .daha hiç binememiştim . yerini değiştirirken yıkama makinasının üstüne düşürmüşler . ödediler ama ilk günden böyle bişey can sıkıyor
    zenon bunu beğendi.
    Petrol bitmesin!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler