Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400 K6 - Gri - 2006
    Alıntı skyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle teşekkür ederim styll 77 kardeşim
    benden size bir motorcu dorst arkadaş v.s v.s tavsiyesi bilmediğiniz yere motorunuzu götürmeyin ben o hatayı yaptım şuan şurada isim vermek istemiyorum kızıl toprakta bir suzuki servisi aslında servisiyim diye geçinen bir atölye sadece ama motorumun grenajları sökülüp takılacaktı ister inanın ister inanmayın 1 ay bekledim ben beklemekten yakınan bir adam değilim asla da olmadım ama sonuçta paranla rezil olmak diye birşey var. ve çok yakından tanıdıgım bir arkadaşım sadece bm 400 ünde küçük bir ses var diye gitti bu bahsettigim yere size yemin ederim 6. ay bu ay hala motoru cıkmadı ve bu adamların yogunlugu varda bakmıyorlar değil makineyi söküyorlar ve toplamıyorlar dogal olarakta sen makineni alamıyorsun.ben altan motordan gerçekten memnunum aldıkları paranın hakkını gercekten verıyorlar kolaylıgında büyüğünü sağlıyorlar oradaki her personel bana göre eğitimli ve bilgili konularında. şundan emin ol ki altan motor isteseydi senin tesisatın bitmiş komple değiştirmemiz gerekiyorda diyebilirdi ama bunu demedi deseydi sen oradan 1300 tl ye zor çıkardın)) benım bm 650 nın kontak anahtar merkezinin içinden bir parça kırıldı motor bır kaç kere daha cevırseydım anahtarı calısmıyacaktı ve komple kit fiyatı 600 tl civarında düşün altan motor bunu baya komik bir rakkama çıkma ama çok temiz bir çıkma anahtar göbeği takarak çözdü gerçekten musterileri için elinden geleni yapıyor bu servis rakkamlarıda çok normal emin olun çok normal...

ben ucuz hizmet alacak kadar zengin değilim arkadaşlar!

herkese iyi günler iyi çalışmalar...
    Walla haklısın bende değindim o servise parça çalıyorlar birde.Neler var neler var birde dedğin gibi güven meselesi var ben gözüm kapalı bıraktım altana motoru nede bir belge istedim bıraktım döndüm.çünkü insanın yüzünden içide belli oluyor neleri yapar neleri yapmaz.
    Sen izmirdemisin istanbuldamı karşıyaka / izmir yazıyor ??
    YAŞASIN ALTAN MOTOR T&T KARDEŞLER.
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Alıntı skyrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese merhaba M.T de eskiyim ancak cok uzun suredır giriş yapmadan formları takip ederim herkes iyiyi yada kötüyü kendine ters geleni yada hoşuna gideni yazıyor evet bu gayette normal birşey hepimiz kendimize göre haklıyız.
    arkadaşım yolda kalmış ve hizmet talep etmiş bahsi gecen altan motor suzuki serviside gelmiş destek vermiş buraya kadar herşey normal ve kullanıcının taleplerine uygun. yukarıda yazdıgı gibi elektrik sorunu yasadıgı için makinesi start almamış hepimizin başına gelebilir şeyler bunlar.
    işte ek olarak ön frendeki sıkıntı ve eksik yağ tamamlanmış acıkcası bunlar detay ama bizler sanırım bu detayları işimize gelmediğinde gözden kacırıp farklı noktalara cekiyoruz.

styll 77 kardeşim
    yazmışsın ya bostancı gösteri merkezinden motorumu araca yükleyip servise götürdüler diye
    bbostancı gösteri merkezinden altana motora motorun götürülüşü + parça + eksik olan yağın tamamlanması + fren ayarları ve genel kontroller + işçilik =185 + kdv = 218 tl ödedim.
    işçilik :150 + kdv ( arızanın yapılması +f ren ayarları ve genel kontrol )
    parça : 35 tl + kdv
    eksik olan yağ ne kadar eklendi bilmiyorum 200-300 gr.
    lastik havları v.s hepsi 218 tl kdv dahil.

parçan 35 tl gayet normal bir roleye göre
    yukarıda yazmış olduklarının toplamı ise işcilik olarak dile getirmişsin 150 tl
    bu kadar şikayet etmişsin ya keske bir kamyonet cagarıp onunla götürmeyi deneseydin bu rakkamın üzerine nasıl çıkılır ozaman anlardı, bende başıma geldiği için bu kadar rahat yazıyorum en az senden alıcakları para 100 tl olucaktı emin ol bundan.(sadece nakliye)
    eksik yag tamamlandı dıyorsun servisler genellikle yaglarını 1 lt olarak satarlar ve benım bıldıgınm kadarıylada altan motor ipone marka baya iyi de bır yag kullanıyor yagın lt si 35 tl olması lazım.hadi diyelim ki 300 gr yag koydu e servis bunu gunde 3 arkadasımızın motoruna 300 gr yag takviyesi yapsa 1 lt gitti unutmayalım ki o servisede bu yaglar hediye edilmiyor değilmi?
    geriye ön fren ayarlarınmı kalmıştı onuda halletmişler bak ne kadar güzel de oldu demişsin.
    bostancıdan kartala sevkiyat,fren ayarları bakımı,yağ ilavesi,arızanın tespiti kimbilir kac saat ugraştılar (uğraştıklarını sen ima etmişsin) 150 tl işcilik yazmışlar,bırakalım yazsınlar işletme maliyetlerini azçok hepimiz biliyoruz arkadaşlar.
    şunu unutmayalım ki bugun işletme maliyetlerini bildiğimiz halde bunları yadırgıyacak işek biz bu motorlara binmeyelim bence...

ayrıca bir şeye daha değinmeden edemiyeceğim arkadaşlarım yazmışlar honda da servis ücretsiz daha iyi vs. vs.peki neden hala suzukiye biniyoruz?...silverwing den istediginizi alamıyormuyuz yoksa
    bu benim ikinci maxscooter ım ikiside BM 650. honda silverwing e bir kere binelim ondan sorna tekrar bi düşünelim derim ben....

herkese iyi akşsamlar...
    Konuşulacak başka şey yok
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    Alıntı style_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla haklısın bende değindim o servise parça çalıyorlar birde.Neler var neler var birde dedğin gibi güven meselesi var ben gözüm kapalı bıraktım altana motoru nede bir belge istedim bıraktım döndüm.çünkü insanın yüzünden içide belli oluyor neleri yapar neleri yapmaz.
    Sen izmirdemisin istanbuldamı karşıyaka / izmir yazıyor ??
    YAŞASIN ALTAN MOTOR T&T KARDEŞLER.
    bunu bu şekilde düşünmene sevindim kardeş...
    ben KARŞIYAKA'lıyım ama İSTANBUL'da yaşıyorum yaklaşık 8 aydır.
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

Motosikleti
    Alıntı beetle65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam zafer nasılsın ? sen nerdeysen ben ordayım seni tanıyıpta sen bir yerde bir iş yaptırıyorsan düşünmeye gerek yok. zaten seni tanıdığım için gönül rahatlığı ile gittim ve gidiyorum.Ayrıca ben yaşadıklarımı ve ödeneni yazdım polemik oldu nerdeyse bir topic açacam en hesaplı ve iyi suzuki servisi hangisi . Tatlı diller yeter insana neyse en azından kimse yazmıyordu topiğe ben yazıyorum hareket geldi işte hehehehe zafer 650 ile aran nasıl ? walla bende acaba diyorum kendime 650 için.
    ....NE MUTLU [U][COLOR="Red"]TÜRK[/COLOR][COLOR="White"][COLOR="Black"]'[/COLOR]ÜM[/COLOR][/U] DİYENE .... M.Kemal ATATÜRK.....

beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI BURGMAN AN 650 EXECUTİVE
    Selam zafer nasılsın ? sen nerdeysen ben ordayım seni tanıyıpta sen bir yerde bir iş yaptırıyorsan düşünmeye gerek yok. zaten seni tanıdığım için gönül rahatlığı ile gittim ve gidiyorum.Ayrıca ben yaşadıklarımı ve ödeneni yazdım polemik oldu nerdeyse bir topic açacam en hesaplı ve iyi suzuki servisi hangisi . Tatlı diller yeter insana neyse en azından kimse yazmıyordu topiğe ben yazıyorum hareket geldi işte hehehehe zafer 650 ile aran nasıl ? walla bende acaba diyorum kendime 650 için.
    Merhaba Umut,
    İyiyim sağol
    Ancak sen iyi değilsin galiba

Servis hakkında bir iyi bir kötü konuşuyorsun
    Herşeyden önce bir maduriyetin olmuş ve yolda kalmışsın
    Servis gelip motorunu almış ve gerekli şekilde kontrollerini yaparak motorunu çalışır halde sana teslim etmiş

Şaka bir yana Bostancı'dan Kartal'a taksi tutsan kaç para yazar acaba ??

Adamlar işini gücünü bırakıp oraya geliyorlar,motorunu alıp servise geri dönüyorlar ve gerekli çalışmayı yapıp sana sorunsuz teslim ediyorlar

Bence rakam uygun

Ayrıca sen servise gidip bakım yaptırmıyorsun ki
    Yolda kalmışsın ve bu servis senin maduriyetini gidermiş
    Önemli olan bu bence

Yazın servisi kötülemekten öteye gitmeyen bir yazı

Sonrasında ise en büyük onlar gibi bir yazı

Eğer memnun değilsen başka servislere gitmek senin en doğal hakkın

Bu konuda kimse seni yargılayamaz

Tekerin düz bassın
    [COLOR="Red"]HİÇ BİRŞEY HAYATINIZDAN DAHA ÖNEMLİ DEĞİL. LÜTFEN BİRAZ DAHA DİKKAT [/COLOR] ::pulp::

Motosikleti
    Merhaba Umut,
    İyiyim sağol
    Ancak sen iyi değilsin galiba

Servis hakkında bir iyi bir kötü konuşuyorsun
    Herşeyden önce bir maduriyetin olmuş ve yolda kalmışsın
    Servis gelip motorunu almış ve gerekli şekilde kontrollerini yaparak motorunu çalışır halde sana teslim etmiş

Şaka bir yana Bostancı'dan Kartal'a taksi tutsan kaç para yazar acaba ??

Adamlar işini gücünü bırakıp oraya geliyorlar,motorunu alıp servise geri dönüyorlar ve gerekli çalışmayı yapıp sana sorunsuz teslim ediyorlar

Bence rakam uygun

Ayrıca sen servise gidip bakım yaptırmıyorsun ki
    Yolda kalmışsın ve bu servis senin maduriyetini gidermiş
    Önemli olan bu bence

Yazın servisi kötülemekten öteye gitmeyen bir yazı

Sonrasında ise en büyük onlar gibi bir yazı

Eğer memnun değilsen başka servislere gitmek senin en doğal hakkın

Bu konuda kimse seni yargılayamaz

Tekerin düz bassın
    Zafer ben servisi kötülemedim.başıma gelenleri ve rakamı paylaşım olsun diye yazdım.sonra bazı yazışmalar oldu bende genele konuştum servisler söyle böyle diye altan söyle böyle dediğimi hatırlamıyorum.ayrıcada ben tamer abiyede sorabilirsin fiyatı çıkardığında ık mık etmeden neden bu kadar pahalı demeden ödedim tek kelime etmedim.burdaki paylaşımlara göre genel bir konuşma yaptım.diğer yazılar ise tamamen kısyaslama dün ford 63 tl işçilik yazmış motorlarda işçilik bakımda daha fazla tutuyor anlamında bir yazıydı ona bakarsan 13 jant araba lastiği 4 adet pirelli 250 tl iki tane motor lastiği 300 tl motor işi arabaya göre pahalı servis olarakta parça olarakta ayrıca kimsenin kimseyi kötülemeye hakkı yok kimse boğazına sarılmıyo bunu ödeyeceksin diye fiyatlar bu hizmet bu ister gel ister başka yere git BEN MEMNUNUM ama bu değildirki diğer servislere gitmem denemek için tabiki onlara da giderim sonuçta iyi olmak başka para ödeemk başka neresi hesaplı ise ben oraya giderim ama ben altandan memnunum bunu okursan yazdıklarımı anlarsın kötülemek sadece fiyatlardan yakındım belkide normaldir hiç daha önce suzuki kulanıp servis ziyaretim olmadı bu motoru aldım bir bakım yaptırdım sende o gün ordaydın yaz sonu birde bu arıza okadar bilgi sahibi olmadan asla fikir sahibi olmam
    Benim tek hatam düşüncelerimi istediğim gibi yazamamam biraz fazla doğal anlatıyorum neyse isteyen istediği gbii anlar ama HONDA muhabbetine gelince bunda ısrarcıyım honda daha iyi bir servis anlayışına sahip gözlemlediklerime istinaden yazıyorum.ayrıcada daha kurumsal bir firma v.sv.sv.s

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    [sıze="7"]yayaya şaşaşa fevzi usta çok yaşa[/sıze]

Motosikleti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [sıze="7"]yayaya şaşaşa fevzi usta çok yaşa[/sıze]
    NUMBER ONE ALTAN MOTOR T & T KARDEŞLER

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    umut yemin ediyorum seni çook tanımak istiyorum. vallahi daha tanımadan sevdim seni. bu sözlerimde sakın başka mana çıkarma gerçekten. eminim seninle yol yapmak çook eğlenceli olur. görüşmek üzere. vedat.

arkadaşlar şaka bir yana senenin bu zamanında işlerinde azlığı sebebiyle kendimizi biraz fazla klavyeye vuruyoruz. şahsen benden yana kimseyi kırmak istemem buna herkes dahil. istemeden amacını aşan bir ifadem olursa şimdiden özür dilerim.

tercih konuları herkesin kendi tercihidir. burasıda bir paylaşım sitesidir. paylaşımda yapılır. fikirde beyan edilir. tabii ki kimsenin izzeti nefsini kırmadan. buradan herkese kazasız belasız yollar dilerim. çünkü herşey yalan bu gerçek.

Motosikleti
    Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burgman sayfasını arada açar okurum zaman zaman sayfayı kirleten insanlar gelir gider, sonuçta benim sitem değil ama burdan arkadaşlıklar kurduk, belkide sahiplenme duygusu gelişiyor zamanla. Sen birşeyler yazıyorsun sonra yazdıklarına kendikendine cevap veriyorsun, sonra tekrardan bişeyler yazıyorsun. Kendi kendine takılıyorsun atıp tutuyorsun, beni ilgilendirmez ama tanımadığın insanlar hakkında üstüne vazife olmayan laflar ettiğin gün cevabını alırsın.
    Senin motorun 9 değil 10 eder yazmışım söylemediğin kalmamış.
    Seni gelmiş kurtarmış adamlar(Altan motor) çekmiş motorunu önce geldiler kurtardılar sağolsunlar diyorsun sonra başkalarının yazdıklarından gazı alıp atıp tutuyorsun..
    Bir arkadaşımız yatalak motorcu diye ortaya laf atıyor, hemen zıplayıp şakşakcılık yapıyorsun lafın nereye gideceğini bilemeden..
    Başka da bişey yazmam ama sen bana tavrını bozmak istiyorsan ukala olduğumu yüzüme söylemek istiyorsan özelden mesaj at
    Tarık ben birşeyler yazıyorum bu doğru amayazdıklarıma kendi kendime cevap vermiyorum birisi birşey yazıyor bende cevabını yazıyorum.Üstüme vazifen olmayan şeyler ??? ben kimse hakkında yorum yapmadım kötü şeyler düşünmedim sadece birisi yatalak starbuck motorcuları yazmış benimde hoşuma gitti dedim ya sen ne kadar takıntılı bir insansın bunu amma sorun yaptınız görende küfür falan etti zanneder beni.Bunu daha bir güzel dille yazssaydın bende afedersin diye özrümü dilerdimki bana göre kötü bir durum yok tu bunda.illaki yüzyüze görmekmi lazım bir insanı arkadaş bir insan olarak kabul görmesi için. ? Benim için sanal reel diye bir kavram yok burda birileri ile birşeyler paylaştım ise sorular sorup cevaplar verdim ise bir muhabbet olduysa o benim artık arkadaşımdır.tamam laf sokma v.b şeyler için arkadaşlıktan öte bir samimiyet gerekebilir bunda hem fikirim ama ben ne laf soktum ne takıldım sadece bir kişinin söylediği laf hoşuma gitti dedim olay yarattınız.
    Bunu bir daha herkeze yazıyorum kimsenin gazına gelipte o servis iyi bu servis iyi demiyorum.Ben altan motora bir bakım birde arıza için gittim ve para ödedim.işçilikleri ve insanları 10 numara buna birşey demiyorum.Fiyat olarakta ben öyle duydum okudum nette forumlarda pahalı deniyor dedim.banada biraz fiyatlar pahalı geldi dedim belki araba motosiklet servis fiyat orasntısına göre kıyasladım yoksa bilmem kim usta bunu yarı fiyatına yapar demedim.bu konudada bir daha yazmıyacağım.ben hiçbir zaman hiçbir ortamda hiçbir şey için para lafı etmem hesap neyse itiraz etmeden öderim.Çünkü hakkı neyse onu yazacağından eminim.eğer yazmıyorsada oda onun allah arasındaki birşeydir. x veya y servis fark etmez ama ben bunları böyle uzun uzun anlatmadan kısaca değindiğim için yazdıklarım yanlış anlaşılmış ve ben biri için kötü dersem bir daha asla oraya gitmem ya konuşmayacaksın yada yada konuşuyorsan bir daha o yüze bakmayacaksın.pahalı demek bana fiyatlar biraz fazla gibi geldi demek benim en doğal hakkım yanılıyorsam yok fiyatlar makul denir bilenler beni aydınlatır.servis seçme özgürlüğüde kişiye kalmıştır.hakaret etmedikten karalamadıktan sonra her kişi ve kurum hakkında yorum yaparım.
    ayrıcada bu konularda titiz bir insanım motorumu veya arabamı servise nasıl teslim etmişsem o şekilde almak istemekte en doğal hakkım eksik birşey varsada bunuda yazarım ayrıcada gider yüzünede söylerim söyledimde.

tavrımı bozmak istemiyorum derken kalpler kırılmasın özele gerek yok burdanda yazarım gelir yüzünede söylerim çok şükür bu dünyada allahtan başka kimse den çekincem yok lafımıda esirgemem.sen önce aynaya bak şakşakçı derken bumu daha kötü bir başkasının söylediği bir kelimeyi hoşuma gitti demekmi daha kötü ????
    Ayrıca lütfen benim yadıklarıma bundan sonra ne yorum yaz ne cevap yaz senin yazacağın ne yoruma ne cevaba ihtiyacım var.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:27 ----------

umut yemin ediyorum seni çook tanımak istiyorum. vallahi daha tanımadan sevdim seni. bu sözlerimde sakın başka mana çıkarma gerçekten. eminim seninle yol yapmak çook eğlenceli olur. görüşmek üzere. vedat.

arkadaşlar şaka bir yana senenin bu zamanında işlerinde azlığı sebebiyle kendimizi biraz fazla klavyeye vuruyoruz. şahsen benden yana kimseyi kırmak istemem buna herkes dahil. istemeden amacını aşan bir ifadem olursa şimdiden özür dilerim.

tercih konuları herkesin kendi tercihidir. burasıda bir paylaşım sitesidir. paylaşımda yapılır. fikirde beyan edilir. tabii ki kimsenin izzeti nefsini kırmadan. buradan herkese kazasız belasız yollar dilerim. çünkü herşey yalan bu gerçek.
    Memnun olurum Vedat inşallah müsait bir zamanda tanışmak nasip kısmet olur.
    Bende ilk başlarda seni sever gibi oldum sonra bir ara gıcık kaptım böyle fazla havalı ukela diye düşündüm sonra kendime kızdım tanımadığın birini nasıl yargılarsın diye önce bir yüzyüze görüş sonra karar ver dedim.sonraki yorumlarını okudukça bu düşüncemde ne kadar haklı olduğumu gördüm.Herşey bir yana sonuçta hepimiz birer motor sevdalısı kişileriz yolumuz aynı hiç birşey için kalp kırmaya değmez ben yeni dostluklar edinmek yeni insanları tanımaktan hoşlanan birisiyim sevmediğimide sevemem seni sevmeye başladım
    Bende yazdıklarımla kimseyi kırmak ve karalamak istemem yazdıklarım amacının dışına çıktıysa bende özür dilerim. ben sadece yaşadıklarımı paylaştım aynı şeyler başkasının başınada gelirse bilgi fikir sahibi olsun diye. neyse nerden nereye geldi konular zaten bir daha böyle sorunlarımı yazmayacağım.Ben yazdımmı olay oluyor motoru 9 a vereceğim diyorum adam 10 ver diye tiye alıyor 9 da veren oldu vermedim böyle yalan söyler gibi bir halimmi var merak ediyorum. yamaha majesty sıfır burgmandan ucuz aynı model ikinci el burgman 400 den fazla bence hata bende değil burgmanın değerini düşüren kullanıclarında biraz araştırma yapıp öyle fiyat belirlesinler.
    ayrıcada serbest piyasa hahahha isterim abi benim burgy biraz özel
    Vedat harbiden bu mesajından sonra bendeki imajın düzeldi kardeşim.İyi niyetini ve kibarlığını ayrıcada bana karşı oluşan pozitif düşüncelerinden dolayı seni kutluyorum görüşmek üzere
    Bence bu konuları kapatıp başka bir konu açalım ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:50 ----------

Bu arada karıştırdığım tek forum burası değil
    http://www.facebook.com/inbox/?ref=m...38&topic=11528
    BAKMANIZI ÖNERİRİM HERKEZ BANA MUHALEFET YA SANKİ
    Gerçekleri söylemek lazım ama hahahaha

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    sevgili arkadaşlar bu hal ne böyle ya anlayamadım gitti.
    Ne bu servis kavgası anlamadım.Kim nereye ittirilmek isterse oraya gitsin.
    Benim siteye yazmış olduğum esprili sözler (yatalak motorcular lafı) espri yaptığım kişilere cevap hakkı doğurur başkalarına değil...
    Buranın ortamını bozmaya kimsenin hakkı yok özellikle başka sitelere üye olup mt den ayrılıp ,site kapandıktan sonra geri dönenlerin hiç hakkı yok.

Burada maxi scooter denilince benim kadar çeşitli maxi scooter a binen olduğunu sanmıyorum.sym gts,piaggio x9 250 500 ,burgmanın tüm serileri,honda silver tüm seriler,korelilerin hyosung u (zaten hepsi aynı)....Binmediğim bir tek yamahanın max serileri....

o yüzden işkembeden sallarken doğru sallamak lazım.....
    burası bir paylaşım sitesidir,servis tanıtım sitesi değil.Tanıtımını yaptırmak isteyen mt nin reklam bölümüne reklam verir olur biter.Bu sayede Erhan (skull) da siteye harcayacak kaynağı bulmuş olur.

Sonuç olarak;buranın sükünetini ve dostluğunu bozmaya çalışanların bu paylaşımda yeri yok.Başka kapıya................
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    Alıntı creativefx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar bu hal ne böyle ya anlayamadım gitti.
    Ne bu servis kavgası anlamadım.Kim nereye ittirilmek isterse oraya gitsin.
    Benim siteye yazmış olduğum esprili sözler (yatalak motorcular lafı) espri yaptığım kişilere cevap hakkı doğurur başkalarına değil...
    Buranın ortamını bozmaya kimsenin hakkı yok özellikle başka sitelere üye olup mt den ayrılıp ,site kapandıktan sonra geri dönenlerin hiç hakkı yok.

Burada maxi scooter denilince benim kadar çeşitli maxi scooter a binen olduğunu sanmıyorum.sym gts,piaggio x9 250 500 ,burgmanın tüm serileri,honda silver tüm seriler,korelilerin hyosung u (zaten hepsi aynı)....Binmediğim bir tek yamahanın max serileri....

o yüzden işkembeden sallarken doğru sallamak lazım.....
    burası bir paylaşım sitesidir,servis tanıtım sitesi değil.Tanıtımını yaptırmak isteyen mt nin reklam bölümüne reklam verir olur biter.Bu sayede Erhan (skull) da siteye harcayacak kaynağı bulmuş olur.

Sonuç olarak;buranın sükünetini ve dostluğunu bozmaya çalışanların bu paylaşımda yeri yok.Başka kapıya................
    Selam creativefx şimdi bana cevap hakkı doğdu yazmıyayım dedim yine yazıyorum
    servis kavgası yok ortada bunu öncelikle belirtmek isterim yaşadıklarımı PAYLAŞTIM fikri ve bilgisi olan arkadaşlarda vb bildiklerini yazdı oldu bitti.
    Yatalak motorcular lafı ise sen söyledin muhattablarına bende sadece senin söylediğin kelimeyi beğendiğimi söyledim.Ama bazı arkadaşlar bunu dert etti ve yanlış anladı sanırım yoksa kim yatalak kim katarak motorcu beni ilgilendirmiyor ben kendime bakarım gerisi beni alakadar etmez.
    Başka sitelere üye olup geri dönenleri tanımıyorum bende böyle bir olay gerçekleşmedi kime gittiğini bilmiyorum bu söylediklerinin.
    Maxi scoteer olayına gelince oraya bir link koydum espri olsun diye diğer konu dağılsın diye espriydi sanırım anlaşılmadı yoksa en güzel motor veya scoteer insanın sahip olduğu motordur çünkü en güzeli odur ve onu almıştır kişi.
    Burası servis sitesi değil demişsin doğru ama yanıldığın şey ise servislerde yaşadıklarının anlatılmasıda insanın bir paylaşımıdır.Dolayısı ile de burada servisin adı geçecektir.Vedat la benim yazdıklarımı kastediyorsan onlarda bir nazireydi birbirimize anlayan anladı ne olduğunu zaten .
    Ayrıca şahsım adına yazıyorum benim gözlemlediğim ne sukuneti bozmak buna ben ve diğerleride dahil böyle birşey olduğunu zannetmiyorum.hiçte öyle bir düşünce uyanmadı bende neyse yazmıyorum walla bir daha... nerden nerelere geliyor nerelere çekiliyor konular SAPTIRILMASIN LÜTFEN .... kimse ne ortağım nede servisler babamın malı birşeyler oldu yazdık söylenenlere cevap verdik durum bu bunda bir gariplik görmüyorum ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:41 ----------

ayrıca lütfen şu polemiği bitirelim

Motosikleti
    Vedat,tarık ne artizzz adamlarsınız yahu.
    Bakın sonra dayiii bizi sevmiyorr.

Edit: wrong message
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Nomarka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    Vedat,tarık ne artizzz adamlarsınız yahu.
    Bakın sonra dayiii bizi sevmiyorr.
    İyide kardeşim şimdi bu laflara da alınacak ve polemik bitmeyecek.
    Hep bunlar buluşamamazlıktan oluyo. Ya yeter artık şöle bir araya gelin de yüz yüze tanışın, konuşun, muhabbet edin. Ondan sonra burada darılma, gücenmece olmasın. Korktum valla biri ban yiyecek diye. Ama var ya Umut sayesinde bu konu başlığı aylardır görmediği hareketi gördü
    2004 Suzuki Burgman AN400 @ 71500 km

"Ride as if you are invisible and everyone wants to kill you."

Motosikleti
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide kardeşim şimdi bu laflara da alınacak ve polemik bitmeyecek.
    Hep bunlar buluşamamazlıktan oluyo. Ya yeter artık şöle bir araya gelin de yüz yüze tanışın, konuşun, muhabbet edin. Ondan sonra burada darılma, gücenmece olmasın. Korktum valla biri ban yiyecek diye. Ama var ya Umut sayesinde bu konu başlığı aylardır görmediği hareketi gördü
    Aman nomarka polemik beni bozuyor..
    ben bizimkilerle bile bulaşamıyorum bozuluyorlar fazlasına gerek yok.
    ben kurtlar vadisini izledim onun esprisi yapıyorum.

Neyse konu dağılsın hyosung ms3 250 aldım.
    yorumlarımı yazayım.
    Konu dağılsın..
    Plastık aksamın siyah bölümlerinin kalitesi vasat..
    Motor bg gucu cok iyi ve yakıtı orta...
    Fabrikanın koyduğu lastikler çok kötü..
    hızlanma iyi 160 ı gordum...hatta 250 cc olarak kullandığım en hızlı motor.belki bir 5 km daha yapabilirdi.
    Frenler vasat.
    motorun oturuş şekline alışmak zaman alıyor.seleye oturulduğunda gidon yukarıda,ayak koyma yeri ise cruiser motorlardaki gibi yukarıda...

Yan ayak açıldığında motor stop etmiyor ama değişik bir sistem yapmışlar ,gaz verdiğinizde yan ayak acıkken motor gitmiyor.
    Burgmanlara böyle bir şey eklenmeli.
    2450 devirde debriyaj kavramaya geçiyor.
    Motor rolanti devri 1800 2000 devir arası.(yuksek calısıyor)
    enjeksiyonlu.
    sele altı bölmesi iki kask kesinlikle almaz.
    Motorun agırlıgı 160 kılo. (bayagı a
    ön lastiğin boyutu arka lastikten küçük,buda ilk defa karşılatığım bir durum.Genelde eşit veya arka lastik küçük olur...
    Sıfır alımında fiyatı yüksek değmez.Ama ikinci elde mantıklı bir seçim olabilir.

Motorun kontrolu ve dengesi gerçekten cok iyi.bunu da iki teker arası mesafenın kısa olmasına bağlıyorum.

Sonuç olarak ikinci elde mantıklı bir tercih olabilir.mutlaka alındıktan sonra feredo balata (benım favorımdır) ve michelin lastık takılmalı...
    En önemli iki eksiği bu makinanın..
    400 km kadar yol yaptım.1000 km sonunda daha ayrıntılı bilgileri veririm.
    Max. 5000 tl ye kadar bütçesi olanlar için mantıklı.

Motosikleti
    Aman nomarka polemik beni bozuyor..
    ben bizimkilerle bile bulaşamıyorum bozuluyorlar fazlasına gerek yok.
    ben kurtlar vadisini izledim onun esprisi yapıyorum.

Neyse konu dağılsın hyosung ms3 250 aldım.
    yorumlarımı yazayım.
    Konu dağılsın..
    Plastık aksamın siyah bölümlerinin kalitesi vasat..
    Motor bg gucu cok iyi ve yakıtı orta...
    Fabrikanın koyduğu lastikler çok kötü..
    hızlanma iyi 160 ı gordum...hatta 250 cc olarak kullandığım en hızlı motor.belki bir 5 km daha yapabilirdi.
    Frenler vasat.
    motorun oturuş şekline alışmak zaman alıyor.seleye oturulduğunda gidon yukarıda,ayak koyma yeri ise cruiser motorlardaki gibi yukarıda...

Yan ayak açıldığında motor stop etmiyor ama değişik bir sistem yapmışlar ,gaz verdiğinizde yan ayak acıkken motor gitmiyor.
    Burgmanlara böyle bir şey eklenmeli.
    2450 devirde debriyaj kavramaya geçiyor.
    Motor rolanti devri 1800 2000 devir arası.(yuksek calısıyor)
    enjeksiyonlu.
    sele altı bölmesi iki kask kesinlikle almaz.
    Motorun agırlıgı 160 kılo. (bayagı a
    ön lastiğin boyutu arka lastikten küçük,buda ilk defa karşılatığım bir durum.Genelde eşit veya arka lastik küçük olur...
    Sıfır alımında fiyatı yüksek değmez.Ama ikinci elde mantıklı bir seçim olabilir.

Motorun kontrolu ve dengesi gerçekten cok iyi.bunu da iki teker arası mesafenın kısa olmasına bağlıyorum.

Sonuç olarak ikinci elde mantıklı bir tercih olabilir.mutlaka alındıktan sonra feredo balata (benım favorımdır) ve michelin lastık takılmalı...
    En önemli iki eksiği bu makinanın..
    400 km kadar yol yaptım.1000 km sonunda daha ayrıntılı bilgileri veririm.
    Max. 5000 tl ye kadar bütçesi olanlar için mantıklı.

Hayırlı olsun creativefx yeni motorun.Ama anlamadım o kadar burgman vs den sonra neden böyle bir seçimde bulundun.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı Nomarka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep bunlar buluşamamazlıktan oluyo.
    aynen katılıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 ----------

Hayırlı olsun creativefx yeni motorun.Ama anlamadım o kadar burgman vs den sonra neden böyle bir seçimde bulundun.
    neden olacak umutçum, çünkü burgmanı kullanmak herkese nasip olmaz.

sen bilmezsin bu serhatin bir kros motoru vardı acayip özellikleri vardı motor otoyolda yan yan gidiyordu. neydi ismiiiiii? deniiiiz

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN400
    merhaba arkadaşlar ,ön bilgi olarak servisten önce foruma danışmak istedim ;güneş yanığından dolayı solan sarı renk sağ,sol sinyali yeni model beyaz alıp değiştirmek istiyorum fiyatını bilen varmı?

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    http://www.facebook.com/topic.php?ui...38&topic=11528

bendede burgman 400 var ama bence bütün scoteerler 5 para etmez .En güzel motosiklet endurolardır. model olarakta cbf1000 ve dl650 vstromm olabilir.veyahut tuoring modellerde olabilir.fikirler şahsidir kimse üstüne alınmasın saygılar

umutun bize verdiği facebook adresindeki mesajlarından birisidir. alıntıdır.

umut sen beni güldürdün ALLAH ta seni güldürsün. hakkaten enduro ne bilmiyormusun yoksa bizimle maytapmı geçiyorsun?

Motosikleti
    http://www.facebook.com/topic.php?ui...38&topic=11528

bendede burgman 400 var ama bence bütün scoteerler 5 para etmez .En güzel motosiklet endurolardır. model olarakta cbf1000 ve dl650 vstromm olabilir.veyahut tuoring modellerde olabilir.fikirler şahsidir kimse üstüne alınmasın saygılar

umutun bize verdiği facebook adresindeki mesajlarından birisidir. alıntıdır.

umut sen beni güldürdün ALLAH ta seni güldürsün. hakkaten enduro ne bilmiyormusun yoksa bizimle maytapmı geçiyorsun?
    Ya vedat anla işte bilerek gaz verdim ordakilerede scoteer motor değil motor dediğin vitesli olmalı enduro dl650 v.b attım ha naked ha enduro anla işte motor dediğin dl650-cbf1000-1200gs-vfr800-fazer v.b naket enduro tuoring anlayan anladı hem ben o modelleri önceden araştırmadığım için gerçeği söylemek gerekirse enduro zzannettiğim naketleride yazmışım ama anlatmak istediğim beğendiğim motorların tipleriydi.
    Walla sana iyi oyuncak olduk heeee canın sıkıldımı söyle ben bir iki kelime yazarım sende gülersin vedatçımmmm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:44 ----------

aynen katılıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:00 ----------

neden olacak umutçum, çünkü burgmanı kullanmak herkese nasip olmaz.

sen bilmezsin bu serhatin bir kros motoru vardı acayip özellikleri vardı motor otoyolda yan yan gidiyordu. neydi ismiiiiii? deniiiiz
    Buna yorum yapmıyorum sonra maraz falan çıkar cross için yani sen öyle diyorsan öyledir deyip geçiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:46 ----------

VEDAT BİR TUR VERİRSİN ARTIK CİESİNİ HAHAHAH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler