Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    _SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

Mc de yemek ısmarladığını yazmamışsın ağabey. Kesene bereket güzel gün oldu. Tekrarlayalım kısa sürede
    ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    insan yeni amortisörlerin resmini çekmez mi bea ..hayırlı olsun allah uzun uzun ömürler versin .. bugün de gaz telinde bir.....sezdim açtım kumandayı bir de ne göreyim tek damar kalmış teli birbirine tutan hemen aldım bir tane yarın artık almış olduğum debriyaj teli ile gaz telini değiştiririm.. bizden ayrılmayın aklıma gelmişken güray o amortisörlerin hali ne moruk bi dakika ya kafam karıştı sizin amortisörlerin ayarı alttanmış o nasıl oluyor yav benimki hep üstte oldu da ondan soruyorum
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Ahmet abi valla bi gt250 aldırcaksınız sonunda bana da Coşkun abiyle yaptığımız yazışmalar beni vazgeçirmişti ancak tekrar kanım kaynamaya başladı.

burdaki yamaha yetkili satıcısı (aynı zamanda kanuni satıcısı ve drag yarışlarına katılan bi abimiz) hyolarda arka silindirin soğutmasının sıkıntılı olduğunu ve silindirin kendini çabuk yediğini söyledi. doğruluk payı var mıdır? eğer alırsan çok uzun yolculuklarda yağ soğutmasına güvenme, hava soğutmalıymış gibi belli aralıkla dinlendir dedi...

---------- Post added at 13:25 ---------- Previous post was at 13:11 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan yeni amortisörlerin resmini çekmez mi bea ..hayırlı olsun allah uzun uzun ömürler versin .. bugün de gaz telinde bir.....sezdim açtım kumandayı bir de ne göreyim tek damar kalmış teli birbirine tutan hemen aldım bir tane yarın artık almış olduğum debriyaj teli ile gaz telini değiştiririm.. bizden ayrılmayın aklıma gelmişken güray o amortisörlerin hali ne moruk bi dakika ya kafam karıştı sizin amortisörlerin ayarı alttanmış o nasıl oluyor yav benimki hep üstte oldu da ondan soruyorum
    alttan olanlar acaba yan sanayi mi? sen senin motorun amortisörünü çek koy da bi de senin amortisörü görelim
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alttan olanlar acaba yan sanayi mi? sen senin motorun amortisörünü çek koy da bi de senin amortisörü görelim
    bu şeklinden belli olan çıkan gt250 amortisörü

bu da gt650 amortisörü. iç yapısı olarak farklı mı bilmiyorum ama resimden de görüldüğü gibi fark helezonu ve daha sert yapmak amaçlı demir bir aparat eklemişler..

Two Against the World

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar,az önce sıfır gt250 comet siyah motoru aldım.Pazartesiye plakası vsvs çıkacak.
    Plaka vsvs dahil 9350'ye mal oldu.Allah kaza bela vermesin,inşallah hayırlı olur.

HAYIRLI UĞURLU OLSUN iyi günlerde kullanmak nasip olsun.

darısı başımıza diyelim !...
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    merianne kardeş,hayırlı olsun,güle güle kullanman dileklerimle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Merhaba arkadaşlar merianne kardeş hayırlı olsun. Güle güle kullan.
    Bildiğiniz gibi benim motor yağ eksiltiyordu.Bu gün sabah motoru Mert ustanın orda söktük.Durum içler acısı
    .Benden önceki sahibi nin hataları yüzünden üst ekzantirik grubu komple+zincirleri,bütün siboplar,piston sekman krank,ve tornada ust kapak sibop ayarı ve alıştırması,piston gömleklerinin honlanması gibi işlemler ile 1250 TL bana maal oldu.Hadi hayırlısı motoru sıfırladım.Yarın inşallah toplarız

---------- Post added at 19:50 ---------- Previous post was at 19:47 ----------

Bu gün benim için çok yorucu bir gündü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sağolun arkadaşlar hepinizden allah razı olsun.Bugünde mont,eldiven,balaklava(bu ismi niye koymuşlar anlamadım) kargodan gelmiş.Ayrıca -motosikleti fark edin-çıkartma hediyesi gelmiş onları arabama yapıştıracağım. Şöyle bir giydim tam takım hepsi çok yakıştı . Yanlız kaskı da takınca nefes almakta zorlandım bi garip oldum. Ama değer 10 yıllık özlem sonunda bitecek inşallah.

Şimdi bir sorunum var; Motoru ankara-emek' 4.44 motordan alacağım.Evim sincan'da yaklaşık 25 km var.Emekten sincana nasıl getireceğim.Daha önce hiç vitesli motor kullanmadım.Dengede bir sorunum yok yani düz yolda giderim;ancak rampa yukarı,ışıklarda dur kalk,eskişehir yolu,dolmuşçuların,belediye otobüslerinin ani şekilde durmaları gibi anlardan çok korkmaktayım.Bayideki usta 1-2 saat öğretecek ama iş yine bizde bitecek.Hiç uğraşmayıp bizim kamyonete yükleyip getirsem mi

Motosikleti
    Alıntı konak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar merianne kardeş hayırlı olsun. Güle güle kullan.
    Bildiğiniz gibi benim motor yağ eksiltiyordu.Bu gün sabah motoru Mert ustanın orda söktük.Durum içler acısı
    .Benden önceki sahibi nin hataları yüzünden üst ekzantirik grubu komple+zincirleri,bütün siboplar,piston sekman krank,ve tornada ust kapak sibop ayarı ve alıştırması,piston gömleklerinin honlanması gibi işlemler ile 1250 TL bana maal oldu.Hadi hayırlısı motoru sıfırladım.Yarın inşallah toplarız
    Bu gün benim için çok yorucu bir gündü
    hayırlı uğurlu olsun. üst kapağa ve egzantirik zincirine ne olmuş ki? (hadi zincir ve supap keçeleri eskir anlarım da supapların sıkıntısı neydi?)

Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar hepinizden allah razı olsun.Bugünde mont,eldiven,balaklava(bu ismi niye koymuşlar anlamadım) kargodan gelmiş.Ayrıca -motosikleti fark edin-çıkartma hediyesi gelmiş onları arabama yapıştıracağım. Şöyle bir giydim tam takım hepsi çok yakıştı . Yanlız kaskı da takınca nefes almakta zorlandım bi garip oldum. Ama değer 10 yıllık özlem sonunda bitecek inşallah.

Şimdi bir sorunum var; Motoru ankara-emek' 4.44 motordan alacağım.Evim sincan'da yaklaşık 25 km var.Emekten sincana nasıl getireceğim.Daha önce hiç vitesli motor kullanmadım.Dengede bir sorunum yok yani düz yolda giderim;ancak rampa yukarı,ışıklarda dur kalk,eskişehir yolu,dolmuşçuların,belediye otobüslerinin ani şekilde durmaları gibi anlardan çok korkmaktayım.Bayideki usta 1-2 saat öğretecek ama iş yine bizde bitecek.Hiç uğraşmayıp bizim kamyonete yükleyip getirsem mi
    hocam bence acilen koruma demiri ya da takoz da alıp taktırın. 0 motor almışsınız, sonra düşürünce içiniz acımasın...

hayırlı olsun. en olmadı 2ye takıp sakin sakin gidersiniz

konak1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR 200
    Ben aldığımda motorda ses vardı.Sibop veya şin sesi diye fazla önemsemedim. Mert ustada sökmeden kesin bişey söyleyemedi.Yağ yakma ve ses arttı en son bu sabah mahalleden çıkarken motor artık yeter dedi.Önceki sahibi toplatmış 1 kere toplayan vatandaşta motor sadece yürsün diye toplamış.
    Kim ne derse desin HYOSUNG gerçekten sağlam motor yapmış.Ölüsü bile gidiyor

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Two Against the World

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısmet olursa 13/14 nisanda yeni motorumla istanbulda olacağım. umarım orda görüşebiliriz. istanbul grubu ile.

tabi bu arada umarım pazarlıkta bir sorun cıkmaz
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    kafama takılan iki konu var beni aydınlatır mısınız... en azından almak isteyip te burayı okuyanlar da sorularına yanıt bulmuş olur.

yolcu konforu nasıl?
    depo içi çabuk paslanıyor diyorlar aslı var mıdır?
    bir de arka teker frenlemede ve virajda salınım yapıyor, arkası basmıyor diyorlar. (aklıma lastik kalitesi, basıncı ve amortisör ayarı geldi direk...)

teşekkürler.

bir de güncel rakamlarla benzin sarfiyatı nedir?

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    yolcu konforu diye bişey yok.
    depo içi kesinlikle paslanmıyor kim dediyse sallamış işkembeden.
    motorun agırlığı önde olduğu için arka kitliyor istediğin kadar lastik tak amortisörle oyna farketmez.
    efendi sürersen 90 ı geçmeden 3.5 litre falan yakıyor. agresif sürersen ise 5.5 litreyi çok rahat görebilirsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar motoru salı veya çarşamba günü teslim alacağım.Güvenlik açısından ne gibi ürünler almalıyım.Öncelikle alacaklarım: Branda,zincir,alarm.Başka alınması gereken ne olabilir ? Ben kafes yapmayı düşünüyorum,binanın altında motorun gireceği bir cep var oraya bir kafes yapayım diyorum mantıklı olur mu sizce?

Cometlere;jant şeridi,tank ped vb. aksesuarlar yakışıyor mu ? Tavsiye edeceğiniz ürünler var mı ? motorun rengi siyah

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

S Virajı saygılar
    ....

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    boştaki hortum ne ben de merak ettim
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hortumu çıkarmışsın işte çalışmaması normal değil mi ?
    hortumu çıkarmadan öncede aynıydı ..deneme amaçlı çıkardım ama bişi değişmedi.
    Two Against the World

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler