Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Aklıma birşey takıldı motoru elazığda kullanıcam da servis , usta sıkıntısı çeker miyim ? Haziran -Temmuz -Ağustos ve Eylül ortalarına kadar İstanbul'da , geri kalan aylarda motor Elazığ'da olucak yani.Usta sıkıntısı çekmekten korkuyorum

---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:28 ----------

Resmi sitesinden de baktım da Elazığ'da yok ama en yakın Malatya'da var yetkili servis.Ama ilginç olan Ankara'da 1 tane yetkili servis olması ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı patates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma birşey takıldı motoru elazığda kullanıcam da servis , usta sıkıntısı çeker miyim ? Haziran -Temmuz -Ağustos ve Eylül ortalarına kadar İstanbul'da , geri kalan aylarda motor Elazığ'da olucak yani.Usta sıkıntısı çekmekten korkuyorum

---------- Post added at 12:37 ---------- Previous post was at 12:28 ----------

Resmi sitesinden de baktım da Elazığ'da yok ama en yakın Malatya'da var yetkili servis.Ama ilginç olan Ankara'da 1 tane yetkili servis olması ?
    Motorun garantili değilse sende yaparsın ama garantiliyse garantiden cıkmaması icins ervise goturmen lazım oda sıkıntı olur
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Benim motora Topcase olarak bunu düşünüyorum sizin fikriniz nedir?

http://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topca...h_46887.html#1

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Bir arkadaşa sordum ses yapar o dedi gönlüm bun akaydı
    http://www.feyizoglu.com/K46-canta_44244.html#0

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

iki secenek daha

http://www.anesmotor.com/?urun-468-GIVI-E470-Mat.html

Son kararım bu olabilir

http://www.anesmotor.com/?urun-950-K46-Yeni-Model.html

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Sabit hocam ben ilk fotodaki Coocase'i kullanıyorum motorumda. Memnunum f/p oranı bence çok yerinde bir çanta.
    zenon bunu beğendi.
    ..::.. GO ..::..

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topcase'de 3-5 lira fazla verin ama Kappa ve Givi'den şaşmayın.

Artı, bu makinenin ikinci eli neden hiç yok yahu? Çok mu seviyorsunuz motorlarınızı arkadaşlar?
    zenon bunu beğendi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Ben eski mootrum da ixs kullandım ve givi üretiyor alt tablayasından cantanın altına kadar aynı aynı zamanda Givi nin sahibi Kappa nın da sahibi Kappa cin de üretiyor Givi ve ixs İtalyada aynı fabrikada üretiliyor İXS yine 300 tl gibi bir fiyata buldum.

@NoVaRİX comat kullanıcları bilinclidir ne aldıklarını neden aldıklarınıbilirler Race gibi redline dayiyim derdide yoktur genelde agır başlı afifi arazi kullanan ve az yakmasını isteyenler cometi alır az yakması icinde yavas gitmek gerekir :D Bu nedenle comet cok harekli değildir...
    tekfur34 bunu beğendi.

hacı abi, görüntü itibariyle hepsi de güssel. birinci olan 48 lt. bence 2 litre gün gelir çok lazım olur.
    3. çantada sırtlık varmış. ama 46 litre. sırtlık da arkada oturanlar için faydalı bence. zaten arka oldukça rahatsız...
    birinci çanta ile diğerleri arasında 100 tele gibi bi fiyat farkı var. @undocap buralardaysa o 100 lira ile neler yapılabileceğini bi döktürür, aklın şaşar
    aynı sitede birinci çantanın markasından (cococase) kumandalı-alarmlı bi model var. diğer 3 ü ile aynı fiyatlara geliyor. bi bak istersen
    http://www.feyizoglu.com/48-Lt-Topca...-_46884.html#0

kumanda ve alarmdan ziyade ledli olması hoşuma gitti. yollarda görüyorum, hem şık duruyor hem de frene bastığında çok görünür oluyor...

bizim motorlara topcase yakışıyomu sizce????
    UNdocab bunu beğendi.

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motora Topcase olarak bunu düşünüyorum sizin fikriniz nedir?
    büyük değil mi onlar ya. küçük bir tane daha sevimli durur bence. ama 48 lt'ye kask, mont, dizlik sığıyorsa yazın süper olur.
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük değil mi onlar ya. küçük bir tane daha sevimli durur bence. ama 48 lt'ye kask, mont, dizlik sığıyorsa yazın süper olur.
    Valla büyük kücük bakmam kucuk olursa zaten sırt cantasından ileri gidemeyecek amac kamplarda kullanmak oyle oldumu uyku tulumunu falan koy 10 numara olur :D

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    48 lt bence siritmaz benim hosuma gidiyor. Ayrica kask, mont, eldiven,dizlik ve ivir zivir esyalarimi sigdirabilmek harika bir duygu. Buyuk canta iyidir
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bir alt sehpa cantayı koyabilcegim bir demir ayarlayıp gidip alırım 19 Nisana kadar bu işi kalletmem lazım :D Kamp var :D

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı puser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykut adamın gezi fotoğraflarına hiç bakmadın galiba.Bence bu topcase de yetmez sen arkaya römork taktır sabit.
    zenon bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aykut adamın gezi fotoğraflarına hiç bakmadın galiba.Bence bu topcase de yetmez sen arkaya römork taktır sabit.
    Aklımdan gecmiyor degil :D Bu arada senin iş icin arkadastan ses cıkmadı olumlu olmayacak galiba bekleyelim bakalım ;)

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklımdan gecmiyor degil :D Bu arada senin iş icin arkadastan ses cıkmadı olumlu olmayacak galiba bekleyelim bakalım ;)
    Motosiklet aksesuarlarımı aldığım yamaha satış ve servis hizmeti veren bir yer var ordaki arkadaştan rica ettim pazar günü ustanı ödünç alabilirmiyim diye bugün haber gelecek.İnşallah olur yoksa işim zor.
    Bir gün mutlaka ...

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı ARCHANGEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet aksesuarlarımı aldığım yamaha satış ve servis hizmeti veren bir yer var ordaki arkadaştan rica ettim pazar günü ustanı ödünç alabilirmiyim diye bugün haber gelecek.İnşallah olur yoksa işim zor.
    PAzarda hava bozuk gibi plan ne ne yapacaksın? nasil yapacaksın

Motosikleti
    Honda nc700xa
    Gelen olursa buyursun gelsin beyler ;)

http://www.facebook.com/events/463929173654505/?ref=2
    UNdocab bunu beğendi.

aynen piyasa ölü yaza doğru millet panik yapıcak

Motosikleti
    Honda nc700xa

puser bunu beğendi.

yesilkoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250 comet
    arkadaslar bır sure once acemılıgınde verdıgı tecrubesızlıkle bır kaza atlattım sukur bana bır sey olmadı ama motorda ufak tefek hasar var bende elımden geldıgınce kendım toparlayarak hem motoru tanımak hemde elden gelenı yapmak ıstıyorum olusan hasar depo bıraz ıcerı goctu sol sınyal kırıldı sol aynayı tutan somun dıpten kırıldı elcık kenardan hasarlı ve vıtes kolu kırıldı
    gıdonda egrıldı vıtes kolunu cıvata ve bırazcık boru ıle hallettım sayılır sımdı gıdunu cbf 150 gıdonu ıle degıstırılebılır dıye bır yerde okumustum bu sekılde degıstıren varmı yada onerısı olan varmı http://www.motoliz.com/Regal-Elcik-Takimi-2-Gri_21656.html#0 bu elcıkler uyarmı http://www.motoliz.com/VLM-urun-Kodu-610-205_14550.html#0 bu sınyal uyarmı gercı bunlar yamaha motorlar için ama uyarmı dıye sorayım dedım bırazda malıyetı dusunerek depoya ne yapabılırım arastırıyorum hala ve bu arada sele derısını degıstırmek ıstersek hangı derı kullanılmalı karbon desenlı derı bulunabılırmı bılıyorum cok sordum ama sorkı ogren demısler
    verecegınız bılgıler ıcın sımdıden tesekkur ederım

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    öncelikle geçmiş olsun. sana bir şey olmamasına sevindim.

gidon için bence şundan daha ugun fiyatlısını bulamazsın. ama ellerinde var mı bilmiyorum.
    http://www.motoliz.com/Renthal-Renkl...m_21162.html#0

orjinal elcikler gayet ucuz ve kalitesi bence baya iyi. orjinal rizoma'dan memnun kalmayıp, orjinal elciklere geri döndüm. linkini verdiğin çakma rizomaları tavsiye etmiyorum çok kalitesiz oluyorlar. illa farklı bir şey kullanacağım diyorsan biraz 10-20 tl daha fazla ver harris, ariete veya protaper al derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler