Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Motor sıfırlandı. Risk almak gereksiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Arkadaşlar Anadolu Yakası'nda arka amortisörümü değiştirebileceğim, sonrasında bakım vs işler için gidebileceğim, müşteriyi yolunacak kaz olarak görmeyen, önerebileceğiniz usta var mıdır? (Not: Amortisörü hyosungsource.com'dan aldım. Sadece işçilik gerekiyor)

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Anadolu Yakası'nda arka amortisörümü değiştirebileceğim, sonrasında bakım vs işler için gidebileceğim, müşteriyi yolunacak kaz olarak görmeyen, önerebileceğiniz usta var mıdır? (Not: Amortisörü hyosungsource.com'dan aldım. Sadece işçilik gerekiyor)
    Burada üye olan GNK motora gidebilirsin bence. Motorun garantili falansa yetkili servise gitmek zorunlu zaten :D KArşıda yetkili ve etkili servis kim var bilmiyorum :D

http://www.gknmotors.com/
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Yok yok benim Comet 2007 model. Ancak 6 yaşında olmasına rağmen daha çok yan gelip yatmış (14 bin küsürde) Biraz ilgi alakaya ihtiyacı var. Tavsiye için teşekkürler...

herkese merhaba ; peki bu motor hakkında birşey biliniyor mu ? Dikkatimi cekti de bayadır orada duruyor.Temiz de birşeye benziyor.Tanıdık birisinin mi bu?
    Fiyat biraz fazla herhalde ne düşünüyorsunuz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09833239/detay

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı patates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba ; peki bu motor hakkında birşey biliniyor mu ? Dikkatimi cekti de bayadır orada duruyor.Temiz de birşeye benziyor.Tanıdık birisinin mi bu?

eğer motor gerçekten 2000 km'de ise hakkı odur. he ufak bir pazarlıkta yapılmaz değil şahsen o motor benim olsa 7000 TL'den aşağıda satmam çünkü bilirim bunu alacak adam adam gibi kullanırsa en az 60000 km sorun yaşamadan sürecek.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı patates adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende benim motorumu tek fotodan begendim gittim aldım 5800 km de 6500 e almıştım 2010 model 2011 trafik çıkışlı dediği doğruysa bu temizlikteyse pazarlıksız bile bu fiyata alınır Comet bulmayı gectim boylesi kolay bulunmaz.

mertstar15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT250 , cb 600 hornet
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motor facebooktaki hyosung sayfasında bir ergenin. Motoru bitirip yeniden yaptırmış. İyi yaptırmış kötü yaptırmış onu bilemem ancak bunu ilanda belirtmiyor bilgin olsun. Bence öyle adamdan motor değil, kibrit çöpü dahi alınmaz.
    ergen derken laflarına dikkat et motora her türlü kefilim ilan içeriğini yazmakla uğraşmak istemedim sadece aldığım gün ilan vermiştim içeriği komple kopyaladım
    motorda elektriksel proglem vardı arka piston zamanlama hatasından subaplara çarptı piston ve valf kapağı değişti sadece motoru sürekli kullanıyorum ayrıca hisvarlar nasıl konuşucağını bilmiyorsan hiç birşeyle ilgili yorum yapma !

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

ayrıca ben anlamıyorum boş konuşmak nasıl bu kadar kolay neden bilmediğiniz motora çamur atıyorsunuz burhaniyede kanuni servisi yok ayrıca amacınız ne anlamadım motora buyrun gelin bakın zaten cok iyi durumda şuan ve satmayı düşünmüyorum kullanıyorum 5500 e alıcı gelirse verim büyütmek istiyorum sadece

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Mert,

Aşağıdaki yorumları yapan insan 50 yaşında bile olsa ergendir. Ancak sorun değil, yarın sende ikinci el motor aldığında sanada senin gibi motorun geçmişini söylemeyen birisi denk gelir ozaman yaptığın hatayı anlarsın.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı mertstar15 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ergen derken laflarına dikkat et motora her türlü kefilim ilan içeriğini yazmakla uğraşmak istemedim sadece aldığım gün ilan vermiştim içeriği komple kopyaladım
    motorda elektriksel proglem vardı arka piston zamanlama hatasından subaplara çarptı piston ve valf kapağı değişti sadece motoru sürekli kullanıyorum ayrıca hisvarlar nasıl konuşucağını bilmiyorsan hiç birşeyle ilgili yorum yapma !

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

ayrıca ben anlamıyorum boş konuşmak nasıl bu kadar kolay neden bilmediğiniz motora çamur atıyorsunuz burhaniyede kanuni servisi yok ayrıca amacınız ne anlamadım motora buyrun gelin bakın zaten cok iyi durumda şuan ve satmayı düşünmüyorum kullanıyorum 5500 e alıcı gelirse verim büyütmek istiyorum sadece
    senin motoru burhaniye servisten birine sordum o motor alınmaz dedi, senin arkadaşını tanıyormuş, elektrik problemi var, hasarlı motor yenilendi dedi..
    motorun alıcısı bendim zaten.. o muhabeti duyduktan sonra aramadım bile seni..
    anlamadıgım olay şu kardeşim ?
    tamam vekil olabilirsin motoruna bir civatayı bile değiştirsen önemli olan bir parca için bunu satarken artısı eksisi oldugu söylenmez mi?
    4 motor sattım dördünde ne böyle bişey yaptım nede yaparım..
    ayıptır
    # motosikletle.blogspot

Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Bende ergen konusuna katılıyorum Mert'in isteği üzerine, kendisine 3 tane service manual gönderdim. Kendisi teşekkür bile etmemiştir.

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin motoru burhaniye servisten birine sordum o motor alınmaz dedi, senin arkadaşını tanıyormuş, elektrik problemi var, hasarlı motor yenilendi dedi..
    motorun alıcısı bendim zaten.. o muhabeti duyduktan sonra aramadım bile seni..
    anlamadıgım olay şu kardeşim ?
    tamam vekil olabilirsin motoruna bir civatayı bile değiştirsen önemli olan bir parca için bunu satarken artısı eksisi oldugu söylenmez mi?
    4 motor sattım dördünde ne böyle bişey yaptım nede yaparım..
    ayıptır
    katılıyorum, özellikle şehir dışından biri gelirse ve motorun senin söylediğin gibi olmadığı anlaşılırsa ayıp olmaz mı ? Kendini onun yerine koy.Eminim ana avrat söverdin...Kim olsa sinirlenir yani.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bu kadar yorumdan sonra ilanı düzenlemeye bile tenezzül etmemişsin, yazık gerçekten. 3 kuruş için kulağını çınlatacak alan kişi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar yorumdan sonra ilanı düzenlemeye bile tenezzül etmemişsin, yazık gerçekten. 3 kuruş için kulağını çınlatacak alan kişi.
    ben daha neler derim de boşver yaşına baktım daha yaşı küçük. cahilliğine verdim..
    bilmeyen birine kakalar. alanda sabah akşam söver
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Herkese merhaba,

Sabit beyin önerisiyle haftasonu GKN Motor'un yolunu tuttuk. Gökhan bey sağolsun çok ilgi-alaka gösterdi. Arka amortisör Hyosungsource.com'dan getirttiğim yenisiyle değiştirildi. Motul 10-40 yağ konuldu. Hava, benzin ve yağ filtreleri ile bujiler değişti. Patlak amortisörün değişmesiyle arkadaki kaymalar yok oldu sanki. Bu arada dün ilk kez TEM'e çıktım. Kozyatağı'ndan Kavacık çıkışına kadar açık trafikte rüzgar biraz zorladı. Otobüslerin sellektörlerle dibine kadar yaklaşıp sollaması da biraz ürkütücüydü Açıkçası ilk otoban deneyiminden pek keyif alamadım ama sahile inince işler değişti Güzel havada Boğaz'da gezmek gibisi yok! İyi haftalar dilerim...
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı Alfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

Sabit beyin önerisiyle haftasonu GKN Motor'un yolunu tuttuk. Gökhan bey sağolsun çok ilgi-alaka gösterdi. Arka amortisör Hyosungsource.com'dan getirttiğim yenisiyle değiştirildi. Motul 10-40 yağ konuldu. Hava, benzin ve yağ filtreleri ile bujiler değişti. Patlak amortisörün değişmesiyle arkadaki kaymalar yok oldu sanki. Bu arada dün ilk kez TEM'e çıktım. Kozyatağı'ndan Kavacık çıkışına kadar açık trafikte rüzgar biraz zorladı. Otobüslerin sellektörlerle dibine kadar yaklaşıp sollaması da biraz ürkütücüydü Açıkçası ilk otoban deneyiminden pek keyif alamadım ama sahile inince işler değişti Güzel havada Boğaz'da gezmek gibisi yok! İyi haftalar dilerim...
    Hayırlı olsun kullandıkca motora alıştıkca daha zevkli hale gelir GKN den memnun kalmanda güzel ;) o kadar gezmişsin fotoda cekeydin keşke...

Motosikleti
    '13 NC700 XA
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kullandıkca motora alıştıkca daha zevkli hale gelir GKN den memnun kalmanda güzel ;) o kadar gezmişsin fotoda cekeydin keşke...
    Fotoğraf var ama sadece manzara fotoğrafı. Bir dahakine kadraja kara kuzuyu da alırım

Uploaded with ImageShack.us

zenon bunu beğendi.

Herkese merhaba! Linkteki comet için sahibiyle görüşüyorum. Ön lastiğin değişmesi gerektiği dışında bir sorun olmadığını belirtiyor. Motoru tanıyan ya da bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9696992/detay/

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı cochise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba! Linkteki comet için sahibiyle görüşüyorum. Ön lastiğin değişmesi gerektiği dışında bir sorun olmadığını belirtiyor. Motoru tanıyan ya da bir fikri olan var mı? Şimdiden teşekkürler!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9696992/detay/
    lastikten fazlası var detaylı bilgi isteyin.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

mertstar15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT250 , cb 600 hornet
    benim anlamadığım şu insanın konuşma tarzına bakarak ergen oldugunu nasıl anlıyorsunuz istediğiniz buysa söyledimde motorun ne durumda olduğunu burhaniyede hiçbir kanuni servisi yada mondial servisi vb motorcuya göstermedim arkadaşımda varsa gidip böyle birşey söylemez kimseye durduk yere motorda problem vardı evet basit bir elektriksel problem vardı halledildi motor sorunsuz satmıyorum kardeşim kaldırdım ilanıda almayan almaz sıfır lastik takımı aldım metzeler m3 taktım motora yağını 1000 km de bir değiştiriyorum satın aldığım kişi elektiriksel problemi var dememişti ama ben aldım ve arkasından sövmedim söven söver o beni ilgilendirmez sırf o elektrik arızası yüzünden orjinal parça getirttirip masraf yaptım tertemiz sorunsuz bir makina çıktı ortaya kimsenin beni tanımadan benim hakkımda yorum yapmaya hakkı yok kesiinlikle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler