Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung Gt 250 Comet Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    comet 250 likler içinde kesinlikle açık ara en yakışıklı motosiklet
    evet aynen
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah ağabey sağolasın. Kısmetse bakalım evlendikten sonra tekrar düşünücez.

Maşallah motosikletin çiçek gibi kazasız belasız sürüşler. Tekerin düz bassın her daim.
    hayırlısı olsun kardeş,teşekkürler.
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirlisi olsun Giray. Gv iyidir benimde ilk gozagrimdir. İnsallah nisanlin severde alirsin sende.

Adanli arkadasim masallah motorun cok guzel gorunuyor. Allah kaza bela yuzu gostermesin insallah. Ne zaman istersen yardimci olmaya calisirim hava filtresi konusunda.
    teşekkürler kardeş,çok sağol.
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun. iyi günlerde kullanmak nasıp olsun dıyelım. istediğim renk ve model içim gitti )abi sorması ayıp olmassa kaca aldın bu konuda nasıl bir yol izlemeliyim ?? dip not : sahibinden adlı siteyi takip etmekteyim.
    sağol kardeş.amiiiin hepimize.sahibindeni sık sık kontrol et ve takip et.ama resimde her gördüğün makineyi de tam olarak güvenme ve mutlaka mutlaka görmeden alma,tarafımdan denenmiştir.sonradan üzülme.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    ben zaten kazayla R aldım :D Yoksa 2010 naked alacaktım aslında

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Vayy vaayyy fotolar yakıyor vallahi

Makine çok fena ağabey yoksa bu kadar yakışıklı değilim biliyorsun. Ne varsa fotomakinasında var
    ....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gamıtcılar sizin konuyu renklendireyim
    Dikkat,kalp rahatsızlığı olanlar bu mesajın devamını okumamalıdır.

https://www.youtube.com/alifeyizoglu

onursakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250
    Ayrıca GT250 kullanan ve topcase kullanmak istemeyen arkadaşlar ebay'da gezinirken şöyle bir ürün gördüm çok orjinal ve hoşuma gitti. Topcase kullanmasaydım kesin alırdım. Ürün arka artçı selesi Ne var canım bunda demeyin çünkü aynı zamanda körüklü bir arka çanta oluyor. Fotolarını incelemenizi tavsiye ederim. Ama fiyatı biraz pahalı geldi bana açıkcası. Ürünün fiyatı yaklaşık 70 Usd+11 Usd Kargo yani toplamda 81 Usd civarına geliyor, yani yaklaşık 140 TL gibi.
    bu çanta burda (ve bi kaç motosiklet mağazasında daha) mevcut, fiyatı da çok daha uygun ama bana pek kullanışlı gibi gelmedi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ka-canta/detay

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı onursakin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çanta burda (ve bi kaç motosiklet mağazasında daha) mevcut, fiyatı da çok daha uygun ama bana pek kullanışlı gibi gelmedi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ka-canta/detay
    Hakikaten yaa çok daha ucuzu varmış burada. Teşekkürler bilgilendirme için. Bence ufak tefek şeyler için alınabilir bir ürün. Topcase'im olmasa kesin alırdım ben bu fiyata
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Sıradaki çalışmam F1 Stop arkadaşlar takip etmeyi bırakmayın

Tabi devresi bu değil Karaköyden temin ettiğim ve üzerinde bazı değişiklikler yaparak istediğim hale getirdiğim bir devre ...
    ....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    [QUOTE=Ali Feyizoğlu;2620602]gamıtcılar sizin konuyu renklendireyim
    Dikkat,kalp rahatsızlığı olanlar bu mesajın devamını okumamalıdır.

Hani!
    Nerdeeee!
    Ne zaman?
    Beyaz olanmı?
    Üsttekimi?
    Alattakimi?

1ini alana diğeri bedavamı :
    Öyleyse hemen...istiyorum
    Alıyorummmmm

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:42 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize merhaba,dün itibarı ile ,2010 model,4240 km.de bir ST&KANUNİ GT 250 aldım.zaten 2007 yılında da,COMET 250'm vardı ama o karbüratörlüydü.eski bir hyocu olmam nedeniyle burayı zaman zaman takip ediyordum.ADANA'dan hepinize selam olsun.işte size yeni motorumun resimleri;

güray kardeş,seni çok iyi anlıyorum,ben de birkaç kez motorumu çeşitli sebeplerden dolayı satmak zorunda kalmıştım.sağlık olsun kardeş.

Orko_ye kardeş,zamanı gelince,bende özellikle hava filtresi konusunda senden yardım isteyebilirim.

Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan abi,çok güzel çok begendim.favori rengim siyah yada beyazdır,diğerlerini pek sevemiyorum
    bende boyle bişey arıyorum 2010 model az km yapılmış,güven verecek kişilerden yada aracılığıyla...Sizin oralarda varsa araştırımısın benim için bora abi.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

[/COLOR][QUOTE=_SpartacuS_;2618786]@Kahveisteyen ( Murat ) ağabeyin bugün Kore'den getirmiş olduğu İridyum buji, Debriyaj müşürü maneti, Fren maneti , H4 Far ampülü sonrasında motosikletinin yıkanmasıyla bugünümüzü de bu şekilde değerlendirdik. Emeği geçen herkese özellikle Nikon D5100 Fotograf makinemize teşekkür ediyoruz. Fotolar geliyor..

Maşalllah sübhanallah diyorum....güraycım.

ulen gece gece cayır cayır yakmışsınız ortamı be
    Yakışıklı adamların motorları yakışıklı olur demi..

Motosikleti
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan abi,çok güzel çok begendim.favori rengim siyah yada beyazdır,diğerlerini pek sevemiyorum
    bende boyle bişey arıyorum 2010 model az km yapılmış,güven verecek kişilerden yada aracılığıyla...Sizin oralarda varsa araştırımısın benim için bora abi..
    teşekkürler ahmet kardeş.hay hay tabiiki,dediğin niteliklerde bir motor denk gelirse sana bildiririm.

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

Senin kadar olamasak ta biraz karizmamız var sanırım ;) Yada foto makınesi cok iyi

Bi Ara çıkında gelin butarafa reis mangal falan yapalım havalar düzeldi özledim sizleri.
    ....

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

Senin kadar olamasak ta biraz karizmamız var sanırım ;) Yada foto makınesi cok iyi

Bi Ara çıkında gelin butarafa reis mangal falan yapalım havalar düzeldi özledim sizleri.
    ....

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    ....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69497787/detay

fiyatı biraz düşük geldi bu motorun,istanbuldan yakın olan arkadaşlarımız bu motoru gidip yerinde görebilirlermi acaba.

birde bu ilana çok sulanıp niyet ediyorum ama fiyatta bişeyler yaparmı acaba
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58464831/detay

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69497787/detay

fiyatı biraz düşük geldi bu motorun,istanbuldan yakın olan arkadaşlarımız bu motoru gidip yerinde görebilirlermi acaba.
    Bu motorun bir zamanar 150 bin km'lik ilanı vardı ya resimler temsili ya da başka birşey.. kullanıcısı da bildiğim kadarı ile bir kuryeydi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun bir zamanar 150 bin km'lik ilanı vardı ya resimler temsili ya da başka birşey.. kullanıcısı da bildiğim kadarı ile bir kuryeydi.
    aynı motormu acaba.
    ,vay anasını insanlıkmı bu yapılan yahu.150 bin km görmüş motoru 26 bine çekmek,insanları kandırmak,yazık çok yazık.

Motosikleti
    -
    150 bin km. mi? Vay bee o kadar km yapmış ise helal olsun adama. Hakkını vermiş tam anlamıyla motorun o zaman.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    aynı motormu acaba.
    ,vay anasını insanlıkmı bu yapılan yahu.150 bin km görmüş motoru 26 bine çekmek,insanları kandırmak,yazık çok yazık.
    kimsenin günahını almak istemiyorum ama bir ara gtr forumun da km muhabbeti geçmişti ve arkadaşın biri bu motorun linkini atmıştı 150 bin küsür de diye..

150 bin km. mi? Vay bee o kadar km yapmış ise helal olsun adama. Hakkını vermiş tam anlamıyla motorun o zaman.
    hocam şu motoru adam gibi zorlamadan mesela 8000 deviri geçmeden kullansan ben inanıyorum bu motorlar 200 bin bile gider.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    birde bu ilana çok sulanıp niyet ediyorum ama fiyatta bişeyler yaparmı acaba
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...58464831/detay
    bence temiz duruyor ahmet kardeş.

Motosikleti
    -
    kimsenin günahını almak istemiyorum ama bir ara gtr forumun da km muhabbeti geçmişti ve arkadaşın biri bu motorun linkini atmıştı 150 bin küsür de diye..

hocam şu motoru adam gibi zorlamadan mesela 8000 deviri geçmeden kullansan ben inanıyorum bu motorlar 200 bin bile gider.
    Haklısın hocam bende aynı şeyi düşünüyorum. Yeterki limitini bilip bakımını düzgün yap, rahat gider 200 bin km. Benim ilk motorum GV'de öyleydi, düzgün kullan bakımını eksik etme seni yolda bırakmaz.

Bu arada bende motoruma iyice alışmaya başladım. İlk başlarda rahatsızlık veren hafif titreşim (herhalde alıştım) artık o kadar rahatsız etmiyor. Birde senkron ayarından sonra ne kadar farkedecek onu merak ediyorum. Ayrıca bugün Bostancı sanayiye giderek egzosun açık olan deliklerini kapattırdım, egzos sessizleşti daha rahatım şimdi

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence temiz duruyor ahmet kardeş.
    abi fiyatı aşağıya çekecegini bilsem hemen ararım...kaçırılmayacak bir motor,
    daha önce başka bi ilan vardı 6 binde 2010 kırmızı comet 6 bin tl ye.karar verene kadar ilan kaldırılmıştı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler